O autech

Založil Ladik, October 02, 2012, 06:34:13 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

T-Diesel

sem minuly tyden pustil keseni zilou a poridil si novy dostavnik
a neskaj mel premieru, pekne sa to tam vsecko poskladalo :)

brano

jj, ja to vidim zas na elektrocentrale, kazde tri mesiace radsej benzin vypustim do auta. raz tam stal skoro rok a ledva to nastartovalo.

bibo

je fakt jak se přidávaj ty eko sra..ky do benalu tak degraduje hodně rychle pač jezdim na leninovy prdy tak pokud sem natlačil plnou nadrž benalu a vyjel sem ho tak za rok tak uš byl problem se starováním a během motoru ted beru benal max za 300 sice vypadám jak socka ale vydrží to i 2 měsice a pak to zas dopustim  a je od degradace benalu klid

brano

no jasne, isiel bojovat proti fasistom :)

Vena

Citace: Jerry.Gunman kdy September 02, 2014, 09:06:06 AM
Čo ja viem, Sobáš se svého času poměrně hodně kasal :D :P
BTW, nevíte někdo, co s ním je?
Poslední zprávy o něm mám z doby, jak okolo sloupu otočil teho Peugeota 307 - a od té doby nic


Někdy před pulrokem říkal na autorevue, že je mimo EU, takže má všechny evropske problémy u prdele. :)
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron


jb

a mene valcu :) jak vynecha jeden je to sto procent

elpidio

Nebo víc řepky...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

ja tohle u motorky nikdy neresil.. je pravda, ze to bylo cca pul roku, mozna tenkrat jak sem byl bez papiru to mohlo bejt rok.. jen sem vobcas dobyl baterku jinak nic.. ani sem nedopoustel nadrz jak radej.. asi mas nejakej choulostivejsi motor..

jb

jo kua vidis, zatim me nedosla zadna obsilka od volvo pravnika...
krtku vklidu, ja zas boural dreveny domek pro ovce a skoro vecer slapl na desku a v ni 100vka hrebik krasne hore :) tak pajdam a mam odvetranou nohu vertikálně :)

jinak zidan, mam rok plnou nadrz ve skutru a uz se temu nechce ani chytat.. pri pridani se to dusi atd..




Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy September 02, 2014, 07:18:00 AM
Rumunska právnička?

Čo ja viem, Sobáš se svého času poměrně hodně kasal :D :P
BTW, nevíte někdo, co s ním je?
Poslední zprávy o něm mám z doby, jak okolo sloupu otočil teho Peugeota 307 - a od té doby nic
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Rumunska právnička?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy September 01, 2014, 08:07:14 PM
Tak to někdy až pojedeš po D1, cca uprostřed v kopcích mezi Brnem a Prahou, koukni pár kilometrů doprava nebo doleva. Jak v Rumunsku je to tady  ;) Do civilizace 100km jakýmkoli směrem.

Helehelehelehele, opatrně s tou Roumánií. Aby Tě zase někdo nezažaloval :) ;) :) ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Citace: Jerry.Gunman kdy September 01, 2014, 06:42:56 AM
A to jsem si myslel, že v tomto smyslu "nejtvrdšími" kraji jsou Ostravsko a Gorolija :D

Tak to někdy až pojedeš po D1, cca uprostřed v kopcích mezi Brnem a Prahou, koukni pár kilometrů doprava nebo doleva. Jak v Rumunsku je to tady  ;) Do civilizace 100km jakýmkoli směrem.

Lihobaron

boha kdyz da litr do kazdy nadrze v aute nepozna to ani lambda, ani svice.. to resime tady pomalu vic jak ukrajinskou krizi :) i kdyz, popravde :)

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy August 31, 2014, 09:10:09 PM
Ta by to zežrala taky, ale má už to lambdu a kat a těm to asi moc nepomůže. Kdyby jsi nebyl tak daleko, tak bych to popadnul do Favorita s karbošem.
Tady na vysočině takových popelnic ještě jezdí. Dokonce i traboše a warťase tu sem tam potkám. Felicie máme ještě pořád na neděli do kostela. V týdnu do rachoty se jezdí něčím starším.

A to jsem si myslel, že v tomto smyslu "nejtvrdšími" kraji jsou Ostravsko a Gorolija :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Ta by to zežrala taky, ale má už to lambdu a kat a těm to asi moc nepomůže. Kdyby jsi nebyl tak daleko, tak bych to popadnul do Favorita s karbošem.
Tady na vysočině takových popelnic ještě jezdí. Dokonce i traboše a warťase tu sem tam potkám. Felicie máme ještě pořád na neděli do kostela. V týdnu do rachoty se jezdí něčím starším.

Krtek

Nejstarší auta co vídam v okolí jsou Felácie před xiftliftem

atnarfus

To už tam nikdo nejezdí nějakou šáde 1xx, žigulíkem nebo podobným olej žeroucím aparátem s karburátorem?
Tyhle káry na to pojedou ať je v tom cokoli.

Krtek

Naštěstí se mi to v oku nezlomilo. Jenom nějak moc odřená duhovka nebo rohovka, prostě nějaká ovka. Po půlhodině se to zklidnilo ale pak se rozjelo šílený řezání, bolest a slzelní, že mně Vřískot musela dovést po slepu ze hřiště za ruku domu a volali jsme manželce.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 31, 2014, 03:20:00 PM
No a když už je tu to srandovní téma, tady je moje včerejší a první životní selfíčko.... Doufam že i poslední

(1) co se Ti stalo?
(2) budeš-li vylívat kaNďák, hlavně si u toho nenech votevřenej kaďák :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

dej ten kanystr sousedoj a máš pokoj do sekačky ještě v pohodě

Krtek

kdyby... při sekání trávy jsem se ohnul pro šutr před sekačkou a neviděl půlmetrový stéblo trávy :-( Včera večer musela stará z práce aby mně dovezla na oční pohotovost.

Ladik

Citace: Krtek kdy August 31, 2014, 03:20:00 PM
No a když už je tu to srandovní téma, tady je moje včerejší a první životní selfíčko.... Doufam že i poslední

to si koukal do toho kanystru co v něm je a jeb :-))

Krtek

No a když už je tu to srandovní téma, tady je moje včerejší a první životní selfíčko.... Doufam že i poslední

Krtek

Psal jsem příští tak až za tejden. V plánu je nalejt na hromadu tak půl kanďáku a udělat tu cestičku. Vždyť uprostřed zahrady se to musí nějak odpařit. Je to tam snad 15 let tak už bude i zvětralej, ne ? Ještě mně napadalo nechat kanďák na dvoře otevřenej a třeba by to za pár tejdnů vyprchalo do ovzduší, ne ?

Jerry.Gunman

Citace: bibo kdy August 31, 2014, 09:43:51 AM
hele ještě letí nebo uš dole :)

Jako Jan Hus - shořel juž při startu :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

hele ještě letí nebo uš dole :)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy August 30, 2014, 08:45:45 PM
krtek je pribram, ne??

A jo, máš pravdu - tož první příbramský kosmonaut :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

krtek je pribram, ne??

Jerry.Gunman

První klatovský kosmonaut :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Že by to už prubnul?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

brano


Lihobaron

kdybysi potreboval nejaky sirky, rekni :)


Jerry.Gunman

Hlavně to nezapomeň natočit :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

to je fakt  :) krtku, neboj se a skrtej.. a mysli na to, ze vydech v momente vybuchu vetsinou zachrani zivot  ;D

brano

Ale kde, svet by potom nebol taky vesely :)

Lihobaron

cloveku, co polozi takovejhenc dotaz, podle me nepatrej sirky vubec do ruky :lulka:

bibo


War

nalej si ten benzín takovou tou cestičkou k ohni jako v akčních filmech :-)
Saab 2.0i LPG

bibo

krtek piroman to dej nějakemu sousedoj on to určo normalně projede v sekačce

Jerry.Gunman

No ja nevim...
Kazdopadne bych do toho mozna napred nalil 1-2 litry oleje, aby se to mene vyparovalo-a pak mel po ruce kameru a natocil si to :P :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...