Co žereme a pijeme

Založil bibo, March 02, 2012, 07:23:14 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

tak to by byla jezefcikova posledni reklamace  *1001*

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy September 23, 2014, 06:38:25 PM
Kurva, jdu reklamovat burčák. To se mi ještě nestalo...

No, hlavně abys ho "nevyreklamoval" jako kamarádův jezevčík večeřu - předehřátou a předžvýkanou rovnou do peřin :D 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Kurva, jdu reklamovat burčák. To se mi ještě nestalo...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Citace: War kdy September 12, 2014, 09:04:52 AM
Krtek: Koukám na jídelák a kachna za 120,- tam není. Takže jsi byl na poledním menu, což je celkem dost podstatná informace...
Jo to nepopíram nicméně rok před tim bylo jako polední menu ty blbý malý těstoviny kolem 150 kaček :-( A každej tam šel max. 1x než zjistil jaký maji porce a za kolik. Švagrová bydlí hned vedle tak to mam z první ruky

Jerry.Gunman

JJ, deset lidí = deset chutí. A to je dobře :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

A "tataráček, řízeček, gulášek, pivečko..."  :(, to mě dokáže spolehlivě odradit.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

War

Krtek: Koukám na jídelák a kachna za 120,- tam není. Takže jsi byl na poledním menu, což je celkem dost podstatná informace...
Saab 2.0i LPG

petrklm

Citace: Lihobaron kdy September 11, 2014, 10:05:15 PM
taky si predelal barak kua ty musis bejt ve vate jak sfina..
OK OK OK
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: Krtek kdy September 11, 2014, 08:56:41 PM
no vzhledem k tomu jak to opravili tak asi prachy maji. Vloni to byla kůča na spadnutí.

taky si predelal barak kua ty musis bejt ve vate jak sfina..

Krtek

no vzhledem k tomu jak to opravili tak asi prachy maji. Vloni to byla kůča na spadnutí. Ale bylo to v "Pohlreichovo stylu". Byli jsme tam a blbý zapečený těstoviny s masem asi za 150 kč a porce jak pro vrabce. Pak nějak šli do sebe, zlevnili na půlku, zvětšili porce a maji plno.

Lihobaron

to ze maj plno neznamena, ze na tom vydelavaj..

Krtek

September 11, 2014, 07:54:55 PM #373 Last Edit: September 11, 2014, 07:56:39 PM by Krtek
To mně nedavno vyloženě chutnalo tady:

http://www.pivovarpodlesi.cz/

Točená malinovka, kachýnka a 2 druhy zelí a 2 druhy knedlíků. Prvně v životě taková porce že jsem nesněd všechno zelí ! A za cca 120 Kč. Bych ctěl toho frajera plešatýho vidět... úplně slyšim to jeho zmenši porce, zvedni cenu, jak na tom můžeš vydělat  ? No můžou a maj tam plno.

FPT

Náhodou, mně u Pohlreicha vyloženě chutnalo.
--O-o-O--

elpidio

Jojo. To by byli teprve kluci v akci.
Ne, hádejte, mám Rujánu.


Lihobaron

skoda ze nevim, co sou trnky a na co se muze pouzivat ten jejich kvas  :burka:

T-Diesel

jo a mimochodem, dneska naskladneno 650 kilo trnkoveho kvasu, passat s tim nalozenym vozikem enom fucal :)

T-Diesel

Citace: Krtek kdy September 10, 2014, 06:06:50 PM
no viíě, my co se chceme najíst zase považujeme za parodii Pohlreicha

proc, trebas ty jeho grilovane flakoty nejsu uplne male porce

Krtek

no viíě, my co se chceme najíst zase považujeme za parodii Pohlreicha

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

T-Diesel


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

origo burcak nebo castecne zkvasene hrozno? :)

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Tohle tedy jako jo....  :lulka:



Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Citace: Lihobaron kdy August 17, 2014, 10:06:40 PM
takze se voda honi dokola?? a jak se to doplnuje?? ryby nachcijou??

jj svině, chlastaj píívo tak se jim furt chce čuuurat :-))

něco naprší přímo, něco jde z okapu na pergole, většinou to stačí, když je moc sucho dopustíme, nešetříme na svých miláčcích ;-)
když je vody moc vzadu je vsakovací jímka a tak voda přeteče a ztratí se ve štěrku ;-)

Lihobaron

Citace: Ladik kdy August 16, 2014, 10:52:23 PM
jezírko má 30m krychlových vody
má umělý potok ze skalky (žádný kýč, zarostký kopeček) potok osázený rostlinami funguje trochu jako kořeonová čistička, dlouhý asi 8m
v zimě snižený průtok ale jede celý rok a v zimě funguje aby rostliny v potoce neuschly a rybám se v jezírku okysličovala voda
vzadu je menší jezírko jako odkalovací nádrž kde přes filtr voda teče a pak zase vtéká do velkého jezírka
potok i zadní filtr nasávají vodu přes skymery na hladině které čístí hladinu od listí a jiného bordelu
jinak osázeno rostlinstvem v okrajových plytkých částech, samo stále to není dokonalé

v jezírku ryby, vzadu v malém rybky malinké a skokani zelení, máj tam chovnou stanici :-) lítaj sem kachny se koupat a dělat bordel, užovka, ještěrky, pobíhá tu zajíc, lítaj se tu ptáci z okolí napít .. prostě oaza ;-)

člověku to dělá radost

takze se voda honi dokola?? a jak se to doplnuje?? ryby nachcijou??

petrklm

Co piju? Teď zrovna tohle:



Sice to není bourbon, ale na mý stupnici pitelnosti se to pohybuje v horní polovině  :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius

hehehe, jj na rohožke to mám tiež každú noc. si robia srandu zo mňa. tie staré kuny určite vodia tie mladé ku mne na rohožku a hovoria im " tu sa vyser, on to má rád".
inak to jazierko je fakt špicové Ládiku. Len tam u teba je to prirodzené, my sme tam na kopečku, tak som jazierko zavrhol hned v uvode. bol by to gýč jag sfiňa. musím vymyslieť niečo iné, aby kachny prilietali  :D

Ladik

Citace: brano kdy August 16, 2014, 11:00:16 PM
A pak prijde kocka...

nebo kuna, ty mi tu běhají tři ..... svině, v noci bordel, hluk, všude nasráno, nejlépe na rohožku abych věděl, že na mě .... ;-)

brano


Ladik

Citace: Lihobaron kdy August 15, 2014, 08:39:09 AM
helejd, jak mas to jezirko.. to mas nejakej pritok, nebo nejak umele.. a filtraci, nebo se to cisti samo rostlinstvem?? jak to vsecko funkuje??

jezírko má 30m krychlových vody
má umělý potok ze skalky (žádný kýč, zarostký kopeček) potok osázený rostlinami funguje trochu jako kořeonová čistička, dlouhý asi 8m
v zimě snižený průtok ale jede celý rok a v zimě funguje aby rostliny v potoce neuschly a rybám se v jezírku okysličovala voda
vzadu je menší jezírko jako odkalovací nádrž kde přes filtr voda teče a pak zase vtéká do velkého jezírka
potok i zadní filtr nasávají vodu přes skymery na hladině které čístí hladinu od listí a jiného bordelu
jinak osázeno rostlinstvem v okrajových plytkých částech, samo stále to není dokonalé

v jezírku ryby, vzadu v malém rybky malinké a skokani zelení, máj tam chovnou stanici :-) lítaj sem kachny se koupat a dělat bordel, užovka, ještěrky, pobíhá tu zajíc, lítaj se tu ptáci z okolí napít .. prostě oaza ;-)

člověku to dělá radost

Romanius

v jednom diely animovaného krtečka to bolo jasne povedané - zabít krtka ! :)

T-Diesel

kocka vo smyku je tez zlo!

inac kocky nebrat
bobra taky ne a krtka tez ne

brano

Kocka je zlo! Ale ked mas teriera tak kocka nepredstavuje problem :)

fido

August 15, 2014, 09:53:04 AM #349 Last Edit: August 15, 2014, 09:54:53 AM by fido
HAHAHA :D Kocka nejlepsi pritel cloveka :D Viz pameti patolozky:

,,Váš věrný zlatý retrívr vydrží u vaší mrtvoly sedět a hladovět celé dny. Mourek však rozhodně ne. Vaše kočka vás klidně a bez výčitek sežere," píše Melineková ve svých pamětech. Náměty pro knihu čerpala výlučně z vlastních zkušeností, osudy milujících ,,páníčků" viděla na vlastní oči.

I kdyz vlaste asi jo - laska pry prochazi zaludkem :D

Lihobaron

helejd, jak mas to jezirko.. to mas nejakej pritok, nebo nejak umele.. a filtraci, nebo se to cisti samo rostlinstvem?? jak to vsecko funkuje??

Ladik

Kocka mi zere na zahrade ptaky a ryby, kocku nebrat

Vena

Krtek na zahradě je zlo. Ale stačilo nasadit kočku a léta se tam žádnej neukázal. Kočka je nejlepší pritel člověka.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron


Jerry.Gunman

Zabij bobra, zachráníš strom :D

Bobry nebrat   :burka:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...