Co žereme a pijeme

Založil bibo, March 02, 2012, 07:23:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petrklm

Pár úlovků z mých nedávných narozenin (Krtku, radši se nedívej...):

Naprosto skvělé pití, i když jsem se z počátku obával těch 50%:
"http://resize.like.cz/images/89_103_98_148_28-08-13-06-45-21_1377708321P1010625a.jpg";

Tohle je naprosto něco jinýho, po otevření máte dojem, že vám v cimře bouchly kamna, protože je všude cejtit kouř:
"http://resize.like.cz/images/89_103_98_148_28-08-13-06-48-42_1377708522P1010682a.jpg";

A tohle je mystifikace mojí dcerky :-)... ovšem osvědčená značka Jameson:
"http://resize.like.cz/images/89_103_98_148_28-08-13-06-52-59_1377708779P1010680a.jpg";

Játra zatím v pohodě :-)))
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 27, 2013, 05:24:57 PM
Myslíš Coca colu ? Já si kupuju zero.

Colu ne, myslím tyhlety náhrrražky :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek


elpidio

Citace: Krtek kdy May 27, 2013, 04:45:55 PM
jo a teď tam maji akční Coca-colu 8 L za 74,90 kč

No tak to je sakra velká flaška...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Myslíš Coca colu ? Já si kupuju zero.

Jerry.Gunman

No nevím... jsou věci, které do huby strkat fakt nemusím - a tohle bude jedna z nich :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo. Jejich se jmenuje freeway nebo Siti. Obojí mimochodem taky celkem slušný když vezmu v úvahu většinou poloviční cenu.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 27, 2013, 04:45:55 PM
jo a teď tam maji akční Coca-colu 8 L za 74,90 kč

Skutečnou Coca-Colu?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo a teď tam maji akční Coca-colu 8 L za 74,90 kč

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy May 27, 2013, 04:32:00 PM
já se teď doládoval třetí sušenkou z Lidlu. Nějakej Roger za 3,90, akčně za 2,90.  A fakt jako že mi je u prdele kolik to má éček, béček, céček a jinejch písmen. Nějaká Opavia, Twix a jiný předražený blafy tomu nesahaj ani po alobal.

Njn, jestliže Tatranky maj slogan "Energie sbalená na cesty", tak pro Tvé mlsky by se hodil slogan "V každém kousku celej Mendělejev a možná ještě víc" :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Ty jsi proste jedinecny :)

Krtek

já se teď doládoval třetí sušenkou z Lidlu. Nějakej Roger za 3,90, akčně za 2,90.  A fakt jako že mi je u prdele kolik to má éček, béček, céček a jinejch písmen. Nějaká Opavia, Twix a jiný předražený blafy tomu nesahaj ani po alobal.

bibo

šmarja po babicoj nic :)

Ladik

Citace: fido kdy March 09, 2013, 11:05:22 AM
To jsi jeste dopadl dobre :)
Babica vařil českým vojákům: Dostali těžký průjem!
http://bleskove.centrum.cz/clanek.phtml?id=766131

No to není jisté zda dopadl dobře to se uvidí dnes :-)

mimochodem o tom vaření jsem čet a prý problém je hlavně v tom že vařil venku a byl vyhlášen nějaký poplach (už si to moc nepamatuji) a ono to tam vše leželo a prášilo se na to, tedy se kontaminovalo něčím na co ti naši lidé nejsou zvyklí, samo ho nemám rád a přeji mu to čtvrtému cenovému, ale jen tak pro objektivitu

fido

March 09, 2013, 11:05:22 AM #202 Last Edit: March 09, 2013, 11:08:47 AM by fido
Citace: Lihobaron kdy March 09, 2013, 10:13:10 AM
pri vodchodu ale sem si fsim neceho dulezityho.. na zdi vysela spolecna fotka toho sefkuchare s BABICOU!! dekuju bohu za tuhle navstevu toho ustavu bo diky tomu vim, jak chutna jidlo vod mistra jirky babici OK  *886*

To jsi jeste dopadl dobre :)
Babica vařil českým vojákům: Dostali těžký průjem!
http://bleskove.centrum.cz/clanek.phtml?id=766131

Lihobaron

taksem byl v jicine a stvavoval se na zradle v takovy jidelne znojemska s knedlem znojemska evidentne z koncentratu ale plavalo na tom snad 0,5cm tuku maso tvrdy polifka nazvem loupeznicka takova vsehosmes v bujonovym vyvaru ve vajicku sem dokonce rozkousal skorapku no sezral sem to vzhledem k hladu a svoji lakote a taky tomu jak vypadal sefkuchar.. pri vodchodu ale sem si fsim neceho dulezityho.. na zdi vysela spolecna fotka toho sefkuchare s BABICOU!! dekuju bohu za tuhle navstevu toho ustavu bo diky tomu vim, jak chutna jidlo vod mistra jirky babici OK  *886*

Krtek

Tak konečně už přizpůsobili sortiment v Ikei:

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy February 28, 2013, 03:47:18 PM
hame uz taky neni podnik vlastneny domacim kapitalem z regionu, fabrika je nejaky cas prodana cizimu investorovi

... a podle toho její nabídka taky vypadá :((
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

hame uz taky neni podnik vlastneny domacim kapitalem z regionu, fabrika je nejaky cas prodana cizimu investorovi

ferinom

http://ekonomika.idnes.cz/cesi-mene-kupuji-konzervy-a-vice-si-vari-f0q-/ekonomika.aspx?c=A130227_164015_ekonomika_kk

Nech ide do riti. Nie kriza, ale ich kvalita ich posle do hsitorie. Za posledne dva mesiace co som kupoval Majku HAME, tak som polovicu pastet dal psom, pretoze to co obsahovala po otvoreni sa podobalo na vsetko mozne, len nie na Majku z minulosti.
Uprimne, vdaka HAME prechadzame na domacu vyrobu pasteky.

Ladik

Píďo, co ti na tom připadá divné?
Lepší vypsat vše co do toho může spadnout než pak řešit jednoho koně co ho teď našla evropa ve všech masných výrobcích :-)

ferinom


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

buhvi co vubec s tema skumafkama delaj.. neni treba sias nahodou zamestnanej taky jako takovej nejakej vedec?? jeden buzerant vedle druhyho..

Ladik


Lihobaron

hovezi krk je vybornej aj z kona  ;)

brano


petrklm

Jo, v pátek jsem byl v Brasileiru, někde na staromáku... nádherný kulinářský zážitek. Schválně jsem se vyhejbal drůbeži (pro Slovenský kamarády hydine), škeblim a jinejm podivnejm potvorám, konzumoval jsem jenom hovězí a Jacka Danielse, no nááááádhera. Doporučuju hovězí krk a pupík, to byla naprostá symfonie :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius


T-Diesel



petrklm

U nás se o žádnejch cizejch látkách nepíše - jenom,že tam má bejt maso, co je deklarovaný. Konina to není a tak to stahujou.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius

ja teda s konským masom nemám problém. a tie kecy o tých látkach čo sú tam a kvoli ktorým to sťahujú z trhu - to sú kecy. takýchto látok je všade plná prdel

Ladik

blablabla, kurwa radši to zakopou kkti, doteď to lidi žrali a mlaskali

http://zpravy.idnes.cz/konske-maso-pro-chude-bendl-odmitl-drs-/domaci.aspx?c=A130225_150238_domaci_cen

chudému je jedno kolik koňa v tom je, pokud si nezlomi zub o kopyto

Lihobaron

i prd.. normalne to prodaj, az to prejde..

FPT

tak někam to vyhazovat budou, žejo...
--O-o-O--

brano


Krtek

Do prdelééé oni s těma koninama střihnou i Kotobulary v Ikee a ty hovada to stahnou z prodeje  :BMS: Bych klidně metrák kuliček koupil kdyby to dali za 1/4 ceny. já se po nich můžu utlouct.

Romanius

si značkuješ cestu, no  *1025*

Lihobaron

kolikrat se to ale protahne az do dopolednich hodin v praci a takova cesta do prahe nebo wroclawi se zmeni v zabavu vskutku nevidanou :)

Romanius

no ale potom je ti lahko :)

Lihobaron

akorat hus mi zacina bejt nejak tezko.. holt kvalita zradla se pozna az rano, v nekterejch pripadech uz v prubehu noci :)