Poraďte odborníci na PC

Založil Krtek, October 21, 2012, 01:28:36 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

--O-o-O--

elpidio

Jde to nějak nainstalovat bez účtu a toho, aby mi to dělalo bordel v adresářích ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

--O-o-O--

elpidio

Nevíte někdo jak dostat fotky, které mají v exifu gps souřadnice, do mapy ? Umí to třeba Zoner.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

FPT

já bych byl právě s notebookem vopatrnej, tam lítaj data úplně jinak než přes telefon.
--O-o-O--

petrklm

Taky si myslím, jen nevím, co všechno si ten noťas stáhne, aniž tomu budu moct zabránit (aktualizace a pod.). Zkusím to přes tu Nokii a uvidím, jestli 1GB bude stačit, jinak koupím ten modem 3GB. Pořád je to levnější, než současný připojení.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

atnarfus

Každý mobil jde připojit k počítači, i když třeba přes kabel, ale jde to. To by jsi musel mít opravdu nějakou hračku za pět stovek a to určitě nemáš. Většinou stačí telefon jen připojit kabelem a už se instalují ovladač modemu. Přes wifi je to samozřejmě jednodušší.

1GB ti na běžné prohlížení stránek musí stačit.

FPT

s lumií ti to půjde jako wifi hotspot bez problémů.
--O-o-O--

petrklm

Mobil mám od firmy, internet je v něm prej bez omezení, tak jsem myslel, že by to mohlo fungovat místo starýho modemu. Ale kolega mi vysvětloval, že to nejde... jestli jen ve firmě ne, to musím nejdřív zjistit. Nechám si přidělit novej mobil (Lumia 520) a vyzkouším to. Pak se rozhodnu, co dál. V každým případě díky.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

FPT

vezmi 1GB, a když to nebude stačit, navýšíš na 3GB, ne?
--O-o-O--

elpidio

Přes "Internet v mobilu" to jde. Na noťasu zapneš wi-fi a z mobilu si uděláš wi-fi vysílač - hot spot. U O2 je dobrý, že po vyčerpání FUP klesne rychlost na 200 kilo, což na pomalejší brouzdání stále stačí a ničím jiným to omezený není. Za nějakých 150 Kč na měsíc by ti to mohlo stačit.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

V současnosti mám O2 připojení pro noťas přes modem, kterej jezdí po starý analogový síti (č. 601.....). Platím 760/měs. a to se mi zdá moc. Potřebuju poradit, jestli FUP 1GB (203/měs.) nebo 3GB (405/měs.). Používám to na koukání do různejch fór o autech, přečtu si noviny a poštu na volnym. Nic nestahuju. Jo, předpokládám, že mobil nejde připojit k noťasu a používat tak tarif "internet v mobilu", nebo jo?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Vyřešeno, dělal to joypad. Ono se v tom dá lítat jak s letadlem  OK

Krtek

Po dlouhý době jsem zase spustil Google earth a je to nějaký zblázněný. Zeměkoule se točí jak čamrda, nejde to zastavit a je to vlastně nepoužitelný. Nejde to nijak vyeskejpovat, zrušit, zaseknout... Netušíte někdo co se to děje ?

Jerry.Gunman

A já jsem spokojenej se svými cca 8 megabity za sekundu :)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Zaplať si Multishare. Za litr skoro 900 GB. To než ti dojde...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Z uloz.to mi to stejně jede jenom 300kbit  :)

FPT

--O-o-O--

elpidio

September 02, 2013, 04:21:46 PM #186 Last Edit: September 02, 2013, 04:24:20 PM by elpidio
Kdo máte připojení přes UPC, tak dnes nabíhají nové tarify. Přechod zdarma a při ročním upsání i stejná cena. A rychlost v obou směrech dvojnásobná. Nechutné...

http://www.speedtest.net/result/2939919520.png
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Také jsem nerozjel starší verzi CADu. Některé aplikace si nechají domluvit pomocí režimu kompatibility a některé běží jedině v XP modu (ten je pouze ve W7 profesional a vyšších).
Speciálně starší verze Pinnaclu paradoxně běží na Linuxu, ale na Win7 ne  *886*

jb

no ja takto prisel o diagostiku na fiata... 64bitovy system se s tim nedomluvi

atnarfus

Normalne na tom 32bit aplikace jedou, jsou ale i pripady jako tento.

T-Diesel

kurnik sopa jak to tak pozoruju tak su rad, ze mam zatim same jednoucelove masinky

ale abych sa tez neco optal - jde nejakym zpusobem na 64bit windows7 rozjet aplikace kera je na 32 bit? Konkretne sa me povedlo ulovit pinacla 15 a pri instalaci pise, ze muj system neni kompatibilni s tuto verzi :(

Krtek

Nafocený fotky iKravinou dostaneš do kompu normálně jako z foťáku přes kabel. Ale když v něm máš udělanou svou galerii cos tam dostal naopak z kompu tak jí z něj na jinej komp nevydoluješ :-(

FPT

můj lenovo tablet to umí taky.
--O-o-O--

atnarfus

Android to sice umí, ale většinou je to zablokované. Běžně umí přes usb připojit klávesnici, ale mass storage ne. Jsou ale evidentně i značkový výrobci co mají rozum. Většinou je to aktivní u čínských tapletů, ale třeba Nexus to má zablokované.

elpidio

Neteř má android tablet od Asusu a tam to právě takto funguje
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Tak takhle to nefunguje ani na androidu a ten je mnohem ohebnejsi.  Tablety jsou na konzumaci obsahu a proto vystupy nikdo moc neresi.

elpidio

Já k tomu pc neměl. Má naivní představa byla, že vrazím flešku do tabletu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Normalne pres kabel ti to neslo? Nekdo mi tvrdil, ze ipad se normalne pripojuje pres mass storage jako kazdy fotak.

elpidio

O nějakým cloudu majitel mluvil. Byli jsme teď týden na třeboňsku a jeden den jsme jeli Lužnici a nikomu se nechtěl brát foťák, ale slušný fotky a videa má jeden z nás v tabletu a překvapilo mě, že se mi vysmál, když jsem mu přinesl flešku.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Tablet ci telefon synchronizuje fotky se serverem. Nevim jestli je to pres itunes, nebo icloud. V pocitaci pak musis mit aplikaci, ktera zase synchronizuje pocitac. Pak kdyz uz je to v pocitaci, tak se s tim snad da neco delat.
Nevim presne jak to je. O iprodukty jsem se jenom ometl a jejich fungovani je pro mne prilis slozite. Stouchni do Krtka, ten to ma doma.

elpidio

Odhadem 300 mega moc na mail nebude. Takže to musí majitel přetáhnout někam do PC kde má na to nějaký spešl program ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Poslat e-mailem a na flesku to prehodit v pocitaci. Samozrejme to do pocitace dostanes i pres ten jejich cloud.

elpidio

Je nějaká normální možnost jak dostat fotky z ipadu na flešku ? Ty jabka jsou fakt divný...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

po pusteni zilou trojku v zile?
toz to si dobry ;-)

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy July 31, 2013, 02:45:53 PM
A když mám trojku ?

Jsi-li žena a máš li trojku (jenom jednu) a je jedno, zdali na pravé či levé straně hrudi, pak jsi celkem chudinka.
Jsi-li chlap a čeká-li Tě trojka (2x dáma), úpak jsi šťastná dareba - co víc bys chtěl ještě slyšet?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Citace: elpidio kdy July 30, 2013, 03:50:16 PM
Umí tu někdo s InDesignem ?

jasne OK spojka vlevo a jednicka je nahoru  ;D

elpidio

Umí tu někdo s InDesignem ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.