DAKAR 2015

Založil T-Diesel, January 05, 2013, 02:52:07 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.


Lihobaron

ja na to nekoukal, je to dlouhy a nezajima me to, jen sem vam to sem hodil, aby ste to poradne prostourali :)

T-Diesel

taky sem si teho vsiml
ale tez sem si vsiml, ze ten rozhodce byl s aleskem nejaky velky kamos

Gogo

jj měl tam nějaké prdítko :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

no ono tam moc předjíždět nejde, je tam jen úzká cesta a kolem hromada kamení
najedeš na kámen a jsi v prdeli, mrkni kde ho pustili, v mistě kde se ty stopy rozcházejí a zase sbíhají, jinde by byli sami proti sobě
ale ono se tam myslím mluví o STO KILOMETRECH!!! kurwa to bych zblbnul a nabral je zezadu ať mě to stojí třeba život :-)

mě se na tom videu líbí jiná věc
když ten komisař domluví a rozloučí se tak odejde ze záběru a za chvíli ho v pozadí uvidíte odfrčet na nějaké minimotorečce :-)

Gogo

mě to pouštění v automobilových závodech moc nejde pod fousy, jsi rychlejší, tak předjeď. Úmyslně blokovat to bych asi trestal, ale abych někomu uhýbal ....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

vidis, z tohoto pohledu sem to nezkoumal
ale kdyby byl deroj takovy geroj tak ho mohl predjet v nejake jine stope ne?  8)

Ladik

no zkoukl jsem to celé,
trochu mlží, jinak by nedostal penalizaci i když podmíněnou
komisař říká, že ho nechtěli pustit oba
kdyby byl frajer tak pustil deroye a nechal ho ať si to vyřídí s kolomým
z videa je jasný jen okamžik kdy deroye pustil a že za nim se pak nedalo v tom prachu jet, nic víc
nezapomněl si do české konkurence trochu kopnout, udělal z toho malou reklamní akci na jejich produkt atd.
já z toho nemám 100% dobrý pocit

T-Diesel

no dobra, tak v tomto pripade sa loprajsovi v duchu omluvam ze sem mu neveril :)

Lihobaron


Romanius

Citace: T-Diesel kdy January 13, 2013, 10:07:57 AM
kurna vcilka to trochu studuju a je zajimave, jake su k dispozici informace - bud cerna nebo bila, nic mezi tim, nenachazim zadne voditko kereho sa chytit
hernajs jede jich tam sest nebo sedum tak to je takovy problem sa domluvit?

Asi jazykova bariera

Lihobaron

i dva je moc natoz sest sedum OK

T-Diesel

kurna vcilka to trochu studuju a je zajimave, jake su k dispozici informace - bud cerna nebo bila, nic mezi tim, nenachazim zadne voditko kereho sa chytit
hernajs jede jich tam sest nebo sedum tak to je takovy problem sa domluvit?

Gogo

také tak, at čtu kde čtu, nejsem z toho moudrý...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

je covece, vubec sa v tem nevyznam, nevim komu verit z kama brat relevantni info... smutne  *787*

Gogo

celé to tam je nějaké prapodifné... :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...


FPT

--O-o-O--

Lihobaron

si kupte poradny telefony dys stim neumite


Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 11:49:36 AM
tohle mam v outlooku kua dycky to nejak vypnu a vono se to zas zapne a srasne me to sere..

a tos ještě nečet co mi posílá mladej z Iphone
dojde mi švancenberk  a von že psal  haha
takže naše komunikace vypadá takto
něco mu pošlu
syn na to: Hácha
já znalý problému odpovídám: jj Havel
a von: Schwarzenberg
já: ????
a von: kurde kde se to vypíná do pr....
:-)

Lihobaron

tohle mam v outlooku kua dycky to nejak vypnu a vono se to zas zapne a srasne me to sere..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 12, 2013, 10:16:13 AM
Citace: FPT kdy January 12, 2013, 09:16:14 AM
no vidíš, tomu říkám pořádná a fundovaná odpověď (:

a ma to vymecne!! bez hrubek   ::)

svině telefon mi tam občas sám píše slova, která nechcu a opravuje mi moje krásný slova
tak dávám engliš, von na mě třeba,já napíšu aha a von prej Hácha, woe sem málem spadl z gauče, kde von na toho starýho dědka došel :-)

Lihobaron

Citace: FPT kdy January 12, 2013, 09:16:14 AM
no vidíš, tomu říkám pořádná a fundovaná odpověď (:

a ma to vymecne!! bez hrubek   ::)

T-Diesel

kurna zastupci Deutz asi pekne skripu zubama jak jich cehuni pomluvaju, ze s jejich motorama uz NIKDY! :)

FPT

no vidíš, tomu říkám pořádná a fundovaná odpověď (:
--O-o-O--

Ladik

Citace: FPT kdy January 11, 2013, 09:21:20 PM
by mě zajímalo, kde tam vzal lyřařský brejle...  *1033*
kazdy rozumny clovel pocita v takovem zavode ze prijde o predni sklo, stalo se to i staremu Lopraisovi, kdyz jsme jeli do maroka na motorkach, byl to jeden z prvku vybavy, dostanes sutrem do plexi a ......

Ladik

Citace: FPT kdy January 11, 2013, 09:24:24 PM
jo, taky jsem na to koukal, ale odpustil jsem si to. jsem rád, že se na jardu můžu spolehnout (:

jj v poho, ucitel se nezapre, takze radsi nepsat a jen cist, bo Vam nejsem simpatycki :)

Gogo

třeba je to standartní výbava na dakar do jižní emeriky :-))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

jj, na praseciny sem ja kat!!

FPT

jo, taky jsem na to koukal, ale odpustil jsem si to. jsem rád, že se na jardu můžu spolehnout (:
--O-o-O--

Lihobaron

me zas de proti srsti to lyzarskymi prebjlemi.. podle me jakozto skolenyho ucitele jazyka ceskeho bud lyzarskymi brylemi nebo lyzarskejma brejlema..

FPT

by mě zajímalo, kde tam vzal lyřařský brejle...  *1033*
--O-o-O--

Gogo

jsou to drsní chlapíci co se do toho pustí!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

jeden mrtvej motorkář, dva mrtví v taxiku

a s tím jak ho tam prej neroztáhl ten Spáčil a nechal ho tam toho Lopraise tak jsem dnes četl že měl při tom tahání defekt tak ho nevytáh a na druhej den tahal jinýho kámoše z týmu a pak jak doháněl ztrátu v prachu tak napálil zezadu do jinýho kamionu a 300km!!!!!! jel bez předního skla jen s lyžařskými brejlemi

T-Diesel

fix co to ma znamenat??

to je divne covece, kolem teho loprajsa je hromada rozporuplnych informaci az je to zvlastni.
Inac je zajimave, ze na idnesu je to samy loprajs loprajs ale o ostatnich jedna dve vety v souhrnnem clanku.

Ladik

kurde čtu to podruhé a ten text je jiný

v tomhle je aktualizovaný
předtím tam bylo že ho dotáhli do cíle naši


--------------------------------------------------------------------------------

Do cíle se dostal jen díky pomoci soupeřů. Tým původně zveřejnil informaci, že Lopraise do cíle dotáhl krajan Marek Spáčil, po několika hodinách ji ale vyvrátil.

"Je pravda, že Marek Spáčil u nás zastavil a zkusil jednou škubnout, ale pak hned odjel. Zachránila nás jiná německá posádka Monster BMW na MANu, jména bohužel nevíme," uvedl Loprais, podle kterého se na druhý pokus podařilo jeho tatru 'škubnutími' nastartovat.

Zdroj: http://sport.idnes.cz/dakar-pata-etapa-0je-/motorsport.aspx?c=A130109_222450_motorsport_ald

ferinom

Ten Loprais podla toho kusku clanku tu akoby chcel vypadnut. A nechcu mu to dovolit. Etapu uz vyhral
A na vypadnutie nestacila prasknuta naprava, teraz ani vybita baterka. A furt do ciele pride, dokonca museli ho dotiahnut. Neni a nie skoncit sakra. :)

T-Diesel

hm kurna to je skody naraz :(

a coze to ctu? loprajsa tahal do bivaku nekdo, s kym nemel zajem o spolupraci???

Ladik


Ladik

tak už nám vypadlo jedno auto a jedna motorka

ferinom

Hmm, toto som ani netusil.

http://auto.pravda.sk/sport/clanok/251237-na-rallye-dakar-2013-startuje-aj-tatra-phoenix/

akurat len mi nesedi to oznacenie. T158 pre Phoenix. Z historickeho hladiska by som ho skor ocakaval na "cumakovu" Tatru ako pokracovatela T138 a T148, teda Jamal. To je myslim T163. Ale...

T-Diesel

jo taky sem to tam o vikendu procital a naznaku tam bylo nemalo
ovsem aby to nebyl nejaky holport proti nemu, neco ve stylu za pad dvojcat moze USA samo ze si to vsecko pripravily a pomohly temu :)