Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 15 Hosté prohlíží toto téma.

Lihobaron


Ladik

jinak cena je vyšší než chci
dej 125 a ber :)

Ladik

zítra?
volal první zájemce
ale ještě se neozval Romanko, který mě otravuje půl roku ať mu ho prodám a teď najednou mlčí :-)

FPT

A kdy splatná? (:
--O-o-O--

Ladik

na dve, prvni by mela byt 100tis

FPT

Ty vole, já to chci, dáš mi to na splátky? (:
--O-o-O--

Ladik

tak kdyby náhodou někdo nevěděl co s penězma ;-)
MG je na prodej, nemám na něj čas

http://www.sauto.cz/osobni/detail/mg/tf/11038642?company=1&goFrom=list

atnarfus

Ve finále je to jedno, který panák tam bude. Pravomoci lautr žádné. Bude úplně stačit, když nebude dělat ostudu.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

karel


Romanius

Kedysi som mal akysi soft od xylisoft, ci ako sa volali. Moc dobry, jednoduchy, ale pokial si chcel, v menu sa dalo pomenit video aj zvuk. A upravovalo to z a do vselicoho mozneho, vcetne ipod a mobilov a media playerov. Len to musim pohladat, neviem si spomenut na nazov.

A ja mam este dotaz na pozicovne aut. Potrebujem si pozicat dodavku, na co treba davat pozor? Kamarat ma varuje na vselijake odrby, mal auto od avis za akcnu cenu nejakych 70€ a pri odovzdavani mu naratali za poskodenie stupacky, pouzitie rudly, priplatok za nedotankovanie nafty (na pumpe bral doplna) ..., no vylazol nakoniec 150!!!

elpidio

I když jednotlačítkovým programům moc nevěřím, tohle=http://magazin.stahuj.centrum.cz/handbrake-jak-prevest-dvd-do-mkv/ vypadá použitelně. Pak dej vědět. Mněby se hodil nějaký převodník pro videa z telefonu či foťáku do mky.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Potřeboval bych nějakej program, kterej by mi převedl DVD do mkv se vším všudy, prostě udělal komplet zálohu. Nemáte s něčím zkušenosti? Ideálně pro Mac, protože na ničem jiným momentálně nemám mechaniku (:
--O-o-O--

atnarfus

Je to jejich plac, jejich kšeft, ať si tam cpou koho chtěji. Mě na to koukat stejně nedonutí.

Krtek

Oni tam cpou na ceremonie kriply ? Vždyť maji paralympiádu. Nechápu, proč tý nevěnujou takovou pozornost celkově jako normální. Nebo ono je to jedna akce dohromady ? To pak média v půlce odjedou a hlásej jenom výsledky když se někomu zadaří ?  :BMS:

elpidio

July 28, 2012, 10:49:51 PM #494 Last Edit: July 28, 2012, 10:57:23 PM by elpidio
Já ty ceremoniály taky zrovna nemusím, ale tohle se mi líbilo. Usnul jsem poměrně brzy, takže zapálení musím ještě dohledat. Velice se mi líbilo to s královnou a 007. Mr. Bean už sice vykrádá sám sebe, ale dobrý. Na průvody jsem se díval chvilku ráno a nic na nich nebylo zajímavého. Ale to složení černý, bílý, postižený, zrzek, stejně ženský, chlapi, to přehlédnout nešlo.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

ono tie šaškárny k tým olympiadam tak trochu patria myslím. mne skor lezie krkom, ako sa všade musia natrepať vozíčkári a inak postihnutý, ked je skupina ludí, tak tam musí byť čierny, žltý, červený, modrý, zelený a aj E.T., vysoký aj nízky, škaredý, homoši ... Skrátka by bolo urážkou keby tam neboli zastúpené všetky skupiny a rasy. Pritom sa zabúda a úplne ignoruje u nás tak populárna skupina ludí - cigáni. takže všetci organizátori sa snažia a aj tak sú to rasisti ... :D

Krtek

Já hlevně nemam rád ty šaškárny kolem. Začal to snad už Áda v 38mym a dělaj z toho čim dál větší komerční vopičárnu :-( Na sport se rád podívam, našim fandim ale ten omachel kolem mně odpuzuje  :BMS:

Romanius

tak čo olympiada? zahajovací ceremoniál sa niekomu páčil? mne teda moc ne, bolo to také všetko začaté a nedokončené, ako celok sa mi to nepozdávalo. niektoré miesta či scény boli nápadité, zaujímavé, olympijský oheň je moc pekný. Len to zapalovanie od nastupujucej mladej generácie športovcov - čo ja viem?! Také divné. tak držme palce tým našim, aj ked sa obávam, že tí slovenskí moc vody nenamútia ...

Krtek

Ta diskuze pod tim  :BMS: Někdo napíše že irský socani stojej za hovno a hned samej mínus. To se nedivim že jsme tam kde jsme  :BMS: Každej by to rozdal bezdomovcum.


atnarfus

Tak zase doma. Plečka zelená dojela tam i zpět. Pouze sežrala půl litru oleje a hafo benzínu, víc nepotřebovala.

FPT

Jo, už jsem v Itálii (:
--O-o-O--

T-Diesel

Citace: FPT kdy July 24, 2012, 09:42:42 PM
já snad pojedu na dovolenou bo co...

odpovim za ladika -
bo nic kurde :)
kam pojedes? vytahni motor urobime sraz

FPT

já snad pojedu na dovolenou bo co...
--O-o-O--

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius


Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy July 24, 2012, 01:23:30 PM
Citace: Ladik kdy July 23, 2012, 11:39:05 PM
ty pičo, ty robiš jak soukromník kurde, tolik nemakám ani když tu nemám lidi

asi to neni uplne zdrave, to uznavam
ale je proti me povaze nechat vsecko tak a jit dom, kdyz prace neni hotova a kdyz vim, ze je potreba to udelat a nikdo nez ja to tu neudela
bohuzel zamestnavatel to nechce ve vyplate moc ocenit, bere to vsecko jako samozrejmost.

Tož to ale popisuješ moju robotu  :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

Citace: Ladik kdy July 23, 2012, 11:39:05 PM
ty pičo, ty robiš jak soukromník kurde, tolik nemakám ani když tu nemám lidi

asi to neni uplne zdrave, to uznavam
ale je proti me povaze nechat vsecko tak a jit dom, kdyz prace neni hotova a kdyz vim, ze je potreba to udelat a nikdo nez ja to tu neudela
bohuzel zamestnavatel to nechce ve vyplate moc ocenit, bere to vsecko jako samozrejmost.

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy July 23, 2012, 09:45:31 PM
jake detaily
jaka zagorka
si zvedavy jak stara tetina

su zpatky ve zline, tam kde sem zacinal u aut
na svych bedrech mam ale o dost vic prace a papiru a zodpovednosti s tim spojene, tak to obcas je dost o hubu
do fachy vstavam v pul 6 rano a z prace jezdim posledni dobou vetsinou kolem 7 vecer, k tomu nejaka sobota a tak


No, tož to jsi na tom tajak já posledního skorem půl roku...
Vstávám o půl šesté a dom sa nevracím před sedmou večer.
Njn, ale když budeme svoje nejlepší leta trávit v robotě, kdy budeme žit?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: T-Diesel kdy July 23, 2012, 09:45:31 PM
jake detaily
jaka zagorka
si zvedavy jak stara tetina

su zpatky ve zline, tam kde sem zacinal u aut
na svych bedrech mam ale o dost vic prace a papiru a zodpovednosti s tim spojene, tak to obcas je dost o hubu
do fachy vstavam v pul 6 rano a z prace jezdim posledni dobou vetsinou kolem 7 vecer, k tomu nejaka sobota a tak

ty pičo, ty robiš jak soukromník kurde, tolik nemakám ani když tu nemám lidi

T-Diesel

jake detaily
jaka zagorka
si zvedavy jak stara tetina

su zpatky ve zline, tam kde sem zacinal u aut
na svych bedrech mam ale o dost vic prace a papiru a zodpovednosti s tim spojene, tak to obcas je dost o hubu
do fachy vstavam v pul 6 rano a z prace jezdim posledni dobou vetsinou kolem 7 vecer, k tomu nejaka sobota a tak

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy July 23, 2012, 02:49:33 PM
Citace: elpidio kdy July 22, 2012, 08:12:59 PM
Jak to vlastně tenkrát dopadlo - stará práce/nová práce

tak ja uz jsem vic nez rok na novem a mozu rict, ze to teda byl fakt zahul cely ten rok

Tož sem val nejaké detaily a nerob Zagorku :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

Citace: elpidio kdy July 22, 2012, 08:12:59 PM
Jak to vlastně tenkrát dopadlo - stará práce/nová práce

tak ja uz jsem vic nez rok na novem a mozu rict, ze to teda byl fakt zahul cely ten rok

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy July 22, 2012, 11:31:29 PM
http://www.auto.cz/presedneme-z-aut-na-skutry-od-plechovkaru-k-riditkarum-68396

kuci můžete být všichni motorkáři za chvíli

A to jako bude platit i pro ty, co mají řidičák už staršího data nebo jenom pro nové absolventy autoškol?
Bo ať hledám jak hledám, odpověď na tenhle dotaz jsem zatím nikde nenašel...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


bibo

jo štastnej člověk co hoba práce .)

elpidio

Citace: T-Diesel kdy July 22, 2012, 10:38:58 AM
Nic, jedno obdobi jsem prestal stihat skoro vsecko, nemel energii na nic bo sem vsecku nechal v praci a tak sem vypustil skoro vsecko zbytne, co slo
no a vcil uz mam zas trochu volneji toz sa vracam :)

Jak to vlastně tenkrát dopadlo - stará práce/nová práce
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Ajajajajaj...
Tož to nesmíš mět v práci pět bokovek a každý den jednu z nich hoblovat - a síly bude dost :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

Nic, jedno obdobi jsem prestal stihat skoro vsecko, nemel energii na nic bo sem vsecku nechal v praci a tak sem vypustil skoro vsecko zbytne, co slo
no a vcil uz mam zas trochu volneji toz sa vracam :)

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy July 22, 2012, 09:36:27 AM
do jamy nechodim
kurna neskaj celkem kosa po ranu

Chlape, tož co bylo s Tebou, kde si se tak dlouho flákal?
Piš nebo sör piss-menka  ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

do jamy nechodim
kurna neskaj celkem kosa po ranu