Politika a ekonomika

Založil petrklm, March 22, 2013, 06:47:20 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

mandle jsou ovoce?
no asi mám nějaké nedostatky, jdu se učit :)

Jerry.Gunman

Pletete se wobá
To jméno má od tibetské mandaly :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

ne, podle mandlu (teorie A) nebo podle mandli (ovoce ci v krku ten utvar - teorie B)
:)

Ladik

Mandela má jméno podle mandelinky? :)

brano

A to zas bacha, mandela JE terorista a vrah. Na nom nie je pozitivne nic. To uz radsej margaretu.

bibo

sem včera poslouchal falbra ten jí taky nesnášel protože vykostila odbory v uk  a to neni lidské

T-Diesel

neskaj na CRo 2 byl rozhovor s jakusi ekonomku a ta sa teda o Margarete nevyjadrovala nijak pozitivne
pry pri padu berlinske zdi volala do moskvy aby vojensky zasahli, podporovala diktatory a o mandelovi prohlasila, ze je terorista :)
rozvratila socialni system v UK apod
ale me prisla ta ekonomka takova jako dost levicacka, pekne sepsula kalouska a este par zajimavych veci tam bylo
esi ma nekdo cas, zkuste si to najit v archivu ceskeho rozhlasu

bibo

no to bude aš zjistěj žes jim prodal blbej kompas a oni sou 10 metru pod etnou  holt tam neni tolik přiživníku na statu  tak ty male penize co tam sou dou všechny na zbrojení

brano

Ja myslim ze provozuschopne to je, udrzuju to vsi silou a este aj horsie... samozrejme hodnota v boji je ina vec, o to strach nemam, len ta zaslepenost a megalomanstvo ma stale dokazu prekvapit.  Ale mozno uz 60 rokov kopu rucne tunel do ameriky pod biely dom a chyba im poslednych 10  metrov  :kenny:

atnarfus

A jeste kolil je toho provozuschopneho a kolik je toho z preklizky a papiru.

FPT

no, tam zase nejsou peníze na nic jinýho, je to tam stejně, ale vobráceně.
--O-o-O--

brano

Hele, a co ta korea a ekonomika? ako tam moze vobec nieco este fungovat? Krajina s 24mio cervov a ma 1600 lietadiel, 800 lodi, 5000 tankov... kurva, to je jedno ako stare su tie veci ale uzivit to sa neda. My mame na slovensku tri lietadla a 30 tankov a stale nie su peniaze na nic, kde sa tratia?  A to nehovorim o tom kolko ludi ma nasa armada... A ze korejci maju 70 ponoriek. To mi hlava nebere :)

Jerry.Gunman

S ohledem na Alzheimera, jímž trpěla od Y 2008 se dá říci, že umřela už před pár lety - a teď ji je na čase ji jenom pohřbít...

Tak či onak, spolu s Reaganem a Gorbačovem se zasadila o dočasný pád "říše zla", která se nám v podobě Evropské Uhnije poznenáhlu zase vrací zpět
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Stane se, že na nějakýho člověka maj lidi rozdílný názory...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

brano

Preco smutna? Tiez ma tolko zla na svedomi ze pojde expresnou postou do pekla ked take nieco existuje.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy April 08, 2013, 08:21:16 AM
jestli mam spravne informace, pak koncem minuleho tydna necas registr bicyklu zatrhnul.

Poslední dobou mám stále silnější pocit, že Nečas je již jen rytířem smutné postavy, jenž nemá do čeho mluvit...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

jestli mam spravne informace, pak koncem minuleho tydna necas registr bicyklu zatrhnul.

Jerry.Gunman

April 08, 2013, 08:14:02 AM #70 Last Edit: April 08, 2013, 08:16:41 AM by Jerry.Gunman
Tak jenom dvě témata k rannímu nasrání:
(1) Car Sharing (toť jest ten blouznivý nápad, na jehož podporu prý náš stát hodlá vynaložit nejeden milionek korun nám všem ukradených) je doposud v ČR nesmírně polupární - je do něj zapojeno už 75 řidičů... Nikoli %, ale řidičů :D
http://www.autorevue.cz/sdileni-aut-v-cesku-netahne-ma-jen-70-clenu

(2) naši osvícení ouředníci na dopravním ministerstvu myslí už i na prostý lid cyklistický a ve své neskonalé dobrotě se rozhodli, dopřáti i bicyklistům cosi z těch radostí, jež člověk automobilní při příchodu na příslušný registr zažívá - a to zažít dobrodiní registru šlapacích kol. A jak si řekli, tak udělali - a na dalších registru pracovati započali. Tož sláva jim budiž třikráte provolána, projevům spontánního nadšení HIP-HIP-HURRÁ se meze nekladou
http://ekonomika.idnes.cz/centralni-registr-kol-0us-/ekonomika.aspx?c=A130405_210230_ekonomika_brm
Zábavné je, jak za bicyklový registr pléduje mluvčí tlupy brněnských ozbrojených šimpanzů (omluva všem šimpanzům za přirovnání)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: petrklm kdy March 29, 2013, 08:27:15 AM
Jeden by se zasmál, kdyby to vlastně nebylo k pláči...
http://www.finmag.cz/cs/finmag/ekonomika/jak-v-trenyrkovem-kralovstvi-varili-dph/

hezké a přesné, byť poněkud WELLMI nasírací :(((((
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

T-Diesel

kritizovaná úprava, která o šest měsíců prodlužuje lhůtu, v níž musí provozovatelé solárních elektráren uzavřít smlouvu

tu smluvu stejnak uzavrit mosi, panely sa budu likvidovat az za xx roku, tak o co ide? nejaky tyden hore dole? Je to enom politika, kazdy jak by si prilepsil aby byl dobry a ve vate.

Ladik

Mas zvlastni schopnst chapat vse jinak, vzdavam to, sam si kkt :)

Krtek

takže kokoti jsou ti co jim vadí že další zákon má vzniknout jako paskvil ? Zvláštní uvažování.

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy March 27, 2013, 02:49:35 PM
Nerikal nedavno, ze nebude nic vetovat?

Myslím, že nikoli.
Pokud si pamatuji, podal to tak, že vetovat něco, aniž by to předtím rozporoval při jednáních v parlamentě, je hloupost a problematickým věcem se bude snažit zabránit už při jejich zpracovávání.

To, "že to nebude dělat" prohlásíl, co vím, o amnestiích 
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Jasne, on to urcite cetl, nebud naivni, podstrcili mu to bo ostatni kkti to taky necetli a schvalili to
a jde o princip, kdyz neco tvrdim mam si za tim stat, to jsem si cenil na Klausovi i kdyz vedel, ze mu to daj vyzrat

Krtek

koukam i kdyby udělal seberozmnější věc tak někomu nebude dost dobrej nikdy. Tohle mu třeba schvaluju.

Ladik

Nerikal nedavno, ze nebude nic vetovat?

Jerry.Gunman

Prezident Miloš Zeman bude vetovat novelu zákona o odpadech, která kvůli chybě obsahuje úlevu pro provozovatele solárních elektráren. Do textu novely se nedopatřením dostala kritizovaná úprava, která o šest měsíců prodlužuje lhůtu, v níž musí provozovatelé solárních elektráren uzavřít smlouvu o financování likvidace elektroodpadu ze solárních panelů.

http://www.novinky.cz/domaci/297333-zemanovo-prvni-veto-napravi-chybu-poslancu-ktera-mela-pomoci-solarnikum.html

Kurňa, tož takovéto nedopatření bch chtěl vidět - by mne jen zajímalo, kolik nul za ním bylo  >:(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Citace: fido kdy March 25, 2013, 09:25:58 PM
Na Bali je moc rucnikaru. Sice to tam berou hodne volne, ale zit bych mezi nima nechtel.
Na Sri lance jsou v prevaze budhisti, kteri jsou preci jen o dost mirumilovnejsi (dokud
je nekdo nenasere)

Asi ich niekto nasral...

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/297217-buddhiste-muslimum-v-barme-vypalili-mesity-a-obchody.html

brano

Zadny rozdiel. Ale zas, kto nic zle nerobi sa nema coho bat, pravda_?

FPT

no, mně to zase takovej rozdíl nepřijde.
--O-o-O--

Krtek

myslim že je rozdíl mezi současností a nacismem. A i doba komunismu se dala přežít s rovnejma zádama aniž by člověk musel "kolaborovat". Jasně, když si tě vybrali, zbývalo maximálně odejít jinam. Ale pokud si můžu svobodně vybrat tak neni důvod dělat ze sebe podvodníka a xindla. Až nebude na výběr, bude to jiný. A ten kdo "podniká" na Kypru na výběr měl.

fido

Takze disident za nacismu, ci komunismu, ktery system nepodporoval a ojebaval, byl vlastne clovek,
ktery nestoji rovne, protoze se vyhyba pravnim normam stavajiciho zrizeni?

Krtek

myslíš nevojebávat, nepodrážet, nekrást a snažit se stát rovně ? A víš že mi jsou některý hodnoty cenější než pár švestek a komfort tady na zemi ? Může mně srát kdokoliv a cokoliv ale neměl bych se snižovat na jeho úroveň a alibisticky si to obhajovat obvyklym "oni nás taky okrádaj". To můžeš rovnou aplikovat na přístup k cikánský menšině a uvidíš jak to dopadne.

FPT

S touhle mentalitou se divím, že lidstvo vůbec kdy vylezlo z jeskyní.
--O-o-O--

Krtek

Já to visim spíš tak že pokud chci něco nějak dělat a tady by to bylo nelegální tak na to seru úplně. Anóbrž pokud bych měl ojebávat s CZ daněma a "systémem" (tohle slovo muluju ) tak na tom Kypru budu i bydlet a doopravdy fungovat a né jenom na oko. Brát si všude jenom to nejlepší (nebo spíš nejvýhodnější pro mně) může vést třeba i k opětovnýmu importu otroků do Evropy atd. Stačí mi vidět pracovní agentůry který k nám legálně importujou zajebaný Bulhary za 1/4 platu našich lidí. Tak ať si to kreténi vyráběji u nich komplet.

FPT

tenhle postoj nechápu. jako že mám dobrovolně živit něco, s čím nesouhlasím? a jenom tak mimochodem, €100k není zase tolik peněz, naši třeba před tím, než začali rekonstruovat, měli na účtě rozhodně víc. a rozhodně mi nepřijde, že by se táta živil jinak než poctivou prací.
--O-o-O--

Krtek

Máš recht ale furt si řikam že buďto mam stát rovně nebo se na vojebávání vysrat.

fido

Citace: Krtek kdy March 26, 2013, 07:22:54 PM
Ostatně třeba našim firmám co tam fiktivně sídlí to vlastně přeju.

Ty "nase firmy" tu lidem davaji praci, davaji jim plat a plati za ne skoro jeste jednou tolik
na socialnim a zdravotnim pojisteni. Pral bys tem jejich zamestnancum radeji pracak?
S ohledem na to, k cemu stat vybrane dane pouziva, to povazuji naopak za nemoralni,
hranicici s "financovanim terorismu". Stat muze byt rad, ze ubydou hladove krky.

Krtek

a dneska mi v práci muj kolega Áčkař povídá jak je super jak to na Kypru těm bankám nandali.... Nedokázal jsem mu vysvětlit že v bankách maji úspory lidi a banky o nic nepřijdou. I když na druhou stranu, pokud ukradnou něco nad 100 tis eur tak asi fakt moc lidí o prachy vydělaných poctivou prací, nepřijde. Ostatně třeba našim firmám co tam fiktivně sídlí to vlastně přeju.

fido