vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 32 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Citace: jb kdy July 22, 2015, 03:21:50 PM
uz se tu nehada ale probihaji DUELY :)

saabiku, myslis, ze prezident rozumi tomu, kdo je vhodny kandidat zrovna na prezidenta CNB ? stejne da na doporuceni tech, kterym veri - v lepsim pripade odborniku... 


my mame taky pravomoc volit, ale jak muzes vedet, ze nekomu nejebne v palici a za rok otoci a bude mlet uplne jinak ? a mosis zas pockat par let na volby...
Uz nemame pravomoc nekoho odvolat, kdyz neplni slibi volicum...

ale Tfuj
ty ,,slibi,, ti ujely vid :-)

jb

uz se tu nehada ale probihaji DUELY :)

saabiku, myslis, ze prezident rozumi tomu, kdo je vhodny kandidat zrovna na prezidenta CNB ? stejne da na doporuceni tech, kterym veri - v lepsim pripade odborniku... 


my mame taky pravomoc volit, ale jak muzes vedet, ze nekomu nejebne v palici a za rok otoci a bude mlet uplne jinak ? a mosis zas pockat par let na volby...
Uz nemame pravomoc nekoho odvolat, kdyz neplni slibi volicum...










Lihobaron


Ladik

Citace: Vena kdy July 21, 2015, 10:41:04 PM
Ladik: ale tak to není. Tak to přeci vůbec není. Jenom je třeba brát wikipedii s rezervou, protože tam může dělat úpravy kdo chce. Je to stejné jako se vším dalším na netu. Každý si může založit stránky, blog apod a hlásat tam cokoliv. Člověk si jen musí dát pozor, aby se nenechal zblbnout.


Já pořád čekám, kdy krtek přinese nějaké důkazy o tom, jak Havel ničil zbrojní průmysl. Já sice vím, že se nedočkám, neboť žádné nejsou, ale přesto to byl jeden z důvodů, proč krtek nazval Havla zrůdou.

žertuji ;-)

Vena

Ladik: ale tak to není. Tak to přeci vůbec není. Jenom je třeba brát wikipedii s rezervou, protože tam může dělat úpravy kdo chce. Je to stejné jako se vším dalším na netu. Každý si může založit stránky, blog apod a hlásat tam cokoliv. Člověk si jen musí dát pozor, aby se nenechal zblbnout.


Já pořád čekám, kdy krtek přinese nějaké důkazy o tom, jak Havel ničil zbrojní průmysl. Já sice vím, že se nedočkám, neboť žádné nejsou, ale přesto to byl jeden z důvodů, proč krtek nazval Havla zrůdou.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Citace: FPT kdy July 21, 2015, 08:21:38 PM
Nevím (:

nečteš nevíš ;-)

je to kousek výše v duelu Krtek versus Vena  *886*

FPT

--O-o-O--

Ladik

Citace: FPT kdy July 20, 2015, 08:38:28 PM
https://cs.wikipedia.org/wiki/Prezident_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky#Absolutn.C3.AD_pravomoci_.28bez_kontrasignace.29
Ale prosim te wikipedie, tfuj
Vis, ze to Vena nema rad :)

FPT

https://cs.wikipedia.org/wiki/Prezident_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky#Absolutn.C3.AD_pravomoci_.28bez_kontrasignace.29
--O-o-O--

saabik

Tak prezident například jmenuje bankovní radu. Což je pravomoc, která ovlivňuje strategii ČNB na dlouhé roky. Tím nepřímo určuje, jak vidno v dnešním kontextu, monetární politiku poměrně výrazně. A dotýká se prakticky všech.

FPT

To ne, pokud ho nedhlasovali jasnou většinou, nemusí bejt vůbec jistý, že ho prosadí znova. Například.
--O-o-O--

jb

no, zalezi, co znamena ne uplne zanedbatelny...  abych tak pouzil tvoji mluvu :)

ja si myslim, ze to, co urcuje beh veci a to je legislativa, na to muze prezident tak mozna apelovat.. popr zakon vratit, ale jinak .. stejne ho prehlasujou v druhem kole...



FPT

To zase není úplně pravda, ty pravomoci nejsou úplně zanedbatelný.
--O-o-O--

jb

no, prezident u nas nema moc pravomoci... ma reprezentovat


Vena

Proti kterému oboru Havel veřejně vystupoval? Čim to máš podložený?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Ládíku, v tomhle směru nevidim mezi oběma moc rozdíl. Snad jenom že Miloš žije v době kdy média sledujou všechno mnohem pečlivějš.
Abych odpověděl Vénovi, prezident kterej veřejně vystupuje proti určitýmu průmyslovýmu oboru se o jeho devastaci zasluhuje. Meřikam že byl jedinej, kdo za to moh (to snad ani nejde) ale svojí "humanitou" přispěl "troškou" do mlýna. V tom vidim rozpor když jeho následovníci lítali třeba s podnikatelema do ciziny pomoct jim získávat kontakty a zakázky. Hele jak Mioš pěkně podpořil tabákovej průmysl (když jsme v těch vtipech)

Ladik

Citace: Krtek kdy July 17, 2015, 08:17:52 PM
Chyť se se severníma Korejcema za ruku, ty maj taky svý nedotknutelný modly a věřej že jejich bídu způsobuje ten zlej západ. Že nějakýho trotla uznává půlka světa (co ho mimochodem podporovala za komančů) a viděli ho maximálně  bedně na letišti mě nedonutí toho vožralu primitivního uznávat.
Máš pavdu (a já to taky tak nepsal) že nidky nepoužil přímo pojem humanitární bombardování. Doslovně ale řek že bombardování Jugoslávie má ryze humanitární charakter (jako celá ta válka tam).
A bohužel/dík jednoho člověka z (kdysi) hradní ochranky znam osobně.

primitivní ožrala? Už píšeme o Zemanovi? Dopsal bych mstivý ožrala.

Vena

Ty se mi snad zdáš. Umíš vůbec čist? S tim odkazem sis teda moc nepomohl.  *974* Ten citát je vytržený z rozhovoru pro nějaké francouzské noviny. Pročpak se asi na našem netu neobjevuje celý?  Protože by se vidělo, jak to bylo a komouši by nemohli Havla špinit. Pro mě není Havel nedotknutelná modla, ale když už chci někoho kritizovat, tak na základě faktů a ne fám, pomluv a výmyslů. O Havlovi koluje celá řada fám, polopravd a mýtů, ale když si člověk dá práci, tak zjistí, že drtivá většina toho je překroucená, zkreslená, vytržená z kontextu.


Pro začátek bys měl vysvětlit, jak Havel ničil zbrojní průmysl. Zajímá mě na základě čeho si k tomuhle došel. A jestli z tebe vypadne, že je to na wiki a půlce netu u nás, tak bude další debata zbytečná.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Tady máš kdyžtak vysvětlivky k tomu humanitárnímu bombardování:

Václav Havel v roce 1999 poskytl rozhovor, v němž se snažil vysvětlit, že k bombardování Srbska nedochází kvůli sledování nějakých ekonomických zájmů, ale kvůli tomu, že se tamní prezident Slobodan Miloševič dopouštěl zvěrstev a tvrdého útlaku proti vlastnímu obyvatelstvu.  ,,Nálety, bomby, nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární: To, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu," řekl Havel v rozhovoru pro agenturu Reuters.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Reflex-vyvraci-myty-o-Havlovi-Humanitarni-bombardovani-nikdy-nepodporoval-Na-rozdil-od-ostatnich-byl-slusny-346920


To samý máš i na wiki a na půlce netu u nás.

Krtek

Chyť se se severníma Korejcema za ruku, ty maj taky svý nedotknutelný modly a věřej že jejich bídu způsobuje ten zlej západ. Že nějakýho trotla uznává půlka světa (co ho mimochodem podporovala za komančů) a viděli ho maximálně  bedně na letišti mě nedonutí toho vožralu primitivního uznávat.
Máš pavdu (a já to taky tak nepsal) že nidky nepoužil přímo pojem humanitární bombardování. Doslovně ale řek že bombardování Jugoslávie má ryze humanitární charakter (jako celá ta válka tam).
A bohužel/dík jednoho člověka z (kdysi) hradní ochranky znam osobně.

Vena

Hm, takže samé fámy a nesmysly. Ta nejtypičtější, jak Havel zničil zbrojní průmysl. Můžeš říct z čeho vychází tohle tvé tvrzení? Tipuji, žes to někde slyšel, třeba od komoušů, v hospodě, přečetl sis to na netu a ochotně to papouškuješ, aniž by ses obtěžoval si zjistit fakta.
Do NATO jsme se chystali vstoupit takřka okamžitě po převratu. Havel možná měl nějaké představy, ale byl rychle usměrněn.
Na rozpad republiky nečučel, poté co se Klaus s Mečiarem dohodli na dělení, abdikoval. Jako prezident toho nemohl moc ovlivnit.
Havel nikdy nepoužil slovní spojení "humanitární bombardování ". To je mimochodem výrok komouše Falbra. A už vůbec neřekl, že bombardování je něco humanitárního.
Jak byl zvolen protiústavně?


Akorát meleš hospodský kraviny. Hlášky o zničení zbrojního průmyslu a humanitárním bombardování tě usvědčujou, že víš hovno. Ale o to více cítíš potřebu to vykřikovat do světa a dělat tak ze sebe hejla. Že je skutečnost jiná tě nezajímá, protože nezapadá do tvých predstav.


A ten vtip, jak ochranka musí mlčet.....no ten se taky poved.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Nikdo si nepmatuje jeho přispění k likvidaci našeho zbrojního průmyslu. Prej to nebude třeba. Pak nebudou potřeba vojenský pakty. Jasně nebude třeba Varšavská smlouva ale vlezeme do NATO. Na rozpad republiky taky nemusel jako prezident akorát tupě čučet. Slavnej je citát o čistě humanitárnim účelu bombardování Srbska. Podporu nadměrných práv cikánů a dalších menšin prosazoval taky on. Veškerá ta dnešní sluníčkářská verbež (Bursík, Schwarzenberg a další přisluhovači) jsou produktem výchov v době kultu Havla. Já pamatuju jak byl kdysi "spravedlivě" zvolenej už potřetí (ač protiústavně) díky zatýkání členů opozičních stran.

jb

ctu to a slysim cim dal casteji.. dekujeme za dnesni situaci, pane Havle.. ale cim to proboha zpusobil Havel ?

me jedine cim nasral, byla amnestie... ale zas to jde pochopit, ze kdyz byl v tech vezenich, tak videl hodne krive obvinenych a to byl asi duvod, proč udelal tu amnestii...
ale sam pak po letech priznal, ze byl v mnoha vecech naivni...

myslim, ze Havla si vazi cely Svet, krom cehunu.. coz je ale abs v normalu... Cehuni si navazi niceho a nikoho .. jenom pomlouvat a mudrovat, ale sam nic nedokazat a nic neumet...


Ladik

Citace: Krtek kdy July 16, 2015, 07:01:17 PM
Ládíku já to vidim opačně. Uznávam že z "lidskýho" hlediska nebo jak to říct, prostě figura je Zeman k popukání. Ale na prezidentovi jsou pro mě důležitější jeho názory a postoje proto u mě byl Havel akorát zrůda a to ho už vůbec neporovnávam se "švihákem lázeňskym" Klausem. A abych nebyl nepochopenej úplně,  2. generaci prezidentů jsem myslel oba dva pohavlovský. Hůř bejt nemohlo ať by volby následovníků dopadly jakkoliv.
Nazory a postoje jo? No potes, Zemanovy nazory a ty jeho kidy co z nej padaj, bleeee

Vena

Citace: Krtek kdy July 15, 2015, 08:46:47 PM
No vidíš a já to třeba vidim opačně. Konečně druhá generace prezidentů napravuje škody a ostudu, co ten vožrala napáchal (o jeho pádu a lovění vožralýho z Vltavy bohužel musí ochranka ofiko mlčet).


Hele, tu historku máš z hospody nebo je to další z typických fám o Havlovi, kterým lidé ochotně věří? Jakou škodu a ostudu Havel napáchal?


A jestli je Havel zrůda, tak jak pak nazvat Zemana s Klausem?
Duo Zeman, Klaus je smrtící koktejl pro tuhle zemi s naprosto destruktivními následky na morálku lidí.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Krtek

Ládíku já to vidim opačně. Uznávam že z "lidskýho" hlediska nebo jak to říct, prostě figura je Zeman k popukání. Ale na prezidentovi jsou pro mě důležitější jeho názory a postoje proto u mě byl Havel akorát zrůda a to ho už vůbec neporovnávam se "švihákem lázeňskym" Klausem. A abych nebyl nepochopenej úplně,  2. generaci prezidentů jsem myslel oba dva pohavlovský. Hůř bejt nemohlo ať by volby následovníků dopadly jakkoliv.

Jerry.Gunman

Citace: Vena kdy July 15, 2015, 06:09:06 PM
Václav Havel je značka, no. Po tom, co přišlo na hrad po něm,  těžce luxusní.

Naši páni prezidenti (snad s výjimkou Masaryka),to jsou beztak postavy v nejlepším případě politováníhodné, pokud ne vysloveně hloupé, odpudivé či zločinné.

Na hrad patří král
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Citace: Krtek kdy July 15, 2015, 08:46:47 PM
No vidíš a já to třeba vidim opačně. Konečně druhá generace prezidentů napravuje škody a ostudu, co ten vožrala napáchal (o jeho pádu a lovění vožralýho z Vltavy bohužel musí ochranka ofiko mlčet).
No, ani prezident není svatej a já bych fakt nechtěl odolávat těm svodům, kterejm byl Havel vystavenej. Když se vožeru já a spadnu do Vltavy, a nebude u toho náhodou nějakej žhavej reportér z Novy, tak se o tom taky nikdo nedozví. Proč by to měli všichni vědět ausgerechnet o Havlovi? Trochu nadhledu a dopřej nám, co občas pijeme, nějakou tu nedokonalost. Víš, co to dá práce nebejt vožralej furt?!
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Krtečku, ty nekoukáš na televizi a nevidíš tu ostudu s hůlkama jak leze do vody a pobíhá bez trika a vůbec ....
ochranka hodiny prošlapává dno aby nezakopl o kamínek až půjde ,,plavat,, a jak ho nakládají a následně zase vytahují z toho jeho člunu
kurwa to je reprezantace státu, zlatý Havel
a Vašek Klausů to je vedle něj nóbl reprezantace

jak vidím našeho současného prezidenta v telce je mi na zvracení a přepínám rychle než otevře hubu a něco z něj vypadne moudrého

Krtek

No vidíš a já to třeba vidim opačně. Konečně druhá generace prezidentů napravuje škody a ostudu, co ten vožrala napáchal (o jeho pádu a lovění vožralýho z Vltavy bohužel musí ochranka ofiko mlčet).

Vena

Václav Havel je značka, no. Po tom, co přišlo na hrad po něm,  těžce luxusní.
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

2 Saabik:

JJ, pěkné... Před nedávnem jsem to slyšel ve verzi dvou spolužáků na srazu po 35 letech od maturity, jeden z nich kouřil jak tovární komín a chlastal jak Zid@n - a jednalo se o Bentleyho
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

saabik

 *886* OK
Žena: Pane, pijete pivo?
Muž: Ano
Žena: Kolik piv denně?
Muž: Tak asi 3...
Žena: Kolik platíte za pivo?
Muž: Kolem dvaceti pěti korun.
Žena: A jak dlouho pivo pijete?
Muž: Zhruba 30 roků...
Žena: Takže jedno pivo stojí 25 Kč, vypijete tři denně, to je měsíčně
2 250 Kč. Za jeden rok by to bylo přibližně 27 000 Kč, mám pravdu?
Muž: Asi ano.
Žena: Za 30 roků by to bylo více jak 810 000 Kč, pravda?
Muž: Je to možné...
Žena: Kdybyste ty peníze nepropil v pivu, ale uložil si je na úročený účet, mohl byste si za to teď koupit Ferrari!!!
Muž: Paní, pijete pivo?
Žena: Zásadně pivo nepiji!
Muž: A kde máte to Ferrari?

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy April 21, 2015, 10:36:09 PM
Přesně jak porada u nás v kolbence :D :D :D

https://www.youtube.com/watch?v=BKorP55Aqvg


KUWA kdo sledoval poradu u těch matlafousů, odkud jsem v srpnu 2012 odešel?

Doslovný citát:
Ekonom: "Průměrná marže na jednotlivých produktových skupinách je 1,5% pro BPA, 2,5% pro POT a cca 2,7% pro ostatní."
Obchodní ředitel: "cílem tedy je, aby všichni prodejci u všech výrobků v rámci své produktové skupiny dosahovali nadprůměrných marží"

Věcná připomínka, že z matematického hlediska prostě NENÍ MOŽNÉ, aby VŠECHNY produktové skupiny měly nadprůměrnou marži, nebyla brána v potaz...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

War

JB: já myslel, že tyto potvrzenky jsou kvůli tomu, aby ses s nimi mohl dohadovat, když to ztratí
Saab 2.0i LPG

Krtek


jb

Ja ano.. Podavam fyzicky, ico a datovku uz nemam.. A slo o prodej nemovitosti o male hodnote...


War

Ty nemáš kopii daňového přiznání nebo doručenku nebo "prijeti podani" z adisepo.mfcr.cz?
Saab 2.0i LPG