MRTVO

Založil T-Diesel, January 29, 2013, 08:36:34 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 9 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

prd, šak furt píšeš

T-Diesel


Ladik

já jenom aby tu nebylo mrtvo

Lihobaron

nemam cas.. vyrabim si vlastnorucne fajku  :lulka:

Jerry.Gunman

JJ, je to tu jak na psím kérchově :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Ladik


Romanius

ono je mrtvo ešte aj v tejto teme MRTVO :)

FPT

.cz doména nešla asi tejden nebo tak nějak, .sk už by měla snad zase jít.
--O-o-O--

Krtek

Koukam že dneska mně to přesměrovává na .cz automaticky. Neni to tak dlouho co jsem adresu.cz mazal ze záložek páč jsem na to párkrát omylem kliknul a nefungovalo to.

petrklm

Jj, tak nějak to bylo, těžko bych si tu verzi .sk vymyslel. Včera jsem to přepsal, ani jsem nezaznamenal nějaký problémy.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Pokud vim, Tom psal že přestane fungovat .cz a že se stěhujeme na SK. A od tý doby jsme tam. Já myslel že .cz přestalo fungovat a doménu třeba koupil někdo na něco jinýho.

T-Diesel

SK?
to ste vzali kde??

inac neskaj je o maly chlup mensi mrtvo.

Lihobaron

 sk mozna v prvopocatcich kdyz to fpt prehostovaval.. ted ste pozadu vo tri mile  :lulka:

bibo

taky ted přepisuju sk na cz abych se sem dostal

elpidio

A kde jste všichni vzali to sk ? Mám od začátku cz a ani nevím, že se něco stěhovalo
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

podle měn je u chcípno páč se podělalo fórum :-( Až po urgenci admina jsem změnil koncovku na cz a už jsem tu zase. Ale ani google mi ho nedokázal najít.

Jerry.Gunman

Navrhuju Zid@novi ihošovi, aby si změnil jméno na Scorpio Terminator, bo to už je nejméně druhý škopek, kterého nechal myším rozchvátit :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Citace: Lihobaron kdy January 29, 2013, 10:55:16 PM
jojo, skopik hus je v kremikovym nebi  *946*

a preto je tu mrtvo, zachovajte ešte chvilu ticha za škopíka



:)

Lihobaron

jojo, skopik hus je v kremikovym nebi  *946*

atnarfus

Plechovky jezdeji, tak neni co resit. I kdyz ja vlastne ani nevim, jestli to jezdi. Naposledy jsem to mel nastartovane zacatkem prosince. Klika ze to neni Scorpio a nemam v garazi mysi.

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy January 29, 2013, 08:36:34 PM
na starem forumu bylo toto tema a vcilka ho zakladam znovu

nezda sa vam, ze je vcilka jakesi divne obdobi? posledni dva, tri dny, proste mrtvo
aj tu na forumu je jaksi klidneji nez byva :(

jeee, jestli se nudis, dojed mi pro audinku, 10tku ti za dovoz dam OK

FPT

--O-o-O--

Lihobaron

tak bacha abys nedopad jako to holandsky princatko :)

Ladik

Ja asi pojedu zítra na hory, na Dolni Moravu, na robotu seru, budu delat o vikendu

Lihobaron

u me je to navopak.. mam prace jako sracek a fakt totalne nestiham.. dneska sem byl u trafikanta jen sem popad balicek full virginia flejku, prislibil ze v nejblizsi dobe dojdu vybrat dalsi fajku do sbirky a zas do prace.. prescasu mam tri prdele a uz je ani nestihnu vybrat.. zejtra letim nad ladika do jastrzebie, trosku to tama porovnat, pivka vecer stihnu nejvejs 3-4, ctvrtek-patek dycky cejtim ze uz sem fakt unavenej, ale zaplat bud me to bavi.. jen me sere, ze sou veci na ktery musej lidi cekat bo je nestiham a tlacim pred sebou.. sem zvyklej neodrikat a ted holt musim a cejtim se kvuli tomu blbe.. ale snad uz to prejde a bude zas volnejc OK  :lulka:

T-Diesel

u nas ani nezazvoni telefon, vcera ani noha, neskaj jeden clovek
uz uz sa do pulky minuleho tydna zdalo ze by snad... ale pak zas jak kdyz utne a prd.
Myslim ze ZEMAN za to sam nemoze :(

Gogo

to je
1)deprese z toho co jsme si (ne) zvolili :-(((
2)Také dopad amnestie, lidé u kterých se argumetuje jejich zodpovědností pro jejich platy (soudci) pouští i lidi kteří na amnestii nemají nárok....
3) nedoistatek slunečního svitu a dlouhá zima - už se blíží období sebevražd
4) zdražuje Benzín i nafta....
atd atd

ale Pivínko mě chutnáááá  pivo1 pivo1 dnes jsem dokoupi další basičku 12°Bernarda :-)) jupíííí
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik


T-Diesel

na starem forumu bylo toto tema a vcilka ho zakladam znovu

nezda sa vam, ze je vcilka jakesi divne obdobi? posledni dva, tri dny, proste mrtvo
aj tu na forumu je jaksi klidneji nez byva :(