Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 54 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Ja tam klacek nemam

elpidio

To s tím Saabem je na prd. Klacek vytahuj klidně třikrát :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Proč? Dvakrát za rok vytáhnu ten klacek, abych zjistil že olej vypadá jako olej a že je ho tam pořád dost. Když to z jakéhokoli důvodu přestane mazat, tak se rožne červená žárovka na palubce a vím že musím motor chcípnout, abych se to nezadřelo. Ono se to nezadře zase tak rychle, ale určitě není dobré to dvě minuty dráždit do otáček, jestli ta žárovečka nezhasne.

elpidio

Tak to je na prd  :(
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Vetsina starsich aut snima pouze tlak oleje. Kdyz tlak klesne, sviti kontrolka. Na kontrolu mnozstvi oleje je takovy ten klacek zapichnuty do motoru :)

fido

Citace: jb kdy December 21, 2013, 11:46:30 AM
a saaab ma asi nastavenou kontrolku mazani stejne jako japonci... az se to zadre, tak se to rozsviti

Kdyz chybi cca 1,5litru, tak problikava kontrolka v kazde ostrejsi zatacce. Reaguje teda opravdu az
kdyz saci kos nedosahne do vany a poklesne tlak oleje, coz kdyz trva nekolik vterin, tak se spolehlive
prerusi mazaci film a nestesti je na svete.

jb

no, za mlhovky v noci, kdyz uz je clovek unaveny a oci stipou, to  bych zabijel..

a saaab ma asi nastavenou kontrolku mazani stejne jako japonci... az se to zadre, tak se to rozsviti

FPT

jo, to je fakt škoda.
--O-o-O--

Lihobaron

nejhorsi ze se asi ukvapili s tou likvidaci, to auto stalo za vodtah a vopravu, ale meli toho dost a byli dost nasrany tak to vyresili takhle no..

FPT

tyjo, tak to jim fakt nezávidím.
--O-o-O--

Lihobaron

kluci skotsky jeli domu na vanoce 9-5tkou a nedojeli.. tak ji zrovna nechali v autorizaku na dily a zbylo jim v ruce akorat potvrzeni vo ekologicky likvidaci a z nostalgie servisni knizka.. auto meli vymazleny po fandoj, voleje po 10tis. kazdej rok, i v automatu!!, pred cestou nechali udelat voleje a novy zimaky a to hovado servisacky(jeho syn) jim nejspis nedotahlo volejovej sroub.. pred drazdanama vypad :( meli toho zasebou docela dost, 43hodin beze spani z toho spousty hodin v desti vedle dalnice ve vestach, neschopnost nemcu mluvit anglicky, neochota, prej hruza des..

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 21, 2013, 02:24:55 AM
taxem si dal neska s pasatkem takovej mensi vokruh: 18:00 hradec, 20:30 usti, 21:00 drazdany, 0:45 liberec a 2:00 domaaaa :) zajimaci, ze me drapli polisi az asi 5km pred barakem za zapnuty mlhovky bez mlhy, curaci.. jinak u zittau totalni naledi, v zivote sem nic takovyho nezazil, stali sme s ceskejma kamionakama co vezli brzdovy desticky v kopci, zavolali policajty at dovalej nejaky cestare, dali cigarko, nastartovali 4x4 a valili dal :)

P.S. FPT - brzdy sou OK  *753*

Já jel včera večer z Katovic - a asi tak okolo 19:15 hodiny na dálnici mezi Ostravou  Holomócem taková fešná hromadná havárka - asi 5 aut a kamion, pokud si vybavuju správně. A za nima kolona tak 10 km, asi na hodinu (či více) čekání...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

Ty vole, tys byl v Ústí a neřekneš nic? I když já byl vlastně ve 2030 ještě v Praze (:
--O-o-O--

Krtek

to sis vybral ideální podmínky na test novejch brzd  OK

Lihobaron

taxem si dal neska s pasatkem takovej mensi vokruh: 18:00 hradec, 20:30 usti, 21:00 drazdany, 0:45 liberec a 2:00 domaaaa :) zajimaci, ze me drapli polisi az asi 5km pred barakem za zapnuty mlhovky bez mlhy, curaci.. jinak u zittau totalni naledi, v zivote sem nic takovyho nezazil, stali sme s ceskejma kamionakama co vezli brzdovy desticky v kopci, zavolali policajty at dovalej nejaky cestare, dali cigarko, nastartovali 4x4 a valili dal :)

P.S. FPT - brzdy sou OK  *753*

Lihobaron

tak este dneska, tj, po tejdnu potkavam na chodbe lidi ktery zdravim dobry den a voni vodpovidaj ahoj  ;D

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


Lihobaron

nojo.. nebo mlíčko na líčko  :-X

elpidio

Myslíš speciál "zpívá celá děloha" ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

docela bych ji chtěl vidět v těch zpivankách, nějakej záznam kdyby se zachoval  *886*

http://www.csfd.cz/tvurce/49485-kristyna-hrusinska/

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 16, 2013, 12:02:31 PM
no mel sem telefonat s jednou kolegyni z Prahy, je ji cca 45sat ale fakt fesna a sympaticka a vim ze sme se ksobe docela meli a dneska byl od ni telefonat strasne vodmerenej tak si vubec nejsem jist co se delo.. nebo zeby se prave nic nedelo??  ::) jinak snad nic strasnyho no uvidim zatim to ze vsech leze postupne ale myslim ze nejsem nejhorsi :)

Co je, to jste měli v pátek nějaký předvánoční večírek či co?
Určitě to nebylo nic zase až tak strašného :D :P

Story č. 1:
Kdysi, před cca 14 lety jsme byli jedním našim zákazníkem pozváni na vánoční párty s označením "White Tie" - a skutečně to bylo na velmi vznešené úrovni. Pánové v oblecích, dámy v róbách, v rohu smyčcové kvarteto hrálo cosik velmi poslouchatelného.
Pozvání přišlo sice jenom pro mne, ale nasral se tam i můj šéf, mimochodem opravdu hrozné hovado. OK, přijeli jsme tam, zašli se na pokoje převlíct, jdeme do sálu - a mně málem omejvali, protože ten píčus měl na sobě károvanou košili tak z roku 1978, tesilové kalhoty a sako s koženýma latama na loktech. OK, přišli jsme tam, dotyčný šéf se během asi 20 minut opil, vyzval přítomného generálního ředitele k měření síly v "páce" a když nepochodil, přistoupil k němu a od bílého motýlka pod krkem až po jeho krásně nablýskané lakýrky ho poblil.

Story č. 2:
Měli jsme kdysik na fakultě jistého vyučujícího, velmi sympatického mladého chlapíka. Byl sice ženat, ale to, jak známo, není tělesná vada - a tak semo tamo míval techtle, ba i mechtle s půvabnými studentkami, jichž jsme tam měli skutečně dosti.  Takhle těsně před vánoci se tam začalo malovat a milý pan X byl nucen se krátkodobě přestěhovat ze své do jiné kanceláře, což se pro další běh událostí vokázalo býti vpravdě fatální. Přišla za ním jedna studentka (cca 170 cm/60 kg / 3, dlouhé hnědé vlasy rámovaly podlouhlou tvář, z níž na chlapa zářily hluboké hnědé oči pohledem raněné laně...) - no a jelikož to nebyla jejich první schůzka a protože se měli rádi, tak se... měli rádi... i v té kanceláři. Protože tam nebylo mnoho místa, slečna seděla na takovém tom starším pracovním stole (co má vlevo šuplíky a vpravo šuplíky) a zády se opírala o stěnu.

Ono se to poměrně těžko nějak slušně formuluje, ale při aktivitách tohoto typu jistá část chlapského těla jaksi vstupuje přímo do akce, zatímco část jiná, pod ní visící, zůstává venku. No a v jistém okamžiku si prostě ten pytlík do toho horního šuplete přiskřípnul - a jelikož se jednalo o ten typ stolu, kde je horní šuple na zamykání a protože to nebyla jeho kancelář, ani jeden z nich nevěděl, kde je od toho šuplete klíč.

Nakonec nezbylo, nežli zavolat místního školníka, aby přišel a ten zámek u šuplete, jež se bloklo a nedalo se otevřít, nějak odvrtal.



Takže pokud se Ti nepovedlo něco takového, můžeš být vcelku klidný, ne?
;D  *886*  ;D  *886*  ;D  *886*

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

jb

45 ? zidan se usazuje :)

Lihobaron

no mel sem telefonat s jednou kolegyni z Prahy, je ji cca 45sat ale fakt fesna a sympaticka a vim ze sme se ksobe docela meli a dneska byl od ni telefonat strasne vodmerenej tak si vubec nejsem jist co se delo.. nebo zeby se prave nic nedelo??  ::) jinak snad nic strasnyho no uvidim zatim to ze vsech leze postupne ale myslim ze nejsem nejhorsi :)

elpidio

Žiješ ? Nepiješ ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

kua, za dvermama smich, tam nejdu  :burka:

Lihobaron

no, ja byl rano taky v kramu.. pro bombonijeru a nejaky kinder pro kolegovu manzelku a deti :) hus sem vpraci, je tu nejak ticho..

Jerry.Gunman

December 16, 2013, 07:49:42 AM #2162 Last Edit: December 16, 2013, 07:52:39 AM by Jerry.Gunman
Citace: Ladik kdy December 16, 2013, 07:37:20 AM
Lidi jak svina, si rikam kua co jeeee, davaj neco zdarma? Prd, pyzama, bundy .... :)

(A) je správně :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Lidi jak svina, si rikam kua co jeeee, davaj neco zdarma? Prd, pyzama, bundy .... :)

Ladik


Lihobaron

zažil sem takovejch trapnejch situací už dost a dost, akorát teď sem měl chvíli jakousi pauzu, tak sem tak nějak vodvyk  ZEMAN

T-Diesel

neboj, este bude hur ;)
si daj masku mladeho dintsbira, ten je pry oblibeny :)

Lihobaron


T-Diesel


Lihobaron

dyš ta vostuda.. mě to dochází všechno postupně co sem vyváděl a určitě to eště nejni všecko   :burka:

T-Diesel

uz enom par dni a mas prazniny na chvilku :)
ber to pozitivne, zas budes o den bliz k smrti a ta vyresi vsecky starosti :)

Lihobaron

ježíši jak mě se zejtra nechce do práce  *871*

Lihobaron

Citace: elpidio kdy December 15, 2013, 05:37:15 PM
Sedm  BOHOUS

píše se sedum.. podle vzoru štvrtek  ;)

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 15, 2013, 03:43:47 PM
Strasne pomalu pocitas, stejne nechapu co to meles

samo trn vtip znam
tak kolik mi toho zbyva doktore?
deset
deset roku?
devet, osm, sedm ... ;)

ses vedle jak ta jedle   8)

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Strasne pomalu pocitas, stejne nechapu co to meles

samo trn vtip znam
tak kolik mi toho zbyva doktore?
deset
deset roku?
devet, osm, sedm ... ;)

Lihobaron

ahaa, hus chnapu  BOHOUS