Dvojčata a jiné konspirace

Založil Ladik, December 04, 2012, 11:30:40 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

hm, to je zajímavý. "oni" snad nejsem a do definice "my" se taky neumím zařadit, zajímalo by mě, kam patřím já.
--O-o-O--

fido

Citace: Krtek kdy December 11, 2013, 11:01:01 AM
když já furt za všim vidim člověka , tak se ptam kterej to je abych si na něj dal bacha.

Lide, kteri by v normalne fungujici spolecnosti skoncili s kulkou v hlave za vlastizradu, valecne zlociny,
genocidu ale misto toho jsou nam predstavovani jako spasitele, moralni autority, filantropove apod.
Kdybych zacal jmenovat, tak to bude na hodne dlouho.

Krtek

když já furt za všim vidim člověka , tak se ptam kterej to je abych si na něj dal bacha.

FPT

--O-o-O--

Krtek


fido

Citace: FPT kdy December 11, 2013, 09:48:37 AM
a kdo jsou ti "my"?

Asi vsichni ti, na ktere se vztahuji zakony a jedina prilezitost k ovlivnovani smerovani sveta jsou volby.
Tedy strucne - musi vsechno, nemuzou nic.

FPT

--O-o-O--

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy December 10, 2013, 06:57:29 PM
2 Fído:
nesouhlasím s Tvým tvrzením stran práv jednotlivců.

Jenom bohužel KUREVSKY HODNĚ záleží na tom, o kterém konkrétním jednotlivci se bavíme...

Ano, to jsi uhodil prislovecny hrebicek na hlavicku  ;) Proto ja naprosto neberu nejake rozdelovani na tridy, protoze
uz jsou jen "oni" a "my".

Jerry.Gunman

2 Fído:
nesouhlasím s Tvým tvrzením stran práv jednotlivců.

Jenom bohužel KUREVSKY HODNĚ záleží na tom, o kterém konkrétním jednotlivci se bavíme...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy December 10, 2013, 11:43:11 AM
Co se týče nehod, vidím to podobně jako s alkoholem či zimníma gumama. Bude-li dostatečná politická vůle na prosazení černoskříňkových vozítek (předpokládejme že bude) pak při nehodě bude automaticky vinen člověk, jenž ji ve voze neměl.

asi ano. Jsem zvedav, jak k tomu priohnou zakony, kdyz se za dukaz nepovazuje videozazam z kamery, ci audiozaznam, pokud o tom dotycny nevedel, nebo na to nebylo
vydano specialni povoleni. Ale v dnesni totalite to asi nebude problem...na nejaka prava jednotlivce se nehledi, kdyz jde o vyssi spolecne dobro (viz komunismus)

No, tak muzu jeste doufat, ze nezakazou jezdeni na okruhu - posledni moznost, se beztrestne vyblbnout (i kdyz vlastne taky ne - v Brne jsem podepisoval papir, ze nepojedu rychleji, nez 90km/h :-D takze je mi jasne, jak se posuzuje vina v pripade nehody)

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy December 10, 2013, 10:10:41 AM
Jedina moznost je, poridit nejakeho veterana, toho si hyckat a doufat, ze System bude nadale tyto exoty povazovat za neskodne a bude jim udelovat vyjimku. Napr. predstava, ze si koupim nove auto s povinnou "cernou skrinkou" je pro me zcela neprijatelna.

Jinak jsem docela zvedavy, jake vymysli legislativni pozadi pro budoucnost, ve ktere budou jezdit napul autonomni auta a budou se stavat ucastniky nehod. Bude trestne odpovedny majitel, nebo vyrobce, nebo vzdy padne vina na chybujiciho cloveka, ktery jel s druhym autem a nebyl ochoten se taktez podridit diktatu autonomnich vozitek?
Osobne tipuji posledni moznost - jak jinak nas donutit, ze.

Starého veterána můžeš provozovat i nyní, ale jak sám víš, podmínky se pomaličku přitvrzují. Osobně si myslím, že s "černými skříňkami" to bude podobně, jako s používáním bezpečnostních pásů, zimními gumami, dodržováním nejvyšší povolené rychlosti a povinným denním svícením (záměrně seřazeno podle klesající racionality vynucování povinného používání).
V současné době s eo tom intenzivně uvažuje a některé vozy jsou už čímsi jako "černá skříňka" vybaveny. Výrobci budou postupně tlačení k tomu, aby je montovali do všech aut (viz ABS, katalyzátory, PDF filtry, "snižování" emisí, kontrola tlaku v pneumatikách atd) a řidiči budou patrn motivováni svými pojišťovnami, aby preferovali vozy s "černou skříňkou" - bonusy/malusy povinného ručení aj.

No a po nějaké přechodné fázi se to z módu "doporučené" přesune do stavu "povinné a policií vymáhané - a bude vyřešeno.

Co se týče nehod, vidím to podobně jako s alkoholem či zimníma gumama. Bude-li dostatečná politická vůle na prosazení černoskříňkových vozítek (předpokládejme že bude) pak při nehodě bude automaticky vinen člověk, jenž ji ve voze neměl.
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy December 10, 2013, 07:12:29 AM
Nějak se mi z těch "superbezpečnostních vychytávek" začíná zvedat kufr ...
http://auto.idnes.cz/auto-ridi-lidsky-mozek-0bq-/automoto.aspx?c=A131127_125640_automoto_hig

Jedina moznost je, poridit nejakeho veterana, toho si hyckat a doufat, ze System bude nadale tyto exoty povazovat
za neskodne a bude jim udelovat vyjimku. Napr. predstava, ze si koupim nove auto s povinnou "cernou skrinkou" je
pro me zcela neprijatelna.

Jinak jsem docela zvedavy, jake vymysli legislativni pozadi pro budoucnost, ve ktere budou jezdit napul autonomni auta
a budou se stavat ucastniky nehod. Bude trestne odpovedny majitel, nebo vyrobce, nebo vzdy padne vina na
chybujiciho cloveka, ktery jel s druhym autem a nebyl ochoten se taktez podridit diktatu autonomnich vozitek?
Osobne tipuji posledni moznost - jak jinak nas donutit, ze.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

elpidio

Ano, bezpečnost především !!!

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy December 09, 2013, 12:52:09 PM
tak ja si trebas casto beru booka sebou do vany a koukam na televizni noviny a nerad bych aby pak nekdy kolovalo po netu video jak si tru koule zinkou  ZEMAN

Doufám, že dbáš na bezpečnost a noťasa ve vaně máš zapojeného na dobrou prodlužovačku :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

tak ja si trebas casto beru booka sebou do vany a koukam na televizni noviny a nerad bych aby pak nekdy kolovalo po netu video jak si tru koule zinkou  ZEMAN

Jerry.Gunman

Přelepovat objektiv kamery proti špionování? No fuj, něco takového by mne ani nenapadlo...
Já naopak o svoji kameru pečuji a dokonce jsem ji opatřil speciálním krytem proti poškrábání čočky :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ja mam kameru prelepenou cernou paskou ale ne kvuli FBI ale kvuli pripadnymu malware  :burka:

Krtek

Ten kdo doma nedělá nic nelegálního se nemá čeho bát  :-*

elpidio

Nemám notebook. Kdybych měl, tak bych nepřelepoval, protože jsem veliký fešák  BOHOUS
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

Velky bratr, dalsi konspiracni teorie, se meni v praxi:
http://www.zive.cz/bleskovky/fbi-umi-na-dalku-spustit-webkameru-bez-rozsviceni-indikacni-diody/sc-4-a-171634/default.aspx

pamatuju si, jak se po padu Caucescova rezimu psalo o tom, ze telefony, ktere tam rozdavali do domacnosti,
umeli kdykoliv prepnout na odposlech a tenkrat mi to prislo mrazive, jak daleko muze totalita dospet. Dneska
to mame v "demokraticke spolecnosti" o nekolik radu horsi a lidem je to jedno.

A co vy, taky mate v notebooku kameru prelepenou?  *944*

FPT

--O-o-O--

fido

...ale dobra zprava je, ze ignoranci neni treba ani lecit. Staci se vice vzdelavat a pouzivat mozek  *753*

Lihobaron


petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: Vena kdy November 21, 2013, 10:28:07 PM
by mě zajímalo, proč konspirátoři všude slyší a vidí nálože a výbuchy. tu na titaniku, tu ve wtc 11.září... *974* *974*

Jj, a nezapomen na zapaleni Rima, vypaleni Reichstagu, "prepadeni" vysilacky v Gliwicich, Katyni, operace Ajax (CIA), operace Gladio(NATO)....
historie je plna false flag operaci a me by zajimalo, proc si nekteri ovcane mysli, ze se metody vladnuti v necem zmenily. Jsem presvedcen,
ze za to muze primitivni touha po pocitu bezpeci a mentalni autocenzura, kterou se slabsi jedinci snazi presvedcit, ze svet je uplne normalni
misto plne lidi s dobrymi umysly.

Vena

král českých konspirátorů :)
http://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=16193&from=0#c
já nejdřív myslel, že si bukvoj dělá kozy, ale po přečtení diskuze, kam sám přispívá, to vypdá, že to myslí vážně :o *871*

by mě zajímalo, proč konspirátoři všude slyší a vidí nálože a výbuchy. tu na titaniku, tu ve wtc 11.září... *974* *974*
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.


petrklm

No vidíš, ani jsem netušil, že můj hlas má až takovu váhu... teď abych si sakra dával pozor, ke komu se přidám příště :) :) :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy June 11, 2013, 08:18:26 AM
No, tak to se k tobě přidám, abych viděl, jak vláda couvá :). Vládnutí je obecně založený na špiclování, takže by se mohly rázem rozejít do svých nor, kdyby přestali...

Diky ze ses pridal. Evidentne to pomohlo  *886*
http://zpravy.idnes.cz/kongresmani-proti-nsa-a-spehovani-lidi-dyp-/zahranicni.aspx?c=A130612_112914_zahranicni_dam

bibo

a sem v hajzlu nemám facebok a ani nic podobného teda mám icq  takže mě někam vezmou :)

Jerry.Gunman

OMG  :burka:  *1001*  :WTF:  *1001*  :WTF:  *1001*  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy June 11, 2013, 02:37:11 PM

TO doufám nemyslíš vážně?  :BMS:

To myslim zcela vazne :) A bylo to v nejakem mainstreamovem tisku, myslim, ze lziDnes. Ale vůbec me to neprekvapilo, protože reditel Linkedin byl na minule, ci predminule konferenci Bilderberg, takze jsem cekal, ze se to stane soucasti oficialni zamestnanecke politiky.

Jerry.Gunman

Citace: fido kdy June 11, 2013, 02:30:08 PM
  OK ano

Mimochodem, pobavilo me, když asi před pul rokem jela zase medialni masaz o náborových organizacich a jak se ma clovek spravne pripravit na pohovor a naopak rady pro zamestnavatele, jak si mají vybirat zamestnance...a mezi doporucenima bylo, zjistit si prezentaci uchazece na sociálních sitich a vyhýbat se tem, kteří se na socialni siti neprezentuji, protože jiste něco skryvaji. Myslim, ze za par let uz clovek bez profilu na Linked-in, ci Facebooku nesezene praci. A cely problém se soukromim se "vyresi" sam.


TO doufám nemyslíš vážně?  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

June 11, 2013, 02:30:08 PM #106 Last Edit: June 11, 2013, 02:33:34 PM by fido
Citace: FPT kdy June 11, 2013, 02:15:11 PM
spíš 6-7

  OK ano

Mimochodem, pobavilo me, když asi před pul rokem jela zase medialni masaz o náborových organizacich a jak se ma clovek spravne pripravit na pohovor a naopak rady pro zamestnavatele, jak si mají vybirat zamestnance...a mezi doporucenima bylo, zjistit si prezentaci uchazece na sociálních sitich a vyhýbat se tem, kteří se na socialni siti neprezentuji, protože jiste něco skryvaji. Myslim, ze za par let uz clovek bez profilu na Linked-in, ci Facebooku nesezene praci. A cely problém se soukromim se "vyresi" sam.


FPT

--O-o-O--

Jerry.Gunman

JJ, vývoj je asi takovýto:
(1) svět je zlej, proto nás "orgány" musejí chránit
(2) šťouráním ve stále hlubším soukromí nás stát chrání proti darebákům
(3) kdo nic neskrývá, nemá se čeho bát
(4) čím méně soukromí, tím méně příležitostí pro zločince
(5) orgány musejí vědět všechno o všech
(6) při dnešní úrovni právního bordelu neexistují nevinní - pouze ti, kteří to zatím tají
(7) budeme-li hledat dostatečně dlouho, najdeme cokoliv na kohokoliv - i kdybychom si důkazy měli vyrobit sami


Odhaduji-li společenské klima správně, jsme nyní někde okolo fáze 3-4
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

bibo

jo budem muset přestat používat cigán ale bude to muset bejr rooom :)

FPT

Citace: atnarfus kdy June 11, 2013, 06:07:19 AM
Prima otazka na admina: Jak je to s pristupem NSA KGB CIA UZSI... do databaze tohoto fora? Kdyz  zaznamenali existenci Facebooku, nas nemohli prehlednout :)
To je samozřejmě otázka. Obsah je umístěn na serveru, nad kterým nemám přímou kontrolu, takže případná součinnost je věcí poskytovatele. Můžu samozřejmě databázi zašifrovat, pak už by asi museli za mnou. Bezpečnost fóra hodlám řešit v nejbližší tobě, ale my přece neděláme nic špatnýho, tak se nemáme čeho bát (TM).
--O-o-O--

petrklm

No, tak to se k tobě přidám, abych viděl, jak vláda couvá :). Vládnutí je obecně založený na špiclování, takže by se mohly rázem rozejít do svých nor, kdyby přestali...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

fido

Citace: petrklm kdy June 10, 2013, 10:29:51 PM
Fido, s tím "listovním" tajemstvím máš samozřejmě pravdu... jen mě překvapuje, že člověk tvýho rozhledu věří, že ho někdy někdo dodržoval, když potřeboval cokoliv zjistit. A jestli jsi tomu nevěřil, tak proč se rozčiluješ?

Ano, asi to tak bylo vzdycky, ale nikdy to nebylo tak snadne jako dnes a z toho se i odviji objem toho fizlovani. Dneska
toho muze vyuzit kdejaky urednicek (nakonec, nejinak tomu bylo pri "Scitani obyvatel", ktere jsem jim samozrejme
odignoroval) a v kombinaci s rezignaci ovcanu se z toho casem stane spolecenska norma, ze "nemate zadne soukromi".
Dokud to spolecenska norma neni, tak je dobre, ze se nad tim nekdo rozciluje, protoze to je signal pro vlady, ze budou
muset couvnout (utajit to nelze, dokud se ve vladnich uradech jeste najdou lide se spetkou moralky).

Jerry.Gunman

Citace: atnarfus kdy June 11, 2013, 06:07:19 AM
Prima otazka na admina: Jak je to s pristupem NSA KGB CIA UZSI... do databaze tohoto fora? Kdyz  zaznamenali existenci Facebooku, nas nemohli prehlednout :)

To je pravda, po Yahoo, Googlu a Facebuku je toto fórum nejdůležitejším zdrojem informací o autech, světě, vesmíru a tak vůbec :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...