vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 24 Hosté prohlíží toto téma.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.




bibo


Lihobaron


Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

jb

no co, fandi fotbalu :)
podle okoli asi salina c.11  ;D

Lihobaron


elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron



Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.


bibo

pánové a damy  to teplo je užasný jak ty holky jezděj choděj jo je pro co žít  a na černochy a ty další se....  ty naše sou supr ale ted tu máme jednu luxusní činanku tak teda asi uš nejsem rasista

fido

Potíte se dnes jako:
A) Hitler v synagoze
B) Dítě na návštěvě u Michaela Jacksona
C) Muslim na letištní kontrole
D) Nekrofil na pohřbu
E) Epileptik na lasershow
F) Gay v íránské armádě
G) Černý policajt v přestrojení na sjezdu Ku-Klux-Klanu

Krtek


fido

A jeste par obrazku z naseho svobodneho zapadniho sveta, ktery si dovoluje oznacovat ktery stat je diktaturou a ktery nikoliv.





fido

tak jeste dva volebni vtipy:

- Cos dělal o víkendu?
- No, v sobotu jsem byl volit...
- Jo tos byl ty?!


jb

ja k volbam nesel.. poprve v zivote... holt po 10 letech pohybuju v prostredi "dotacnim", posledncih par let uz z donuceni, jsem na hvezdicky v kruhu nejak alergicky... A na lidi, ktere tyto dotace zivi, taky. Musim po techto radoby draze placenych "proficich, porad neco predelavat, protoze kazdy je projektovy manazer.  Ja zacinal jeste s dotacema z predvstupnich fondu Phare, pak czechinvest, pak ROP, nejake statni dotaze z meziresortek apod, projetky jsem dokonce zezacatku psal dva roky, pak kontroloval zadosti, ted delam posudky atd. na druhou stranu ale v praci na HPP jsem ten trouba, co to musi realizovat a ty podminky dotace jsou nastavene na nejaky sterilni zivot.. napr vysvetlit urednikovi, ze proste ty metry ctverecni na poddolovanem uzemni nikdy nebudou jiste, protoze geodet pracuje s nejakou tridou presnosti atd atd boj s vetrnymi mlyny...
Ja nedelam mekke projekty, pouze stavby, jinde je to treba lepsi.... ale napr s centrem obce se seru uz 5let a porad nejsou penize na ucte.. nejake cash flow, neplatit to obec z uspor je v prdeli uz davno... samo zpracovatel zadosti predpokladal proplaecni zadosti o dotaci co 3 mesice... ja cekam uz rok a pul

fido

To asi ne.Volby meni ty,co tam byli doted.Kdyz neodvolis,nekdo ti tam nacpe nekoho,kdo EU zmeni. Takze kdo tam nesel,si spis myslel, ze to nefunguje a nejde to ani zmenit (coz je ve skutecnosti jediny autenticky eurorealisticky postoj :-) ). Proti tomu jsem ja jeste porad naivni euroskeptik ;)

Krtek

Taky se na to můžeš podívat opačně: ti co nešli si řekli, je to fajn, funguje to, neni důvod to měnit.

fido

Citace: Romanius kdy May 25, 2014, 11:20:32 PM
no kam inak to dať, ak nie do vtipov - účasť v našich eurovolbách bola 13% :D

Jojo, myslim, ze bratri cechoslovaci ukazali bruselskym jasne vztyceny prostrednicek




Vtipne je, ze podle nejduveryhodnejsiho ceskeho tisku babisovyLziDnes pry vysledek voleb dokazuje, ze cesi nejsou euroskeptici, protoze prvni 3
strany jsou pro-evropske. No, me tedy 45% lidi z 18% volicu nepripada jako eurooptimismus....

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy May 25, 2014, 11:20:32 PM
no kam inak to dať, ak nie do vtipov - účasť v našich eurovolbách bola 13% :D

Hezké je, že zatímco když v lidovém referendu (dejme tomu o zákazu hracích automatů v Praze 7) hlasuje 25% lidí a skoro všichni PRO zákaz, tak je referendum neplatné - bo kurwa přišlo malo lidi, sudruzi - tak volby do Evroblbamentu jsou platné i při 18, resp. 13% účasti :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

no kam inak to dať, ak nie do vtipov - účasť v našich eurovolbách bola 13% :D

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target


Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy May 20, 2014, 09:19:54 AM
Chyba byla, že jsem se na to podíval za střízliva...

A co teprve já, který jsem střízlivý celý život  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Chyba byla, že jsem se na to podíval za střízliva...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Asi to patri do politiky, ale to fakt nelze brat vazne. Volebni klip Zelenych, aneb eurofederalisticke peskovani ceskeho slendrianu a snaha probudit hloupeho ceskeho Honzu, aby se konecne pripojil ke spolecnym euroradovankam. Nevericne jsem ziral az do konce, jestli nejde o nejakou parodii,
ale ne, ten zeleny bolsevik Liska to fakt mysli vazne!

http://www.jenpromuze.cz/video/17894-predvolebni-klip-zelenych-je-vazne-neco-neskutecneho



saabik

Přijede českej ministr dopravy na návštěvu francouzského kolegy. Francouzský kolega ho vezme s sebou domů, aby mu ukázal jak si žije. Přijedou k velké vile, před ní stojí Porsche a Bentley. Českému ministrovi to nedá a říká:"Jak jste si na to mohl vydělat z platu ministra?"
Francouzský ministr dopravy ho dovede do auta Bentley, jedou půl hodiny k dálnici, u ní zastavěj a francouzský ministr dopravy říká:"Vidíte tu dálnici? Tak ta stála 200 milionu eur, ale ve skutečnosti stála jen 150 milionů. Kde si myslíte, že je ten zbytek... :)".
český ministr jen zírá, ale nezbývá než se vrátit do Čech.

Po roce přijede na oplátku francouzský ministr dopravy do Čech, a aby oplatil český ministr pohoštění, zaveze svého francouzského kolegu domů. Přijedou k ohromnému panství, s desítkami věžiček, na zahradě heliport. Francouzský ministr  se ptá českého: "Kde jste na to, proboha, vzal?" Český ho dovede do helikoptéry, chvíli letí a když jsou nad jedním údolím, český ministr říká francouzskému:"Vidíte dole pod námi to údolí? Tak tam měla vést silnice za 200 milionů eur, ale žádná tam není. kde myslíte že jsou ty peníze?"

*974*

petrklm

Milenci v noci po milování:
Ona: "Máš mě rád?"
On: "Ano mám."
Ona: "Uděláš něco pro mě?"
On: "Všechno na světě."
Ona: "Nevyvolávej mě zítra z vlastivědy..."
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

petrklm

Student se ptá profesora:
Co přesně definuje slovo « dilema »

Profesor:
Lepší ilustraci pro tento příklad neznám:
Představte si, že ležíte uprostřed obrovské postele mezi překrásnou mladou ženou na jedné straně a buzerantem na druhé straně.

Ke komu z nich se otočíte zády?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Barack Obama před třemi lety k situaci v Libyi: ,,Vládní moc použila armádu proti vlastnímu lidu, proto musí civilizovaný svět zasáhnout."
Barack Obama před měsícem k situaci na Ukrajině: ,,Vláda má právo použít armádu proti lidu k udržení pořádku v zemi".

Krtek

no předskokana měla bohužel jednoho chlápka od nás z fabriky. Den předem si taky zvolil svou dráhu  *946*

atnarfus

Tenhle je fakt dobrej

Iveta dostane Slavíka in memoriam v kategorii Skokan roku.

Jerry.Gunman

JJ, správně černej humor, to já taky můžu :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Krtek kdy April 29, 2014, 08:38:28 PM
Pár na aktuální téma Ivety Bartošojc:
Všem Iveta Bartošová tvrdila ze do roka vydá desku, ale nikdo nečekal že mramorovou....
Místo dráhy zpěvačky si zvolila dráhu železniční
Bartošová je zase na sračky

hnusnej humor, ale ja ho miluju a tohle je fakt narez voe  *886*

Krtek

Reportaz: Posledni vystoupeni Ivety Bartosove za
sebou zanechalo nesmazatelnou stopu
I kdyz se Iveta v posledni dobe bala ze uz ji ujel
vlak, prokazala nam opak a na svem poslednim
vystoupeni v Uhrinevsi se poradne rozjela. Dalo by
se i s nadsazkou rict, ze by se pro letosek mohla
stat i skokanem roku. Zazpivala sve zname hity
jako: Ku Praze uhani vlak, nebo Ja se vratim a
publiku, ktereho snad prijel cely vlak, slibila, ze
vyda brzy desku, ktera ponese jeji jmeno. V
zakulisi se sice rikalo, ze je dobre, ze Iveta
nemela predskokana, ze by mohlo byt mene
prostoru si prihnout, ale ke konci vystupeni uz
byla pry silne na sracky. Do toho se o ni zase
zacali hadat Rychtar s Macurou, kdo si ji odnese
domu, ale protentokrat se dokazali ferove podelit.