Gumiarábikum a naše světlá budoucnost pod dobrotivou vládou islámu

Založil Jerry.Gunman, June 27, 2012, 09:16:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek


brano


Vena

Jak muze mit neexistujici narod a neexistujici start nejake velvyslanectvi?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

brano

[url="http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=323297&sId=&mId="]http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=323297&sId=&mId=[/url]

No jasne :) Takova nahida...



Jerry.Gunman

2 Fído:
při občasném sledování "nestranného" zpravodajství ze Sýrie, ale i ostatních zemí, kde propuklo "arabské jaro", se mi na jazyk tlačí výrok Karla Čapka...

Zákeřný nepřítel podle zaútočil na naše letadla, která pokojně bombardovala jeho města
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Posledni zprava o Syrii, posledni obeti "exportu demokracie", v propagandistickem platku lziDnes:
http://zpravy.idnes.cz/asadova-armada-zasypala-aleppo-barelovymi-bombami-fsg-/zahranicni.aspx?c=A131216_172608_zahranicni_im
aneb "Assad utoci na ubohe povstalce, kteri chteji svrhnout diktatora".

Zajimave, ze o tom, co delaji takzvani "povstalci", ve skutecnosti najati zoldaci, neinformuje nikdo:
http://www.vlastnihlavou.cz/teroriste-v-syrii-znicili-nemocnici-al-kindi/
http://www.vlastnihlavou.cz/teroriste-v-syrii-odpalili-bombu-vedle-zakladni-skoly/

velice zajimavy rozhovor se syrskym velvyslancem (taktez zcela ignorovany mainstreamovym tiskem)
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/svet/politika/komentare/737-syrsky-diplomat-se-pustil-do-zapadnich-velmoci-i-medialni-fronty-proc-najednou-to-ticho-je-to-ticho-viny-potom-rekl-pokud-padneme-zemreme-se-cti.htm

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy December 17, 2013, 11:54:40 AM
mě by spíš zajímalo co se mulimské podržtašce lhotanovi stalo, že tak najednou prozřel?

No co Ty víš - 5x denně mlátit hlavou o koberec a zvedat prdel k nebesům, najmě je-li okolo tebe tolik souvěrců, jimž víra zakazuje na ženu byť i jen pomyslet...  to se pak mohou přihodit situace velmi hlubokého pocitu prozření, že tudy přátelé, tudy tedy ne :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

mě by spíš zajímalo co se mulimské podržtašce lhotanovi stalo, že tak najednou prozřel?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Sorry Fido, aj keby som pripustil že poriadok a normálne podmienky v zidmi obývaných oblastiach Izraela sú výsledkom odpustkov posielanych z celého sveta ( čo si skutočne nemyslím) , čo bráni bohatým arabským krajinám posielať peniaze tým úbohym arabom žijúcim hneď vedľa? A možno im ich aj posielajú, ale výsledný efekt je podobný ako u nás prachy na opalenych alebo pomoc Afrike.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy November 26, 2013, 01:13:56 PM
Je otazka, jak by Izrael vypadal bez odpustku posilanych ze vsech koutu sveta v ramci "prumyslu holokaustu" (ne, to neni nic antisemitskeho, ale nazev velice poucne
a svetove uznavane knihy od zidovskeho spisovatele Normana Finkelsteina, pojednavajici o tomtez), bez obrovske zbrojni "vypomoci" od sveho poskoka USA a jak by
vypadaly arabsky uzemi, kdyby nebyly sesnerovany ekonomickym embargem. A staci se podivat, jak vypadala napr. Syrie predtim, nez ji na objednavku Izraele a jejich
wahhabistickych pratel ze Saudske Arabie srovnali se zemi. Nemam pocit, ze by slo o bandu barbaru, kteri si umi akorat postavit stan a sukat v nem velbloudy...

A uz opravdu zaverem - prestoze jsem to tu uz opakoval nekolikrat, nejsem zadny sympatizant islamu, ani muslimu, zvlast pokud se serou do nasi kultury. Dokud se
nachazi u nich doma, at si tam delaji, co jim kaze jejich kulturni tradice a kdyz je budu (subjektivne) posuzovat vzhledem k nasi kulture, budu jim merit stejnym metrem,
jako jejich "sousedum".

Nebudu hodnotit podporu ze strany "fujškaredého poskoka USA" :D, ale IMHO zásadní rozdíl vidím v přístupu k práci a k životu vůbec. Čím to, že Izrael, který je od severu na jih vysoký cca 400 km a od západu na východ široký v průměru nějakých 70 kilometrů (nebo kolik), pidistáteček, který musí celý rok vystačit s vodou ze dvou jezer - a oni jsou poměrně velkým producentem (ne-li čistým exportérem) ovoce a zeleniny?

Proč Ti průměrně bohatý * běžný * fanatismem nezatížený  Arab V RYZÍM SOUKROMÍ řekne, že v Izraeli se mu žije mnohem lépe a klidněji, nežli "doma"?

Proč se v okamžiku vyhlášení izraelské samostatnosti všechny okolní arabské státy na Izrael vrhly s cílem "zahnat ty zasrané židáky do moře a ještě dál" a proč naprostá většina jeho
sousedů tento bohulibý záměr chová dosud?
Proč se "palestinci" rozhodli, že dokud nebudu na tomto území všichni Židi vybiti, tak budou raději "utečenci"?

Proč je ve většině okolních arabských států, i když se zhusta koupou v ropě, životní úroveň běžného maníka horší, než životní úroveň běžného maníka v Izraeli? A to nemluvím o posledním roce či dvou, ten rozdíl je tam viditelný tak posledních 30, možná 40 let

Byl jsem tam a viděl na vlastní woči, jak vypadají území pod správou Židů - a jak vypadají území pod správou Palestinců. A je to pro mne stejně markantní rozdíl, jako mezi udržovanou vesničkou někde na jižní Moravě - a Luníkem IX. Tož tak  :lulka:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Jen pro pobavení:
http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/tlumocnice-s-temi-rezolucemi-proti-izraeli-to-prepiskli_289791.html
a nějakej citát pro ty, co nemaj čas číst:
Kritikům OSN a jejího vztahu k Izraeli stačí pouhá čísla, jež jsou dosti vypovídající. Sečteno, podtrženo, do roku 1990 schválilo VS OSN celkem 690 rezolucí, z nichž 429 (!) bylo namířeno proti Izraeli.

Podobně paradoxní nepoměr si na svůj účet připsala i Rada bezpečnosti OSN (RB OSN). Z jí přijatých 175 rezolucí ve stejném období mířilo proti Izraeli celých 97!


Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy November 26, 2013, 12:29:37 PM
Já párkrát v Izraeli byl, viděl a měl možnost srovnávat, jak vypadá území obydlené Židy - a jak Araby.  Toto srovnání, spolu s historií Židů a Arabů je mne osobně vice nežli dostačujícím argumentem pro to, abych měl vcelku jasný názor na tyto dvě skupiny obyvatelstva.

A mám takový pocit, že když Židé vyprodukovali v posledních 50 letech o poznání více nositelů Nobelových cen nežli sebevražedných atentátníků,  zatímco u Arabů je to jaksi, ehm... právě naopak, je vcelku jasno

Je otazka, jak by Izrael vypadal bez odpustku posilanych ze vsech koutu sveta v ramci "prumyslu holokaustu" (ne, to neni nic antisemitskeho, ale nazev velice poucne
a svetove uznavane knihy od zidovskeho spisovatele Normana Finkelsteina, pojednavajici o tomtez), bez obrovske zbrojni "vypomoci" od sveho poskoka USA a jak by
vypadaly arabsky uzemi, kdyby nebyly sesnerovany ekonomickym embargem. A staci se podivat, jak vypadala napr. Syrie predtim, nez ji na objednavku Izraele a jejich
wahhabistickych pratel ze Saudske Arabie srovnali se zemi. Nemam pocit, ze by slo o bandu barbaru, kteri si umi akorat postavit stan a sukat v nem velbloudy...

A uz opravdu zaverem - prestoze jsem to tu uz opakoval nekolikrat, nejsem zadny sympatizant islamu, ani muslimu, zvlast pokud se serou do nasi kultury. Dokud se
nachazi u nich doma, at si tam delaji, co jim kaze jejich kulturni tradice a kdyz je budu (subjektivne) posuzovat vzhledem k nasi kulture, budu jim merit stejnym metrem,
jako jejich "sousedum".

Jerry.Gunman

Já párkrát v Izraeli byl, viděl a měl možnost srovnávat, jak vypadá území obydlené Židy - a jak Araby.  Toto srovnání, spolu s historií Židů a Arabů je mne osobně vice nežli dostačujícím argumentem pro to, abych měl vcelku jasný názor na tyto dvě skupiny obyvatelstva.

A mám takový pocit, že když Židé vyprodukovali v posledních 50 letech o poznání více nositelů Nobelových cen nežli sebevražedných atentátníků,  zatímco u Arabů je to jaksi, ehm... právě naopak, je vcelku jasno
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Tak to jsem rád, že se zase jednou v něčem shodneme :D.  Ale já bych ten tvůj argument nechal u ledu.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy November 26, 2013, 09:25:50 AM
Výzkumů, který obsahujou naprostý blbosti, je zřejmě řádově víc, než těch bez blbostí. Smůla je, když se toho někdo chytne, zcestnou myšlenku vezme za svou a navíc má nějakou moc... nejsem rozhodně nějakej znalec, ale myslím, že už v bibli je psáno něco o tom, že se máme vyvarovat falešnejch proroků. Je mi jedno, jestli původcem myšlenky byl žid, mohamedán a nebo naprostej bezvěrec (jako jsem já).

Ano, v tom s tebou zcela souhlasim.

petrklm

Výzkumů, který obsahujou naprostý blbosti, je zřejmě řádově víc, než těch bez blbostí. Smůla je, když se toho někdo chytne, zcestnou myšlenku vezme za svou a navíc má nějakou moc... nejsem rozhodně nějakej znalec, ale myslím, že už v bibli je psáno něco o tom, že se máme vyvarovat falešnejch proroků. Je mi jedno, jestli původcem myšlenky byl žid, mohamedán a nebo naprostej bezvěrec (jako jsem já).
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy November 26, 2013, 08:31:22 AM
Jsi nějak moc citlivej, ale aspoň toho smajlíka jsi přehlídnout nemusel. Dobrá, do budoucna budu používat jinej příměr: "To bych mohl tvrdit, že všichni členové tohodle fóra jezdí bílým autem s modrou střechou, protože takovým autem jezdím já :)". Spokojenej?

Ani by me nenapadlo, vsechny Zidy oznacovat za fanousky multikulturalismu. Jak uz jsem tu nekolikrat psal, v kazde kulture zije naprosta vetsina lidi, kteri
nemaji potrebu na nikoho utocit a chteji jen v klidu zit svoje zivoty. Bohuzel tahle vetsina je take obvykle nejmene slyset, takze staci jen par tech,
kteri skutecne o necem rozhoduji.
  Jinak abych sve tvrzeni podporil nejakym svym oblibenym (vasim neoblibenym) argumentem, tak multikulturalismus (stejne jako cela rada dalsich
nastroju pro destrukci Zapadni kultury, jako genderova rovnopravnost, ci sexualni revoluce) je produkt Frankfurtske skoly (puvodne
"Ustav pro socialni vyzkum" pri Frankfurtske univerzite, zalozeny cleny nemecke komunisticke strany), jejimz hlavnimi predstaviteli byli G.Lukacs, E.Fromm,
M.Horkheimer, T.Adorno, H.Marcuse, W.Reich, L.Löwenthal, F.Pollock a dalsi, kteri meli jedno spolecne. Ano, vsichni byli Zide. Muzete si to dohledat,
je to zcela verejna informace.

petrklm

Jsi nějak moc citlivej, ale aspoň toho smajlíka jsi přehlídnout nemusel. Dobrá, do budoucna budu používat jinej příměr: "To bych mohl tvrdit, že všichni členové tohodle fóra jezdí bílým autem s modrou střechou, protože takovým autem jezdím já :)". Spokojenej?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Lihobaron kdy November 25, 2013, 09:43:12 PM
nojono, pro pravdu se clovek nejvic zlobi.. me taky dycky nadzvedne ze zidle, dys vo me nekdo rika ze sem krasnej a chytrej  ;D

Ja uprednostnuju souboj argumentu, coz obvykle tvori diskuzi. Kdyz nekoho na zacatku diskuze oznacis za dusevne choreho,
uz nemusis argumentovat, protoze je to "vsem jasne". Takovehle metody naopak v historii pouzivali ti, kdo vedeli, ze pravdu
nemaji. Napriklad to byla oblibena metoda bolseviku v Rusku :BMS:

Lihobaron

Citace: fido kdy November 25, 2013, 08:39:35 PM
Jinak s tou paranoiou uz je to dost trapne. Jestli je to jediny argument (pouzivas ho opakovane), tak se radeji vrat k tomu ignorovani. Dekuji

nojono, pro pravdu se clovek nejvic zlobi.. me taky dycky nadzvedne ze zidle, dys vo me nekdo rika ze sem krasnej a chytrej  ;D

petrklm

Máš pravdu, opakuju se... ale ty se taky snažíš, jen co je pravda. Já toho nechám, a co ty? To byla jenom řešnická otázka, neočekávám odpověď.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy November 25, 2013, 08:09:16 PM
No, že je nějakej Jákob multikulti ještě neznamená, že tuhle zhůvěřilost podporuje celej Izrael. To bych mohl tvrdit, že všichni členové tohodle fóra jsou paranoici, protože paranoik je fido :)
Židi patřej do našeho kulturního prostoru naprosto bez diskuzí, na rozdíl od muslimů. Myslím, že není potřeba zdůrazňovat, která menšina (prozatím) byla součástí naší společnosti v posledních dvou tisících letech dýl.

Z pohledu muslimu je krestanstvi legitimni nabozenstvi se svym prorokem, ktereho uznavaji, i kdyz toho sveho pedofila povazuji za dulezitejsiho, protoze prisel az po nem. Pro Judaismus byl Jezis jen obycejny kejklir a my jsme jen podradna zvirata.
http://zpravy.idnes.cz/gojove-jsou-na-svete-proto-aby-slouzili-zidum-tvrdi-izraelsky-rabin-1ie-/zahranicni.aspx?c=A101020_145802_zahranicni_aha

Jinak s tou paranoiou uz je to dost trapne. Jestli je to jediny argument (pouzivas ho opakovane), tak se radeji vrat k tomu ignorovani. Dekuji

petrklm

No, že je nějakej Jákob multikulti ještě neznamená, že tuhle zhůvěřilost podporuje celej Izrael. To bych mohl tvrdit, že všichni členové tohodle fóra jsou paranoici, protože paranoik je fido :)
Židi patřej do našeho kulturního prostoru naprosto bez diskuzí, na rozdíl od muslimů. Myslím, že není potřeba zdůrazňovat, která menšina (prozatím) byla součástí naší společnosti v posledních dvou tisících letech dýl.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy November 25, 2013, 07:24:03 PM
Fído, ji Ti nějak nevím, ale ať se na to dívám z jakékoli strany, tak je mi Izrael minimálně 10x bližší, než libovolná Arábie...

ja je beru zcela ekvivalentne. Obe dve jsou to konkurencni a nekompatibilni kultury, pricemz bych rekl, ze respekt ke
kulturnim korenum Evropy je v novodobe historii spis na strane muslimu. Alespon teda tam, kam se nesral Zapad a
nenavist intenzivne nebudoval. IMO Izrael nas ma jen za uzitecne idioty v uzemnim sporu, po kterem nam nic neni.
Kazdopadne je prirozene, ze budovani nenavisti mezi muslimy a Evropany je v jejich zajmu - a podpora
multikulturalismu v Evrope ze strany Zidu je evidentni:
http://aktualne.centrum.cz/domaci/spolecnost/clanek.phtml?id=618037
To mi staci na to, abych na ne byl extremne nasrany.


Jerry.Gunman

Fído, ji Ti nějak nevím, ale ať se na to dívám z jakékoli strany, tak je mi Izrael minimálně 10x bližší, než libovolná Arábie...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Docela huste cteni. A vsimnete si, ze to je Zapadni skola, nikoliv muslimove, kdo by je nutil...
http://swns.com/news/schoolchildren-told-punished-racism-attend-religious-workshop-islam-40466/

a jeste se podivejme, kdo se o takove "skoleni" zasazuje:
http://www.thejc.com/news/uk-news/112707/religious-studies-must-be-part-national-curriculum

predpokladam, ze tohle musi vsem muslimobijcum, co oslavuji Izrael jako nase spojence, pekne kroutit mozkovymi zavity  *943*

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy November 16, 2013, 06:44:01 PM
Ale co, je to vesela chaska :)

http://www.aktuality.sk/clanok/240227/popravili-nespravneho-muza-islamisti-prosia-o-odpustenie/

No co, no - tak příště podříznou toho pravého - a ten sunnita si mezitím, anžto položil hlavu za Alláha - bude užívat každodenní defloraci 77 panen v ručnikářském ráji

:burka:  *912*  *1001*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Jerry.Gunman

Citace: fido kdy November 14, 2013, 02:03:41 PM
To je spatne interpretovane, oni ho nezbili, oni s nim jen slavili svatek Ašura ;-)
-> http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=74631

JJ, takže by se jim (tedy pokud to přežije) ten angličan měl ještě jít omluvit
:burka:

Já bych jim dal omluvy...  *912*  *1001*  *760*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Krtek

No když se sere do Iráku a pak ještě do jejich víry, dobře mu tak.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Ladik


ferinom

Citace: Jerry.Gunman kdy October 24, 2013, 01:21:16 PM
To nehrozí, bo to by byl rasííííííííízmůůůůůůůůůs

Dyk ale ja nepisem ktori rodicia a ktore deti  ::)