Co žereme a pijeme

Založil bibo, March 02, 2012, 07:23:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ladik

cibuli, pepř, sůl, ocet .... chlebíček... jo ještě tlačenku jsem zapomněl :-)

Lihobaron

tlacenku mam rad s rohlikem a vocet zredenej tak 1:1ny s vodou a hodne zalito.. ty jelito  ;)

Ladik

píčovina, tlačenka bez chleba je jak sex bez baby

Gogo

Přesně Jardo, chleba není k vnitřnímu užití, je pouze jako doplněk :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

jj, tak nejak ja si predtsavuju doktorem predepsanou dietu :) akorat ten chleba to chce hodne naslabo, jen tak aby bylo do ceho votrit prsty vod mastnoty :)

Gogo

hehe nejlepší je klasické moravské müsli k snídani ........... čti škvarky s chlebem :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy December 30, 2012, 11:21:35 AM
Dobre, este ze to vime, az bude nejaky sraz budes met nachystane specialni veganske pokrmy :)

sakra sakra este za u vas na morave povazujete za vegansky jidlo libovejsi bucek nebo nee moc prorostlou krkovicku  ;D

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy December 30, 2012, 11:21:35 AM
Dobre, este ze to vime, az bude nejaky sraz budes met nachystane specialni veganske pokrmy :)

Já se obětuju a sežeru ty klobásny za něho  *1026*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

nj hezkééé Toníku-hezké...
Jinak do kyselice jen klasická klobása, paprika ani 10m!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

Dobre, este ze to vime, az bude nejaky sraz budes met nachystane specialni veganske pokrmy :)

Lihobaron

tfuuj to je hnus.. to bych nikdy nemoh vzit do huby  *886*

T-Diesel

tak kdyz tam nekdo narve klobasku ve kere je vic papriky tak to trochu obarvi
bohuzel to dost casto vidivam v hospodach kam chodime na obedy

inac udirnu mame doma na dvorku, pekne ze samotovych cihel, je z teho celkem dobry vystup

Gogo

Valašská kyselica a do červena?? To jsi viděl kde??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

Citace: Jerry.Gunman kdy December 29, 2012, 08:56:16 PM
2Toník De-Fik

Hmmm, heezounká zásobička... To máš na vlastní zahrádce?

asi dopestoval :) vyrástlo

Jerry.Gunman

2Toník De-Fik

Hmmm, heezounká zásobička... To máš na vlastní zahrádce?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

hmmm ale kdybyste vedeli co na mna vecer ceka... hmmm
tulamorku sem nacal uz vcera neskaj bude pokracovani

T-Diesel

to je krajovy nazev, polevka je dost podobna valasske kyselici akorat tam neni klobaska a neni do cervena

Gogo

Co to je chamula?? něco jako chábovica??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

to same jak seci ostatni akorat polevka byla chamula.

Romanius

Kapr a bramborovy salat taky, ale mangelka rybi polivku a ja kapustnicu s udenym, hribkami a svestickami. Doobry to bylo :-)

Gogo

Tak pánové, co jste jedli na Štědrý den??
U más klasika, kapr jako řízek a bramborový salátek :-) Polévka houbová s trochou všeho (čočka, fazole...).
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

no teda ja som ešte vožralý nebol, treba si stanoviť hranicu a kecy o tom že urazím a pod veeelmi lahko zmetiem zo stola :)

petrklm

Citace: Krtek kdy December 26, 2012, 10:06:58 PM
já nenávidim chlastačky obecně. Lidiu pijou pálivý kraviny páč se neuměj bavit bez alkoholu :-( A pak se bav s přivožralejma dementama. Zlatá Kofolka nebo RCčko
Woe... pět dvojitech bourbonů s ledem rozhodně není chlastačka. Tohle musí zdravej člověk za večer zmáknout bez problémů. Jo, pokud jsi nemocnej...

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Chlastačky? Dát si tři čtyři panáčky na uvolnění, tomu chlastačka neříkám. Zprasit se naplech to není moje kategorie. Mám těžkou kocovinu, tak se raději ovládám.

Gogo

Tondo, máš recht, ale pro ty co to nepijou častěji, je teplá proooser.
Já klidně teplou, alespoň je dobře cítit, jestli je k něčemu.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

já nenávidim chlastačky obecně. Lidiu pijou pálivý kraviny páč se neuměj bavit bez alkoholu :-( A pak se bav s přivožralejma dementama. Zlatá Kofolka nebo RCčko

Romanius

no ja teda alkohóle jedine z mrazáku. ono nejde o to naliať to do gágora (akože spláchnuť cez mandle), ale trochu v papuli poomielať, nechať otepliť, nech to pustí šťávu, aromu. nenávidím také tie chlastačky, kde to naleje naraz do hrdla a potom utrúsi fuj

petrklm

Asi mám moc velkou hubu, no :). Když jsme byli prvně v Komárně, penzion Szekeres Csárda (mimochodem doporučuju, široko daleko nejlepší hospůdka a ucházející penzion), tak jsem nám objednal dvojitýho Jima. A ten Maďar zareagoval nádherně: "a to ako... decku?" , s vytřeštěnýma očima. Vteřinu jsem přemejšlel, ale pak jsem mu to odkejval - jo, decku :). Vrtěl hlavou, ale přinesl požadovaný. Netrvalo pět minut a přišli Slováci na borovičku. Automaticky nalejval decky, ani se nezeptal. No prostě 0,05 je na jeden polk, a co potom? :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

covece ja ti nevim
kdyz je sliva dobra, mam ju rad teplu
prave kvuli aromatu - jak to moc zchladis tak z teho nic moc necitis, samo tolej nepali ale ochuzujes sa o jine zazitky
ale jak je hnusna, tak temu ani mraznica nepomoze
neskaj sem porovnaval vzorek 2007 a a 2012, k temu este sem otevrel jakusi ze whisky no herdek to sem si dal - sem to mosel zapit dvema stamprlama slivy jak to bylo hnusne, hubu to krutilo az za roh
sem si potom z druhe strany flasky precetl etiketu co to je a ono to covece whisky z ruska, tywoe to sem si dal, hnusne je to jak noc, nevim co s tym, do kanala to let nechcu aby nepokapaly bakterie v cisticce jaky je to utrejch fuj hnus

Gogo

Slivku můžeš se vším a ke všemu, to je výhoda :-)))
S ledem najednou  bych to nedělal, ale když ji dáš do mrazáku tak zhoustne a je jako sirup.
No a to ji můžeš usrkávat i hodinu než se ohřeje, teplá slivka se dá pít, když je dobrá, ale studená je lepší... ;)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Slivka s ledem, no fuj.
Slivka is a shot.

petrklm

Klucíííí, já nevím, no... ale slivovici si taky dám rád, jenže whisky a bourbon si můžu dát (a dávám si) s ledem, tudíž na delší popíjení. Slivku s ledem jsem ještě nezkusil, šlo by to? ;)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Po metanolové aféře jsem komplet přešel na domácí slivku. Chutná mi čím dál víc. Mám tu jednu uleženou výběrovou a tu si opravdu užívám.
Tím se ale nechci dotknout pochutin na fotografii.

Gogo

Tož není to nejhorší, ale přece jen na trnkovů, doma hlídanů a 10 ruků odpočatů to nemá......
I když mám tu lahvinku košer sliwowitz co má 25 let, tak koštnu a uvidím :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Tak jsem nevěděl, jestli to patří do Vánoc a nebo do týhle rubriky. Ale protože chlastám celej rok, nedá se to omezit jen na Vánoce. Kdo tomu rozumíte, slintejte... jako já  ;D
http://img854.imageshack.us/img854/9992/p1010180e.jpg
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 09:45:35 PM
Citace: Ladik kdy December 16, 2012, 09:23:49 PM

jakých druhých?
myslíš těch co si počkaj až se synek vyspí, mezitím vohlížej nahý zadky na webu
a pak mu naloží všecku svoji práci, prej já zatím navařím a jde dělat ty svý blafy? :)

neser nebo na tebe poslu nastratyho bratra slovaka a uvidis zac je toho topta!!!!

jj topta :)

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 16, 2012, 09:23:49 PM

jakých druhých?
myslíš těch co si počkaj až se synek vyspí, mezitím vohlížej nahý zadky na webu
a pak mu naloží všecku svoji práci, prej já zatím navařím a jde dělat ty svý blafy? :)

neser nebo na tebe poslu nastratyho bratra slovaka a uvidis zac je toho topta!!!!

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy December 16, 2012, 07:29:01 PM
Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 07:22:29 PM
vzhled nevzhled.. kdo umi, ten se ve svete neztrati :)

Njn, když Babica je spíš z ranku těch druhých :D

jakých druhých?
myslíš těch co si počkaj až se synek vyspí, mezitím vohlížej nahý zadky na webu
a pak mu naloží všecku svoji práci, prej já zatím navařím a jde dělat ty svý blafy? :)

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 16, 2012, 07:22:29 PM
vzhled nevzhled.. kdo umi, ten se ve svete neztrati :)

Njn, když Babica je spíš z ranku těch druhých :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

vzhled nevzhled.. kdo umi, ten se ve svete neztrati :)

Ladik

dík za výcuc, já ho viděl v telce a on je kus, to bříško pivní, takovej kuchař z pátý cenový vzhledově