kdo for president?

Založil T-Diesel, December 30, 2012, 08:58:24 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Krtek

Taky jsem čet názory že největší další zlo co nás může potkakt je Zeman jako prezident na hradě a Klaus jako předseda nějaký strany ve vládě. A když si vzpoemeneme na opoziční podraz, něco pravdy na tom bude :-( Že já vůl nesbíral podpisy pro Jakla :-(

atnarfus

To se musím přidat. Zeman bude menší zlo než evropský řiťolezec.

elpidio

Těžko vybrat. Já asi v prvním kole knížete a v druhým, až bude proti sobě Fischer se Zemanem, podpořím ne-žida z Vysočiny. Ale že bych z toho měl nějakou radost, to teda ne.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Velice vážně a důvodně se obávám komančů v příští vládě. Proto by bylo užitečné mít alespoň prezidenta co u nich nebyl a předem jim neleze do pozadí.

T-Diesel

nechcu to sabotovat pro to, ze si myslim, ze kazdy radny obcan by mel svym hlasem pomoct, aby sa dejiny posuvaly nejakym smerem, pokud mozno na opacnu stranu nez komunistickych svetlych zitrku (obecny postoj, nejen v tomto konkretnim przypadku)
a taky pro to, abych mohl ostatnim povysenecky argumentovat tys nebyl u voleb tak nemudruj a nekritizuj ze tam sedi komunista :)
me sa tam krom svancrnberka jevi este sobotka, ale ten sanci moc nema
kazdopadne v druhem kole budu volit kohokoliv kdo bude stat proti svejnarovi, toho nemozu ani citit

Gogo

At se na to dívam z které chci strany, jsem zastáncem tradic a monarchie....
u mě jasně hrabě :-)
Ten jediný se bude alespoň snažit chovat tak, aby neposkvrnil rodové jméno, které má v evropě mnohem lepší zvuk a pověst, než česká republika.
A pokud se bude jednat dle protokolu, těším se, že ho budou představovat dříve než Obamu, Merklovou, Putina.... hehe pokud tam nebude britská královna, je to jediný aristokrat.  A měli pivovar!!!   *974* OK
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

atnarfus

Za vlastizrádce bych ho nepovažoval, ale jeho postoje například k církevním restitucím, osamostatnění kosova a k ekologickým otázkám jsou pro mne také těžko překousnutelné.
Na druhou stranu z něj mám pocit, že má nejmenší potřebu se zavděčit někomu ze současné politické scény.

FPT

proč to nechceš sabotovat?
--O-o-O--

Krtek

No "knížete" považuju za vlastizrádce teda pokud se u dá vůbec říkat Čech. Jinak s vašim hodnocenim celkem souhlasim. Asi budu muset překousnout předsudky a hodim tam Avatara.

atnarfus

Ale koho tam z těch vejrů chceš zvolit. Já si fakt nedokážu vybrat. Jeden komanč vedle druhého. Ti co u komančů nebyli, ti u nich zase žebrali o podporu. To nám tedy zůstal jenom Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg. Ten jediný je bezúhonný.

T-Diesel

hm, ja to prave sabotovat nechcu ale kurnik jak z teho ven? :(

FPT

já taky ne, tohle volit fakt nebudu.
--O-o-O--

atnarfus

Ač jsem ještě nikdy volby nevynechal, tak této komedie se nezůčastním. Naštěstí je to funkce pouze formální.

T-Diesel

December 30, 2012, 08:58:24 PM #1 Last Edit: December 30, 2012, 09:19:55 PM by T-Diesel
tak co, pomali sa nam to blizi, komu to flaknete tentokrat?
by mna to celkem zajimalo pac ja su celkem rozpacity z teho co sa nam krystalizuje  *760*