Miloš ZEMAN náš nový kápo

Založil Ladik, March 06, 2013, 11:01:21 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

bibo

klasika banánová republika   ele ten zeman je super ko..kot  :)

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy July 25, 2013, 07:51:14 PM
Co to zas mele ten kokot o koupi motocyklu a notarskem overeni, boze to je chuj

Jeden kokot požaduje 101 notářsky ověřených podpisů, druhý kokot pověřuje 2x za sebou třetího kokota sestavením vlády - to si holt nevybereš  *912*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Asi kupopval motorku prvně a naposled někdy v padesátejch letech, to potřeboval i vyjádření důvěrníka uliční organizace KSČ :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Ladik

Co to zas mele ten kokot o koupi motocyklu a notarskem overeni, boze to je chuj

bibo

jim topřeju třeba při čištění dojde k nehodě a sundaj ho dřív než cigára a chlast

karel


fido

aha, tak ten radiozurnal byl jeste slaby...tady uz ma docela slusnou horecku :-D :-D :-D
http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/kalousek-o-povodnich-neuverite-co-rekl-pokud-mu-budete-rozumet.html

v zivote jsem nebyl tak na sracky, abych nemohl mluvit  *974*

elpidio

Hehe, epidemie  pivo3

Z minulého Reflexu: Přistihnout Miroslava Kalouska opilého je opravdu obtížné – dokládá to svědectví dvou redaktorů Reflexu, kteří s ministrem financí dělali interview, během něhož se na stole objevilo mnoho panáků tvrdého alkoholu. Zatímco Miroslav Kalousek, který v pití nijak nezaostával, po skončení rozhovoru v klidu a důstojně odešel na důležité jednání o rozpočtu, redaktoři se ocitli před nečekaným problémem – najít na Malostranském náměstí tramvajovou zastávku.
Ne, hádejte, mám Rujánu.


Ladik

http://www.lidovky.cz/baldynsky-co-mel-zeman-o-povodnich-rict-a-o-cem-mel-radeji-mlcet-pbn-/nazory.aspx?c=A130605_112443_ln_nazory_mev#utm_source=idnes&utm_medium=text&utm_campaign=sph

taky jsem včera řval, že je to čurááák a že ho nemůžu poslouchat a sdílím názor tohoto člověka
i můj 22 letý syn kroutil hlavou co to mele ten ambivalentní vrtulníkový protinovinářský debil :-)

fido

Citace: FPT kdy May 24, 2013, 11:22:42 PM
to je podle mě ten problém - historicky možná ano, ale došlo k vyprázdnění toho pojmu.

Ano, bohuzel ano. A dalsi takovou moralni autoritou je prezident. Jakkoliv jsem mel ke Klausovi vyhrady,
tak mi bylo sympaticke, ze v dnesni porouchane dobe pripominal pojmy, jako tradice, rodina, osobni
zodpovednost, narodni hrdost atd. tedy neco, co politicka korektnost uz temer vymytila. Je mi taky
sympaticke, ze Zeman aspon na tohle navazal - ukazovat na to, co neni normalni, nebo co aspon pred par
lety normalni nebylo. (ze vedle toho dokaze zneuctit narodni symboly tim, ze se nad nima kymaci se 2
promile zbytkoveho alkoholu je vec druha. Holt, kdyz je na vyber mezi opilcem a cizakem trpicim
narkolepsii, tak neexistuje zadne idealni reseni, ale to je na jinou debatu)

FPT

to je podle mě ten problém - historicky možná ano, ale došlo k vyprázdnění toho pojmu.
--O-o-O--

fido

Citace: FPT kdy May 24, 2013, 06:01:11 PM
http://argumentace.blogspot.cz/2013/05/o-stavu-akademickem.html

Ano, to je pekne :-) Ale myslim, ze je to zcela vytrzene z kontextu a ted nemyslim z kontextu nejake sahodlouhe rozpravy,
ale kontextu, v jakem jsou vnimana jednotliva povolani a jak jsou vyuzivany jako hlasna trouba. Napr. kdyz System potrebuje
neco protlacit, tak pouzije lekare, profesora, vedce atd. aby jeho usty protlacil neprijatelne. Kdykoliv System prijde s necim
neprijatelnym a rozjede se verejna debata, okamzite je vystrcen nejaka respektovana osoba a ta zacne kopat za ono
opatreni. Kdykoliv ctu, "vedci zjistili", nebo "lekari doporucuji", otvira se mi kudla v kapse. Ze osoby, reprezentujici povolani,
ktera jsou povazovana za uctyhodna, osobne casto radim po bok taxikaru, majitelu autobazaru a vrakovist, je jen moje osobni
zkusenost, ale vseobecne vnimani je tomu na hony vzdalene. Proste jsou autorita, (nekteri navic i prisahaji, ze budou slouzit
"dobru" cloveka) ale casto je to jen banda vypocitavych zmrdu a prodejnych kurev. Putnu nevyjimaje. Melo by to tak byt?
Podle me ne. Tim, ze to nekdo omluvi, ze je _dneska_ vsechno uplne jinak, se nezbavuje urcite odpovednosti vuci spolecnosti,
ktera z jeho spolecenskeho postaveni (myslim, ze i historicky) vyplyva.

brano

Citace: Ladik kdy May 23, 2013, 06:40:38 PM
ale on nemá právo mu to ,,nedat,, on je jen předávající, o tom že to dostane rozhoduje někdo jiný


He, to si myslis len ty a vagon cinanov. Co je dane bohom, nie je dane volom, ze ano... sa pozri ako to vyzera aj u nas s panom prezidentom, co mysli narodne a striela nahodne...

brano

Citace: Krtek kdy May 24, 2013, 03:01:23 PM
Fido to krásně vystih.
"My" tu často argumentujeme mešitama tady a kostelama tam "u nich". Mam ale pocit že kostelů je  v Islámskym světě ještě pořád víc než mešit tady v Evropě. Což obojí tam "jinde" nemá co dělat.

Ale to sa pleties.

brano

May 24, 2013, 10:47:33 PM #81 Last Edit: May 24, 2013, 10:49:28 PM by brano
Citace: fido kdy May 23, 2013, 10:12:46 PM
..me nevadi buzny, nevadi mi ani buzny s profesorskym titulem... vic nema cenu vysvetlovat, kdo nepochopil doted, tomu dalsi radky textu nepomuzou.


Mne vadia buzny co sa ohanaju tym ze su buzny... podobne je to s veriacimi vsetkych nabozenstiev.

edit : sorry, som necital to nad tym, takze s fidom suhlasim aj ked som myslel ze nesuhlasim :)

FPT

--O-o-O--

Krtek

Fido to krásně vystih.
"My" tu často argumentujeme mešitama tady a kostelama tam "u nich". Mam ale pocit že kostelů je  v Islámskym světě ještě pořád víc než mešit tady v Evropě. Což obojí tam "jinde" nemá co dělat.

jb

tak ja rikam mesitam ok, ale az povoli muslimove kostel u sebe doma...

jinak ja tady nechci zabihat do techto polemik typu, co je spolecnost, co je to underground, kde konci underground a zacina mainstream, co to je umeni apod.


fido

..me nevadi buzny, nevadi mi ani buzny s profesorskym titulem... vic nema cenu vysvetlovat, kdo nepochopil doted, tomu dalsi radky textu nepomuzou.

Lihobaron

ja sem se  ZEMAN nem.. buzerant profesorem je jak mesita v brne..

fido

Jeste bych to upresnil. "Spolecnost" je od slova "spolecny", takze je to tlupa lidi, kteri za radu let vypilovali nejake pro ne prijatelne normy a v nich si ±spokojene zijou. Jim pripadaji OK, jine spolecnosti pripadaji divne, protoze v nich nevyrustali. To, ze je neprijemne, kdyz nekdo zacne tlacit cizorode zvyklosti, zna kazdy na vlastni kuzi. Staci potkat  :burka:, nebo urvaneho Nemce, na coz nejsme zvykli, protoze jsme spis tichy narod. Stejne tak je to se zvyklosti, ze neni normalni sukat deti (v jinych kulturach je to OK), ze neni normalni chodit po ulici z kozama venku (v jinych kulturach je to OK), ze neni normalni chodit se zvirecim rohem nasazenym na obnazenem penisu (v jinych kulturach je to OK) atd. Mozna se najde par procent lidi, kteri by to, ci ono (kozy venku, curak venku, sukani deti...) uvitali, ale svym chovanim by ostatni obtezovali - narusovali jejich "normalni svet". Pokud nekdo razi "otevrenou spolecnost", coz je vyprazdneny pojem, tlupu lidi bez cehokoliv spolecneho, pak razi spolecensky rozvrat. Pripada mi minimalne cynicke korunovat vysokym spolecenskym titulem nekoho, kdo se venuje spolecenskemu rozvratu.

jb

no nebudu se opakovat... bo si myslim cca to co ladik.

kdysi se o tom nemluvilo, ale homosexualu bylo taky vsude, akorat se to nevedelo...
to je ale klasika pristup spolecnosti, jak se o tom nemluvi popr. nevi, tak se to vlastne nedeje a je vsecko vporadku...

fido

Ja se skatulkovanim nesouhlasim, lidi jsou ruzny a ja nemam pravo je soudit. Ja jen nestojim o verejnou demonstraci. Kdyby byly prava stejny, mely by byt  i "parade pochody" pro dalsi, kteri jsou jini, maji to tezke se se svym handicapem vyporadat, takze treba priste budeme tleskat lidem po rakovine strev, s umelym vyvodem, kteri budou davat na odiv obsah svych pytliku. Ja nejsem zodpovedny za ten ktery hendikep, takze nechci byt zatahovat do neciho psychickeho problemu, ze se s tim nedokaze vyporadat a potrebuje uznani majority, ze je taky "normalni". At vyhledaji pomoc psychiatra, ja jim nepomuzu. Takze opakuji, ze me jen sere, ze ten clovek z pozice nejake autority kope za svoji minoritu a vydupava ji prava, ktera nema ani majorita. Me by za verejnou prezentaci sexuality sebrali za verejne pohorsovani.


Krtek

No a abych to doplnil. já jakožto spermokripl bych neměl bejt vystavovanej jako nějakej vzor na cestě k dokonalýmu člověku. Prostě mně tohle zastavuje dřív než spoustu jiných.
A tak podle mně zastavilo chování pana profesora na jeho cestě aby byl dávanej někomu za vzor. A pokud ho nějaká společnost bere jako kladnej vzor tak je podle mně na tý společnosti cosi blbě.

Krtek

máš recht. Sám jsem se timhle pohledem Xkrát zabýval. Došel jsem k názoru že moje šance 1 ku miliardě je furt šance "akorát" se přírodě pomohlo. Ale buzny jí nemaj vůbec. V tom vidim dost velkej rozdíl a proto jsem třeba i proti adopcím a (poslední dobou nějak moc populárnímu) umělýmu oplodňování lezeb.

Ladik

postupovat z pozice síly protože v tvé hlavě je to správná cesta ...... ne
to bychom pak mohli říct ( a teď se neuraz) když nemůžeš zplodit dítě přirozenou cestou, nejsi ten pravý vyvolený a nemáš právo se množit

Krtek

No tak se to rozhod nepředat...
A když jsme u toho škatulkování a prototypování... I nějaká rasová a sexuální úroveň by třeba neškodila zohledňopvat. Profesora (stejně jako pana faráře a řiditele školy) beru jako pár těch co maji bejt mýmu dítěti vzorem. A pokud se někdo chová tak jak se chová (tj večřejně vystupuje jako buzerant) tak by neměl mít na podobný tituly nárok. Stejně jako třeba vietnamec nebo negr u nás. Prostě nejsou na správný cestě k dokonalýmu člověku našeho druhu. Nikdo neni dokonalej, rozdíl je v tom, kdo kam došel.

Ladik

ale on nemá právo mu to ,,nedat,, on je jen předávající, o tom že to dostane rozhoduje někdo jiný

Krtek

No rozpoutal Zeman... Těžko říct. Prostě se rozhod něco někomu normálně nedat. V tom vidim něco jinýho než se prohlašovat za buznu katolickou.

Ladik

já neříkám, že ho miluji jako člověka, že je mi sympatický
po tom co ,,zvítězil ,, a začal vykřikovat do médii bych mu nakopal do koulí pokud nějaké má
ale první kdo rozpoutal ten humbuk byl Zeman, jinak by nikdo nic neřešil a buzici by neměli ,,pádné,, argumenty v rukou

fido

May 23, 2013, 06:16:41 PM #65 Last Edit: May 23, 2013, 06:18:35 PM by fido
Citace: Ladik kdy May 23, 2013, 05:41:07 PM
Jestli je dobrý ve svém oboru, může si ve svém soukromí klidně skládat verše nebo prznit kamaráda

Ano, ja s tebou naprosto souhlasim. V soukromi, at si kazdy dela co chce. Ale jestlize je dnesni spolecnost
povinna tolerovat na verejnosti neco, na co nikdo neni zvedavy, protoze to patri do soukromi (hovorim o
projevech sexuality), tak pak by asi mela tolerovat i protistranu,ktere verejna prezentace buzerantu
vadi. Podle hysterickeho kriku, ktery se objevi po kazde manifestaci sdruzeni D.O.S.T. je ale zrejme, ze svoboda
projevu je vykladana znacne jednostranne. Putna je pro me verejne znamou osobou s oficialne vysokym kreditem
(coz k titulu profesor patri) a soucasne je hlasnou troubou mensinove natlakove skupiny, ktera si uzurpuje
pravo diktovat vetsine, co bude a co nebude tolerovat. To ja ovsem tolerovat nehodlam ;) Ten clovek je podle
me normalni zmrd.


Ladik

Jestli je dobrý ve svém oboru, může si ve svém soukromí klidně skládat verše nebo prznit kamaráda, pokud neporušuje daná pravidla a zákony
Po tom je prezidentovi prd a nemá se do toho srát
když vás bude někdo takhle škatulkovat nezbývá nic jiného než to brát s humorem a vykřikovat to do světa,
pak vás někdo vyfotí a jste za kurwu co nemá právo na to být něčím
by mě zajímalo kdo je dle Vás prototypem slušného člověka

fido

Taky mi nepripada, ze by pan Martin C. Buzna byl zrovna prototypem vazeneho cloveka, coz bych u profesora ocekaval. A jeste bych pridal k dobru Batoru, ktery kdyz se ukazal na demonstraci s "provokativnim transparentem", tak kvuli tomu vyhrozovali padem vlady, pokud okamzite neopusti ministerstvo. Nejvic tenkrat kvicela pravdolaskarska pakaz, ktera ted Putnu nejvic obhajuje a bojuje za jeho pravo na svobodu projevu.


Krtek

No pokud prototypem slušnýho a váženýho člověka má bejt buzerant co se předvádí na buzparádě tak to fakt zlatej ochlasta Milouuš  :BMS:

T-Diesel

ale sak jasne, toto je prakticky nedulezite steknuti, takova jedovata slina na uvod :)

FPT

--O-o-O--

Ladik

Citace: FPT kdy May 23, 2013, 01:09:00 PM
ale vůbec, tohle je jenom přípravné ostřelování, hlavní palba teprve přijde.

v jakém smyslu Tome, že jako se máme od něj na co těšit? :)

FPT

ale vůbec, tohle je jenom přípravné ostřelování, hlavní palba teprve přijde.
--O-o-O--

T-Diesel

no to teda je, o tem zadna
kazdopadne to nemeni nic na faktu, ze timto krokem zeman slapnul pekne vedla, kdyz sa vuci temu zvednul odpor napric skoro celym spektrem spolecnosti, dokonca aj socani ho kritizuju
jo, konecne sa mu povedlo to co hlasal - sjednotit spoelcnost. Tu ju sjednotil, ale v boji proti nemu :)

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy May 22, 2013, 02:59:52 PM
ale prd jerry, ty temu veris?
uz vcera probleskovaly jakesi zpravy ze je zmena skolskeho zakona ve kerem je jakysik prilepek, ale je potreba to otocit na "spravnu" stranu

Tondo, vždyť to řikám, tedypíču - pokud by tobyla pravda...
BTW, přílepky, to je taky jeden z mnoha pěkných hnusů v naší realitě všedního dne
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Právě protlo by měl podepisovat to minimum čemu rozumí a jeho podpis by měl mít váhu. Né jmenovat půlku státních zaměstnanců. Něco jako královská pčeť kdysi. Prostě Zeman podepíše nucenej odstřel bandy cikánů a bude to svatej zákon, nutnej splnit. Nikdo by o tom pak neměl pochybovat nebo diskutovat. A naopak když sám rozhodne pustit stonásobnýho vraha, má zbytek národa držet hubu a  ít pře jeho rozhodnutim respekt. Jinak je to fakt figurka na vystavování což se mu v současnosti i daří :D