Krtek hledá práci

Založil Krtek, September 12, 2020, 02:51:00 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

saabik

30 čistého mají v TPCA. Tam stále hledají. Ale to je trochu z ruky.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Citace: Vena kdy September 18, 2020, 01:18:15 PM
Aktuálně hledáme :
Operátor výroby
Skladník
Technolog lisování a zastřikování plastů
Commodity purchaser
Technik kvality(IPQC)


Krtkoplat nezaručen, ale když vydržíš i po zkušební době, tak za tebe dostanu 3000 Kč  BOHOUS [size=78%] [/size]

Ten technik kvality by mě třeba zajímal. Kde se to zhruba vyskytuje ?
3 litry za doporučení kolegy, to mi připadá cenově na Ostravu. U nás sháněji hutníky a odměna je 30 tis. Kdybych do jiný větve naší exfirmy sehnal vývojáře tak dostanu (já teda už ne...) 60 tis.

Krtek

Citace: FPT kdy September 17, 2020, 06:30:22 PM
Já si pojem krtkoplat pamatuju, ale už nevím, kolik to bylo (:

Abych naznačil.. už pár let (víc jak 10) se pohybuju v čistym tak nějak nad celorepublikovym průměrem v hrubym (né medián)

Vena

Aktuálně hledáme :
Operátor výroby
Skladník
Technolog lisování a zastřikování plastů
Commodity purchaser
Technik kvality(IPQC)


Krtkoplat nezaručen, ale když vydržíš i po zkušební době, tak za tebe dostanu 3000 Kč  BOHOUS [size=78%] [/size]
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

FPT

Já si pojem krtkoplat pamatuju, ale už nevím, kolik to bylo (:
--O-o-O--

Krtek

Nevim proč, nedokážu upravit původní příspěvek.. Takže tady je odkaz na Krtka na Linkedinu:

https://cz.linkedin.com/in/petr-nov%C3%BD-5b6912196

Krtek

Tak bando abych to tu kapku probral, nadhodíme něco osobnějšího. Do konce roku  (možná začátkem příštího) budu bez práce. Po pravdě ani nevim co bych chtěl dělat, asi cokoliv co má smysl a je to rozumně zaplacený (vzpomíná si někdo ještě na pojem krtkoplat ? ). Takže kdybyste o něčem ve středočeskym kraji (spíš Příbramsko a okolí) věděli, dejte vědět. Asi bych měl nadhodit nějaký osobní data takže se klidně odhalim akorát koukam že nedokážu nadhodit odkaz na svý profily na linkedinu a Jobsku. Jde to nějak ?