Fórum z mobilu

Založil FPT, February 25, 2012, 11:53:35 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

War

mně by stačilo, kdyby z prohlížeče na mobilu bylo vidět rovnou to samé jako z PC. tapatalk jsem na chvíli měl, ale nevidím v něm žádný benefit. A to co se mi ukazuje ve výchozím prohlížeči androidu je poněkud nedostatečné :)
Saab 2.0i LPG

FPT

A nediv se, že nepodporuje PayPal, je to přímá konkurence Checkoutu.

Sent from my ThinkPad Tablet using Tapatalk
--O-o-O--

FPT

To nevím, volali mi z banky, zablokovali, v pohodě. To, co jsem řešil pak, byla nakonec jenom špatně identifikovaná platba Googlu. A účet v mBank nijak zvlášť nefinancuju. Ale v pohodě (:

Sent from my ThinkPad Tablet using Tapatalk
--O-o-O--

atnarfus

A jeden problém není dost?
Musím občas platit kartou i na místech kde je to rizikové (mýtné na dálnicích) a tak neriskuji a mám platby kartou na netu zablokované. Aby mi nějaký student co brigádničil v boudě u dálnice nakupoval na netu, o to fakt nestojím.
Než financovat provoz dalšího účtu, to je lepší používat jiný zdroj aplikací než oficiální market. Například AppBrain podporuje PayPal.

FPT

Jo? To je zajímavý, já s tím měl problém jenom jednou... Ale zařídit si na to separátní účet by řešení bylo.

Sent from my ThinkPad Tablet using Tapatalk
--O-o-O--

atnarfus

Mám to zablokované na mojí žádost. Zabezpečení kartových transakcí je tak zoufalé, že to mám raději zablokované. To platí pro všechny banky.

FPT

A to ti v bance neodblokujou? Nebo si zařiď účet v mBank jenom na placení po netu (:

Sent from my ThinkPad Tablet using Tapatalk
--O-o-O--

atnarfus

Kartu mám, ale zablokovanou na internetové nákupy - žijeme v čechách.
Nechápu proč google nepodporuje například PayPal.

FPT

nemáš kartu?
tak stáhni apk na netu, ny?
--O-o-O--

atnarfus

Ten je ale placeny. Nejde o tech padesat korun, nemam ale jak na marketu platit.

FPT

Convo dobrý, ale Tapatalk je podle mě ještě trochu jinde.

Sent from my MB526 using Tapatalk
--O-o-O--

atnarfus

Uz jsem pripojeny pres Convo. Zda se ze to funguje. Pouze mi nejde editovat starsi prispevky, ale to je omezeni free verze meho klienta.

atnarfus

February 25, 2012, 03:29:10 PM #2 Last Edit: February 25, 2012, 03:42:32 PM by atnarfus
Mrknu co to je. Zatim jedu v prohlizeci pres profil co se jmenuje myslim vap

FPT

Nainstaloval jsem podporu Tapatalk, kdyby měl někdo zájem...

Odesláno z mého ThinkPad Tablet pomocí Tapatalk
--O-o-O--