Krotitelé motocyklů

Založil FPT, April 29, 2012, 10:56:36 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

Ale že mu to na tý fotce sluší, co? Že bych se taky nechal předělat? :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron

este by bylo dobry kdyby clovek vedel kdo to pise.. jersey.se mi nic nerika teda..

jersey.se

Hehe, taxem asi přežil první sezónu. Do jara už radši nejezdím, naposled jsem jel víc bokem než dopředu  *785*. Takže 10 000 km, gumy sjetý, ne moc placatý, dva pády, prostě super. Škoda že jsem na dvě kola nepřesedlal dřív. Ale ono je to nejspíš tím že jsem nikdy neměl moc rád motorkáře, což se příliš nezměnilo  *912*

jb

ja myslel, ze mas fotku na varanu a vedle Rossi na M1 :)

Rossi je vedle Guy Martina muj oblibeny.. je totiz normalni, zadna modelka a nafoukanec


Ladik

Včera to bylo fajn, paddock pro mě skvělý, potkal jsem jak Rossiho, tak Abaju kulhavého na skůtru, tak na hajzlíku mladého Kornfeila jak si u zrcadla načesává na své hlavě kohouta.
V rámci Bridgestonu jsem u nich ve stánku pojedl popil a zavedli nás do depa kde měli odstrojené motky od Kretšloua a pod.

taky vidět tu ohromnou spoustu lidí, personálu a hostesek co se kolem toho motá ... ty jejich ohromné kamiony změněné v neskutečné patrové baráky ...
Bez toho paddocku ta zlatá vstupenka je nic
až vyrvu pár fotek z mobilu tak je tu prdnu, aspoň ty hostesky :-)))

Krtek

Taky si řikam že je fajn že VC bude dál v Brně. Akorát nechápu proč dokáže tohle prodělávat když trhaj rekordy v návštěvnosti každej rok.

jb

ja byl prekvapen ze se vubec letos jeste jede velka cena....

ale pry penize zas budou ... a bude i pristi roky...

zajimave ze kdyz se chce tak jde dotace i soukromemu sektoru z verejnych prostredku

elpidio

Tak až budeš odcházet  :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: elpidio kdy August 14, 2015, 11:33:08 PM
Já z Brna prchám do Švýcarska. Sice jen Českého, ale o to víc se těším. Snad bude odjezd po D1 okolo Kývalky v klidu.
Zeptej se jich, proč šly Bridgestonky poslední dobou tak do prdele.  BOHOUS
Pche, nedostal bych najist a napit  *974*

elpidio

Já z Brna prchám do Švýcarska. Sice jen Českého, ale o to víc se těším. Snad bude odjezd po D1 okolo Kývalky v klidu.
Zeptej se jich, proč šly Bridgestonky poslední dobou tak do prdele.  BOHOUS
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

V neděli jedu na VC Brna motocyklů, kolega má gold lístky od Bridgestone
takže paddock, zázemí Bridgestonu s občerstvením atd.
těším se ;-)


Ladik


jersey.se

Tak highsidera už mám za sebou a zrovna skůtr to tak úplně není. A toho highsidera jsem si dal na něčem ještě jiným.

Ladik

Citace: jb kdy July 22, 2015, 03:13:39 PM
tak chickenstripes ohoblovat na skutru a jeste bez zkusenosti :) to neni zle...

ovsem pozor, ja skrtl stojanem, nadlehcil zadni kolo a uz byl highsider :)

na skutru škrtám stojanem furt, nepříjemné

jb

tak chickenstripes ohoblovat na skutru a jeste bez zkusenosti :) to neni zle...

ovsem pozor, ja skrtl stojanem, nadlehcil zadni kolo a uz byl highsider :)

jersey.se

A zrychlení má na 100 jako moje Ajro nebo i trochu lepší. Pak už se ovšem karty obracej  SWE

FPT

Jojo, moped hezkej, to zase musím uznat.
--O-o-O--

jersey.se

Mám takovej dojem že FPT už ví co jsem pořídil za moped. Ale na tom se chci rozjezdit, zatím umím hovno, i když poserproužky už mám vohoblovaný

jb

tak staci ze si odrel nadrz sedlo ulomil packy zrcatka atd..

to je jak dnesni auta.. nabouras mu naraznik a ono hle je tam radar cidla bla bla a misto 10 je z teho 80t


atnarfus

HD snad není takový tvaroh, aby po drbnutí Fabkou byla nutná odtahovka. Fabce ani neupadla registrační značka.

Ladik

Pokud to bylo HD stoji takova masina pul mega a vice, kdyby do tebe nekdo jebl taky si to nechas z jeho pojistky spravit

atnarfus

Dnešní motorky a motorkáři nic nevydrží. Coural jsem se na kole po městě a najednou mlask. Paní s Fabii nedobrzdila a postrčila motorkáře. Mašina ve stylu HD padla na padák a zůstala stát pod úhlem 45st. Maník místo aby to popadnul, nakopnul a odrčel vytáhnul obrovský dotykový telefon a někomu volal. Za půl hoďky jsem jel zpět. Policajti, mašina naložená na odtahovce. Kam ten svět spěje.
Nevím jestli měl např. šišaté zadní kolo, ale asi to bylo nepojízdné.

jb

Mas sadru a berle ? :)

a copak sedlas za skutrika ?

jersey.se

Tomu nebude asi nikdo z vás věřit, ale taky jsem se vydal jednou stopou.

jb

Co to stoji taka standa ? Ja chtel prikoupit fychtla ale ze pry tri auta a tri motorky uz je moc..

Takze u me uz asi dozije Teos 125..

brano


jb

JBW hosi je JBW...


kura a na me se doma skarede divaji .. a pritom mam jenom motorku a skutr...
a aut asi taky nemam tolik jak brano :)

Kill Frenzy

PCX?  :)

To mam doma uz 4. rok, 22 000 km...slusna masinka

FPT

--O-o-O--

brano

Tak pribudol další drobček :)

FPT

Aha, vidíš, to mě nenapadlo. Dík!
--O-o-O--

brano

http://www.jawa.eu/editor/filestore/File/dokumentace_a_navody/125.pdf

Ma to asi ako väčšina motoriek spoločnú náplň pre motor aj prevodovku, mas tam špecifikáciu. Len tam nenalej auto olej, normálny moto pre 4-takt 10w-40

FPT

Já právě v návodu ani v dílenský příručce nic nemám, kdo ví, jestli tam vůbec nějakej volej je... (:
I když je samozřejmě možný, že to kape z motoru, ale jde mi blbě řadit, tak jsem si říkal, že by to mohlo být ono...
--O-o-O--

atnarfus

Mazání převodovky/spojky je docela věda. Je naprosto nutné dodržet specifikaci výrobce. Musíš kouknout do návodu co tam patří.
Když je to převodovka, kde jsou jenom kola a ložiska, tak je to skoro jedno. Jak je tam mokrá spojka, synchronizační spojky, nebo hypoidní soukolí, musí tam být to co tam má být.

FPT

Hele, krotitelé, co za olej do převodovky? Je to jedno jaký převodový, nebo tam je něco speciálního? Nějak mi z toho teče...
--O-o-O--

jb

ja vedel, ze posledni blbovzdorny byl 1150 bez ABS :)





ferinom

Len pre info. Zvolavacka pre cca 300000ks motoriek BMW z obdobia november 2003 az april 2011, modely:
R 1200 GS / R 1200 GS Adventure

HP2 Enduro / HP2 Megamoto / HP2 Sport

R 900 RT / R 1200 RT / R 1200 R / R 1200 ST / R 1200 S

K 1200 S / K 1200 R Sport / K 1200 R / K 1200 GT

K 1300 S / K 1300 R / K 1300 GT

Dovod:
http://totalbike.hu/technika/2015/03/18/gigavisszahivas_300_ezer_motor_erintett/

prekladat nebudem, foto postaci ;)

T-Diesel


FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy December 14, 2014, 01:51:41 AM
Mě přijde nějaká umělá.

No vždyť píšu - pro mě, který se většinu profesionálního života (od léta 1997) pohybuju v prostředí průmyslové chemie a plastařiny, prostě ideál :D :P :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...