Desky+kotouče Master(sport)

Založil miru, April 13, 2012, 01:43:34 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy November 21, 2014, 11:53:56 AM
jedna ruka vzit kladivo.. cim vic kladivo, tim lip.. druha ruka potom nahmatat vlastni hlava.. a pak uz jen mlatila a mlatila a mlatila...

Doporutšila druchá alternatífa:
druhá ruka nachmatala namísto flastní chlava flastní šourek
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

jedna ruka vzit kladivo.. cim vic kladivo, tim lip.. druha ruka potom nahmatat vlastni hlava.. a pak uz jen mlatila a mlatila a mlatila...

T-Diesel

ja davam origo a neresim. Akorat na motorku sem dal nejaku levnu nahradu a je to teda znat :(

atnarfus

Zrovna s Ferodama jsem loni strašil na starém fóru, jestli si pamatujete. Obložení se odlepilo od plechu.
Nové desky od škodovky jsou sice také Feroda, ale úplně jiná. Lépe to brzdí a zatím se to ani odlepovat nezačalo.
Ta první Feroda byla padělek, nebo aušus který Ferodo dodává do AutoKelly.

Gogo

Jak bíše Biboš, je to fakt jedině na poznatcích někoho, kdo je má a používá....jinak je to vaření z vody.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

před pár lety semnedal dopustit na ate nebo jak to bylo pak to byla traga ted poslední dobou niparts zas strašné zhoršení fakt ti neřeknu snad jedině ferodo zatim jakš takš jde pro jednoho velice velice oblíbeného kamaráda sem namontoval kotouče od renomované společnosti autokelly starline a desky tamtež a ten nouma je nadmíru spokojenej nedokážu poradit fakt kus od kusu

miru

Ahoj všem,
pomalu mě čeká výměna desek + kotoučů. Viděl jsem sady za slušné peníze (kolem 3 tisíc) od německé firmy Master sport.
Má s touto značkou někdo zkušenosti?
Ev. co jiného doporučíte-jezdím klidně,žádný plyn-brzda styl.
Díky za info.