Gumiarábikum a naše světlá budoucnost pod dobrotivou vládou islámu

Založil Jerry.Gunman, June 27, 2012, 09:16:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Ono je to trochu jinak. Anglicani a Francouzi naslibovali Arabům a nejen jim kdeco a pak to nedodrzeli, ale hlavně dopředu si smluvne zavázali, že sliby nedodrží a ještě si k tomu přizvali Rusy.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Dnes vidíme výsledky toho že se na kolonizování vysrali... Buďto se tam něměli cpát vůbec nebo maj držet tyhle kolonie pod správou a terorem na furt. Tyhle státy a národy přišly o kus vlastního vývoje a podle toho to tam vypadá.

Vena

No, jen ať si to anglicani pěkně uzijou. Důsledky jejich a francouzske koloniální politiky na blízkém vychode vidime dodnes.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target


fido

...samozrejme ne, tu jim jiste postavili eurounijni levicaci, protoze ty dvounohy zvirata(tm) neumi nic jineho, nez ublizovat Zidum. Zbytek uz znas z izraelske propagandy, na kterou je nas tisk (o jehoz majitelich radeji pomlcim) velmi bohaty.

Krtek

Palestinci byli schopní si postavit i nemocnici jo ? To teda koukam.

fido

No, jestli budou zase bombardovat bilym fosforem nemocnici, jako posledne (coz je zakazana munice a tudiz jde o valecny zlocin), tak asi jo a asi i pravem.


FPT

--O-o-O--

Vena

http://zpravy.ihned.cz/svet-blizky-vychod/c1-62437970-izrael-truchli-nad-zavrazdenymi-studenty-hamas-za-jejich-smrt-zaplati-rika-netanjahu


Tak schválně, az Izrael udělá nějakou akci, jak dlouho bude trvat než se spustí hysterický jekot ochránců tech zvířat hojne dotovaných EU i usa?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

No z druhý strany Ládíku, dovedu si představit že bych přizabil vřískota kdyby dotáhla domu cikána a byla s nim březí. Proto je v tomhle neodsuzuju. Když si to dělaj u nich doma, OK nemam s tim problém.


fido

Ženská obřízka čeká všechny Britky, brzy tu bude vládnout islám, káže britský imám (Daily Mail)
http://www.mediaoislamu.cz/2011/zenska-obrizka-ceka-vsechny-britky-brzy-tu-bude-vladnout-islam-kaze-britsky-imam-daily-mail/

Cekal bych mohutne kviceni ze strany "lidskopravnich" organizaci... ale to by nesmely kopat za stejny osud zapadni civilizace, ze...


Vena

Citace: brano kdy May 30, 2014, 08:01:28 PM
Ale ved ten islam je krasna viera...

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/337858-krestanka-odsouzena-k-smrti-v-sudanu-rodila-spoutana-v-retezech.html


27.5 byla zveřejněna zpráva, že Meriam Isagova popravena nebude. 23.6 byla propuštěna na svobodu. 24.6 opet zatcena na letišti v chartumu, když se s manželem a dětmi chystala opustit Súdán a odletět do USA.
Případ nekonci a je to jen další ukázka toho jak se zachází s křesťany v muslimských zemích.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Idealni se mi jevi, zcela v souladu s ideologii multikulturalismu, spojeni obojiho - svatostanek pro 40 tisic muslimu a zaroven arena pro byky *943*

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy June 27, 2014, 12:34:43 PM
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/340584-spanele-si-zakazali-byci-zapasy-v-opustene-arene-jim-vyroste-nejvetsi-mesita-v-evrope.html

JJ, sic transit gloria mundi...
Španělé, jejichž stát se ustavil válkami s Maury (El Cid aj), teď ručnikářům leze do prdele. Kam ten svět spěje  *827*  *827*  *827*  *827*  *827*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

nechce se mi parafrazovat vsechny ty bubaky z blogu, ale uz ted prispivame nemalymi peneznimi prispevky na zlocinne spolceni, ktere za nase prachy rozesira spolecnost, rozkrada majetek, nuti deti chodit do skol, kde je indoktrinuji jednou jedinou spravnou pravdou a kurvi jim moralku sexualni vychovou. Manzelstvi je prezitek, monogamie je vysmivany socialni konstrukt. Majetek je uctivanym zlatym teletem. Zakony ochranuji zlocince a sikanuji postizene. Bombardovani suverennich zemi je humanitarnim aktem. Atd atd atd.
Ne, nechci tady islam, tedy dalsi hrebik do rakve Zapadni spolecnosti, ale jsem si temer uplne jisty, ze kdybych se zeptal tech, kteri kdesi v budoucnosti vidi islam jako nejvetsi nebezpeci a prehlizeji ty, kterym jsme vystavovani uz desetileti, tak by vetsina ani nedokazala v jedne srozumitelne vete shrnout, o jakou ztratu civilizacnich hodnot ze se vlastne obava.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Romanius

myslím, že je čas urobiť revolúciu! nie nežnú, ale takú riadnu! taký majdan, ale bez akýchkolvek peňazí v pozadí ...

A k učitelom - skuste učiť niečo čo je mimo "obvyklých" osnov - nedočkáte sa ani konca školského roku.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 19, 2014, 04:32:07 PM
to se mi líbí jak je každej rodič dneska chytřejší než učitelé. Vždyť jsou to jenom blbci a otroci systému s vejškou.

Coby učitelské dítko a s plným vědomím zkušeností těch několika známých, kteří z kantořiny ještě neodešli se obávám, že situace učitelů (co se tlaku na správné ideologické působení týče) je či brzy bude srovnatelná s požadavky OV KSČ za nepříliš dávného minula.

Bohužel, učitele dneska může dělat jenom zapálený idealista (a těch je kurwa málo), nebo ten, kdo se (kulantně řečeno) jinde nedokáež uplatnit...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Krtek

to se mi líbí jak je každej rodič dneska chytřejší než učitelé. Vždyť jsou to jenom blbci a otroci systému s vejškou.

FPT

no, stále si stojím za rozhodnutím, že moje děti do školy chodit nebudou.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Lihobaron


brano

Moji psi sa pravidelne citia urazeni arabasmi  :burka: Hugo v Brne dokonca vbehol do tej mesity medzi panelakmi a pochcal im koberce  *943*

Jerry.Gunman

Židi a křesťani nikoho nezajímají - ale když se nějaký ručnikář v autobuse cítí "být uražen" slepeckým vodícím psem, tak se celý politicko-korektní svět může posrat  *827*   :BMS: 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Vena

Tak zítra večer se římští zide a krestane shromáždí se svicema u kolosea, aby upozornili na pronásledování křesťanů ve svete. Osvětlení kolosea bude na památku obeti naopak vypnuto. Smyslem je upozornit na prehlizeni a lhostejnost k pronásledování křesťanů a odsoudit násilí a náboženskou nenávist. Jak řekl předseda rimske zidovske obce, židy vede k burcovani proti pronásledování jiných vlastni dejinna zkušenost.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy May 07, 2014, 08:13:45 PM
2 Fído:
Njn, já bych si je i přečtl, ale daj se někde sehnat?
Myslím v nějaké rozumně čitelné česky přeložené qualitě?
Ď, J

treba zde
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Protokoly%20sionských%20mudrců.pdf
je tam i nejaka 16-strankova predmluva, ktera popisuje objeveni protokolu a naslednou hysterii.
Mam na to hodne neutralni nazor, jestli to muze, ci nemuze byt pravda. Casto nekdo mysli, ze neco
ovlada a pritom je za uzitecneho idiota a kazda velka konspirace ma vzdy pripraveneho obetniho
beranka, takze to vzdy muze byt i presne obracene. Jak jsem psal vyse, zajimavy je spis ten
obsah, nez kontext.

Jerry.Gunman

2 Fído:
Njn, já bych si je i přečtl, ale daj se někde sehnat?
Myslím v nějaké rozumně čitelné česky přeložené qualitě?
Ď, J
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Tak to prrr, to si me pletes s nekym jinym  ;) Ja to neberu ideologicky, ani rasove. Prici se mi soudit lidi, ale nedela mi problem soudit jejich ciny, at uz kolem nich nekdo vytvari auru nedotknutelnosti, ci nikoliv. Ze si Zide v minulosti mnohokrat uspinili ruce a zaroven si nejvice stezovali na vsechny strany (jako by neexistovaly zadne jine narody, ktere dejiny nepekne semlely), neni moje vina. Byly doby, kdy jsem byl take silne pro-izraelsky a povazoval jsem je za spojence proti islamizaci, jenze v te dobe mi chybela spousta informaci, po kterych jsem si musel nazor ponekud poupravit.

A Protokoly vrele doporucuji k precteni. Muzes si odmyslet kdo to v nich rika komu a povazovat to jako ostatni za podvrh a jen se zamysli nad tim, co se tam pise. Predpokladam, ze z toho budes mit stejne mravenceni, jako kdyz se podivas na film Volny pad, Brasil, Demolition man, nebo prectes knihu 1984, ci Brave new world, kdy si reknes "ale kurva, vzdyt to neni zadna fikce, vzdyt se to skutecne deje!".

A toho H.Forda doporucuju taky. Nemusis s tim souhlasit jako s celkem, ale postrehy z one doby, kdy jeste nebylo trestne na "nekoho" ukazat prstem a rict nahlas, ze dela pekne chlivarny, jsou docela zajimave a stoji za zamysleni.

Nakonec, ja jsem si taky precetl Exodus od Leona Urise, coz je dost nekriticka izraelska propaganda a presto se mi to libilo (!) a verim, ze cela rada veci v tom odpovida realite.

Jerry.Gunman

2 Fído:
Re protokoly sionských mudrců, Henry Ford aj.

Zmiňované "protokoly" jsem neměl možnost číst, tak jako 99% lidí, takže se zdržím jejich komentářů. Je ale fakt, že Áda se jimi nechal docela dost ovlivnit -  a jak to dopadlo, to víme všichni :(

A to Tvé protižidovské zaujetí mi, nezlob se na mne, připomíná jednoho nejmenovaného politruka, jenž na politickém školení prohlásil, že "sionismus je ideologický směr židovské buržoazie zatímco antisemitismus je hnutím izraelského proletariátu - a proto ho, soudruzi, musíme podporovat"

Ale možná že já to vidím zase moc pro-izraelsky :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 07, 2014, 09:58:43 AM
... Fakt nám tu chybí Bůh nebo cokoliv před čim by se člověk sklonil ať je to příroda nebo jeho vlastní malost.

Už docela dávno jsem četl názor, s nímž jsem sto se 100% ztotožnit - "tím, že revoluce zrušila Boha, darebákům vzala poslední zábrany a slušným lidem poslední špetku naděje"
Ono se to sice vztahovalo na Francouzskou revoluci z roku 1789, ale od té doby to pro většinu deklaratorně sekulárních společností platí až mrazivě přesně. Ať se nám to líbí nebo ne, člověk má přirozenou touhu a potřebu věřit v něco vyššího; v něco, co ho přesahuje a co je tak vysoko nad ním, že až... No a když tuto uvědomělou vyšší entitu (= Boha) úředně zrušíš, jaký má pak život smysl?

Proto stávající Evropa  umírá morálně a vymírá fakticky, proto se sem na uměle uprázdněné místo tlačí tolik nových náboženství (islám, genderová rovnoprávnost, ekologismus, jednotná Evropa, trh bez přívlastků  a co já vím co všechno), proto to s Evropo jde posledních cca 20 let docela z kopce.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...