Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 13 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Tak jsem dnes spaciálně si udělal čas mrknout na mistra Ratha a jeho kecy jsem čekal, ale toho zmrda Paroubka jak tam békal bych lištil po pyštisku, debila

Krtek

Jak jsi to dokázal ? My kdykoliv jsme někde zařizovali inkaso tak automat tam nadhodili poplatek TV+rádio

bibo

http://zpravy.idnes.cz/rozhlas-oslovuje-neplatice-koncesionarskych-poplatku-pid-/domaci.aspx?c=A120604_183746_domaci_hv

tak sem zvědavej kdy mě přijde psaní :) za tv uš platim ale za radio ne a bojim se že ani nebudu

FPT

Citace: elpidio kdy June 02, 2012, 05:54:48 PM
Copak, pán se již nechce tahat se zrcadlovkou ?

Nechtěl nikdy (: A zatím to vypadá slušně, ještě, že jsem si koupil tu záložní baterku...
--O-o-O--

Romanius

díky díky, pozerám tie shure, vyzerá to zaujímavo

elpidio

Copak, pán se již nechce tahat se zrcadlovkou ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

Jinak jsem si dnes koupil PowerShot S100, za chvíli odjíždím směr Paříž a Londýn, tak uvidíme, jestli jsem neudělal blbost (:
--O-o-O--

FPT

Tak s těma SHURE určitě neprohloupíš, jinak když vybereš od Sennheiseru v podstatě cokoliv, bude to dobrý. Já už od nich mám asi stý sluchátka a nikdy jsem nebyl nespokojenej.
--O-o-O--

elpidio

June 01, 2012, 11:47:10 PM #333 Last Edit: June 02, 2012, 12:02:21 AM by elpidio
To je tak na hraně. Jaký sluchátka vlastně chceš ? Uzavřený, otevřený, polo ? Mám Sennheiser HD 490 a vybíral bych si něco podobného. Nejsou uzavřená, jsou lehká, dobrý zvuk, ani po dlouhém nasazení o nich nevím. Teda teď už jo, protože mi po zhruba deseti letech slehly molitany. Dobrej obchod je headphones.cz. Mají v Brně prodejnu a s chlápkem je dobrá řeč. Na místě se dalo i něco vyzkoušet, když jsem tam bral neteři k vánocům růžový Koss špunty :) Osobně bych si nový bez vyzkoušení nekoupil. Na webu je dobré pročíst ty diskuze pod produktama. Chválí tyto a asi bych si je vybral.

Tady je máš za těch 70€
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Romanius

poradte mi prosím odborníci, aké sluchátka okolo 70 € ? k pc, hry, mp3, ale aj cd a dvd. žiadne malé chrstítka, velké s hlavovým oblúkom. okolo  tých 70 € to je stredná tireda, ktorá už aj trochu lepšie zvučí, nie? díky

atnarfus

By mne hlavně zajímalo jakou činnost si cení na těch 29Kč. Koupíš kartu, za kterou zaplatíš stonásobek její reálné ceny, nějaká špatně placená studentka naklofe tvé osobní údaje do databáze a tam leží celá dlouhá léta i když jsi kartu třeba dávno zahodil. Že by si těch řekněme 500Byte na HDD cenili na 29Kč?
Za rok zjistí, že těch 29Kč je málo, protože s evidencí poplatků mají velké náklady a budou muset cenu upravit tak, aby se to vyplatilo.

Také si od začátku vysílání ČT přes satelit myslím, že by každý kdo platí poplatek měl mít nárok na kartu zadarmo. Nacpali nesmyslnou sumu do DVB-T, místo aby lidem do schránek naházeli karty a vysílali pouze přes satelit. Ano DVB-T se dá přijímat i na přenosná zařízení, ale kdo to dělá a kde je to skutečně možné? Já bydlím v okresním městě a mám problémy i se směrovou anténou a zesilovačem.

brano

Je to svinstvo ale dalo sa to cakat... nalakali dost ludi na satelit zadarmo a teraz idu ryzovat. v civilizovanych krajinach dostava obcan kartu na prijem verejnopravnych kanalov zdarma, tie nase "sukromne" sracky kde bezi reklama prerusovana kuskami filmu nema asi ani vyznam komentovat, to by mali skor platit tym co to pozeraju nejake odskodne. Navyse ja tu vidim problem v tom ked ma niekto v domacnosti tri TV, tri karty tak ma platit trikrat "servisny" poplatok? Jaj... toto mozu skusat fakt len u nas, zumpa europy, v sluzbach, potravinach... vo vsetkom. Hlavne ze sedi ten zlocinec Drath.

Romanius

hahaha, to sú fakt kkti - Dovolíme si zdůraznit, že Servisní poplatek nijak nesouvisí s programovou nabídkou. Neplacená programová nabídka zůstává i nadále bezplatná. Poplatek, který je zaváděn, je za služby spojené s příjmem satelitní televize. Servisní poplatek pokrývá náklady na provoz, administraci, technické zajištění včetně provozu zákaznického servisu.

čiže programy máte zadarmo, ale pokial nám neuhradíte 29 káčé mesačne, nebudete pozerať nič. čiže fakt zadarmo. čiže ked príde za mnou zákazník s nejakou pčvnou, tam mu poviem máš to grátis, len mi uhradiš servisný poplatok 500 evro. :)


brano

May 31, 2012, 10:18:01 AM #327 Last Edit: May 31, 2012, 10:19:40 AM by brano
29 za mesiac pri niekolkych milionoch ludi je kurva dost... ze... keby si tak kazdy zacal pytat dodatocne 29 to by bolo... ale ved zacne, o to strach nemam. vsetko ide do kopru, aj cele RVHP-EU sa zachvilu zruti a zas sa na tom nabali par hajzlov.

a kodovane su snad vsetky Krtku, asi okrem CT24 a TA3

Krtek

Mně nějak neni jasný co s tim dál. Teď jsme pořizovali po 2 letech novou kartu za 600 páč na starý už nešly některý programy. A to jako od září ještěš 29 kč k tomu jinak nepůjde nic ? Někde v tý diskuzi pod článkem plkali o tom že půjdou zadarmo nekódovaný programy ale to jsou snad všechny, když neplatim nic, ne ?

petrklm

No 29,-/měsíc je skoro nic, ale když už jednou začali, je jasný, že to bude každou chvíli zdražovaný.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

taky mě to na... lo kašlu na ně holt zas bude antena mám dvě karty

Romanius

nakopať ich do prdele! kde sú teraz ich kecy o "doživotne zadarmo" ??? howada, idem im poslať majla, kreténom priblblým  :WTF: :BMS:


Jerry.Gunman

Citace: War kdy May 16, 2012, 05:07:38 PM
v tom autoservisu mě vždycky dokážou rozzhavit do běla! 2 dny povolují jednu trubku od klimy, aby mi řekli, že to nejde!!!

A moclipak si za to nechají zaplatit?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

War

v tom autoservisu mě vždycky dokážou rozzhavit do běla! 2 dny povolují jednu trubku od klimy, aby mi řekli, že to nejde!!!
Saab 2.0i LPG

FPT

Mně nezáviď, spíš majiteli...
--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy May 15, 2012, 02:42:18 PM
třeba je (:

Tož v takovém případě upřímnou závist :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

Citace: FPT kdy May 15, 2012, 09:35:20 AM
za ty prachy...

Njn, ale kolik to něho nasypeš, než bude způsobilý k provozu?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

za ty prachy...
--O-o-O--

Romanius

Fuuuha, ten jaguar to je velka klasika!

Krtek

Citace: Krtek kdy May 10, 2012, 07:42:43 PM
nápodobně :-( já najel na 12ky, nepřetržitej provoz. Zamrdaný citigoooooooo  :BMS: :BMS: :BMS: :BMS: :BMS: :WTF: :WTF: :WTF: :WTF: :WTF:

Oprava Fabiéééééééé  :BMS: :BMS: :BMS: :BMS: :BMS: :BMS:

bibo

to je jen pokus o vtip ne to bych snad nedal ani já a ani zidan to bude kasička jak sfin

spíš mě dostalo toto http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/267506-babetty-mozna-zmizi-ze-slovenskych-silnic.html

jak s babetou na stk a ekotunel

FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


atnarfus

Vypadá to na Multiplu.


atnarfus

Citace: Ladik kdy May 13, 2012, 12:14:13 AM
Interiér jednoho MG

http://orangereal.cz/content/wys_o_nas/mg_interier_panorama_out.swf

Zaujalo mne, že je to focené přesně z mého úhlu pohledu. Přesně takový výhled já mám z většiny kabrioletů směrem dopředu.  ;D

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik


Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy May 12, 2012, 09:32:30 PM
Kurňapes, já chcu být taky takovým vjedcem a zpracovávat studie o vlivu prdění dinosaurů na globální klima v období svrchní jury  ::)  ::)  ::)  ::)  ::)
http://www.novinky.cz/veda-skoly/267126-globalni-otepleni-pred-150-miliony-let-zpusobila-plynatost-dinosauru.html


Zde je názorný doklad tvrzení, že z hovna sice bič neupleteš - ale z prdu si lze udělat slušnou živnost

zrovna sem to čet a chtěl to se dát, kua si vždy najdou čím to vysvětlit, kkti
za chvíli budem platit daň z prdu :)

Jerry.Gunman

Kurňapes, já chcu být taky takovým vjedcem a zpracovávat studie o vlivu prdění dinosaurů na globální klima v období svrchní jury  ::)  ::)  ::)  ::)  ::)
http://www.novinky.cz/veda-skoly/267126-globalni-otepleni-pred-150-miliony-let-zpusobila-plynatost-dinosauru.html


Zde je názorný doklad tvrzení, že z hovna sice bič neupleteš - ale z prdu si lze udělat slušnou živnost
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Romanius

Do prace som chodil na osmu rano a koncil o stvrtej poobede. Teraz som sa rozhodol ze budem chodit na siedmu rano, aby som mohol odist o siestej podvecer.