Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 63 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Kua ten Hradec je velke mesto, ne jak ty pardubky

T-Diesel

jojo, tak ja ho zapiju hrusku dnes vecer :-)
a tez vsecko dobre!

Lihobaron


Ladik

Jeduuu, čau ;-)

petrklm

Aha... tak se připojuju ke gratulantům a přeju ti, aby to nebyla ta poslední radost, co ti způsobil :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Tak to každopádně (:
--O-o-O--

fido

Citace: FPT kdy June 03, 2014, 05:05:39 PM
Mimochodem, ten novej brouček se mi líbí.

To urcite proto, ze jsme ho kvalitne zapili. Buhvi, co by z nej jinak bylo  ;)

FPT

--O-o-O--

Ladik

Gratuluji jeste jednou tatko :)

petrklm

Citace: FPT kdy June 03, 2014, 05:05:39 PM
Mimochodem, ten novej brouček se mi líbí.

Was ist los?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

Mimochodem, ten novej brouček se mi líbí.
--O-o-O--

jb

Diky bibosu a franto.. ja porovnaval jenom popisy ruznych naradi a podle toho ten narex vypadal tak jak popisujes.. design furt stejny uz 20let u zakladni vrtacky, ale vnitrek vsecko kovove.
A krtku ja prave taky znam jenom ty 20let stare, ktere uz skonicly kdesi v garazi u svary.. ale neznam novodoby narex a dnes je moda zit z retra... fiat 500, vw broucek, kofola atd..
a chtit v obchode at me ukazou u vseho streva.. to asi neprojde :)


Romanius

mám asi 15 ročné bosch vrtačku a aku a maká to furt, teraz na stavbe to používali aj roboši, lebo tie ich sračky nestačili. ked som videl to ich ešte neošúchané novučičké hitachi ako sa to trápilo v betone, vytiahol som starú bošku a kurva to bola hned iná práca :)
minulý rok som do tej aku zháňal baterku, predajca mi hovorí - to je blbosť, kupte si v akcii v tej istej cene novú aku aj s dvoma akumulátormi a pekným praktickým kufrikom - tak som zobrak radšej ten náhradný aku :) už akosi zo zásady nebudem podporovať ten novodobý marketing - každé dva roky meniť všetko náradie, lebo skončila záruka a akumulátor stráca kapacitu ...  :BMS:

Krtek

To jste mně uklidnili. Já mam po tátovi od Narexu asi všechno ale tohle je ještě nářadí "Made in czechoslovakia". Tak to asi už přežije i mně.

atnarfus

Přesně tak. Narex je sice hlučnější, nevypadá tak hogo-fogo a je docela dost drahý, na druhou stranu je ale na celý život. Mám vrtačku i flexu od Narexu. Občas to rozeberu, vyměním vazelínu v převodovce a maká to pořád. U flexy už jsem dvakrát měnil umetené uhlíky. Evidentně jí používám docela dost.
Občas mi někdo z příbuzenstva přinese Bosch, Black&Decker a pod. a v tom jsou běžně kola z pertinaxu. Mazat to nemá cenu, protože se to prostě odrbe i tak.

bibo

používám vrtačku narex brusku narex aku makita hitachi neni špatná ale díly sou neskutečně drahe  na klasickou el vrtačku od narexu asi nemá nikdo  robusní konstrukce ložiska v kov pouzdrech bosch momentálně děs

Ladik

Ja mam akucko hitachi s priklepem do terenu s rychlonabijeckou a dvema baterkama v kufriku, stoji do peti tisic, mel jsem ve firme roky Fein akupriklepku s dvema baterkama a rychlonabijeckou ale jedna baterka nova stala jako cely kufrik Hitachi :)

brano

podla mna je NAREX predrazeny smejd. Za tie peniaze radsej tu makitu.


jb

ma tady nekdo zkusenost se soucasnou produkci narex ? bibosu ?
chcu si kupit vrtacku a aku vrtacku a doma byl vzdy narex.. ale jenom proto ze predtim nic jine nebylo
a prijde mi ze napr vrtacka vypada soucasne produkce narexu vypada jak ta, co jsme kupili s tatou pred 15 lety..
Zkousel jsem na stavbe naprd black decker a makita a rozdil jsem poznal hned, kdyz to teda drzis chvilu nad hlavou..
ale zas nevim, co to presne byly za modely, jestli jsem nesrovnal mercedes s fabii...

elpidio

May 14, 2014, 09:58:55 PM #2295 Last Edit: May 14, 2014, 10:01:45 PM by elpidio
Tak to vypadá, že budeme tady.
Cestu přes Dánsko vynecháme a pojedeme tam i zpět trajektem     Rostock - Trelleborg a na výlet do Kodaně autobusem z Malmö.
Docela jsem čuměl, že je rozdíl asi 100€ v tom, kterou společností se "trajektuje". Lístek předem tam i zpět je za auto a 4 lidi 155€.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Díky. Jestli ještě něco najdeš, budu rád.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Citace: elpidio kdy May 12, 2014, 02:54:16 PM


Ještě sháníme ubytování ve Švédsku v okolí Malmö. Uvítám nějaké tipy v okolí i o cestě tam. Tam jedeme přes Dánsko trajektem z Rostocku, první přespání asi Kodaň, potom most, nějaký čtyři noci ve Švédsku a zpět trajektem z Trelleborgu asi. Díky za tipy.

V Kodani jsme bydleli tady, coz je v podstate jen maly privat v rodinnem dome. Ale bylo to dobry a levny:
http://www.bedandshower.dk/

A po Svedsku se da docela levne spat v tehle siti hotelu:
http://www.svif.se/

Nektere jsou dost spartanske, nektere docela ujdou. Jestli doma najdu itinerare z nasich cest po Svedsku, tak jeste prihodim nejake dalsi tipy. Mam pocit, ze kdyz jsme naposledy projizdeli
jih (Skane), tak jsme spali az nekde za Kalmarem, myslim, ze ve Vimmerby.

elpidio

Citace: fido kdy May 01, 2014, 11:13:10 AM
V Londyne jsou jen relativne levne a strasne hotely, pak drahe a strasne a pak hodne drahe, kde jsem nebydlel :)
Naposledy jsem stravil par dni tady:
http://www.booking.com/hotel/gb/lodge-51.cs.html
coz je dost spartansky hotel s miniaturnima pokojema, ale docela cisty. Personal predstavuje jeden arab. V okoli to vypada jako v Marakesi,
ale je to kousek od metra a je tam skoro 2x levnejsi pivo, nez kdyz jsem rok predtim bydlel pobliz stanice Oval. Tam bylo pro zmenu
cerno jako v Mombase a hotel nebyl o nic lepsi. A navic drahy pivo :)



Ještě sháníme ubytování ve Švédsku v okolí Malmö. Uvítám nějaké tipy v okolí i o cestě tam. Tam jedeme přes Dánsko trajektem z Rostocku, první přespání asi Kodaň, potom most, nějaký čtyři noci ve Švédsku a zpět trajektem z Trelleborgu asi. Díky za tipy.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Poslednym dvom prispevkom nerozumiem, mam poruchu vnimania?

Krtek

Nějak mi to nedalo, tejden brouk v palici, tak jsem si před chvilkou zapnul a zprovoznil pana Lampičku 2. Je sice jenom 15" ale oproti panu Lampičkovi 1 (20") je bělejší. Starou asi ráno jebne až ho tu najde páč byl 2 roky ve skříni a myslela že je rozbitej :D


petrklm

Seriály mě iritujou, ale někdy i já něco zkouknu. Dneska jsem už opět viděl NCIS L.A., IV(24), kdy tam Deexovi vrtaj zuby, nejmíň podruhý. Vypadá to na naprostej konec NCIS L.A., ale jako další dávaj V(6), kdy jsou všichni v pořádku, zuby nechyběj... a tak se ptám: viděl někdy někdo pokračováni epizody IV(24), která končí titulkem "To be continued", nebo aspoň něco od IV(24) do V(6)?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

hradec u Pardubic jo tam to znám

jb

no hradec ted nejak navstevujem vic... polovicka z tama pochazi a je tam cela jeji rodina vc te na hrbitove..
Ja teda zatim trefim jenom do kuklen :) z pardubic znam jenom tu drahu a paramo ci co to tam mate

Lihobaron

chlastas dobre,  tojo, ale bydlis v blbym meste  :lulka:

bibo

jo jo začteda pit brzo a skončit dlouho  :)  ja teda piju jen vino a občas pifko a teda zatim přeživam :)

jb

ja jsem taky chodici ukazka toho, kde skonci abstinent, nekurak :) me zas rekli, ze kdybych kouril cigarety, mel bych mozna raka plic, ale ne to, co mam :)

nicmene ani pivo, ani vino me moc nejede...

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: fido kdy May 02, 2014, 03:25:11 PM
...Alkohol prý tělu škodí pouze ve chvíli, kdy tělo pozře 13 jednotek denně. To odpovídá zhruba pěti půllitrům piva nebo zhruba litru vína denně. Poikolainen přitom dodal, že je podle něj zdravější pít více než aktuální doporučený denní maximální příjem alkoholu než nepít vůbec.

Jo tak proto jsem takovej chabrus, protože já vlastně MOC MÁLO chlastám :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ja si pockam na vyzkum kde bude zjisteno vetsi mnozstvi, 5kousku denne mam jen vyjmecne obcas..

fido

Vzdycky, kdyz vidim clanek s nadpisem "Vedci zjistili..." se mi otvira kudla v kapse, ale tenhle vedec je mi velmi sympaticky  *886*

Alkohol prý tělu škodí pouze ve chvíli, kdy tělo pozře 13 jednotek denně. To odpovídá zhruba pěti půllitrům piva nebo zhruba litru vína denně. Poikolainen přitom dodal, že je podle něj zdravější pít více než aktuální doporučený denní maximální příjem alkoholu než nepít vůbec. Informoval o tom britský Daily Mail.
http://www.novinky.cz/muzi/334581-litr-vina-ci-pet-piv-denne-je-v-poradku-tvrdi-predni-vedec.html

fido

Citace: elpidio kdy May 01, 2014, 11:07:19 AM
Neměl tu kdysi někdo tip na ubytování v Londýně ?

V Londyne jsou jen relativne levne a strasne hotely, pak drahe a strasne a pak hodne drahe, kde jsem nebydlel :)
Naposledy jsem stravil par dni tady:
http://www.booking.com/hotel/gb/lodge-51.cs.html
coz je dost spartansky hotel s miniaturnima pokojema, ale docela cisty. Personal predstavuje jeden arab. V okoli to vypada jako v Marakesi,
ale je to kousek od metra a je tam skoro 2x levnejsi pivo, nez kdyz jsem rok predtim bydlel pobliz stanice Oval. Tam bylo pro zmenu
cerno jako v Mombase a hotel nebyl o nic lepsi. A navic drahy pivo :)

elpidio

Neměl tu kdysi někdo tip na ubytování v Londýně ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

jb

to je asi stejna otazka, jako restituce... ci byla vlastne prvotne puda... a kdo ji komu ukradl jako posledni :)


Krtek

Já čet jenom začátek ale on ten hrdina posílá krávy pást se na cizí louky a nechce za to platit ? Pak je to blb a né hrdina. Má papír že jsou louky jeho ? Pak by myslim neměl mít problém.

fido


Vena

Tohle je sparavnej typek

http://zpravy.idnes.cz/cliven-bundy-proti-statu-0hd-/zahranicni.aspx?c=A140425_115138_zahranicni_tp

Libi se mi ty jeho uvahy o negativech a je videt, jak je prospesne pravo vlastnit zbran.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.