cafe mujsob SRAZ 2013

Založil T-Diesel, January 03, 2013, 07:02:50 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

vyberte, jestli chcete chlastačku nebo ne a jestli obětujete den volna nebo ne (máte 2 hlasy

chcu akci s nejakým programem
6 (46.2%)
přijel bych sa akorát ožrat jako vepř
3 (23.1%)
dovolené mám dost, přijedu kdykoliv
4 (30.8%)
možu enom o víkendu přes to nejede vlak
5 (38.5%)
mastím na vás, nikam nejedu a už s tým neotravuj!
1 (7.7%)

Celkem hlasovalo: 13

Hlasování ukončeno: February 12, 2013, 07:02:50 PM

Olive

Citace: Jerry.Gunman kdy February 12, 2013, 05:11:12 PM
To je tam tolika Lincolnů?
I když, pravda, teďka je prý na opravě rámu, takže před barákem asi nebude...   :nono:

Tak v Ústí pokud vím, není Lincoln ani jeden.
Asi navždy Volvo V40

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy February 12, 2013, 01:29:18 PM
nechci tě strašit, ale v ústí budeš asi hledat dlouho (:

To je tam tolika Lincolnů?
I když, pravda, teďka je prý na opravě rámu, takže před barákem asi nebude...   :nono:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

nechci tě strašit, ale v ústí budeš asi hledat dlouho (:
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy February 12, 2013, 10:47:09 AM
Hm, já si to myslel, květen je naprosto zabitej termín, budete si tam muset vystavit nejvejš mojí fotku  :)

Nerozčiluj, sic dojedu do Ústí, někde Tě tam najdu a na sraz dovezu i kdybys měl být v kozelci a kufru od Zitrónka  ;D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Hm, já si to myslel, květen je naprosto zabitej termín, budete si tam muset vystavit nejvejš mojí fotku  :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy February 12, 2013, 08:29:38 AM
Aha, ty myslíš tuhle, tou se moc nechlubím, vypadám jak debil :) a už je to skoro pět let starý...


Ty máš na pneumatiku na krku, já okolo pasu ...
Protože nejsem línej se pořádně nažrat :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Citace: elpidio kdy February 11, 2013, 10:18:15 PM
To je někdo jinej. Petr má na krku pneumatiku s bílým járkem :)
Aha, ty myslíš tuhle, tou se moc nechlubím, vypadám jak debil :) a už je to skoro pět let starý...

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Citace: Krtek kdy February 11, 2013, 09:50:11 PM
PetrKLM když tě tak vidim po nějakym čase... nemáš náhodou nějakýho příbuznýho v jižních Čechách ? Zažil jsem tam jednoho takovýho dědulu, staršně chytrej, sečtělej, srandysta. Byl snad předsedou nějakýho spolku česko-nemeckýho přátelství.
To nemůže bejt z našeho rodu - "strašně chytrej, sečtělej" - my jsme samý blbci a jsme poslední tři, já, synek a vnuk, všichni v Teplicích.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

co je to tu za fotku nějakýho starýho chuja? :-)))

Promiň Petře já musel :-)))


Jinak jasně ,,Ladik,, ty malý trpaslíku od hranic ;-)
(to bylo na Defu, já jen aby nebyla mýlka po těch burbonech )

Romanius

ja som skor čakal, že bude mať na krku emerickú kravatu :)

elpidio

To je někdo jinej. Petr má na krku pneumatiku s bílým járkem :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

PetrKLM když tě tak vidim po nějakym čase... nemáš náhodou nějakýho příbuznýho v jižních Čechách ? Zažil jsem tam jednoho takovýho dědulu, staršně chytrej, sečtělej, srandysta. Byl snad předsedou nějakýho spolku česko-nemeckýho přátelství.

Jerry.Gunman

February 11, 2013, 09:44:45 PM #210 Last Edit: February 11, 2013, 09:47:33 PM by Jerry.Gunman
Citace: T-Diesel kdy February 11, 2013, 08:50:59 PM
nene, ten obrazek/napis by byl jednotny
sem myslel trebas neco ve stylu "cafe mujsob sraz 2013" nebo enom nejaku lehku linku auta jako siluety...
ale na to su tu inaci odbornici
a jerry dojedes sam? neavizovals polovicku?

S jednotným unifikovaným logem souhlas

Dojedu asi sám - i když možná vezmu někoho od Kolína, Práglu či Liberce
Děvenka moje starostlivá je skvělá holka, kterou velmi miluji - a nehodlám ji vám, vy bejci, jen tak hodit v plen :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

dame whiskey, americane OK  ;)

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 09:26:42 PM
No to budeš asi zklamanej, starej, šedivej, plesnivej, ukecanej...  :D, prostě dědek, no...

aha, skoda.. ja cekal nadsenyho mladyho cernovlasyho  *886*

petrklm

T-Diesel: Kouknu, proberu to s krkem rodiny a dám vědět. Rozhodně to bude chtít nějakej hotel, ale to se dá spáchat...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

No to budeš asi zklamanej, starej, šedivej, plesnivej, ukecanej...  :D, prostě dědek, no...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

Citace: T-Diesel kdy January 04, 2013, 03:37:26 PM
hosi abyste sa este nepobili...

no nic, tu su dalsi dulezite informace:

zkusil sem posondovat co a jak a tento kemp sa jevi celkem vhodne pro nasu akci: http://www.camping-babihora.com/
v sezonu je narvany holandanama a obstal dokonca aj v hodnoceni TV nova, teda ne ze by to bylo neco zasadniho ale snad by to nemoselo byt uplne hnusne misto
k dispozici by byl volny termin 10. - 12. 5. 2013, potom uz su tam jakesi akce.
Zatim sem bohuzel nezjistil jake tam cepuju pivisko, vim enom, ze obedy od cca 80 kc a snidana je za 50 kc. Ceny jednotlivych typu ubytovani mate na jejich webovkach. Lokalita je to dost klidna, ale da sa tam dojet krasne (z dalnice od brna je to velice hrubym odhadem 80 km, hodka a neco cesty.
Hlavni duvod, proc sem vytipoval totok, je prave kvuli poloze, protoze z tama to mame na exkurzi do te fabriky asi 15 minut cesty a stejny pocet kilaku, nemosime nikam daleko prejizdat.
Kdyby to chtel nekdo pojmut jako rodinny vylet, tak su vselijake moznosti dalsi zabavy:
- v okoli je hromada cyklostezek
- za rohem je batuv kanal - pujcovna lodicek (ale nevim esi v tom terminu uz bude v provozu)
- nedaleko hrad Buchlov, zamek Buchlovice s krasnu zahradu
- o kusek dal Velehrad s nove opravenu baziliku
- ve Vlcnove muzeum palenic
- na druhu stranu nejvyssi vrchol bilych karpat - velka javorina
- zacina tu vinarsky kraj, pres kopec napriklad blatnice, blatnicka, takze vinne sklepy
to vsecko je ve vzdalenosti cca 10-25 km, o kusek dal potom luhacovice kdyby nekdo chtel zrovna aj relax
esi nekdo ma rad zapomenuty kraj s neposkvrnenu prirodu pak mu doporucim lopenik, vyskovec a tamtu lokalitu kde je nadherne

takze da sa vymyslet vselico. mrknite na to, esi to projde prvnim kolem vyberu tak bych tam zajel zkontrolvoat osobne, podivat sa co je majitel zac jaka je s nim domluva a videlo by sa dal. Ale znovu opakuju - nikomu nic nenutim, neni napsane ze to mosi byt jedine tu, mozu pohledat neco jinaciho.

tutek
jasne, to ze mosite ostat v pionyrske chatce neni zadne dogma, vymyslime specialne pro vas alternativu ;)

Lihobaron

na mou slkenku zid@n to je jasny!! jinak petre neser, klidne te na hotel s gogem donesem.. fakt bych te chtel poznat nazivo  OK

petrklm

Citace: FPT kdy February 11, 2013, 09:20:23 PM
petře, to neřeš, se pak přesuneme na ten hotel (:
To víš, se ženou jsme strašně zhejčkaný, taky ten věk už brání nějakejm experimentům pod stanem a tak...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Omlouvám se - kdy a kde? Zatím jsem jenom plkal, ale Lincoln je na léčbě, tak by se celkem hodilo někam vyrazit evropskou plečkou...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

Citace: Krtek kdy February 11, 2013, 09:17:46 PM
Na obojim

minule sklenky sem tez delal ja
kurna skoda ze sa tak osazenstvo zmenilo, sem mohl vytahnut stary papir a nemosel sem sa vas vyptavat, mel bych to bez prace :D :P

FPT

petře, to neřeš, se pak přesuneme na ten hotel (:
--O-o-O--

T-Diesel

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 09:17:35 PM
Dojdu, dojdu... ale po pěti dvojitejch bourbonech jen stěží :) a svoje normy nehodlám kazit

jede bud autobus nebo taxal nebo nejaky dobrovolnik abstinent, vsecko ide vymyslet kdyz sa chce ;)

Krtek


petrklm

Dojdu, dojdu... ale po pěti dvojitejch bourbonech jen stěží :) a svoje normy nehodlám kazit
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

Citace: petrklm kdy February 11, 2013, 09:11:02 PM
Kurňa, začíná mě mrzet, že jsem ten srazík nějak nedokázal včlenit do kalendáře akcí... ale něco mi na tom vadilo, jen nevím co... že by ubytování? Fakt nevím.

jo, vybrali sme takove spartanske, na tu jednu dve noci sa to myslim prezije, vseci sme zvykli na hotely tak sa vcilka vratime do dob mladosti
samo neni problem domluvit nejaky penzion, v okoli jich je nekolik, dojedes tam za 10 minut.

petrklm

Kurňa, začíná mě mrzet, že jsem ten srazík nějak nedokázal včlenit do kalendáře akcí... ale něco mi na tom vadilo, jen nevím co... že by ubytování? Fakt nevím.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

Citace: Krtek kdy February 11, 2013, 09:05:35 PM
No na minulý od LadYka už Renatka má. Tak pro zachování názvosloví to tam můžeš dát taky. PéZetu ješě zvážíme

ma to na sklence nebo na tricku?

T-Diesel

csss, tu sa este dozvis veci...

a esi nekdo nechce prezentovat svoje preference tak klidne napiste soukromeho mejla ja si to prectu zeytra vcilka uz idu do duchen.

Krtek

No na minulý od LadYka už Renatka má. Tak pro zachování názvosloví to tam můžeš dát taky. PéZetu ješě zvážíme

Olive

Citace: Krtek kdy February 11, 2013, 08:56:57 PM
Mně stačí Krtek, manža je Renata a pro pézetku do budoucna třeba PéZetka :-)

Sem si až doted myslela, že výraz manža je výhradně zastoupen jen na serveru mimibazar.
Asi navždy Volvo V40

FPT

--O-o-O--

T-Diesel

fakt chces aj pro malu? :)
a nedas tam renatka? ;)

Krtek

Mně stačí Krtek, manža je Renata a pro pézetku do budoucna třeba PéZetka :-)

T-Diesel


FPT

ti ho pošlu, máš tu vyplněnej funkční mail?
--O-o-O--

T-Diesel

no mosi to byt takove, aby to slo vybrusit nejak rozumne :)
esi tam das rypak teho skandinavskeho leva tak to sa obavam ze by byl kazdy kus fakt original  ;D

FPT

no snad tam dáš logo fóra, ne? aspoň mě to donutí ho nahodit znova sem (:
--O-o-O--

T-Diesel

Citace: Jerry.Gunman kdy February 11, 2013, 08:48:34 PM
Objednávám si sklénečku se svojím "jménem" (Jerry Gunman ) a pokud by se našel i obrázek nejaké fajn pistolky, nebudu sa zlobit

Nenajde-li se, dodám sám :D :P

nene, ten obrazek/napis by byl jednotny
sem myslel trebas neco ve stylu "cafe mujsob sraz 2013" nebo enom nejaku lehku linku auta jako siluety...
ale na to su tu inaci odbornici
a jerry dojedes sam? neavizovals polovicku?