Počasí

Založil Gogo, January 14, 2013, 11:30:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy March 26, 2013, 09:42:56 PM
ja sem posledni dobou vubec nejakej klidnej, az me to je podezrely.. ale pritom lidi me serou cim dal vic.. asi znamka stari.. nebo punku..

a nepřibrals?
možná známka pupku

Lihobaron

ja sem posledni dobou vubec nejakej klidnej, az me to je podezrely.. ale pritom lidi me serou cim dal vic.. asi znamka stari.. nebo punku..

Ladik

klidnej člověk nad věcí neříká kurva
kurwa říkám já bo o mě je to všeobecně známo, že su samostartovací :-)

Lihobaron

ja sem vcelku klidnej clovek ale musim rict...  kurva uz me ta zima sere!!!! :nono:

Krtek

Já mam taky rád takovýhle kalamity. Buďto koukat z okna domova nebo i z auta.

Lihobaron

to musela bejt krasa.. ja mam strasne rad chumeleni..

atnarfus

Zažil už jsem chumelenici, že bylo vidět jenom gumičky na skle. Jel jsem do Kolína a kus za Zručí nad Sázavou se přihnala taková sněhová bouře, že za deset minut napadlo 20cm sněhu. To jsem ještě nezažil. Otočil jsem to a na Kolín se ten den vybodnul. Stejně bych tam dojel tak k večeru.

T-Diesel

no, u nas to v pondeli odpo bylo dost zajimave
nastesti sem jel domu allroadem tak sem sice pomalu ale dojel, s predohrabem bych nemel sanci
v jednom miste jak sa prejizda hreben sem dycky zastavil, pockal az bude mensi fuja, popojel par metru, zastavil, popojel a tak
cesta nebyla, enom prorazena takova strouha v bariere snehu ale hlavne - snezilo tak huste, ze svetla z teho udelaly neproniknutelnu zed, nebylo videt na dva metry
nevim esi sem kdy neco takoveho zazil, v takove intenzite asi ani ne.

Ladik

Tady v alpach vcera cely vecer prselo, dneska mirne snezi, sviti slunce

Jerry.Gunman

JJ, večer to odhažu, namažu záda, kouknu se z okna - a zas kurwa padá :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

10 -15 čisel a furt padá

elpidio

Tady napadlo víc jak za celou zimu dohromady (čti slabých 30 cm) a je pod tím led.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Tady je hezky, sněží a pěkně to odtává, jenom bílej poprašek, moc hezký (:
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo

zato já sem dneska vodhraboval  jak mourovatej uš uš byl konec a ta sfina spadla ze střechy a zase sem vodhraboval a vodhraboval  fuj ještě že tu tadyk uš nic nemáme teda

Ladik

tady to dnes tálo tak rychle, že cesty a chodníky jsou už jn mokré a žádný sníh, dokonce dneska pršelo chvíli

T-Diesel

ja sem to tak nejak tusil ale nez sa zacnu smat tak sa pro jistotu zeptam ;)
tak uz mozu  *974*

Lihobaron

ja myslil jako forek vyvazeni bily na fotkach kde vyvazis snih  ;)

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy February 24, 2013, 10:03:08 AM
krasny vyvazeni bily.. jen ta posledni fotka mi nejde votevrit, hlasi pristup odeprnen?? ja mam vodepreny klobasky?? jaa??   :lulka:

to nevim esi ma byt jako vtip ci co, ja pouzivam maly kompaktik jako obrazkovy zapisnicek, tam nic nenastavuju, cvaknu a je to, lepsi fotak beru na lepsi fotky (i kdyz ten vystup pravda nekdy ani o moc lepci neni :D )
a klobasky mas jinde, tak hledaj ;)

Lihobaron

jezis, voni uz tam nejsou vubec?? von uz je sezral  :lulka:

Lihobaron

krasny vyvazeni bily.. jen ta posledni fotka mi nejde votevrit, hlasi pristup odeprnen?? ja mam vodepreny klobasky?? jaa??   :lulka:

T-Diesel

tak, mala zpominka na zimu, kdyz uz teda dalsi vikend ma byt to motorkove pocasi

brano

Citace: Romanius kdy February 22, 2013, 11:05:56 PM
budúci piatok hlásia okolo 10, možno 13 ° :)

Konecne bude pocasie na motorku :)

T-Diesel

no, sem sa vratil z prace domu a tri hodiny odhazoval kolem baraku nez sem to aspon trochu ukludidl
sem vam nacvakal nejake fotky, zitra to sem flaknu

Romanius

Prestalo snezit, kurefsky sa oteplilo a topi sa to az moc rychlo :-)

bibo

a je tu kalamita jak sfin fakt skoro 5 cm  a sněhové frezy nikde děti uš se těšej že budou uhelný prázdniny za chvilku začnou jezdit s těma tyčema a budou je zarážet kolem cest  jako na horách

FPT

--O-o-O--

Lihobaron


Krtek

U nás letos sněží prvně pořádně abych tak řek. Trvale fujavice už od včerejšího odpoledne a napadlo asi 10cm. Ani nevim jestli mm jít něco odhazovat teď nebo až budu potřebovat vyject

FPT

v praze docela slušná pokrývka.
--O-o-O--

bibo

taky jim nevěřim kecaj  abych to tady změřil tak bych potřeboval mikrometr

Lihobaron

jak z jinyho sveta chjoo..

Gogo

Tady už sype třetí den, už mě to fakt nebaví uklízet.....
Ale lyžovačka je super :-)
Máme tady krásných 89cm oficiální údaj, podle mě tak 110cm.
Včera foukalo a místy jsou návěje tak 150-180cm...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

bibo

hele nechte taky něco pro nás tady furt maličko  děti nemužou ani jít sankovat  ale včera sem odhazoval parkoviště v peci a to teda masakr naváto přes 2m

T-Diesel

jo mozes dojit pomoct vykopat vozik ze snehu a odhazat druhy vjezd kurna.

Lihobaron


T-Diesel

je tu teho neurekom a furt sype
neskaj si beru kvatro, rano to bylo chvilama na hrane

Lihobaron

tady je tak 10 ale vitr jaksfin zaveje jako prase kua jen kdyby chtelo snezit tejden!! ja chciii snih  OK

bibo

nemáš spát venku :) taky uš tu napadlo pár mm

Romanius

Kurwa to co sa vonku deje? Oko otvorim vykuknem spod periny a tam 25 centi novych sraciek a pada tak husto, ze do vecera bude meter. KO

T-Diesel

fix neserte mna, neskaj su v praci, zitra jedu pryc, nestihnu ani na ten blby svah zajit
hlavne ze minuly tyden sem kupil lyze

Romanius

budúci piatok hlásia okolo 10, možno 13 ° :)