Počasí

Založil Gogo, January 14, 2013, 11:30:49 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Gogo

Chvilku už to vypadalo, že bude po zimě, ale kdepaaak :-(
Zase mrzne a sněží.... no ale zase jsem si zalyžoval :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

jb

jj aj unas obcas prekvapko.. rano plus 6, jedu zadny stin, zadny most a naraz jak by vypadla rychlost :) motor vyletel do otacek..

ferinom

Dnes rano som si to tiez fical celkom odvazdne, kym som na chvilu nevysiel z vyjazdenej "ohriatej" stopy pri obiehani dodavky. po obehnuti hned som vedel, ze je lepsie sa jej drzat ak nechcem zmenit smer do jarku a radsej moc neobiehat.
Ale mal som pocit ze sa viac ako ja sa asi vylakal na tej dodavke, lebo jeho odstup zacal velmi rychlo narastat napriek.

elpidio

Před chvilkou jsem to čet a divil se. Tady krásných deset nad.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Ale že se člověk lekne, co? Pamatuju doby bez ABS, jel jsem takhle v zimě do Prahy, kolona jak kráva, jelo to 30, nadávám na náklaďáky, který se couraj... tak jsem si zastavil na krajnici, že si odskočím za křovíčko, otevřel jsem dveře a hned jsem ležel na zemi... dokonalej hlaďounkej led, ani na rybníku takovej nebyl :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

hernajs sem jel do prace hodinu a pul
si tak jedu svojich kilo a naraz dojedu kolonu kera jede padesat, sem zas nadaval a vcil si vsimnu ze v protismeru sa tez curaju jak slimaci
rikam si kurde co je, sak je plus 4, slunko vyleza zpoza mraku, silnica sice mokra ale to snad taky problem  neni... no hupsnu zkusmo na brzdu a uz byl virvajs ABSa
na silnici voda a pod tym led, mazec

inac to odtava veselo.

bibo

kurna tam je zas vedro svítí svítíčko jak na jaře konečně je po zimě  po sněhu ani památky

Lihobaron


Ladik


Lihobaron

krystova noho ajo :) jezis ja sem blbej  *886*

elpidio

Však to byl tvůj text :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy January 29, 2013, 10:14:18 PM
Lihobar: tak to bych ti mohl tenhle příspěvek taky smáznout, ne ?

ja nikomu nic nemazu.. ja nemazu ani svoje nepovedeny  ;)

p.s. chlastu se neboj, je to kamarad a ten neublizi  *886*

elpidio

Lihobar: tak to bych ti mohl tenhle příspěvek taky smáznout, ne ?

Vaše starosti vám pánové upřímě závidím. S alkoholem jsem bohužel v roce 1999 musil přestat nadobro, kvůli zdravotním problémům, způsobených právě alkoholem(pil jsem ohodně více než přiměřené množství na druhou a to celé vynásobeno 5ti). Takže slovo jako akce, sud, pípa, bečka a chlaďák mi zní jako rajská hudba, žel, já dnes si musím vystačit pouze se slovy akce, 2decka, 10tka a "už to polož"  ;D
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


FPT

jap, jen pro platící.
--O-o-O--

Lihobaron

ajoo, me to nabizi.. ale raci bych bral moznost davat minusky ladikoj kadenci samopalu  *1001* :)

Gogo

tak jsem se díval a bohužel néé, nenašel jsem možnost mazat ani ve vlastním tématu...to je asi jen pro platící :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: LadYk kdy January 29, 2013, 07:47:30 PM
Vidim ze někdo začíná mazat příspěvky,

ja si nevsim, ale ja nevim druhej den co sem den predtim napsal, tak je mozny ze me taky nekdo maze :) jinak me se dneska poved slabej trapasek, fofr, resil sem s jednim typkem z bydzova kopirku pro novy uzivatele mel sem snim asi tri hovory behem dopoledne pak neco resim koukam telefon zvoni jen mrknu vidim riha zvednu a rikam cau, tam jen dejchani rikam halooo haloo a tam komu sem se to dovolal?? rikam tady bradle ne tyvole a tam prej aha, to ste si me pane bradle asi splet s davidem :) von to byl rida pro polaky se stejnym primenim hehe sem k nemu naklusal zlobila mu tiskarna a sem se vomluvil za tu tykacku a von na me, me to nevadi, tyvole  ;D

T-Diesel

fakt? a nemaju tu funkci enom nejvetsi plkaci?
idu to zkusit :)

inac tu minus 1, chcije, taje, su zvedavy, co bude rano.

Ladik

Protože pokud je to tvoje téma můžeš mazat ty

Gogo

ahaa, tak když víš proč tady fňukáš...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik


Gogo

To může jen admin néé??
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Vidim ze někdo začíná mazat příspěvky, za mě minus, pokud mě bude někdo mazat, nebudu psát, seru na vás, vy mě taky serete

Lihobaron

ze davas macicky sestre??

Ladik

4st, neskrabeme, máme vyhřívané přední sklo a az se to nahřeje stěrač to AutoMaCicky setre

Romanius

A tu prsi jak z krhle, teplo, topi sa to totalne, zajtra si namiesto rezervy berem zachranne koleso

Gogo

Mate tam smog?? Protože jste howada a škrábete nastartovaná auta :-)))
Tady po smogu ani památka, jelikož se choiváme ekologicky a uvědoměle!!!!  *1026* *1026* ;D
Kua pořád sněží-mokrý těžký hnus...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

jb

tak taje :( chcije a fuka.. hnus...

tak to bylo hezke ciste ..jedine pozitivum, ze to rozfuka ten smogacov

Olive

V Lovo ráno plus 2, ale namrzlo. Musela jsem zaujmout svou chůzí jednoho kolemjdoucího natolik, že mi nabídl, že až spadnu, tak mi rád poskytne první pomoc :)
Asi navždy Volvo V40

Ladik

nad nulou a taje to hezky, aspoň se nebudu při těch mých 5km denně brodit sračkama

T-Diesel

to neni moze
tu nic
kolem nuly, trochu to pusta ale ne nijak vyrazne

Gogo

to už není normální, +2°C a sněží jako o život....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Gogo

tohle mě nejvíc štve, že se vždy najde jedinec, který na rovném uklizeném úseku jede svých 40 mezi obcema a když předjíždím troupí a mlátí se do čela....
Když si nejsem, jistý, raději nevyjedu, než bych ohrožoval ostatní, protože tihle dělají víc rizikovek pro ostatní, než ti rychlejší....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

ja uz mam uklid za sebou
ale neda sa jezdit, tam kde to s rozumnu miru rizika jde jet 80 tak si nekdo rekne, ze ta spravna bezpecna rychlost je nekde mezi 30 - 35 a uz to fici
za nim sa udela kolona, samozrejme bez rozestupu, takze predjet lautr nejde bo v protismeru stale furt po jednem nejake auto
potom nekomu prdne v bedne rozhodne sa predjet par aut a na posledni chvilu sa zarazuje nekam kde neni misto... to je daleko rizikovejsi nez samotny sneh na silnici
mazec
moje nervy :(

Gogo

Kua to je ráááno, jdu uklízet snížek :-(
A jinak opět začalo sněžit :-(((  KO
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

tady padá, moje unavená hlava na klávesnici :)

elpidio

Tady pořád nic nepadá. Jestli je celkem 5 cm, tak je to moc. Dnes 0,5 cm max.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

furt kua pada a pada..... noo bude SUV test pořádný zítra :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel

kurna co me to enom pripomina...


joooo uz vim, moju mati :D

ne, svoje autisko mam v praci, dom sem jel jinym

Ladik

A kde si a kde mas auto?

T-Diesel

jo pada pada krasne aj tu
skoda ze sem nejel svym autem, rano bude dobra rally :(