Gumiarábikum a naše světlá budoucnost pod dobrotivou vládou islámu

Založil Jerry.Gunman, June 27, 2012, 09:16:01 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 10 Hosté prohlíží toto téma.

brano

Tak pozor, ortodoxny zid nie je ziadna vyhra. kazda viera ked sa prehana je na skodu a je to nebezpecne, jedno ci v allaha alebo VW

Krtek

já ale mluvil o tom co by měl dělat slušnej a poctivej žid.  :burka:  *946*

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy April 25, 2013, 07:07:24 PM
No co čtu poslední roky Bibli (zatim necelej Starej zákon) tak bych rád věděl, co může bejt v Koránu horšího... Pokud by to člověk vzal do slova tak je z něj fakt magor vraždící každej večer jehně a o víkednu dvě.

No vidíš jak krásně se Ti podařilo definovat základní charakteristiky fanatického mohamedána
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No co čtu poslední roky Bibli (zatim necelej Starej zákon) tak bych rád věděl, co může bejt v Koránu horšího... Pokud by to člověk vzal do slova tak je z něj fakt magor vraždící každej večer jehně a o víkednu dvě.

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy April 25, 2013, 12:41:32 PM
http://www.sme.sk/c/6754708/zle-veci-v-islame-ano-asi-tak-ako-aj-v-starom-zakone.html

Dalsia pica ... dobre kokotom po hlave tlct... indoktrinovana v Parizi    :burka:  *827*

Slečna má zajímavé názory :)
Ale nutno připustit, že v čemsi má pravdu - oni ti arabáši jsou opravdu zblblí z nedostatku sexu - když si chlap chce vrznout a legálně několik let nesmí, je to problém :) OK, téměř každý muslim klidně může být slušným člověkem, ale muslimský dav je (tak jako davy mnoha jiných skupin) nebezpečnou šelnou, s níž není možno vyjednávat.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano


jb

tak na kamery cigani uz davno vymysleli "opatreni" od Boziho rana chodi v siltovce a s kapuci zasahujici metr pred hlavu..
akorat nevim proc se cernym tak libi bile obleceni.. strasna rasisticka moda :)

Jerry.Gunman

Maj to hezky spočítané, soudruzi ručnikáři...

Když si ve starověkých vykopávkách udělají výcvikový tábor, nikdo nebude protestovat - jenom Izrael, ale ten se neopočítá. A když se Izraelci pokudí na tábor zaútočit, tak se všichni pokrokoví intelektuálové světa budou moci uplivat, jak ti zatracení sionisté ničí starověké památky
http://neviditelnypes.lidovky.cz/anthedon-barbarstvi-palestincu-a-impotence-unesco-fwo-/p_kultura.asp?c=A130420_205214_p_kultura_wag
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ja se pohyboval zaplat buh jen ve "vodlehlejch castech anglije" glasgow edinburgh max sme zabrouosili hodne dole do newcastlu vsude bych typoval na koncentraci cernocho arabasu cca jako cigosu u nas.. jak to je dneska s pristehovalcema, hlavne polakama netusim, bo ja vodjizdel v dobe kdy zacalo krachovat irsko a predpokladam ze se kasarbajtri z irska presunuli tak si iluze dnesniho relativne cistyho skocka nedelam..

fido

Citace: Lihobaron kdy April 16, 2013, 08:31:10 PM
tak co tam delas :)
Na konferenci, takze jsem se musel prizpusobit ;) Naposledy jsem tu byl cca v roce 2004 a zmena je teda propastna...

Lihobaron


fido

Zrovna jsem na 4 dny v Londyne, kousek od stanice metra Oval. Strasna ctvrt. Je tu tak 80% negru a arabu. Cele minuty jsem nepotkal jedineho bileho cloveka. Je tu hodne skol, tak v tech skolnich uniformach bylo tak 95% pristehovalcu, bile deti tu skoro vubec nejsou. V metru jsme potkali materskou skolku a bila byla jen ucitelka. Byli jsme na veceri v anglickem pubu a na dverich bylo upozorneni, ze vnitrek sleduji kamery a maji prime spojeni na policejni sluzebnu. I nas hotel ma vsude kamerove systemy. Letiste vypadalo jako vystrizene z Demolition mana. Proste fasisticky multikulturni Londonistan - nase budoucnost  :burka:

fido

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/egypt-chce-zvysit--pujcku-od-mmf/

Jeden z mnoha prikladu, kam spejou "revoluce" v arabskem svete, mohutne podporovane Zapadem a kterym lide nepochopitelne
tleskaji. Jeste ze tam svrhli toho strasne zleho Mubaraka, ktery ve skutecnosti vyhnal z vlady Muslimske bratrstvo a za jeho vlady
sel Egypt sice pomalu, ale sel nahoru. Stejne je to v Libyii a stejne to bude v Syrii. Rucnikari potrebujou pevnou ruku a ne
"demokracii", ktera se ve skutecnosti zvrhne v chaos a jsou z nich jen dalsi hladove krky a zdroj imigrantu.

brano

Najlepši je ten pokec okolo, jasne, 8 ročne polodebilne decko debilnych rodičov sa pre novinárov vyjadruje ako filozof...  :WTF:  jasne, pomahajme"povstalcom" a posielajme pomoc deťom do Afriky, nech sa pekne mnozia ako kobylky.

bibo

ale podle mě je dobrej voják horší to bude když to dá dávkou to sundá víc svejch :)

Lihobaron

prej chudak.. kourit mu nikdo nezakazuje, spat muze chodit kdy se mu zachce a celej den si hraje na vojaky.. stejnak tam vsichni strilej mezi sebou jen protoze sou liny a nechce se jim chodit do prace..


Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 26, 2013, 02:56:05 PM
Pánové tahle je na tom hůř, ta je asi úplně mimo, učitelka
soudím tak už z výrazu jejího obličeje aniž bych chtěl někoho urážet za jeho vzhled
to si fakt přečtěte

http://zpravy.idnes.cz/ucitelka-ve-skolce-je-muslimka-der-/domaci.aspx?c=A130326_093259_budejovice-zpravy_khr

Bože na nebesích, tak to je teda taky fakt záhul  :BMS:  *827*  *917*
Je fakt, že paňčitelka má již v obličeji napsáno, že nebude zrovna žádným Einsteinem, ale tohle je fakt moc... Kuwa, žaludek se i z toho kroutí, pěsti zatínají a zuby skřípou, jak je možné, že dospělý člověk, s občankou, svéprávnosti nezbavený - a má TAK NESKUTEČNĚ, EPOCHÁLNĚ BLBÉ NÁZORY

Njn, zvykejme si, bude hůř  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy March 26, 2013, 02:47:36 PM
Jojo, zvykej si. Treba s peknou pisnickou od Burka-bandu ;D http://www.youtube.com/watch?v=lEwZy0DVICM

No ale tak TOHLETO snad nikdo příčetnej nemůže myslet vážně... Nebo jo?  *871*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

tak předpokládám, že vyhledávačům i INDECTu unikneš vedením debat v privátní sekci fóra.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

coz me privadi na myslenku, jak vest politicky nekorektni debaty a pritom utect pozornosti vyhledavacu,
i INDECTu ;D

Tohle je napr. pro vyhledavace zcela neviditelne:  *912*  :burka:
Jeste to chce par ikonek symbolizujicich ruzne mensiny a problem je vyresen :)

FPT

--O-o-O--

brano

Piča chromá, ta by mala nosiť mech z igelitu cez hlavu. ako sorry, toto zbadat v skolke kde mam deti tak smola... 
Taky dobry :

    Je pravda, že patříte do skupiny Šaría pro Česko, která prosazuje islámské právo?
    O tomhle nechci úplně mluvit, protože nejsem moc učená. Já jsem jen na internetu odklikla, že se mi to líbí, protože mě to oslovilo z morálního hlediska. Ten autor to nemyslí nějak radikálně, nevím, proč ho pořád napadají. Já toho člověka znám a je úplně stejný jako každý jiný, jen mu jde o hodnoty společnosti. Chce lidem nabídnout, že by mohli víc přemýšlet to tom, co se ve světě děje, zkusit se na to podívat z hlediska islámu. Ale nechce do toho nikoho nutit nebo rušit českou kulturu.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Burka band rulez ! Nejprve jsem měl za to, že jde o recesi ve stylu čtvrtníčkovy kapely Buzerant, ale ony to holky myslí vážně.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Pánové tahle je na tom hůř, ta je asi úplně mimo, učitelka
soudím tak už z výrazu jejího obličeje aniž bych chtěl někoho urážet za jeho vzhled
to si fakt přečtěte

http://zpravy.idnes.cz/ucitelka-ve-skolce-je-muslimka-der-/domaci.aspx?c=A130326_093259_budejovice-zpravy_khr


fido


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

2 Fído:

Ale jo, já to nezpochybňuji. Tóra se Starým zákonem, to jsou velmi krvelačná čtení, o tom žádná. (BTW - zkus si najít knihu Jiřího Wojnara Ufo, bible a konec světa - a bude Tě při čtení přecházet sluch i zrak...) No a protože Korán také z tóry vychází, je také dosti brutálně krvelačný

A jsme právě u toho zásadního rozdílu - zatímco mezi běžnými Židy i židy (národnost i církevní skupina) jen výjimečně najdeš někoho, kdo by takováto (z pohledu dnešního zjemnělého a občas i civilizovaného 21. století) zvěrstva schvaloval(ať už veřejně, či soukromě), tak mezi běžnými muslimy stejně tak výjimečně najdeš někoho, kdo by byl ochoten takováto zvěrstva neschvalovat - a je vcelku jedno zda soukromě či veřejně.

Ano, židovské náboženství má +- 5.000 let a proto se jako druhohorní pohoří zaoblilo a zbavilo ostrých hran, křesťanství (původně vymyšlené jako náboženství tzv. malých lidí) už od své agresivity také ustoupilo.

Je možné, že za 2-3.000 let budou potomci dnešních muslimů na své předky hledět s podobným nepochopením a zhnusením, jako my koukáme na předky naše, protože ti byli ochotni se ve jménu Ježíše dopouštět o těch nejhnusnějších zvrhlostí. Možné to je. Ovšem já, ač mne historie velmi zajímá, nemám čas se na to kouknout z adalší 2-3.000 let. Mne zajímá, co dělají tady a teď.  A to je - a to se na mne nezlob -  poměrně těžkej záhul.

BTW, co se týče blízkého východu - kdyby se tam vymordovali všichni se všemi, mně by to asi líto bylo. Měl jsem možnot párkrát navštívit Izrael, na vlastní bulvy vidět židovské osady i to, jak vypadají poté, co jsou 2-3 roky "v laskavé péči" palestinců. Jak to tak říci nejslušněji - kam se hrabe Luník IX  *827*  *917*

Taky mne tak napadá - čímpak to, že v osmimilionovém Izraeli je víc kvalifikovaných vědců, nositelů Nobelových cen (nikoli za politiku) a  podobných "zasraných intelektuálských hajzlíků" než ve všech arabsko-muslimských národech (+- 200 mio obyvatel???) dohromady?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


fido

Citace: Jerry.Gunman kdy March 21, 2013, 09:29:22 PM
A co se týče útoků muslimského režimu na někoho jiného,  tak de facto celé "Arabské Jaro" bylo začátkem útoku...

Arabske jaro je podle me jen zastavka podle jizdniho radu nazvaneho "Unie pro stredomori". A ta ma
koreny az nekde u Charlese de Gaulla. Obavam se, ze odpor vuci muslimskemu roztahovani je
sice na miste, ale ze ve skutecnosti nas nasi evropsti vladci prodali uz davno a my s tim nic neudelame.

viz:
Během tiskové konference z 27. listopadu 1967 Charles de Gaulle otevřeně prohlásil, že francouzská spolupráce s arabským světem se stala ,,zásadním základem naší zahraniční politiky". Druhá mezinárodní konference na podporu arabského lidu, která se konala v lednu 1969 v Káhiře, ve své rezoluci č. 15 rozhodla ,,... vytvořit zvláštní parlamentní skupiny tam, kde ještě neexistují, a používat parlamentní platformu k podpoře arabského lidu a palestinského odporu". O pět let později v Paříži, v červenci 1974, byla pod názvem Euro-arabský dialog vytvořena Parlamentní asociace pro euro-arabskou spolupráci.

Cele cteni o eurabijskem podvodu je tady - http://pravdaoislamu.cz/eusifra.pdf  I kdyz je tam plno spekulaci, i samotna fakta
jsou docela dost mraziva.

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy March 21, 2013, 09:17:00 PM
Njn, tak všechna 3 "náboženství knihy" vycházejí ze stejného kadlubu, že ...
Ovšem máš tam několik drobných, leč významných ALE

* Židovský talmud a tóra jsou nejstarší - a proto dnešní židi (až na ortodoxní skupinky, které jsou i v Izraeli chápány jako cosi folklórního) své náboženství nijak militantně neprožívají  - prostě si daj svů jošer bůček, zapijou to mléčným shakem a jsou vcelku vysmátí
* talmud a tóra jsou chápány jako více-méně hiostorické záznamy wo tom, jací bývali Židové švarní junáci a když už jim teklo do bot, Bůh Zástupů před ně sestoupil v oblaku a nakopal všem nepřátelům prdel.
* alespoň pokud vím, židovské náboženství NENÍ povahy misionářské, ale vychází z ideje vyvoleného národa

* křesťanství, věkem prostřední, se vokázalo být velmi činorodou a (v případě protestantských konfesí) i velmi praktickou ideou, která si už také prošla svými katarzemi, válkami a hnusy - a nyní je tak nějak vcelku ráda, že je ráda.
* základem křesťanské věrouky je Nový Zákon  tedy 4 evangelia (psaná podle Marka, Matouše, Lukáše a Jana), Skutky Apoštolů a dopisy sv. Petra a Pavla. Tedy přes věroučnou svatos Písma Svatého, záznamy lidí o vyprávění lidí jiných.
* misionářství (a tedy aktivní šíření) v rámci křesťanství nikdy nebylo povinností  všech, aktivnímu šíření víry (ohněm a mečem) se vždy věnovaly jenom menší skupiny věřících - a toto násilné rozšiřování víry nikdy nenalézalo 100% a nezpochybnitelnou oporu v bibli.

* a k tomu si postav Korán, což je doslovný zápis vůle Boží  tak, jak jej archanděl Gabriel diktoval Mohamedovi. O doslovném (takořka stenografickém ) záznamu vůle Boha se nedá pochybovat,. nelze s ní diskutovat, lze ji jen a jen přijmout.
* přidej si k tomu koránem deklarovanou 100% boží přítomnost, jež v každém okamžiku ovlivňuje svět (takže kdyby byl Newton muslimem, musel by v souladu s vírou konstatovat, že jablko padá důle prostě proto, že tak je boží vůle a jeho jméno budiž tedy ochváleno), doplň jednoznačný příkaz a ustanovení povinnosti rozšiřovat území islámu; jemně okořeň ideou, že všichni se rodíme jako muslimové, ale někteří z nás jsou takoví hajzlové, ež od této víry odpadnou - protřepej, zamíchej ... A máš smrtící koktejl, který v nepříliš vzdálené budoucnosti vykopne Evropu na smetiště dějin

Ja jsem si asi pred 2 lety dal za cil celou "Knihu knih" precist, z casti ze zvedavosti, z casti proto, ze to tak nejak patri ke klasickemu vzdelani.
Prelouskal jsem Toru, tedy pet knih Mojzisovych a od Genesis a Exodus ktery jeste ujde to byl teda sesup do pekel, jaky jsem necekal.
Masakr je Leviticus a Deuteronomium. Pozoruhodne je, kterak tam dobrotivy Hospodin naklada s temi, co neuposlechnou - otevre zemi
a pohrbi je zaziva, nebo je sezehne plamenem. Na nepratele hazi kameni ze sveho oblaku (btw vsiml sis, jak je Stary zakon vtipne
Danikenovsky?:) ). To samozrejme jen v pripade, ze sami zide nestihnou vyvest vinika za mesto a tam ho ukamenovat. Skoda, ze jsem
s tim po Deuteronomiu neseknul. Naprosty vrchol je totiz kniha Jozue, kde se vyvoleny narod vrati do sve zaslibene zeme a nejdriv
si tam provede mensi etnickou cistku, pricemz duraz klade na to, aby neprezily ani zeny a deti. Dobrotivy Hospodin opet vypomaha
kamenim.
No, precetl jsem vsechny knihy od Clive Barkera, takze jsem docela otrly, ale tohle byl fakt hnus. Knihy soudcu a proroku uz jsem
necetl, ale pry jsem o hodne prisel, tam se prave udili ty spravne rady do kazdodenniho zivota, ktere jim ridi kazdy ukon. Cetl jsem
jen uryvky z zidovskeho katechismu a to je sila. Stejne jako pro muslimy je zena polovinu mesice spinave zvire, ktere se muze nesmi
dotknout, jen kdyby byl nemohouci a pak jen  klackem. Vskutku civilizovane. Z Talmudu jsem cetl jen takove ty "perly", podobne
jako koluji ty z Koranu. Sex s divkami od 3 let mi prisel jako docela hardcore. Opovrzeni vsemi nezidovskymi narody a bozsky
narok na jejich majetek i jejich zivoty taky nevypada na dobre sousedske vztahy. S Koranem si muzou podat ruce. Jinak ten jsem
cely necetl, i kdyz jsem ho v ruce mel. Podle me se to skoro neda cist :)
Novy zakon je proti tomu nebe a dudy. Evangelia jsem prelouskal, jsem nekde u Skutku apostolu. Prijde mi to velice mirumilovne
kazani o slusnem a socialne solidarnim zpusobu zivota. To u muslimu a zidu k videni neni. Co jsem si z toho odnesl? Ze tzv.
"zidovsko-krestanska civilizace" je jen multikulturni novotvar, ktery nema absolutne zadnou oporu v realite. A co se tyka
dalneho vychodu - kdyby se vymlatili navzajem, je mi to jedno. Bude mi jen lito spousty normalnich lidi, kteri se tim svinstvem
neridi a je uplne jedno, jestli to nadiktovali Levitsti knezi, rabini, nebo archandel Gabriel.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy March 21, 2013, 09:45:24 PM
No já jenom co sleduju tak vznik "státu" Palestina je celej jeden útok. A Arafat byl prostě terorista. Od doby vzniku tohohle průseru barnabášové napadaj Izrael prakticky pořád. Občas si daj pokoj když jim tam vlítnou bagry a buldozery a za čas zase. Sice třeba primitivníma raketkama ale otravujou furt..

Arabové poprvé napadli Izrael asi 1,5 hodiny po vyhlášení nezávoslosti - a od té doby se snaha "zahnat židy do moře" stala jednou z nemnoha myšlének, sjednocující všechny arabské/muslimské státy tak nějak napříč politickým spektrem
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

No já jenom co sleduju tak vznik "státu" Palestina je celej jeden útok. A Arafat byl prostě terorista. Od doby vzniku tohohle průseru barnabášové napadaj Izrael prakticky pořád. Občas si daj pokoj když jim tam vlítnou bagry a buldozery a za čas zase. Sice třeba primitivníma raketkama ale otravujou furt..

brano

Citace: fido kdy March 21, 2013, 09:08:14 PM
Ano,tak zni medialni propaganda.Kdy naposledy zautocil islamsky rezim na nekoho jineho?Vzpominam si na Irak vs Kuvajt.Co dal? A kolikrat utocil demokraticky zapad na islamske cile? Ani se jim nedivim,ze jsou hystericky.

Fido, nezautocili len preto ze nemaju ako, to jedine ich drzi za plotom, vedia ze by dostali cez picu. A poriadne. Zatial :( Vzdy ked to skusili tak z toho bola hanba.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy March 21, 2013, 09:08:14 PM
Ano,tak zni medialni propaganda.Kdy naposledy zautocil islamsky rezim na nekoho jineho?Vzpominam si na Irak vs Kuvajt.Co dal? A kolikrat utocil demokraticky zapad na islamske cile? Ani se jim nedivim,ze jsou hystericky.

Nejsem si jist, zda je to propaganda, spíše se obávám, že je to poměrně velmi intenzivní přesvědčení značné části muslimů.
A co se týče útoků muslimského režimu na někoho jiného,  tak de facto celé "Arabské Jaro" bylo začátkem útoku...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy March 21, 2013, 07:16:10 PM
Brano: absolutni souhlas. Jen bych si nevybral za souseda ani Zida.Odlisny kultury se nemaji michat,nedela to dobrotu. A on se zidovsky katechismus a Talmud od Koranu zas az tak moc nelisi...

Njn, tak všechna 3 "náboženství knihy" vycházejí ze stejného kadlubu, že ...
Ovšem máš tam několik drobných, leč významných ALE

* Židovský talmud a tóra jsou nejstarší - a proto dnešní židi (až na ortodoxní skupinky, které jsou i v Izraeli chápány jako cosi folklórního) své náboženství nijak militantně neprožívají  - prostě si daj svů jošer bůček, zapijou to mléčným shakem a jsou vcelku vysmátí
* talmud a tóra jsou chápány jako více-méně hiostorické záznamy wo tom, jací bývali Židové švarní junáci a když už jim teklo do bot, Bůh Zástupů před ně sestoupil v oblaku a nakopal všem nepřátelům prdel.
* alespoň pokud vím, židovské náboženství NENÍ povahy misionářské, ale vychází z ideje vyvoleného národa

* křesťanství, věkem prostřední, se vokázalo být velmi činorodou a (v případě protestantských konfesí) i velmi praktickou ideou, která si už také prošla svými katarzemi, válkami a hnusy - a nyní je tak nějak vcelku ráda, že je ráda.
* základem křesťanské věrouky je Nový Zákon  tedy 4 evangelia (psaná podle Marka, Matouše, Lukáše a Jana), Skutky Apoštolů a dopisy sv. Petra a Pavla. Tedy přes věroučnou svatos Písma Svatého, záznamy lidí o vyprávění lidí jiných.
* misionářství (a tedy aktivní šíření) v rámci křesťanství nikdy nebylo povinností  všech, aktivnímu šíření víry (ohněm a mečem) se vždy věnovaly jenom menší skupiny věřících - a toto násilné rozšiřování víry nikdy nenalézalo 100% a nezpochybnitelnou oporu v bibli.

* a k tomu si postav Korán, což je doslovný zápis vůle Boží  tak, jak jej archanděl Gabriel diktoval Mohamedovi. O doslovném (takořka stenografickém ) záznamu vůle Boha se nedá pochybovat,. nelze s ní diskutovat, lze ji jen a jen přijmout.
* přidej si k tomu koránem deklarovanou 100% boží přítomnost, jež v každém okamžiku ovlivňuje svět (takže kdyby byl Newton muslimem, musel by v souladu s vírou konstatovat, že jablko padá důle prostě proto, že tak je boží vůle a jeho jméno budiž tedy ochváleno), doplň jednoznačný příkaz a ustanovení povinnosti rozšiřovat území islámu; jemně okořeň ideou, že všichni se rodíme jako muslimové, ale někteří z nás jsou takoví hajzlové, ež od této víry odpadnou - protřepej, zamíchej ... A máš smrtící koktejl, který v nepříliš vzdálené budoucnosti vykopne Evropu na smetiště dějin

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy March 21, 2013, 07:52:50 PM
Mno...
Z pohledu Chameneího Izrael útočí na  Írán už jenom tím, že existuje. Aneb jak kdysi krásně napsal Karel Čapek: "zákeřný nepřítel podle zaútočil na naše letadla, pokojně bombardující jeho města"
Ano,tak zni medialni propaganda.Kdy naposledy zautocil islamsky rezim na nekoho jineho?Vzpominam si na Irak vs Kuvajt.Co dal? A kolikrat utocil demokraticky zapad na islamske cile? Ani se jim nedivim,ze jsou hystericky.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy March 21, 2013, 03:21:13 PM
Me ten vyrok ale pripada zcela legitimni:
"Írán smete izraelská města Tel Aviv a Haifu z povrchu země, jestliže se Izrael rozhodne na Írán zaútočit."
Meli by se nechat humanitarne vybombardovat a pak si tam nechat vystavet zidovske osady? :-)

Mno...
Z pohledu Chameneího Izrael útočí na  Írán už jenom tím, že existuje. Aneb jak kdysi krásně napsal Karel Čapek: "zákeřný nepřítel podle zaútočil na naše letadla, pokojně bombardující jeho města"
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Ale nie ortodoxneho. Každý fanatizmus je na skodu. Vždy a vo všetkom.