MRTVO

Založil T-Diesel, January 29, 2013, 08:36:34 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron

blby je, ze u me nejde poznat, ze slavim  :)

jb

a jo Jarousek je i tu... to je furt zidan, lihos a pak clovek doma vypada, ze se bavi s mutantama...

takze prani i do hradce... v hradci ted budu asi casteji, nez jsem byval. Nicmene lihos sral na nas, kdyz jel na drsny sever, oplatime stejnou minci :)


Ladik

Vsechno nejlepsiiiiiii woe ;)

Lihobaron

zejtra.. zejtra to vy prcani prinde  *753*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy April 12, 2013, 09:21:38 AM
-nus  *753*

ježíš, dík žes mi to připomněl, máš ho tam ;)

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy April 11, 2013, 09:06:30 PM
kua, je tady nejak mrtvo, nemam udelat nejakou fajfku??  ;D ikdyz, vy parchanti, vas to stejnak nezajima   :lulka: pivo1

když něco napíšu tak tomu stejně nerozumíš tak na tebe seru a nepíču

Lihobaron

kua, je tady nejak mrtvo, nemam udelat nejakou fajfku??  ;D ikdyz, vy parchanti, vas to stejnak nezajima   :lulka: pivo1

elpidio

Připomíná mi to tu fotogalerii co s váma udělá pervitin po x letech.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Ne tyhle neznam. Já jsem zaměřenej na hezký mladý čubičky. Na tyhle starý kurvy (i po namalování) nejsme zvědavej  :BMS:


Lihobaron

nojo no, ty se stim musis plahocit, aby my sme se s tim mohli kochat  :)

Ladik

odhrabal jsem tunu mokreého sněhu aby ten co napadne mohl padat na čerstvou zem, jdu si lehnout kua

elpidio

Citace: T-Diesel kdy April 02, 2013, 09:32:34 AM
tak co kdo je po velikonocach mrtvy?

Po už je dobře :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy April 02, 2013, 09:32:34 AM
tak co kdo je po velikonocach mrtvy?

No tady to vypadá, že je všechno mrtvo - a Morava navíc zapadaná sněhem do půlky oken...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

tak co kdo je po velikonocach mrtvy?

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 29, 2013, 09:44:48 AM
ty woe co je to za lidi?

http://zpravy.idnes.cz/policie-v-jihlave-rozkryla-okolnosti-smrti-patnactilete-divky-psg-/krimi.aspx?c=A130329_090621_jihlava-zpravy_mkk

Pak ať mi někdo říká, ž trest smrti je přežitým reliktem minulosti a je správné, že byl zrušen  blabla
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Lihobaron


T-Diesel

Citace: bibo kdy March 27, 2013, 09:55:01 PM
normálně mám rozdělanýho zlatouše v petce se cejtim jak podčlověk

kurna ale trvalo me, nez sem dosel na co, co v te petce mas :)
my temu pravime zlatacek, ale slopeme to enom v krigloch

FPT

jo, je to bohužel možný.
--O-o-O--

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

bibo

normálně mám rozdělanýho zlatouše v petce se cejtim jak podčlověk

Lihobaron

Citace: bibo kdy March 27, 2013, 09:50:51 PM
dal bych strop 5 řádku pak uš je to komunistická propaganda :)

OK  ale pod dva je to taky podezrely  ;D

bibo

dal bych strop 5 řádku pak uš je to komunistická propaganda :)

Lihobaron

nekdo tady neco ted psal??  :lulka:

Vena

tak tady je téma kde si lidi stěžují, jaké je tu mrtvo a nikdo nic nepíše. ale když zas člověk něco napíše tak si zase stěžují, že je to moc dlouhé, že se to nedá číst. je to možný? to sou lidi.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron

tyvole ja se bavim vo zivotne dulezitejch vecech mezi nebem a zemi a von na me s protezou  :burka:

Ladik

Citace: Lihobaron kdy March 26, 2013, 10:17:44 PM
no tyvole ja si zuby cistim, pouzivam nit, vecer vyplachuju este ustni vodou a pak tohle.. sem premejslel kde se to mohlo tam vzit a nic sem nevymyslil.. muselo to bejt nekde kurefsky prilepeny a drzet fsi silou  ;D
no dobře, čístíš ale já se ptal zda si tu protézu pak vytahuješ z úst :)

Lihobaron

no tyvole ja si zuby cistim, pouzivam nit, vecer vyplachuju este ustni vodou a pak tohle.. sem premejslel kde se to mohlo tam vzit a nic sem nevymyslil.. muselo to bejt nekde kurefsky prilepeny a drzet fsi silou  ;D

Ladik

pokud si nevytahuješ na noc protézu z úst tak ano :)

Lihobaron

je vubec technicky mozny dat si jeden den k vobedu cockovou polivku, pak svickovou, k veceri pecenou kejtu, druhej den rano ke snidani dve kafe a pak dopoledne v praci vobjevit v hube pul slupky z cocky??

brano

March 14, 2013, 09:49:27 PM #166 Last Edit: March 14, 2013, 09:54:14 PM by brano
Citace: Krtek kdy March 10, 2013, 05:29:42 PM
divný... nevim že by někdo ze západu byl vůbec v KLDR nebo že by někdo z nich vyjel jednat ven. Ale o pomoc furt "žádaj". Asi posílaj telegramy do whitehousu.

Nectes , nevis. Boli tam zo zapadu, o to strach nemaj.  Dokonca aj taky Rodman tam bol.  :WTF:

A pozri sa co z tej pomoci dokazu zivit, sice stroje starsie ako Ladik ale aj tak, tie mnozstva...

http://freekorea.us/2007/04/29/the-north-korean-air-force-by-google-earth/

Lihobaron

tady je takovy mrtvo ze sem uplne zapomnil komu davam minusy  :nono:

Krtek

divný... nevim že by někdo ze západu byl vůbec v KLDR nebo že by někdo z nich vyjel jednat ven. Ale o pomoc furt "žádaj". Asi posílaj telegramy do whitehousu.

petrklm

March 10, 2013, 05:20:58 PM #163 Last Edit: March 10, 2013, 05:29:18 PM by petrklm
Hele, stačí zagůglit "potravinová pomoc kldr " a hned budeš chytřejší.
EDIT:
4.5. Zemědělství – vývoj, struktura

Údaje za novou sezónu 2012/13, která začíná žněmi v roce 2012, ještě nejsou k dispozici. Známo je pouze kvalitativní hodnocení úrody, která dle nedávno ukončené inspekce FAO a WFP i přes sucho v období květen-červen a naopak povodně ve dvou vlnách, koncem 7/2012 a koncem 8/2012, je lepší než úroda v roce 2011. Přitom v sezoně 2011/2012 došlo v KLDR ke zvýšení produkce zemědělství o 8,5% oproti předchozímu roku. V číslech to ale i tak znamenalo pokrýt deficit 739 tis. tun obilovin. Zvažovaný vládní dovoz měl činit 325 tis. tun a WFP/FAO očekávalo pro rok 2012 nepokrytý deficit 414 tis. tun. (Jako obvykle zde tedy byl a je velký prostor pro potravinovou pomoc ze zahraničí. Případní donoři by si ale měli uvědomit, jaké náklady režim věnuje na zcela odtažitý ,,vesmírní výzkum", nukleární programy, nákupy luxusních aut a luxusního zboží pro špičky režimu atd.).
Zdroj: MZV ČR
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

já prostě nevěřim tomu že někdo na světě živí zadarmo 23 milionů lidí. Prostě komplet odkázaný na zahraniční pomoc bejt nemůžou. Kor když jde všechno centrálně přes stranu. To by měla severní Korea zase perfektně zmáklou logistiku kdyby to dokázala uživit a rozdistribuzovat. Zase nesmíme podléhat tý "správný západní" propagandě.

Vena

kldr dosává jídlo z jižní koree a usa.a ty jejich vojenské provokace jsou jen vypouštěné balonky  jak dostat potrvinovou pomoc za to, že přestanou blbnout.
bez usa by se  severní korejci pojídali navzájem.američani jsou stejně divní.dávaj potraviny a peníze do celého světa, ale přitom musí vidět, že vděku se nedočkaj.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Citace: Krtek kdy March 08, 2013, 11:05:17 PM
Asi budu za kverulanta ale prostě nevěřim že jsou závislý na zásobování žrádlem z venku. tak si tu řepu okopává pár mega lidí doma motykou, jako u nás za komančů ale hlady jich miliony nechcípaj. Ať pozastavěj všechno, když jim teda velkoryse prej někdo něco dává zadarmo a hotovo. Ať si Korea nakoupí na co bude mít prachy. A jestli nakupuje žrádlo, platí za něj nevidim důvod se do nich srát už vůbec.

prosim te Tome s cim v tomto prispevku souhlasis? :)
mam sice v sobe jen jednoho mastra ale moc mu nerozumim, teda ale spis on nevi co pise :)

FPT

já s krtkem souhlasím. zahnat je do kouta, buď se z toho stane normální stát, nebo bílý místo na mapě.
--O-o-O--

Ladik

Citace: Krtek kdy March 09, 2013, 08:16:21 PM
A kdo jim to dává zadarmo ? A kolik ? A co chtěji zpřísňovat za sankce ? Kliděn ať je chytráci odstřihnou a nevěřim že vychcípaj. A když jo, tim líp, mrtvej neválčí.

Krtku, nejvíce nejhůř se brání ti co jsou zahnáni v koutě, nemají co ztratit a o to jsou agresivnější a nebezpečnější

Krtek

A kdo jim to dává zadarmo ? A kolik ? A co chtěji zpřísňovat za sankce ? Kliděn ať je chytráci odstřihnou a nevěřim že vychcípaj. A když jo, tim líp, mrtvej neválčí.