kdo for president?

Založil T-Diesel, December 30, 2012, 08:58:24 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Tak, já mám wodvolíno
Jsem zvědav, zda mnou vybraný kandidát projde :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: petrklm kdy January 12, 2013, 10:24:31 AM
No, zkus popsat, jak SKUTEČNĚ zatopil bruselskejm pánům. Občas se do nich navezl, to jo... ale efekt roven nule. A není to Klausovo vina, prostě dnešní svět tak funguje.

Staci to, ze nejaky vysoko postaveny reprezentant zacne nahlas rikat, ze GO zpusobene clovekem neexistuje a ze jde jen o totalitni
nastroj. Upozornuji, ze byl jediny, kdo to v EU rekl, ostatni sice vi, ale radeji drzi hubu, protoze se boji ostrakizace. Velice tezko se pak
evropanum predstavuji uhlikove dane. A o spolecensky konsenzus jde vzdy, pokud chces zavadet totalitni rad prevleceny za demokracii.
Nebo odkladani podpisu LS. Ja vim, ze to nakonec nevyslo a prestoze Cameron sliboval, ze kdyz to jeste chvili udrzi, vyhraje volby
a dovede UK k referendu o vystoupeni z EU (jak vidno, dodnes to neudelal, takze dalsi prutahy by stejne nic nevyresily), ale ta panika,
ktera v Bruseli vypukla byla evidentnim dukazem, ze to zatim jeste jde - nez se podepise dalsi a dalsi mezinarodni smlouva, ktera takovou
moznost ve finale ukonci. A ja chci prezidenta, ktery nahlas rekne, co za dalsi sunt nam z Brusele poslali a ne, ze "jsme v klubu, tak
musime drzet hubu a krok". Takze ano, mas pravdu, svet takhle funguje, ale jen proto, ze to konkretni lide umoznuji.


Lihobaron

Citace: petrklm kdy January 12, 2013, 10:24:31 AM
No, zkus popsat, jak SKUTEČNĚ zatopil bruselskejm pánům.

ukrad jim, svinim, tuzku.. aby nemohli podepisovat ty nesmyslny eurozakony  ;D

petrklm

No, zkus popsat, jak SKUTEČNĚ zatopil bruselskejm pánům. Občas se do nich navezl, to jo... ale efekt roven nule. A není to Klausovo vina, prostě dnešní svět tak funguje.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy January 12, 2013, 10:03:24 AM
Tak mám pocit, že některým by prospělo si znovu přečíst to povídání z Reflexu... klid, vždyť jde jenom o figurku :)

Obavam se, ze jde o jeden z mnoha symbolu stareho sveta, ktery je dnesnim "liberalnim" svetem vysmivan a proto je
v Reflexu popsan, jak je popsan. Ja svuj svetonazor podle medii neformuju, protoze to povazuju za hloupe a
casto i nebezpecne. Ano, pri usporadani dnesniho sveta, kdy CR je jen lacinym pracovnim lagrem a odkladistem odpadu
pro zbytek "vyspele Evropy" a politicka reprezentace ozlomvaz implementuje dalsi totalitni zakony a narizeni
do naseho pravniho systemu, ustava neustava, je skutecne prezident jen "loutka". Ale i na Klausovi bylo videt,
ze ta loutka umi bruselskym panum pekne zatopit, takze hazet rucnik do ringu mi prijde proste jen zbabele.

petrklm

Tak mám pocit, že některým by prospělo si znovu přečíst to povídání z Reflexu... klid, vždyť jde jenom o figurku :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Lihobaron

v podstate de vo uplny hovno a vy stoho delate kovbojku jak prase  *886*

fido


T-Diesel

tome ja pokud si spravne pamatuju tak hlavni kandidat nasich medii byl od zacatku fiser, zeman byl ten co ztracel. A ke konci mu zacal dochazat dech, vlastne oboum.

FPT

a s těma šancema - mám už roky za to, že každej člověk, kterej se nad daným tématem zamyslí dýl jak tři vteřiny pochopí, že šanci má každej, protože každej hlas rozhoduje. jedny tuším krajský volby u nás rozhodlo 17 hlasů! a to, kdo má jaký šance, dělají média a průzkumy, který je tak snadný manipulovat, že odpovědným lidem přijde skoro jako hřích to nedělat. největší šance měli dlouhodobě zeman a fischer. je to zajímavý, já neznám osobně ani jednoho člověka, kterej by uvažoval o tom, že by někoho z nich volil (kromě Romka (: ). pokud by lidi volili podle svýho názoru a ne podle toho, jaký má kdo "šance", ukázalo by se, že to rozložení sil není vůbec tak daný, jak nám média prezentujou.

já si prostě podle svýho nejlepšího vědomí a svědomí nejsem mezi kandidátama schopnej vybrat jednoho, kdo by mi byť nevadil, natož abych s ním souhlasil. proto se týhle šaškárny neúčastním.

mimochodem, pokud to půjde takhle dál, je klidně možný, že to váš kůň vyhraje v prvním kole. sílu a slabost mediálních průzkumů to ukazuje krásně - zeman měl našlápnuto na výhru s tím, že nejsilnějším protikandidátem bude fischer. o nikom ostatním vůbec neuvažoval, vymezoval se jenom vůči němu, šel po něm jak slepice po flusu. a najednou co, tejden před volbama, kdo mluví o nějakým fischerovi? asi z toho měli pěkně zamotanou palici. jenže lidu je to nakonec jedno, moc nechápu, proč se nebijeme o znovuobnovení rakouska-uherska. zlatý časy, to jsme byli velmoc, matko!
--O-o-O--

FPT

ano, v tomto výběru je mi to jedno. nikdo z nich nebude lepší než druhej.
--O-o-O--

Ladik

Tomiku, takze Ti je jedno kdo tam bude? Jsi rozumny clovek tebe faaakt nezvoli, tady kecate kdo je jaky kkt ale nenavrhujete realnou osobo, realnou nemyslim nekoho kdo nema sanci

FPT

koho z těch tří? to je jednoduchý, nikoho.
--O-o-O--

fido

Citace: Gogo kdy January 11, 2013, 11:32:25 PM
fido co dodat :
http://www.lidovky.cz/palata-adam-b-bartos-pohana-ceske-novinariny-fzs-/ln_nazory.asp?c=A120214_155636_ln_nazory_glu

http://www.hrebenar.eu/2012/07/pojdme-se-vazne-bavit-o-odsunu-adama-b-bartose-z-evropy/

doufám, že přijedeš na sraz, probereme to  osobně, bylo by to na dlooouhý psaní.
Věř, že znám historii rodu Schwarzenbergů  do hloubky a to více než 100let, ano i úsek od revoluce znám podrobně, včetně adopce obou dětí.
Pokud ale hledáš, chceš najít a čteš mezi řádky co naplat. Ten pisatel, který je již dlooouhých 6 let rádoby novinář, je člověk, jehož překrucování faktů
a fantaskní závěry patří právě spíše do bulváru, než kdekoli jinde. Proč pokud si za svým stojí a máto podloženo , nepublikuje tiskem??
Přítel a spolupracovník Bobošíkové...také myslím poměrně jasný signál :-))
Já se opírám opravdu spíše o fakta v knihách, učebnicích a skriptech. Tam opravdu nejsou možná  zázračné dedukce, ale jsou tam data a fakta.
Nechci polemizovat proč-co kdo atd, ale Ty by jsi jako dědic nechtěl zpět majetek který Ti byl bezprávně zabaven (čti ukraden).??
PS.: Kde je ta kolaborace?

To snad nemyslis vazne? Lidovky? Pravdolaskarske medium, satelit nemeckeho platku lziDnes? A Hrebenar? Vzdyt je to blazen,
ze ktereho ma cely cesky internet legraci - http://exotopedia.org/wiki/Jiř%C3%AD_Hrebenar
Proc Bartos nepise do "tisku"? Psal do MFDnes, ale kdyz pres opakovane vyhruzky odmital prestat se svymi euroskeptickymi
clanky, tak ho vyrazili. A ucebnice? Ach boze...co dodat. "Dejiny pisou vitezove". Kolaborace je napr. podlezani sudetakum a
tlak na zruseni Benesovych dekretu.


Ladik

Ok, blablabla koho? Koho z tech tri co maji sanci? Kazdy ma neco proc ne. Me Karel vysel jako nej moznost

FPT

tak jsem si to prošel od začátku a fakt nevím, kde jsem mluvil o nějaký kolaboraci. já mu prostě nejsem ochoten odpustit to, co provedl tady. postoje v eu, zelený, topku, změny názorů. pro mě je to prostě nekonzistentní prospěchář.

jenom mimochodem, gogo, kdybys tak měl tušení, jak se dělají učebnice (:
ale to s tímhle nemá nic společnýho.
--O-o-O--

Ladik

Dle mne jedina volba, fiser sedy urednicek bez sarmu, zeman jak uciti moc zas mu narostou ramena, nikdo jiny nema sanci jim konkurovat

Gogo

fido co dodat :
http://www.lidovky.cz/palata-adam-b-bartos-pohana-ceske-novinariny-fzs-/ln_nazory.asp?c=A120214_155636_ln_nazory_glu

http://www.hrebenar.eu/2012/07/pojdme-se-vazne-bavit-o-odsunu-adama-b-bartose-z-evropy/

doufám, že přijedeš na sraz, probereme to  osobně, bylo by to na dlooouhý psaní.
Věř, že znám historii rodu Schwarzenbergů  do hloubky a to více než 100let, ano i úsek od revoluce znám podrobně, včetně adopce obou dětí.
Pokud ale hledáš, chceš najít a čteš mezi řádky co naplat. Ten pisatel, který je již dlooouhých 6 let rádoby novinář, je člověk, jehož překrucování faktů
a fantaskní závěry patří právě spíše do bulváru, než kdekoli jinde. Proč pokud si za svým stojí a máto podloženo , nepublikuje tiskem??
Přítel a spolupracovník Bobošíkové...také myslím poměrně jasný signál :-))
Já se opírám opravdu spíše o fakta v knihách, učebnicích a skriptech. Tam opravdu nejsou možná  zázračné dedukce, ale jsou tam data a fakta.
Nechci polemizovat proč-co kdo atd, ale Ty by jsi jako dědic nechtěl zpět majetek který Ti byl bezprávně zabaven (čti ukraden).??
PS.: Kde je ta kolaborace?
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

fido

January 11, 2013, 09:29:18 PM #166 Last Edit: January 11, 2013, 09:31:27 PM by fido
Citace: Gogo kdy January 11, 2013, 09:10:28 PM
Krtku: fido a na začátku fpt ...

ad Karel - http://www.prvnizpravy.cz/sloupky.php?id=6acab86e-cfce-11e0-8ec4-00259038e91e
A nepochybuji, ze je Adam B. Bartos obcas trochu vysinuty, hlavne v ritolezectvi Klausovi, ale
co se resersi z verejne dostupnych zdroju tyka, neznam lepsiho novinare. A opravdu nehovorim
o ostatnich "ceskych" novinach, ktere jsou temer bez vyjimky v rukou nemeckych vlastniku
Ringiera a Springera. Koho bude takovy tisk oslavovat je asi jasne.
  Chapu, kdyz Karel imponuje nejake lopate, ktera se dostane ke zpravam tak akorat na H@vne,
nebo v Blesku, ale vy mate vsichni evidentne pripojeni k internetu a zdrave ruce, takze nechapu,
ze si neco o svem "idolovi" nenastudujete, nez mu to tam hodite.



Gogo

Krtku: fido a na začátku fpt ...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 11, 2013, 08:28:02 PM
VOTE KAREL!
dali jsme mu to s mámou ale jak usne kurwa tak ho bacím ;-)

ty pico ty taky jo?? :)

Ladik

VOTE KAREL!
dali jsme mu to s mámou ale jak usne kurwa tak ho bacím ;-)

Lihobaron

tak sem BYL A DAL dal karlika.. ale podle me to bude tak, ze do druhyho kola postoupi zeman s fiserem a du znova a dam zemana a dusicka bude mit pokoj OK

Krtek

Kdo mluví o jakym kolaborantovi ?

Gogo

Hele podle čeho je kolaborant?? Nebo s kým kolaboroval (i) jako rod??
To jako že je Ada hned na začátku obral o statky a zámek a museli pryč...nebo podle čeho??
Že jsou v pořádku i dle Benešových dekretů??  To mě zajímá, tuhle část neznám....
V tom případě jsou kolaboranti všichni, jedni s ádou a ostatní s bolševikem . Za války bych to ještě bral-válka je válka ale kolaborovat, udávat ...v době míru.....

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

No já vám nevim. Já čet o Trautenbergovi něco kapku jinýho. Žádná autorita. Odkoplej levoboček odněkud z z čech co nikdy nebude šlechtic ani pravej Rakučák. Těžko asi říct kolik lidí ho tam bere takhle a kolik jak psal Gogo. Nicméně pochybuju že by měl nějakej vliv na naše vztahy. Ono obecně jsou mi tyhle vztahy šumák. Rok 38 jsme probírali na základce myslim všichbi.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

tak mam listek zemana a trautnberka.. kua stim kajou ste me nahlodali, ale je to proti mymu mysleni, na reprezentaci neni ten pravej bych rek..

FPT

člověče, to je docela dobrý, o tom ještě pouvažuju.
--O-o-O--

fido

January 11, 2013, 12:49:17 PM #155 Last Edit: January 11, 2013, 12:59:11 PM by fido
Citace: FPT kdy January 11, 2013, 12:41:32 PM
já s tebou souhlasím (a minimálně díky za další argumenty), ale protože ony dvě jsou podle mě naprosto out, tak hlasováním pro ně bude splněna opčanská povinnost a tak.
taky fakt :) Ja jsem puvodne ani jit nechtel, ale dnesni clanek v hovinach me preci jen k akci vyprovokoval:
http://zpravy.idnes.cz/klaus-ochazi-reakce-zahranicnich-medii-dhx-/zahranicni.aspx?c=A130111_104414_zahranicni_wlk

akorat to nehodim Tane, ani Zuzce, ale politicke prostitutce Bobosikove. Hlas propadne tak jako tak a mam jistotu,
ze ona se svyma nekonformnima nazorama (minimalne na EU se s ni shodnu) neni na nici vyplatni listine. Budu mit
tedy ciste svedomi, ze jsem nevolil kolaboranta.

Edit: jeste jsem s vzpomel, ze se Zuzkou se shodnu na eutanazii. Vlastne ve vsech bodech, ktere jsou moralniho charakteru. Skoda tedy jejiho eurohujerismu.

FPT

já s tebou souhlasím (a minimálně díky za další argumenty), ale protože ony dvě jsou podle mě naprosto out, tak hlasováním pro ně bude splněna opčanská povinnost a tak.
--O-o-O--

fido

Citace: FPT kdy January 10, 2013, 08:16:07 PM
ty vole, když vybíráš takhle, hoď tam prosím zuzku nebo táňu.

K Zuzce bych rad podotknul, ze kdyz se hlasovalo o ESM a Petr Mach ze Svobodnych vypracoval pro poslaneckou snemovnu analyzu, co nas to bude stat, tak to byla ona,
kdo k tomu psal proti-tezi, ktera byla naprosto zoufala, protoze v podstate davala Machovi zapravdu, ale zaroven trvala na tom, ze se to odsouhlasit musi
a ze nas to nebude nic stat. Nejsem si tedy moc jisty, ze zrovna ona bude hajit zajmy Ceske Republiky. Kdo z ESM profituje, je zrejme. Jinak je ji skoda,
protoze je spis moralne (kdyz ne politicky) zalozena, a minimalne se s ni shodnu na potratech a adopcich deti homo-partnery.

A Tana je UFO, pokracovatel havlisticke tradice rozdeleni spolecnosti na samozvanou elitu a luzu, ktera by mela podle Tani zit nejlepe v prvobytne pospolne
spolecnosti a krmit se vzajemnou laskou a porozumenim. To je pro me jen prevleceny fasismus, zvlast, kdyz se jeho stoupenci na jedne strane nazyvaji
"filantropy" a na druhe strane nazyvaji lidstvo rakovinou Zeme, ktera musi byt vyriznuta  :BMS:



T-Diesel

hmm
tak me sa to zuzilo bud na zuzanu nebo karlosa

Gogo

nj, jenže on si to může dovolit, jejich rod je tam vnímán zcela jinak než u nás. Mluvil jsem s několika rakušáky a oni je vnínají jako své aristokraty, což je docela pikantní :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

To jp, Rakušáky poslal do prdele celkem nedávno  *1025*
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

ano, také se obávám, že nebude schopen svou funkci v případě zvolení dlouho  vykonávat... Tak holt budou volby dřív no... za to, že nás evropa začné vnímat jinak to stojí.
Minimálně vztahy s Rakouskem, Anglií a Německem se výrazně zlepší.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Já mám podobnej pocit... i když v případě jeho vítězství hrozí za čas další, tentokrát předčasná volba prezidenta. Ale radši tam půjdu za dva roky znovu, než dát šanci jinýmu.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Po dnešní debatě jsem se ještě více utvrdil- kníže je tam zítra !!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

ty vole, když vybíráš takhle, hoď tam prosím zuzku nebo táňu.
--O-o-O--

jb

no hlavne delejte tak, at neni druhe kolo.. Byl jsem nedobrovolne zamestnavatelem urcen jako zapisovatel v jedne komisi... a druhy vikend tam travit nechcu... Ale vzhledem k tomu, ze napis na ceduli oznacujici volebni mistnost, je v jazyce ceskem, polskem a ROMSKEM, necekam velkou ucast :)

Ja sam porad nevim, koho budu volit... kdyz uz tam budu sedet, tak uz ten listek do te urny hodim.
Nicmene porad nevim, jestli knize  nebo zeman.

Jerry.Gunman

Hledaje, konečně jsem našel.
Teďka akurát nevím, který z přiložených lístků mám do urny prezidentské přiložit a svůj názor na tuto potupnou taškařiči takto jasně vyňadřit

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

tady máte hitlerovy názory na jednotlivé kandidáty
a dole mrkněte do galerie jsem se hned z rána zasmál u šnancenberka a u vaškova ksichtu

http://www.metro.cz/nekorektni-videa-hitler-v-bunkru-nadava-na-prezidentske-kandidaty-10p-/metro-extra.aspx?c=A130108_124817_metro-extra_rab

:)