Pořízení nové plechovky

Založil atnarfus, January 01, 2015, 09:23:53 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

saabik

Já si na kvalitu auta vyrobenýho po krizi nemohu stěžovat. Nic nevrzá, zatím vše funguje a pocit nějakýho šetření v detailech rozhodně nemám. To se týká volva.

Služební OII kterou jsem dostal téměř jako funglofku, jezdí jak má, ale žádný etalon pohodlí to teda není. Jak v sedačkách, tak v podvozku. Akorát spotřeba žárovek začíná být poněkud obtěžující. Je to přesně typ auta, kterej má dovézt z bodu A do bodu B. A nic jinýho od ní nelze čekat, no...

Lihobaron

jj, jednickova kokta byla super..

ferinom

Ja som tak trocha sklamany z kvality O3 GreenLine co mam. Tento mesiac som najazdil nieco vyse 4400km, za pol roka uz je tam viac ako 25000. Uprimne, ale kvalitativne je to horsie ako O1 co som mal predtym. Za toho polroka a najazd som tam nalial uz 1.5 litra oleja. Od 120km/h pri urcitom smere vetra (alebo coho) praska nieco v palubovke. Povodne som myslel ze to je rusenie radia, ale po jeho vypnuti "rusenie" alebo inak povedane praskanie pokracuje dalej. Start/Stop system si zije vlastnym zivotom. Po nastartovani ho deaktivujem a on sa sem tam zase aktivuje spat aj sam podla svojho neviem akeho algoritmu. Alebo rano prejdem 100m zastavim na krizovatke, motor zhasne a po 2sekundach sa zase nastartuje a bezi dalej hoci auto stale stoji na krizovatke. Akoby az po vypnuti zistil ze nema splnene podmienky na vypnutie tak sa nastartuje. NIekedy motor po dlhej jazde a stati  s behom motora mlati ako traktor a po vyslapnuti spojky to buchotanie prestane.
Uprimne,  fakt auta vyrabane po krize co bola je total lowcost. :( Uspora na kazdom mieste.
Akurat to pohodlie a miesto je vacsie ako v starej Octavke. Ale materialy horsie.

atnarfus

Díky za gratulace. Aby jste se nedivili že nepíšu, furt někde jezdím. Už mám najeto 333km  ;)

ferinom

Tak gratulujem. Nech to nove auto jazdi k spokojnosti. ;)

Lihobaron


Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy March 28, 2015, 03:30:44 PM
vzit si to takto primo z vyroby je dycky super  pivo3

i prd, kazdej sram pak sere..

T-Diesel

taktez gratuluju k novemu vonavemu autu  OK
vzit si to takto primo z vyroby je dycky super  pivo3

Ladik


Lihobaron

a já to vůbec nechápu  pivo1 pivo1  BOHOUS

jb


Ladik

Citace: jb kdy March 23, 2015, 06:46:55 PM
Ja na to cumel na tabletu  :) ale v praci mi ukazovala kolegyne nejake saty a cel svet se hada jestli jsou cerne a modre nebo bile a zlate..

já je vidím modročerné

Ladik


jb

Ja na to cumel na tabletu  :) ale v praci mi ukazovala kolegyne nejake saty a cel svet se hada jestli jsou cerne a modre nebo bile a zlate..

atnarfus

Hned se pozná, že Ládík má pořádný monitor, ne nějaké TNko za Kauflandu  ;)

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

OK OK OK gratulace

je to modrý, blbě vidíte

jb

Gratulace k novemu neproprdenemu :) jinak te vete kdyz je to tve vlastni je tojine rozumim :)..  Jo a ja feli pickup mam prave ze nema stahovacky serva apod.. Ted jsem parkoval fiestu a je to po tydnu ve feli supr luxus a jednoduche jezdeni :)

saabik

Gratuluju a ať dlouho slouží. A užívej si vůně novoty ;).

atnarfus


Kill Frenzy

Poistka skoncila spolu s leasingom v 2011...takze vsetko z domaceho rozpoctu

atnarfus

2000 éček to je docela rána. Předpokládám že to z větší části platila pojišťovna.

Kill Frenzy

Dobra volba...moj Monsterak uz zase jazdi par tyzdnov...oprava bola za 2,000 €...

atnarfus

Jo a navíc Felicie bude mít příští měsíc teprve sedmnácté narozeniny. Hrozně to letí. Je to jak nedávno co jsem jí kupoval jako sotva čtyřletou ojetinu.
Už tuším co jí k sedmnáctinám koupím. Manželka si stěžuje na manuální stahování oken, tak musím splašit elektrické stahovačky.

atnarfus

No, například o motoru bych to univerzálně netvrdil. Letitá 1.6ka je lepší než mnoho současných motorů. Když jsem se vezl v Loganu, tak mi pak Felicie připadala skoro jako prémiová třída.
Jo, proti průměrnému současnému autu je Felicie už hodně překonaná.

Lihobaron

to vis ze se budu blbe tlemit bo cokoliv dneska vyrobenyho bude voproti chuderce 20cetilety feliciji svezeni..

atnarfus

Se blbě netlem. Je to ve všem znatelně lepší. Je to krásně tiché, motor má příjemný zátah, je to takové mrštnější, tempomat je super a hlavně je to krásně nové.
Lítám služebákama všeho druhu, ale jak je to mé vlastní, je to něco jiného.

Lihobaron


FPT

--O-o-O--

atnarfus

Auto je doma v garáži. Sakra, to je proti Felicii svezení.

Lihobaron

prej skoro.. to kdybys Ty prijel do Hradce, zhasnem ho cely!!!!

elpidio

A to sis ani nevšim, že jsme na tvou počest skoro zhasli slunko ?  BOHOUS
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

jinak neska sem tam Vám moravákům lítal po dědinách Litovel, Kojetín, Rajhradice a nikde žádný vohňostoje, žádnej chléb a sůl nebo červený koberce

Lihobaron

modra zelena me by spis zajimalo, jakou barvu ma tahle?? he?? ahe?? BOHOUS



Krtek

Většina je v hnědých. Pokud nemaji svoje speciš flašky. Klasický do běžný basy se tenkrát přece komplet měnily a ty nově tvarovaný jsou už jenom hnědý.

Lihobaron


Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

už jsou jenom hnědý. Zelený zrušili.

Lihobaron


jb

jsou jeste hnede lahve od piva vubec ? ja to nepiju :)

jinak ja to vidim zelene :)

atnarfus

Tu jsme měli na Felicii  :D