kdo for president?

Založil T-Diesel, December 30, 2012, 08:58:24 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron

ja chodil celej zivot volit jen kvuli mladejm kockam u nas v komisi.. dneska uz z nich sou stary vytahany brecy tak me volby neberou..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 09, 2013, 09:23:32 PM
u me zvitezi nakonec lenost.. nejdu volit!! ve svym veku hus to muzu svyst na lenost..

já ale fakt nejdu, je mi to jedno kdo tam bude

Lihobaron

u me zvitezi nakonec lenost.. nejdu volit!! ve svym veku hus to muzu svyst na lenost..

elpidio

Pěkný. Včera na něj tu fotovoltaiku někdo (Zeman ?) vytáhl. Na pozadí upravování fotek poslouchám debatu Franze, knížete a Dientsbíra a vede u mě starý pán.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

jo tak tohle je hezký...
--O-o-O--


Tom

Jojo opravdu krásně napsaný, u mě veliká poklona  ;)

Lihobaron

me to pobavilo cely a je to ke vsemu i pravdivy..

Ladik

mě pobavila ta bobošíková bod 6

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

I Pečinka dobře [url´http://www.reflex.cz/clanek/nazory/49107/chci-byt-prezident-predvolebni-debata-se-vsemi-kandidaty-potvrdila-rozlozeni-sil.html]komentoval [/url]debatu všech kandidátů.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

supeeeeeer    OK *1026* *886*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

Chtěl jsem na ten cirkus napsat svůj názor, ale REFLEX mě předběhl:

Chvílemi to vypadá, že někteří lidé hodlají páchat sebevraždu, nebo minimálně emigrovat, pokud jejich kandidát nevyhraje. Jestli jste jedni z nich a prezidentská volba ve vás vyvolává paniku a myšlenky na exil, přečtěte si následující desatero. Třeba vás uklidní, zmírní to vaši hysterii a nebudete brát celou věc tak fatálně.

1) Jan Fischer svoji kandidaturu na prezidenta nezruší, ani kdyby ho o to žádal Clint Eastwood v převleku za Boba Dylana. Neztrácejte proto čas čtením blogů a sledováním videí herců a zpěváků, kteří mají pocit, že jakožto umělci mají do volby prezidenta co kecat.

2) Ať už se prezidentem stane kdokoliv, chleba nezlevní. Nezlevní ani nic jiného, a výměnou hlavy státu se vlastně nezmění vůbec nic zásadního.

3) I kdyby na Hradě seděl váš kandidát, s jeho nástupem do úřadu se nezmění ani česká politika, ani čeští politici a ani vaši spoluobčané.

4) Právo zrušit Věci veřejné, Českou poštu nebo seriály na Nově prezident také nemá, a je úplně jedno jestli se jmenuje Roithová nebo Okamura.

5) Je úplně jedno, že váš kandidát nevyhraje. Cizinci se stejně budou stále domnívat, že Česká republika leží někde u Ruska. V tom lepším případě.

6) Ať to vyhraje kdokoliv, Jana Bobošíková nikdy kandidovat nepřestane.

7) Co se týče názoru vašeho kandidáta na amnestii, také se nemusíte bát, že byste zvolili špatně. Václav Klaus už stejně propustil úplně všechny.

8 ) Ani kníže na Hradě není zárukou toho, že se v podhradí neusadí krysy.

9) Ani úředník na Hradě není zárukou toho, že se v podhradí nebude krást.

10) Ať už to vyhraje kdokoliv, nemusíte se bát. Tomio Okamura se k tomu rozhodně vyjádří.

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Lihobaron kdy January 08, 2013, 09:42:14 PM
abych pravdu rek, vubec nechapu, to co si napsal.. prectu si to zejtra zastrizliva..

Tak nazorne. Nevidim tam zadny smer, kterym by se dalo vzdorovat eurosrackam.


Lihobaron

abych pravdu rek, vubec nechapu, to co si napsal.. prectu si to zejtra zastrizliva..

fido

Citace: Lihobaron kdy January 08, 2013, 09:22:22 PM
podle ceho soudis?? podle me trebas anglani se snazej jakstaks vzdorovat tem eurosrackam..
Anglani? Mozna Farage a Hannan, Griffin...ale par kvalitnich recniku v EP nic nezmeni. Zvlast, kdyz
se zamyslis nad tim, jakou vykonnou moc ve strukture EU ma EP - zadnou. Jsou to jen houpaci kone.
Konzervativci jsou v rozkladu, par vyklepanych a vymeklych liberalu, ktere uz skoro nerozeznam
od socanu. A kralovna? Veskery liberalni bullshit, ktery zamoruje soucasny svet beze zbytku prebira
jako hlasna trouba. Naposled me pobavilo, jak se snazili nabrat novy personal a bylo to podle vsech
reguli pozitivni diskriminace. Myslim, ze tradicni hradni straz v turbanu bude vypadat hodne
"tradicne"

Lihobaron

Citace: fido kdy January 08, 2013, 09:08:07 PM
Noo, ona uz ta evropska aristokracie neni co byvala. Nemyslim si, ze by napr. anglicke kralovne se svoji sikhskou strazi,
ci holandske korporativisticko-fasisticke kralovne Beatrix nejak lezel na srdci osud jejiho lidu.

podle ceho soudis?? podle me trebas anglani se snazej jakstaks vzdorovat tem eurosrackam..

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy January 08, 2013, 08:40:10 PM
Myslím legitimistického následníka českého trůnu, Karla II Rakouského
http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Habsbursko-Lotrinsk%C3%BD

Noo, ona uz ta evropska aristokracie neni co byvala. Nemyslim si, ze by napr. anglicke kralovne se svoji sikhskou strazi,
ci holandske korporativisticko-fasisticke kralovne Beatrix nejak lezel na srdci osud jejiho lidu. A tak by se dalo pokracovat.
Oni uz take vi, ze je pohodlnejsi a perspektivnejsi, jit s globalnim systemem, nez se snazit budovat svoje uprdene kralovstvi.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy January 08, 2013, 08:33:42 PM
Citace: Jerry.Gunman kdy January 08, 2013, 08:28:23 PM
Tak se nedivte, že při takovéto squadře azzuře chci raději krále...

Krale? Doufam, ze nehovoris o tom nestastnem produktu aristokratickeho inbreedingu,
ktery nas pomlouva po celem svete a jen se klepe, aby rozdal zabaveny majetek nemeckym
kolaborantum.

Myslím legitimistického následníka českého trůnu, Karla II Rakouského
http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Habsbursko-Lotrinsk%C3%BD
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy January 08, 2013, 08:28:23 PM
Tak se nedivte, že při takovéto squadře azzuře chci raději krále...

Krale? Doufam, ze nehovoris o tom nestastnem produktu aristokratickeho inbreedingu,
ktery nas pomlouva po celem svete a jen se klepe, aby rozdal zabaveny majetek nemeckym
kolaborantum.

Jerry.Gunman

Tak se nedivte, že při takovéto squadře azzuře chci raději krále...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Včera na něj stačil Moravec se Zemanem.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Citace: elpidio kdy January 08, 2013, 08:04:56 PM
Gogo: viděls včera debatu na čt 24 ? Tam mě Sobotka moc nepřesvědčil, ale nic proti němu nemám. Ale ani pro.

Sobotka? Muhehe :-)
http://www.reformy.cz/zpravy/rvali-na-me-nemci-sobotka-z-ods-o-zakulisi-schvaleni-eurosmlouvy/

On proste nemohl, nez dat Lisabonske smlouve "mekke ano"(tm), protoze na nej Nemci a Rakusane
"akcentovali"(tm). Proste statnik kazdym coulem. Staci na nej zvysit hlas a uz bude podepisovat.


elpidio

Citace: T-Diesel kdy January 08, 2013, 04:39:17 PM
cumte, ja sem docela prekvapeny

http://zpravy.idnes.cz/profily-kandidatu-na-prezidenta-daq-/domaci.aspx?klic=64186

hledim ze dost mojich sympatii ma nekdo, koho sem vyradil hned na zacatku kvuli par informacam z radyja a od FPT :)

Přidej tady anketu.
Gogo: viděls včera debatu na čt 24 ? Tam mě Sobotka moc nepřesvědčil, ale nic proti němu nemám. Ale ani pro.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

ja taky nejdu, pudu az v patek..

Ladik

já nejdu, je mi to jedno

FPT

jsem rád, že mám na vás takovej vliv (:
--O-o-O--

fido


Gogo

koho myslíš, mám tam všechny...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

cumte, ja sem docela prekvapeny

http://zpravy.idnes.cz/profily-kandidatu-na-prezidenta-daq-/domaci.aspx?klic=64186

hledim ze dost mojich sympatii ma nekdo, koho sem vyradil hned na zacatku kvuli par informacam z radyja a od FPT :)

Gogo

hehe právě běží v TV klipy kandidátů pořád dokola.....sakra moc jsem se nenajedl :-)))
Musím se mrknout na toho Sobotku, moc ho neznám...
Taky mě napadlo, že by možná bylo fajn, kdyby bylA  prezident-KA, ale to asi v čr neprůchodné...zatím.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 05, 2013, 02:58:32 PM
Ale sednout a z 12-20-150... kandidátů se rozhodnout, že není ani menší zlo....sorry, ale to je alibismus a populismus jako prase.
Ale ano je to klasicky české- není tam kámoš, nebo někdo pro mě naprosto dokonalý (ten v ČR neexistuje) tak jsou to howada, atd atd....
Každá volba a její participace na ní je směr, kterým se celá země ubírá do budoucna!!

me se libi tohle  OK

Gogo

January 08, 2013, 04:01:19 PM #110 Last Edit: January 08, 2013, 04:03:00 PM by Gogo
s kauzou Čunek jsi vedle!!
On si najal za své vlastní peníze agenturu z US která vše prověřila a bohužel nic nenašla, tak to nechal být-víš snad něco jiného??
Ano souhlas je starý a senilní, to mě dost vadí, ale bohužel s tím nic nenadělám, uklidňuje mě jen to, že prezidentem nebude. Svěráka, Menzela ... si vážím, pokud někdo né, je to jeho názor, nikomu nevnucuji svůj :-) nicméně dokázali toho tolik a tak dobře, že jim nesahám po kotníky, proto si jich vážím.
Holt mě nesžírá závist, že je někdo úspěšný a dobrý i když ho nemusím...
A hlavně nechci psát obhajoby na to koho nemohu volit, já si alespoň našel, kdo je pro mě volitelný!!! Ne kdo si myslím, že bude prezident!!
Tak jsem to pochopil já, je to první příležitost jít k prezidentským volbám a tak jsem to prosil a našel.
Škoda, že tak moudře a nezaujatě jako FTP nevidí situaci i troubové typu Svěráka, Menzela..... mohli mě otevřít oči :-))))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

SirTom


Lihobaron

trutnberk stejne jako avatar nesmi prijit na verejnost at je jakejkoliv.. prezident v prvni rade reprezentuje a tyhle dva by byla vostuda jako prase..

FPT

já souhlasím hlavně s body 2, 3 a 5.
--O-o-O--

T-Diesel

aha, no tak to mame nazory proti, s nekteryma teda moc nesouhlasim, ale to je zalezitost kazdeho
bod 6 je bohuzel neoddiskutovatelny fakt, kdyz si vybavim fidela jak klopyta tak je to spis na ostudu takovemu narodu

ferinom

My tu na felvideku sme jedno mensie zlo raz uz volili. A este si pamatam ako to dopadlo. Nene, 2x do tej istej rieky nevstupis. :(

FPT

proč nevolit schwarzenberga? mno, vypůjčím si něco z FB:

CitovatProtože řada lidí, které mám rád a kterých si vážím, uvažuje o volbě Schwarzenberga, dovolím si k tomu přidat komentář.

Schwarzenbergovi nemůžu upřít určité kouzlo osobnosti a zásluhy při boji s minulým režimem. Volí ho taky spousta ,,zasloužilých umělců". Protože to ale není soutěž krásy, ale prezidentská volba, stojí podle mě za to přemýšlet i za hranice toho dojmu, že ,,Karel je bezva chlápek." Osmělím si tedy shrnout svých 7 důvodů, proč bych mu hlas nikdy nedal:

1. Dlouho jsem Schwarzenberga neslyšel říct souvislejší a hlubší myšlenku, protože se už několik let vyjadřuje skoro výhradně v bonmotech (nebo pro jistotu mlčí, jako ve svých volebních klipech). Od hlavy státu očekávám víc.

2. Karel Schwarzenberg opakovaně kryje velké lumpy české politiky. Je jedna ruka s Kalouskem, který (kromě všech korupčních vazeb, jež k němu vedou), stačil v posledních dvou letech vyhrožovat policejním vyšetřovatelům, zfackovat člověka na ulici a umetat cestičku české hazardní mafii. Pokud si pustíte Schwarzenbergovy komentáře k těmto Kalouskovým excesům, uvidíte, jak Kalouska kryje a jeho hříchy bagatelizuje. Sám Schwarzenberg vloni odmítal vydat k policejnímu stíhání Vlastu Parkanou za její roli v kauze Gripenů. Byl to také on, kdo v Topolánkově vládě zahrál do autu korupční kauzu Jiřího Čunka. Pokud umělci označují Schwarzenberga za morální autoritu, tak jsme každý žili posledních pět let nejspíš v jiném státě.

3. Schwarzenberg je jako předseda vládní strany a místopředseda vlády přímo odpovědný za ekonomickou, sociální a kulturní politiku téhle vlády. Ministři jako Kalousek, na kultuře Besser a Hanáková, na sociálních věcech Drábek jsou všichni z jeho partajní ,,stáje". Za TOP09 jde odpovědnost za sKartu, veřejné/nucené práce (které musel zrušit Ústavní soud), brutální škrty v sociální sféře, souhlas s bouráním domu na Václaváku nebo diletantské odvolání ředitele Národního divadla.

4. Volnost, rovnost, bratrství! Proto mě jako liberálního demokrata zvedá ze židle, když např. Jiří Menzel v oficiálním Schwarzenbergově volebním klipu tvrdí, že kníže má ,,šlechtického ducha a ti ostatní vedle něj nejsou nic jiného než potomci nevolníků, lidí, kteří mají zbabělou povahu." Ufff, co by na to řekl Tomáš G. Masaryk? Pro mě je naprosto OUT každý kandidát, který je ochotný se pod něco takového jako pro svůj volební klip podepsat.

5. Schwarzenberg je konzervativně pravicový kandidát, ale ze sebe v prezidentské kampani dělá nezávisláka a punkáče. Protože předstírá něco, co v reálu nenabízí, připadá mi to jako ,,klamavá reklama" / neférová bouda na voliče, kterou luxuje hlasy liberální veřejnosti pro konzervativní pravici. To mi přijde chucpe - jinak řečeno: Kníže co si hraje na punkáče, zaslouží si maximálně fuckáče... :)

6. Schwarzenbergovi čím dál méně slouží zdraví. Kdo ho viděl někde naživo, tak ví, jak špatně slyší, s věkem je mu stále hůř rozumět. Usíná nejen v české sněmovně (kde se to dá pochopit), ale i na setkáních ministrů zahraničí. Jak by to zvládal za pět let? Na tu funkci zdravotně nemá.

7. Pokud by Schwarzenberg postoupil do druhého kola, bude proti němu volit široká veřejnost: levice má v současné době většinu (viz krajské volby) a Schwarzenberg je přitom i pro řadu lidí napravo nevolitelný (,,moc senilní", ,,málo srozumitelný"). Pokud nechceme Zemana nebo Fischera, je podle mě hlas pro Schwarzenberga promarněná šance.

Schwarzenberg tedy možná vypadá sympaticky, možná i roztomile. Stejně jako v jiných případech bych ale nevybíral podle ,,obalu", ale podíval bych se ,,dovnitř". A pak mu z uvedených důvodů dát hlas prostě nemůžu.
--O-o-O--

T-Diesel

jak to tak sleduju, pokad tam nechceme met jedneho s komunistickym pasem anebo druheho s totalne nepruhlednu minulostu tak budeme moset do druheho kola poslat asik svancnberka a potom uz nech lid rozhodne kere zlo je mensi, bo to snad je jediny z tych tretich vzadu co ma sanci s tym malicko zahybat
kdyz uz vsecky medija nam sypu ze duo zid a jezevec su jasni favoriti
tak me sem napiste, proc nevolit knizetepana?
Zeman mna zklamal ze absolutne neni videt do jeho zakulisi, ze fakt neni jasne z kama ty miliony ma a vzhledem k velice cerstve zkusenosti s klausem nechcu sa dockat za cas neceho podobneho - ze vekacko pomohly svym a jezevec vyleze z nory pomoze te druhe pulce :(

FPT

--O-o-O--

Romanius

že má na toto niekto čas  *871*