Nějaký ameriky :-)

Založil petrklm, February 02, 2012, 11:01:42 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 09, 2016, 08:00:45 PM
Aha on je tam ještě Maluch... mně doteď přišlo směšný jenom to, že někdo vůbec vyrobí tohle zbytečně velký monstrum co se nevejde na normální parkovací místo. Má to divně vysoko kasli a malý kola na tu velikost. Jinak srovnávačka s Maluchem mi směšná nepřijde.

"zbytečně velký monstrum", "normální parkovací místo"

Všechno to závisí na tom, co bereš jako standard, se kterým ostatní věci poměřuješ.
Fiat 126 (P) byl projektován, navržen a vyráběn jako autíčko kategorie "supermini", tzn.malinké prdítko pro 2 lidi, aby projelo i těmi nejužšími uličkami italských měst (a že je tam mají superúzké); vozítko, do něhož by se v nouzi nejvyšší na krátkou vzdálenost občas mohli nasardinkovat i 4 cestující a celých 50 litrů bagáže pro všechny.

Pokud budeš brát jako standard Fiata 126, pak Ti jako "zbytečně velký monstrum" (abych Tě citoval přesně) přijde i Trabant :D :P :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 10, 2016, 05:59:34 AM
Ty zadní okna jsou nějak výklopný nebo mu neseděj v rámu ?

Já bych řekl, že jelikož je to hardtop, tak se v průběhu let ty wokna poněkud vyvaklaly a ne zcela sedí :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

No jo, Švédsko... země amerikám zaslíbená :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Ty zadní okna jsou nějak výklopný nebo mu neseděj v rámu ?

saabik

Tohle jsme potkali na cestě po Švédsku letos na dovolené ;)

Ladik

Citace: petrklm kdy August 09, 2016, 08:17:16 PM
No jo, co čekat...  *974*

z něj vždy vypadne něco co stojí za to  :)
Krtku ty jsi prostě Krtek :-)

hele mě napadá jedna hláška co říká kámoš
Prej, ty woe to je taková píííča, že i kdybys jí lízal čelo tak furt lížeš píču :-)

petrklm

Citace: Krtek kdy August 09, 2016, 08:00:45 PM
Aha on je tam ještě Maluch... mně doteď přišlo směšný jenom to, že někdo vůbec vyrobí tohle zbytečně velký monstrum co se nevejde na normální parkovací místo. Má to divně vysoko kasli a malý kola na tu velikost. Jinak srovnávačka s Malucehm mi směšná nepřijde.
No jo, co čekat...  *974*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Aha on je tam ještě Maluch... mně doteď přišlo směšný jenom to, že někdo vůbec vyrobí tohle zbytečně velký monstrum co se nevejde na normální parkovací místo. Má to divně vysoko kasli a malý kola na tu velikost. Jinak srovnávačka s Malucehm mi směšná nepřijde.

Jerry.Gunman

2 Petr KLM:
No to jsem netušil, že je "maluch" tak dobrý tahač, když  má za sebou zapřežené tohleto :D :P
A jak vidno z pootevřeného krytu motoru, majitel 126 již zapojil přídavné chlazení...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Jo, takových, co to přehnali, je dost. Do terénu se to nejspíš nedostane a na silnici je to děs udrncanej :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

Citace: petrklm kdy June 28, 2016, 09:57:56 AM
Jo, ten je pěknej... akorát se nemůžu ubránit dojmu, že by chtěl trošku zvednout, v reálu to vypadá dost nízký. Ale nemám s tím žádnou zkušenost, třeba bych změnil názor. Interiér je slušnej, to máš pravdu.

Soused to ma prave zvedle :) ale to me prijde na bezne jezdeni jak domecek na kuri nozce..

petrklm

Jo, ten je pěknej... akorát se nemůžu ubránit dojmu, že by chtěl trošku zvednout, v reálu to vypadá dost nízký. Ale nemám s tím žádnou zkušenost, třeba bych změnil názor. Interiér je slušnej, to máš pravdu.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

Citace: Krtek kdy June 18, 2016, 08:49:29 AM
jo tak takhle to asi chápu. Ale čistokrevný pracanty už asi nikdo nevyrábí. Neznam auto který by nebylo nějak oplastovaný a ošalouněný. I ten Duster už vypadá celkem slušně.

http://www.cz.jeep.com/wrangler_unlimited/index.html toto je pro me neco, co odolava trendum doby a co bych chtel...
a prave fiat z toho udelal auto, pro me jeste pritazlivejsi, protoze tomu dodal konecne vkusny interier..
Soused to ma v cerne a na moje potreby by to vyhovovalo...

FPT

--O-o-O--

petrklm

No jo, soptík to není...  *886*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

abych ti to kapku zkritizoval :-) na mně to má moc vysokou střechu a nízkej čumák a zadek. A za krkem (za kabinou) mi to připomíná nádor z první generace Thalie.

petrklm

Stejně je tohle auto pořád pro mne nej... krásně vyvážený proporce, elegantní linie, marně to nedostalo titul auto roku 1990:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy June 18, 2016, 07:09:48 AM
Každej máme jinej vkus, to je v pořádku. Ale když z původního čistokrevnýho offu je najednou SUV (čti teréňák do města), tak je něco špatně. Ten první Renegade evokuje tvrdou práci chlapa (kterou po pravdě občas dělaly i ženský), ten druhej je tak nejvejš pro holky. Vrcholem marketingovýho nevkusu je pak ta hvězda na kapotě, někdy dokonce i v bílý barvě. To je asi proto, že jinak by si ten mrdokvas s jeepem asi nikdo nespojoval...

Njn, tak ber to tak, že stávající "Renegade" je de facto jenom prekabátěným Fiatem 500X

Ono je to sice fakticky přesně naopak, ale to, co se dns nabízí jako "Renegade" (uvozovky jsou záměrně) s Jeepem nemá zhola nic společného :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo tak takhle to asi chápu. Ale čistokrevný pracanty už asi nikdo nevyrábí. Neznam auto který by nebylo nějak oplastovaný a ošalouněný. I ten Duster už vypadá celkem slušně.

petrklm

Každej máme jinej vkus, to je v pořádku. Ale když z původního čistokrevnýho offu je najednou SUV (čti teréňák do města), tak je něco špatně. Ten první Renegade evokuje tvrdou práci chlapa (kterou po pravdě občas dělaly i ženský), ten druhej je tak nejvejš pro holky. Vrcholem marketingovýho nevkusu je pak ta hvězda na kapotě, někdy dokonce i v bílý barvě. To je asi proto, že jinak by si ten mrdokvas s jeepem asi nikdo nespojoval...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

A co se ti nezdá Petře ? Jestli jde o downsizing, ok, to je blbě ale designově konečně posledních 20 let US auta nějak vypadaji. Já zase nemusim ty vaše divný hranatý a okřídlený obludy ze srazů. Takový dnešní Malibu a starý... Corvety, Mustangy, F-150ky... Krásný auta ale až tak po roce 2005

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Kam ten svět spěje... Jeep Renegade kdysi:


a nyní:


a to si na "to" ještě někdo dá takovouhle dekoraci:


:BMS: :BMS: :BMS: :BMS:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Elegantní Corvette - nikdy bych neřekl, že jí bude slušet i černá barva:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Tak jsem narazil ještě na jednu fotku Imperiala, i když s otevřenejma "očima" to není tak hezký:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Tak pokud je někdo zvědavej, o co přišel, může se kouknout třeba tady (videí je jinak hafo):
http://www.youtube.com/watch?v=1QbnhyKrQqM
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Na tý fotce to na provedenou opravu fakt nevypadá. Co vím, tak to koupil někdo, kdo se tý káře chce hodně věnovat, takže je možný, že fotky jsou staršího data a dneska už to vypadá jinak. Ono obecně není vinyl žádná výhra, málokdy je pod tím zdravej plech.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

Na USmotors tu střechu někdo nazval časovanou bombou. Že to pod vinylem bude asi dost shnilý. Jestli to teda už někdo neopravoval.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

petrklm

Nevím, co myslíš. Materiálově je to nejspíš vinyl (nebo hadr, jak to mám já) a měněný to evidentně nebylo.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Vena

A jak je to s tou střechou?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

petrklm

Máš pravdu, impíků je tu málo a tenhle je sám. Ale krásnej, i když lak byl dělanej v US jejich metodou - prostě to polejou barvou a hotovo. Jejich pohled na renovaci je někdy poněkud jinde, než ten náš.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Dal jsem to sem hlavně proto, že mi to auto přišlo povědomé. Nepředpokládám, že se tu toulají dva Imperialy stejné barvy.

petrklm

June 03, 2016, 09:14:33 AM #1613 Last Edit: June 03, 2016, 09:17:46 AM by petrklm
No jo, Imperiál zalehnul chodník, to tak bývá, no... :). Zkusím pohledat jednu srovnávačku, to mám rád. A našel:
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus


Jerry.Gunman

2 Petr KLM:
nádherné!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Hry fotografů se světlem (ty ameriky tam jsou určitě jen náhodou  ;)):

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Připravte si korunky, už jde do tisku  :) :
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

2 JB:

Nooo, tak dělené zadní okno bych snesl i jinde  - akurát by to muselo mít vzduchem chlazenou V8
https://www.youtube.com/watch?v=VWdTjwn5yk8&feature=youtu.be

A ani ty okna by vzdau nemusely být, stačily by štěrbiny
https://www.youtube.com/watch?v=Q8qVBaSTpmQ
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

Citace: petrklm kdy May 12, 2016, 09:10:26 AM
Tak trošku popojedem:





delene zadni okno .. tu bych snesl