Naše čacká polucie se opět předvedla

Založil Jerry.Gunman, October 07, 2012, 01:56:16 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

JJ, ještě, že nám polucie pomáhá a chrání nás, např před ožralými šmejdy, kteří by nám chtěli zničit auto
http://www.novinky.cz/krimi/342697-sef-policie-s-cirem-na-hlave-rval-espezetku-z-ciziho-auta.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Já bych nic nevymýšlel. Šel bych na magistrát a řekl jim, že auto bylo nepojízdné a v době kdy jsem ho tam nechal tam žádný zákaz nebyl. Pokud to mají od MP, tak tam budou mít i fotky a tam snad bude vidět, že šlo o havárku na vodě.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Citace: fido kdy November 19, 2013, 08:45:35 AM
Potrebuju nejak pravne-korektne vyfuckovat magisrat, ktery by me rad zkasnul za parkovani na zakazu zastaveni. Puvodne jsem dostal 2 oznameni o prestupku za sterac, ale prosvihnul jsem 15-denni lhutu na podani vysvetleni u eMPíčů. Vec se ma tak, ze jsem postavil auto nekam, kde se normalne parkovat smi. Nasledne praskla voda, vykopali jamu a postavili kolem znacky, jednu
z nich za moje auto. Rad bych byval s autem odjel, ale 1. mi odesla palivova pumpa a auto nejelo (ale po tom jim je hovno) 2. lezel jsem nemocnej doma a ve skutecnosti jsem o znackach vubec nevedel ( :-) ). NA listeckach od MP je vyslovne napsano, ze slo o PRENOSNE znacky zakazu, ale magisrat uz to vtipne "vypustil". Takze planovana strategie je:
1. idealne se z toho uplne vykroutit. Jak? Samozrejme jim s pravne-korektnim fuckingem prilozim ofoceny listecky od polucie, ze slo o PRENOSNE znacky. Co k tomu ale napsat?
2. listecky jsem dostal 2 po sobe jdouci dny, jde tedy o POKRACUJICI prestupek a nemuzou mi to nauctovat 2x. Jak to ale naformulovat a jaky je to paragraf?

Obvykle se pokutam nevyhybam a celim jim se cti, ale tahle situace me fakt nasrala a odmitam je sponzorovat.
Zákaz zastavení jednou bývalej kolega uhrál právě na nepojízdný auto. Jak dlouho tam ty značky byly? Doporučuju prostudovat si návody na blokový čištění, podle mě to půjde použít. A já bych se s nima nebavil, o značkách jsem nevěděl, auto jim evidentně nevadilo, když ho tam nechali, tak co.
--O-o-O--

fido

tak k tomu "pokracujicimu prestupku" jsem nasel jen tohle:

Rozsudek Nejvyššího správního soudu ČR ze dne 31.5.2007, sp.zn. 8 As 17/2007 ,,Trestnost správních
deliktů se řídí obdobnými principy jako trestnost trestných činů. Je proto např. vyloučen souběh správních
deliktů tam, kde se jedná o pokračující, hromadný nebo trvající delikt, pro trestnost jednání musí být
naplněna i materiální stránka deliktu a krajní nouze je stavem vylučujícím protiprávnost jednání naplňujícího
formální znaky deliktu.

Krtek

no to pak někoho přesvědčuj že jsi byl v inkriminovaný době marod.
Jsem zvědavej jak pochodíš. Já jsem naivka tak věřim že ouřada snad dokáže pochopit žes tam nezaparkoval 2x ale jenom jednou a když zná svuj rajón, dohledá že tam došlo k opravě  vodovodu a jinak se tam smí parkovat tak tě nechaj vyváznout nějak rozumě. Držim palce.

fido

Citace: Krtek kdy November 19, 2013, 08:49:04 AM
a nějakou neschopenku na tu dobu kdy tam auto stálo nemáš ? To by snad mohlo fungovat, ne ? Ležel jsi a nemoh jsi čučet jestli se kolem auta něco neděje.

jsem zivnostnik, takze neschopenky nevedu a doktorum se vyhybam

Krtek

a nějakou neschopenku na tu dobu kdy tam auto stálo nemáš ? To by snad mohlo fungovat, ne ? Ležel jsi a nemoh jsi čučet jestli se kolem auta něco neděje.

fido

Potrebuju nejak pravne-korektne vyfuckovat magisrat, ktery by me rad zkasnul za parkovani na zakazu zastaveni. Puvodne jsem dostal 2 oznameni o prestupku za sterac, ale prosvihnul jsem 15-denni lhutu na podani vysvetleni u eMPíčů. Vec se ma tak, ze jsem postavil auto nekam, kde se normalne parkovat smi. Nasledne praskla voda, vykopali jamu a postavili kolem znacky, jednu
z nich za moje auto. Rad bych byval s autem odjel, ale 1. mi odesla palivova pumpa a auto nejelo (ale po tom jim je hovno) 2. lezel jsem nemocnej doma a ve skutecnosti jsem o znackach vubec nevedel ( :-) ). NA listeckach od MP je vyslovne napsano, ze slo o PRENOSNE znacky zakazu, ale magisrat uz to vtipne "vypustil". Takze planovana strategie je:
1. idealne se z toho uplne vykroutit. Jak? Samozrejme jim s pravne-korektnim fuckingem prilozim ofoceny listecky od polucie, ze slo o PRENOSNE znacky. Co k tomu ale napsat?
2. listecky jsem dostal 2 po sobe jdouci dny, jde tedy o POKRACUJICI prestupek a nemuzou mi to nauctovat 2x. Jak to ale naformulovat a jaky je to paragraf?

Obvykle se pokutam nevyhybam a celim jim se cti, ale tahle situace me fakt nasrala a odmitam je sponzorovat.

Jerry.Gunman

2 Franta:
SOuhlas.
Ovšem tento pšístup ze stany polucajtů (medvěd + ruce spoutané za zády + zvednuté a připnuté ke kruhu ve zdi) mi přijde jako jasné "zneužití pravomoci" a naprosto neprofesionální + hovadský přístup, který je IMHO mnohem nebezpečnější, než jeden ožralec.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Nebyl jsme u toho ani jeden. Je několik scénářů jak to mohlo probíhat a těžko soudit. Většina opilců začne dělat kravál pro sebemenší záminku. Policajtů co zbytečně provokují je taky dost.

fido

Citace: Krtek kdy July 30, 2013, 06:29:40 PM
podle mně už samotný nereagování nebo pyskování na výzvu k prokázání totožnosti je oprávnění dostat po tlamě.

Inactivity is death.
-Benito Mussolini

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 30, 2013, 06:29:40 PM
podle mně už samotný nereagování nebo pyskování na výzvu k prokázání totožnosti je oprávnění dostat po tlamě.

JJ, Bože kéž jsem policajtem,
to je potěšení
koho chce, toho si chytne
a dá do vězení

Nereagování na výzvu k prokázání totožnosti - nebo prostě to, že soudruhovi polucajtovi se zachtělo do někoho si bouchnout
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

podle mně už samotný nereagování nebo pyskování na výzvu k prokázání totožnosti je oprávnění dostat po tlamě.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy July 30, 2013, 04:16:47 PM
kdyz vidim co dokazou lidi vyvadet na zachranare, tak se policajtum nedivim..

zase pleteš hrušky s jabkama  :( Jak to,že někdo zaútočí na záchranáře ospravedlňuje polucajta, aby si na tobě vybíjel své frustrace?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

kdyz vidim co dokazou lidi vyvadet na zachranare, tak se policajtum nedivim..

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 30, 2013, 03:16:38 PM
já vim že jsem extrémista, kor k vožralejm. Ale pokud se vožralej nějak vzpouzí nebo držkuje (nevim jestli to byl tenhle případ), měli by mít oporu v zákoně aby ho pověsili za ty ruce jak píšeš až do vystřízlivění. Já vožralý lidi prostě nemam rád.

O vině a trestu by měl rozhodovat soud a ne polucista, jehož inteligence je taková, že když jde se služebním vlčákem, je on tím méně chytrým. BTW, 2 systémy, kde se polucistům práva přidávají, jsme si již vyzkoušeli - a ani v jednom případě (německém ni ruském) nebylo o co stát.

Pokud se zavede, že polucat může činit cokoli a je shledán beztrestným (a ne, že by se hoši nesnažili), pak je "za pár let" celá země definitivně v hajzlu
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

já vim že jsem extrémista, kor k vožralejm. Ale pokud se vožralej nějak vzpouzí nebo držkuje (nevim jestli to byl tenhle případ), měli by mít oporu v zákoně aby ho pověsili za ty ruce jak píšeš až do vystřízlivění. Já vožralý lidi prostě nemam rád.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 30, 2013, 03:02:15 PM
no celkem by mně zajímalo čeho se dopustil.... Když vezmu že demolice aut je taky přestupek pro komisi... dovedu si představit co se mohlo taky dít.
Vožralej blb něco dělá, policajti ví že jsou stejně bezmocní, tak mu udělaj alespoň kapku pakárnu. Aby si vykluboval ruce za zády tak by na nich musel viset a né stát se spoutanýma za zády.

A jelikož alkohol časem vyprchá, pak je možno na základě naprosto stejné logiky sebrat a svázat KOHOKOLIV, kdo se zrovna sodruhům polucistům nelíbí - vždyť pak řekneme a vzájemně si dosvědčíme, že byl vožralej na plech.

BTW, zkus si (jenom tak cvičtě) dát ruce za záda, levou rukou si chytit pravé zápěstí - v této pozici dát pacinky tak o 20 cm nahoru a vydržet tak třeba jenom 20 minut.

Ne, ne, ne - nepřesvědčíš mne, že byli v právu. Tohle si polucajti prostě  nesmějí dovolit a měli by za to být z uniformy vysvlečeni aber sofort.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

no celkem by mně zajímalo čeho se dopustil.... Když vezmu že demolice aut je taky přestupek pro komisi... dovedu si představit co se mohlo taky dít.
Vožralej blb něco dělá, policajti ví že jsou stejně bezmocní, tak mu udělaj alespoň kapku pakárnu. Aby si vykluboval ruce za zády tak by na nich musel viset a né stát se spoutanýma za zády.

Jerry.Gunman

Mno nevím...
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/309112-cesti-policiste-nelidsky-zachazeli-se-zadrzenym-rozhodl-evropsky-soud.html

Sice chápu, že s opilci je VELMI TĚŽKÉ pořízení, ale ani to nikoho neopravňuje k tomu, aby s ním bylo nakládáno takto:

...pan K. měl ruce spoutány za zády v poloze, která reálně hrozila úrazem, a současně měl nohy spoutány poutacím opaskem (tzv. medvědem)...

...Na konci byl pan K. připoután s rukama za zády ke kruhu umístěnému ve stěně – tj. s rukama nutně vykloubenýma nahoru a s nohama spoutanýma poutacím opaskem. Skoro by se mi chtělo říci, že chyběl už jen roubík," dodal ochránce práv.


Možná by nebylo od věci, kdyby příslušné pány policisty také "párkrát" flákli obuchem a pak je podobně spoutali - tak na 5-6 hodin - namísto sebrání 500 CZK z osobního ohodnocení, což ej asi tak maximum, co jim nyní hrozí
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 27, 2013, 01:42:49 PM
Muhehe, nesnaž se mě vtáhnout do svého donášením a poklonkováním poznamenaného života joooo :-)
já tak dlouho odolával mistrovu naléhání abych vstůpil až to padlo
asi ti začnu mínusovat tvůj nick podvratný živle .-)

Prej nesnaž se mně vtáhnůt - a kdo mně k nim lanařil, politické krytí sliboval a odměny ve tvrdej valutě slíbil a neposlal?  *943*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo


Ladik

Citace: bibo kdy March 27, 2013, 01:47:58 PM
šmarja v jaky ja to sem společnosti  samej stb kgb a co že to bylo na tý moravě :)

hajzle, omylem jsem ti klikl plus tak si ho odečti a nemachruj s ním před náma jo :-)

bibo

šmarja v jaky ja to sem společnosti  samej stb kgb a co že to bylo na tý moravě :)

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy March 27, 2013, 12:54:24 PM
Ani jedno, ani druhé. Já byl jedním z ouplně nejvyšších rezidentů na severní Moravě. A netvař se, že jsi o tom nevěděl, když jsme se na karvinském KVKSČ pravidelně každou třetí středu v měsíci setkávali  *980*

Muhehe, nesnaž se mě vtáhnout do svého donášením a poklonkováním poznamenaného života joooo :-)
já tak dlouho odolával mistrovu naléhání abych vstůpil až to padlo
asi ti začnu mínusovat tvůj nick podvratný živle .-)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 27, 2013, 11:59:48 AM
No jestli jsi byl fizl nebo jen donasec :-)

Ani jedno, ani druhé. Já byl jedním z ouplně nejvyšších rezidentů na severní Moravě. A netvař se, že jsi o tom nevěděl, když jsme se na karvinském KVKSČ pravidelně každou třetí středu v měsíci setkávali  *980*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

No jestli jsi byl fizl nebo jen donasec :-)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 26, 2013, 02:21:04 PM
dá se říct, že máš s tímto nějaké zkušenosti, co jsi dělal dříve Jerry? :-)

Dříve? Mno, já dělal dříve celkem velkou spoustu věcí, včetně dělání do plíneček
Které konkrétní "dříve" máš asi tak na mysli?  *886*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy March 26, 2013, 06:36:01 AM
Ale ono to přece nebude tak horké...
* Karel Komura Kaňka dělá japonská bojová umění - takže je dozajista člověk agresivní, lump, odrodilec a vůbec
* sám se přiznal, že mu kursem prošlo okolo 800 dětí - a v takovém množství děcek přece nebude AŽ TAK VELKKÝ PROBLÉM najít dvě-tři děcka, která ošahával, neřku-li přímo pohlavně zneužíval
* je řidič, takže se dá dohledat v různých databázích - a při troše dobré vůle se může do půl roku "vybodovat"
* policisté, kteří  se "zásahu" účastnili, budou dostávat půl roku výplatu o 500 Kč nižší
* a celá záležitost, tak jako desítky jiných, se zamete pod koberec a tamo se nechá vyhnít

No - a to by bylo asi tak vše, co bych k tomu řekl  :BMS:

dá se říct, že máš s tímto nějaké zkušenosti, co jsi dělal dříve Jerry? :-)

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy March 26, 2013, 07:03:00 AM
*974* s druhym bodem jsi me dostal. Jojo, to je oblibeny nastroj na umlcovani nepohodlnych svedku. Pilot Karel Danhel, svedek v pripadu letounu CASA, by mohl vypravet.

Pokud se pamatuju, tak obvinění z pederastie se hodilo už i k likvidaci "Jestřába" Jaroslava Foglara, takže nic nového pod sluncem  *827*  *917*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

 *974* s druhym bodem jsi me dostal. Jojo, to je oblibeny nastroj na umlcovani nepohodlnych svedku. Pilot Karel Danhel, svedek v pripadu letounu CASA, by mohl vypravet.

Jerry.Gunman

Ale ono to přece nebude tak horké...
* Karel Komura Kaňka dělá japonská bojová umění - takže je dozajista člověk agresivní, lump, odrodilec a vůbec
* sám se přiznal, že mu kursem prošlo okolo 800 dětí - a v takovém množství děcek přece nebude AŽ TAK VELKKÝ PROBLÉM najít dvě-tři děcka, která ošahával, neřku-li přímo pohlavně zneužíval
* je řidič, takže se dá dohledat v různých databázích - a při troše dobré vůle se může do půl roku "vybodovat"
* policisté, kteří  se "zásahu" účastnili, budou dostávat půl roku výplatu o 500 Kč nižší
* a celá záležitost, tak jako desítky jiných, se zamete pod koberec a tamo se nechá vyhnít

No - a to by bylo asi tak vše, co bych k tomu řekl  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Co bych rikal kdyby tam vznikla prirozene? Kdyby byly v riti ryby........ Teorie
kdyby ho nehonili ....
a ten chlast je ve stadiu zkoumani, nectes nevis,

Krtek

krom toho co jsem ještě někde zaslech, kluk byl vožralej ještě z minulýho dne. Alespoň líp hořel nasáklej chlastem.  :BMS:

Krtek

Hele a co bys řikal kdyby se tam ta kolona udělala přirozeně ? Furt by za to mohli policajti ? Jo pokud čuměli a nepomohli nikomu po bouračce, je potřeba to vyšetřit a ty paka potrestat za neposkytnutí pomoci. Ale rozhodně NÉ za to, jakym způsobem se rozhodli ho zastavit

Ladik

Ale no tak Krtku, vim ze schvalujes smrt toho kluka ale smrdelo to od zacatku a bylo jasne ze ty lidi pouzili jako stit

Krtek

Ale je hezký že Chuck Noprris tu zvostal i po natočení všech těch reklam :D

Ladik

Citace: fido kdy March 25, 2013, 09:36:24 PM
Profesionalni zasah Polucie proti smyslu zbavenemu a nebezpecnemu "zlodeji" fotrova auta ziskava povazlive trhliny. Jestli tohle nekdo
dosvedci, tak si to frajeri pekne odserou.
http://zpravy.idnes.cz/svedectvi-karla-kanky-o-zasahu-policie-na-dalnici-d1-f8t-/krimi.aspx?c=A130319_175858_krimi_cen


aha koukám už to tu je ;-)

no neva ;-)

fido

Profesionalni zasah Polucie proti smyslu zbavenemu a nebezpecnemu "zlodeji" fotrova auta ziskava povazlive trhliny. Jestli tohle nekdo
dosvedci, tak si to frajeri pekne odserou.
http://zpravy.idnes.cz/svedectvi-karla-kanky-o-zasahu-policie-na-dalnici-d1-f8t-/krimi.aspx?c=A130319_175858_krimi_cen

Jerry.Gunman

Nooo, tak tohle je taky dobrej příběh :D :P
http://www.novinky.cz/krimi/295850-mladika-strcili-do-stejne-veznice-jako-drogoveho-bosse-ktereho-pomohl-usvedcit.html

Před několika týdny pomohl mladík Richard S. usvědčit velmi nebezpečného drogového bosse Romana Samuela, který prodával na Břeclavsku pervitin a poslušnost svých kompliců si vynucoval brutálním násilím. Samuel nakonec u brněnského krajského soudu dostal 11 let.

Sám mladý klíčový svědek v případu si odpykává trest za jiný prohřešek proti zákonu a vězeňská služba se nyní rozhodla ho převézt do stejné věznice, kde sedí právě Samuel.

Klidně si říkejte, že jsme paranoidní, ale že by ausgerechnet TOHLE byla náhoda, tomu se vzpírám uvěřit  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy November 09, 2012, 10:32:54 AM
Je to zoufalost, ale to jsou podobné hity vždy. Když já jsem chodil na střední, tak se každý kroutil při lambádě, teď blbnou při tomhle. A co, když je to baví.

este budes zpominat se slzou v oku na toho korejskyho klucinu   ;D

http://revue.idnes.cz/novy-hit-internetu-harlem-shake-dn6-/zajimavosti.aspx?c=A130301_143045_zajimavosti_zar

Ladik

týý woe mi tu do toho někdo fušuje sem ti dal naposledy dávno 108 a nějaký hajzl ti kliknul na 109, tož dorovnávám na 110