MRTVO

Založil T-Diesel, January 29, 2013, 08:36:34 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 4 Hosté prohlíží toto téma.

petrklm

Je to ještě horší, jsou závislí na přímý potravinový pomoci, kterou dostávaj samozřejmě zdarma. Nekupujou nic...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

no mám dojem jak jim přestanou okolní státy cpát jídlo tak jich pulka pochcípe  ono je přes pul naroda v armádě a tam moc jidla nevypěstujou

Krtek

Asi budu za kverulanta ale prostě nevěřim že jsou závislý na zásobování žrádlem z venku. tak si tu řepu okopává pár mega lidí doma motykou, jako u nás za komančů ale hlady jich miliony nechcípaj. Ať pozastavěj všechno, když jim teda velkoryse prej někdo něco dává zadarmo a hotovo. Ať si Korea nakoupí na co bude mít prachy. A jestli nakupuje žrádlo, platí za něj nevidim důvod se do nich srát už vůbec.

FPT

no, na to bych nesázel.
--O-o-O--

bibo

tak ono je tam i japonsko holt tam bude teplo

FPT

no, já se musím přiznat, že si přeju, aby dráždili ještě trochu víc tu ameriku, snad si to pak vezme osobně a udělaj s nima krátkej proces.
--O-o-O--

T-Diesel

no a pak uz jim vsecko bude jedno tak tu bombicku nekam hodiju :)

bibo

doufám že uš se jim čína taky postaví zády  a pak bude vymalováno

Ladik

Citace: bibo kdy March 08, 2013, 08:42:40 AM
http://www.lidovky.cz/severni-korea-vypovida-dohody-o-neutoceni-s-jizni-koreou-pzo-/zpravy-svet.aspx?c=A130308_071140_ln_zahranici_mct

že by to začalo :(

dělaj ramena jen
zas chtěj dostat něco ze západu zadarmo, vždyť to tak dělají pořád, začnou vykřikovat a ze západu jim něco pošlou aby jim zacpali hubu
nic bych jim nedal

FPT

no, jsem hodně zvědavej.
--O-o-O--


Lihobaron

dekujii  *753* ale vcera sem z ni kouril podruhy a dys sem po cca 1,5hodine dokouril a jal se fajku cistiti sem si fsim, ze mam ruku cervenou jako pica.. pousti me lihovy moridlo.. tusim ze zrada je v nekolika, myslim 6ti vrstvach, a pak sem lestil a navoskoval a pak az se docet, ze je dobry kazdou vrstvu moridla rozlestit.. uz chapu proc  *886*

Jerry.Gunman

2 Yarda Lihoš:

Safra, chlape - jestli jsi si to vyráběl sám, tak jsi teda supermachr a já před Tebou
(1) smekám
(2) závistivě odplivuji, protože máš fakt velice schopný pazoury :D
Goooooooooood job, my dear!  OK  :lulka:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Citace: LadYk kdy March 02, 2013, 06:50:36 PM
Sak prave, male, nekam museli vyvazet hlusinu, ze by to jen tak sypali do more? a tezili tam desitky let, ja kolem sebe vidim tezbu za desitky let a to tam pry jeste bydlelo 5 tis lidi, co voda? A odcoz losi a nakladani a skladani nic moc
... a co děti, měly si kde hrát? :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik


Lihobaron


Ladik

Sak prave, male, nekam museli vyvazet hlusinu, ze by to jen tak sypali do more? a tezili tam desitky let, ja kolem sebe vidim tezbu za desitky let a to tam pry jeste bydlelo 5 tis lidi, co voda? A odcoz losi a nakladani a skladani nic moc

brano

Citace: LadYk kdy March 02, 2013, 10:33:34 AM
zajímavé, by mě zajímalo jak to na tak malé ploše mohlo fungovat, kde vše brali, myslím třeba vodu
jak vlastně prováděli těžbu a jak ji dostávali pryč z ostrova, je to hodinu od přístavu tož to asi byl celekm problém

http://bydleni.idnes.cz/bond-ostrov-v-japonsku-072-/dum_osobnosti.aspx?c=A130228_174335_dum_osobnosti_web

A kde to tazili ? Nevidim ziadnu dieru... Dostavali to lodou asi, v tom az taky problem nevidim.

elpidio

Slušná práce  OK
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

tak minulej tejden dvojka.. sice zase kaz jako prase ale kouri se zni perfekto, ma vysokej kotlik bal sem se ze to bude ke konci horsi s horenim ale parada paradicka  :lulka:





Ladik

zajímavé, by mě zajímalo jak to na tak malé ploše mohlo fungovat, kde vše brali, myslím třeba vodu
jak vlastně prováděli těžbu a jak ji dostávali pryč z ostrova, je to hodinu od přístavu tož to asi byl celekm problém

http://bydleni.idnes.cz/bond-ostrov-v-japonsku-072-/dum_osobnosti.aspx?c=A130228_174335_dum_osobnosti_web

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 25, 2013, 09:19:39 AM
No ja uz sel ale v pul 4 jsem byl jeste vzhuru a vstal az ted ;)
v telce byl nejaky film Tajuplny ostrov, hrozna kktina, bermudsky trojuhelnik s kapitanem Nemo, efekty na urovni prvni tridy zakladky, no hruuza, ani usnout u Toho neslo :-)

JJ, viděl jsem z tohoto "veledíla" asi 5 minut - a ve chvíli, kdy na obrazovku vstoupil kapitán Nemo, udělalo se mi fyzicky špatně...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

v patek byl dobrej hydepark..

Ladik

No ja uz sel ale v pul 4 jsem byl jeste vzhuru a vstal az ted ;)
v telce byl nejaky film Tajuplny ostrov, hrozna kktina, bermudsky trojuhelnik s kapitanem Nemo, efekty na urovni prvni tridy zakladky, no hruuza, ani usnout u Toho neslo :-)

bibo


Romanius

Pol tretej, nechce sa mi spat a tu nikto, na dalsom fore nikto, na fb nikto ...

elpidio

Jestli to je k tý dýmce, tak nad to dej nějakej ten difuzér jak jsem psal. Ošmirglovaná petka, pauzák, mikrotenový pytlíky. Nebo vem něco jako odraznou desku a nasměruj odražený světlo na stíny. Ideální jsou světelný stany. Mně se nejvíc osvědčil pauzák zalaminovaný v průhledný fólii a ošmirglovaný jemným šmirglem. Nebo to fakt vem ven až bude pod mrakem.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

tak semi to nedari furt nasvitit.. sem v dilne, mam tady tri zarivky.. ty samy vosobe uz delaj docela stiny ac de vlastne kazda z jinyho uhle.. pak mam este dve lampy prisroubovany ke stolku kazdou z vrchniho boku.. furt ale me to vsechno dela stiny jako prase..

bibo

ruda mě včera dostal s tim forem se smrtkou  vite proč má smrtka kosu   pač neudělala řidičák na kombajn :)

jb

cele je to konina

Lihobaron

vubec nejde vo koninu ale ze je to podvod.. dneska rikal ruda dobrej forek na F1 prej az v tescu pudete vokolo regalu s lazagnema tak bacha litaj tam muchy :)

T-Diesel

sem rano posluchal na radiozurnalu ze ve vidni je nejake uzenarstvi kere pravidelne dela  uzeninu z konu a ma napulte aj konske maso a pry je to docela zajimavy artikl, ale ze momentalne maju totalne vyprodane, kazdy chce zkusat co to je :)
ze prej to neni tak tucne/masne jak ostatni - vepr, krava

Krtek

My koňský kupujme na jatkách když ho maji do dnes. Akorát je průser když píšou kráva a on kůň, no.
Lidi od koní jsou stejně divně pošahaní, asi jako pejskaři tak kvůli obojímu se furt blbne. A obojí se dá normálně žrát. Akorát kočka je malá a nemá cenu se s tim patlat.

elpidio

Přesně tak. Konina je dobrůtka. Kdysi dávno jsme kupovali koňský salám a krátce ho přeudili. To byla věc  OK Žádný tuk.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

Citace: ferinom kdy February 20, 2013, 11:31:44 AM
Lebo ani boh nievie co su to za kone predpokladam.
A druhy problem, ze to tam nie je uvedene.

Uz len cakam, kedy vypukne, ze niektre masa budu zo psov. Utulky su plne, neverim ze to este nejakeho "podnikatela" nenapadlo.

blbost, to by bylo tak u místího řezníka těch pár kilo ze psů
můj názor, lepší konina než ty různý sračky, separáty, sója a já nevím co vše do toho dávaj, to nikomu nevadí, divné

ferinom

Citace: LadYk kdy February 20, 2013, 11:02:32 AM
řekněte mi někdo co je špatného na koňském mase?
jasně nemělo by být někde kde není uvedeno ale jinak najít tam asi 1% obsahu a je z toho humbuk v celé evropě a potraviny stahují z krámu

Lebo ani boh nievie co su to za kone predpokladam.
A druhy problem, ze to tam nie je uvedene.

Uz len cakam, kedy vypukne, ze niektre masa budu zo psov. Utulky su plne, neverim ze to este nejakeho "podnikatela" nenapadlo.

Ladik

řekněte mi někdo co je špatného na koňském mase?
jasně nemělo by být někde kde není uvedeno ale jinak najít tam asi 1% obsahu a je z toho humbuk v celé evropě a potraviny stahují z krámu

T-Diesel

Citace: Jerry.Gunman kdy February 19, 2013, 08:29:37 PM
Njn, když já jsem na ty hmotnější věci.
Bulmastifa jsem měl 65 kilového, kocoury briťáky mám 7 kilové :D

rozumim ze pca chovas na sadlo, pry je to dobre na krk, ale naco tak vykrmujes kocku? jako potravu pro teho pca? :)

Lihobaron

ja fptho videl jen jednou a to byl tak 70-80kilovej, by me zajimalo kde to "kilco navic" nosi :)

Jerry.Gunman

Citace: ferinom kdy February 19, 2013, 07:18:11 PM
My ako cela trojclenna rodina mame len o kusok viac.  :D

Njn, když já jsem na ty hmotnější věci.
Bulmastifa jsem měl 65 kilového, kocoury briťáky mám 7 kilové :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

Citace: Jerry.Gunman kdy February 19, 2013, 01:59:23 PM
Malej ne , ale proti mým 115 kg hubenej určitě :D

My ako cela trojclenna rodina mame len o kusok viac.  :D