MRTVO

Založil T-Diesel, January 29, 2013, 08:36:34 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy February 19, 2013, 03:04:27 PM
no já mám 103 nebo kolik.

Tož to jsi se za dobu, co jsem sa neviděli, celkem utěšeně vypapkal, neřku-li vyžral :D
Tak to blahopřeji :-))
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

jo rozumim, dik za info
ja sem nevykladal ze si tlusty, ja sem psal o tem ze si ukecany
jo a moznaaaa kdysi daaaaaaavno sem sa ptal esis nepribral ale nic vic :)

Ladik

Ja mam 86kilo hoši, ten Defik vas tak zblbnul ze su tlustý ze v tom furt žijete,
Defi zatim nepíšou, ptají se na zájem o akci, tohle si samo platí účastníci ale spoustu věcí delaji zdarma, třeba turnaj v tenisu, offoudday, škola jízdy v terenu, polygonove ježdění v tatrovackem areálu vsemi jejich vozy atd.

FPT

no já mám 103 nebo kolik.
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy February 19, 2013, 10:31:01 AM
malej a hubenej? já?

Malej ne , ale proti mým 115 kg hubenej určitě :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

dik ladiku
pisu aj, co to bude stat?

Romanius

Citace: FPT kdy February 19, 2013, 10:31:01 AM
malej a hubenej? já?

ked sa jedná o zájezd do továrny jaguaru, tak JO! :)

FPT

malej a hubenej? já?
--O-o-O--

Romanius

Citace: Jerry.Gunman kdy February 19, 2013, 08:58:18 AM
Cafée úplně brutálně zanedbávám :(

nejsi sám :)

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy February 18, 2013, 10:55:19 PM
spíš zkusím přemluvit LadYka, ať mi půjčí občanku (:

Ty jsi malučký hubeňučký, aby jsi se za LaďYka mohl vydávat - to mně by to ale mohlo projít ...  ???

Kurňa, koukám, že jak mám fčílkaj více práce, tak Cafée úplně brutálně zanedbávám :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

vopčanku? to jako ňákou holčinu? občanka Jessica kupříkladu. von je ládYk pasááák ???  *1033*

:)

FPT

spíš zkusím přemluvit LadYka, ať mi půjčí občanku (:
--O-o-O--

Romanius

Citace: FPT kdy February 18, 2013, 10:45:11 PM
já chci taky!

to je jednoduché - vem 3,5 mil káčé a kup RR alebo jaguar a si tam :)

FPT

--O-o-O--

Romanius

peknééé, takuto cestu absolvovala aj jeho výsosť korunný princ pokial viem :) a že vraj sa mu to páčilo, tak neváhej ládYku

Ladik

Defik, jsi se minule ptal jestli mě nějak kontaktuje můj dealer kde jsem koupil disko, zkopíroval jsem ti poslední co mi došlo, chodí každý měsíc něco a je tu mrtvo tak abys měl co číst ;-)


Drazí přátelé, obchodní partneři,

chtěli byste se podívat na místo, kde vznikají špičkové luxusní automobily? Nejen v souvislosti s uvedením modelu Jaguar F-Type bychom Vám rádi oznámili, že jsme se rozhodli pro Vás zorganizovat zájezd do továrny Jaguar ve Velké Británii - Birminghamu, a to již v dubnu letošního roku.

O přesném datu bude ještě jednáno, nyní Vám však již můžeme potvrdit, že se bude jednat o zájezd na 3 noci (4 dny) počínaje středou.

Předběžná plánovaná agenda:

1. den: přílet, prohlídka Londýna

2. den: Birmingham – prohlídka komplexu továrny Jaguar na Castle Bromwich

3. den: Brighton – prohlídka města

4. den: odlet



Romanius

Acetonovy sprej??? To este EU nezakazala?

petrklm

Tady není MRTVO, tady přímo chcíp pes...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Pido dik za radu, zatin jsem na to daval jen fasadni barvu, uz pusu prazakoj, ze aceton bude lepsi, zas budu mit praci :)

Ladik

Kdyz plati rad mu to poslu ;-)

elpidio

A až to bdueš mít hotový, tak to nastříkej acetonovým sprejem. Vypadá to mnohem líp :)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Pražákum se nejvejš bouraj sloupky, na polystyren bych se vykašlal, ať si poradí, pražák jeden... :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

dodělám polystyrénový nápis nějakýmu pražákovi a jdu spát

Ladik

robíííím, není čas ;-)

Romanius

... ale že totálne  *946*

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 12, 2013, 10:36:25 PM
ale beru jen stribro, zlato se nehodi..

tak toho najdem dost

Lihobaron

ale beru jen stribro, zlato se nehodi..

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 12, 2013, 10:13:12 PM
nema nekdo nejakej zbytecnej snubak?? druha faja mi jemne prdla v krcku, potreboval bych nejakou nenapadnou kamuflaz  *871*

hmm nevím kde je, jsem ho neviděl takových dvacet let, ani mangelka neví kde by mohl být
když doješ dáme pivko a budem ho hledat spolu, ale je to tak na celý víkend :-)

Lihobaron

nema nekdo nejakej zbytecnej snubak?? druha faja mi jemne prdla v krcku, potreboval bych nejakou nenapadnou kamuflaz  *871*

Ladik

Lihoš, něco pro tebe, tam by se ti spinkalo

http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/292196-hotelovy-nocleh-v-sudech-od-piva-nejen-pro-milovniky-lahodneho-moku.html

a založ si na tu faju svoje téma ne? tady je to škoda se to ztratí, máš to hezké na jejich řeči nedej,
sou důležití jak hovna dýmku neuměj a fotky neukážou jak fotěj, jen kritizujou paka

Romanius

tak za krásnu ručnú prácu máte velké karma-plus pane barone  :lulka:

elpidio

Ten známej mistr co nekouří fajfku  ;) chválil dýmky od Omrta. On sám to hodně střídal a dost používal menší z pěny.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

Jako klobouk dolů.  :lulka:
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Gogo

néé sorry Jardo, je krásná, až moooc profi!!
Já myslel, nechat kousíček původní, aby bylo vidět, že to je ruční origoš Lihoš!!!
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Romanius

proč to fotit, když se to dá udělat ve fotošopu? a proč to strouhat, když se to dá celé udělat v tom fotošopu :D

Lihobaron

a co sem z toho mel vystrouhat?? freehand kde je leva strana jina nez prava?? to se me nelibi vodjakziva.. chtel sem si to vyzkouset, jak se to dela, co to vobnasi.. je to moje prvni, tak mi nekaz radost..

Gogo

mě zajímá, proč jsi ji tak vyhladil?? Jak vypadal surový kus bruieru??
Ty jsi z toho vystrouhal klasiku za pár stovek :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

ty bezstiny me sou jasny, ale tak nejak v zapalu boje sem to zapomel resit.. lampicku sem mel jednu a bylo to na me dost a dost.. sem prisel na to ze staci sni jen pohnout a nasvitit vic zepredu nebo zezadu a uz je to zas uplne jiny.. sem mel za to, ze staci "nejak nastelovat" fotak a pak hus jen mackat a vono prd :) ale jinak dobra zabava, zkusim si pak nafotit stavajici cmoudilky vic v klidu, tuhle uz sem chtel co nejdrif skourit ale chtel sem ji met zvecnelou v panenskym stavu :lulka:

DeFa: neboj, chlastat stiham aj pri tem  ;D

T-Diesel

mate to pekne, oba
zidan fajku a elpido upravenu fotku
akorat zidane na raw sa vykasli, to si fot az budes met vetsi zkusenosti s tim co je to histogram a zlaty rez a pod. :)
navic to zere cas, ty si misto teho raci vypi :)

Krtek

Furt mi neni jasný proč fotit něco co nějak vypadá tak, aby to vypadalo jinak než to je ve skutečnosti. Ještě tomu kapku rozumim u bab. Stíny taky řešíte když chodíte po ulici kam je vrháte a jestli jsou měkký nebo tvrdý ?

elpidio

Náhodou to máš pěkný. Bílá jde vyvážit i dodatečně, obzvlášť v rawu. Co mi tam ale vadí je ten stín. To chce dva světelný zdroje svítící z různých směrů. Na stůl si dáš prohlej bílej papír a jednu lampičku nalevo shora, druhou napravo shora. Nejlépa aby obě měly stejnou teplotu světla. Aby navznikaly ostrý stíny, je dobré světlo změkčit. Velice dobrý je na to pauzák. Lze použít i PETku, které uřízneš dno a hrdlo, vzniklý válec rozřízneš tak, že vznikne obdélník, ale má stále tendenci se rolovat zdrsníš ho jemným šmirglem. Dobře to pak drží na lampičkách. Ale pozor na teplotu, hlavně u halogenů :)  Nebo jak jsem psal dřív fotit venku když je pod mrakem. Taky můžeš vyzkoušet zapnout blesk, dát difuzor z PETky před něj a využívat odrazy. Měl by stačit bílý papír na bocích. Hlídej přepaly. Pak už jen doladit kompozici na zlatý řez . Tady jsem to narychlo "vyfotošopoval". U krabičky dole se mi to nepovedlo, ale jako ukázka bezstínu a s bílou bílou to snad postačí.

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

chtel sem udelat svoji mel sem doma teplaky vytah sem si je az pod krk zarizly kule a postoj jako tom hanks ve forestoj gampoj ale bylo to dost brutal ale este sem na zverejneni neceho takovyho dost malo vozralej :)