Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 03, 2012, 07:00:39 PM
Citace: atnarfus kdy December 03, 2012, 06:59:50 PM
Jak se jmenovala ta domácí co tam s ní Zidan ....

to už je dávno, ta už musela rodit dávno :-)

Co Ty víš, třeba má Zidan pomalý spermie :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 03, 2012, 06:49:51 PM
tak Kate je prej těhotná, bude malý princátko

Tož to tedy blahopřejeme - a hlavně, ať se vizáží nesvede po Karlíkovi, to by bylo chudák dítko :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: atnarfus kdy December 03, 2012, 06:59:50 PM
Jak se jmenovala ta domácí co tam s ní Zidan ....

to už je dávno, ta už musela rodit dávno :-)

atnarfus

Jak se jmenovala ta domácí co tam s ní Zidan ....

Ladik

tak Kate je prej těhotná, bude malý princátko

elpidio

Nejsem tam registrovanej a nevím, jestli třeba po přihlášení nejde poslat sz. Někde jinde má ICQ  302-019-466.
Nebo pokud sedí to jméno, tak facebook ? https://cs-cz.facebook.com/cadillacklubcr ?  Ale tam taky nejsem, tak nevím.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

no vidíš, tam jsem ho doteď nenašel. Dík snad se mi ozve. Ale v diskuzi má poslední polky v létě :-(

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Netušíte někdo jak se dostat na tohohle uživatele ?
http://www.spritmonitor.de/en/detail/415262.html

Má tam odkaz na Peugeot klub ale ten je na jinýho uživatele s 307kou :-( Tomu jsem psal a tohohle Tomputera nezná. Mně by se hodil pro výněmu zkušeností s Kadlíkem

Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 29, 2012, 10:49:44 PM
hodka je tak akorat, min uz by to nemelo to kouzlo napeti :)

UŽ JSEM NECHTĚL ALE TYHLE ŘEČI SI ZASLOUŽÍ - :)

Lihobaron

hodka je tak akorat, min uz by to nemelo to kouzlo napeti :)

Ladik

 Tome zkrať ten interval odeslání mínusu tak na půl hodky, víš jak je to náročný čekat hoďku než ti to vodklikne dalšího mínusa :-)
ten Jarda musí mít svatou trpělivost

Ladik

Lihoš došla ti pošta, woevyzvedni si to tu nahoře ať to na poště nehnije a nepošlou to zpátky Braňovi :-)

Ladik

Citace: Vena kdy November 29, 2012, 08:29:18 PM
Ono je normalni chtit po po nekom praci aniz bych mu za ni zaplatil?

tak oni dostávají od státu peníze za to, že třeba 15 let nepracují a za tu prací dostávají peníze, ne že ne, jen to nejsou horentní sumy
kurwa jak je možné že někdo 15 let nenajde práci?

T-Diesel

no, pokud tu "praci" nazves povinnosti, pak to normalni je :)

Vena

Ono je normalni chtit po po nekom praci aniz bych mu za ni zaplatil?
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron

este ne, este se toho musi ujmout samkova :)

petrklm

Citace: Lihobaron kdy November 28, 2012, 08:53:19 PM
ja bych je este vodskodnil, bo pracovali do ted pod natlakem.. volam samkovou, nejak to snad poresime..
Ani tom u nechci věřit, měl jsi pravdu...
http://www.novinky.cz/domaci/286294-statu-hrozi-placeni-odskodneho-za-posilani-lidi-na-verejnou-sluzbu.html
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

ferinom

Citace: Papír kdy November 28, 2012, 11:54:59 PM
Já se nedivím, že to prodávají tak levně. Netuším kdo by si koupil pozemky ,když má takové super sousedy. Tady funguje tržní cena.

Jinak sen Slovenský motor je super.  Ještě přidat fúzi za studena a bude i energie na stěrače.

Ano lenze akonahle ma rom papier o tom ze pozemok aj buda je jeho, tak moze poziadat o prispevok an byvanie ktory je cca 100 evri mesacne.
Zrataj si teraz navratnost kupi pozemku.  :BMS: A to im este poradia na socialke za pultom.

Papír

Já se nedivím, že to prodávají tak levně. Netuším kdo by si koupil pozemky ,když má takové super sousedy. Tady funguje tržní cena.

Jinak sen Slovenský motor je super.  Ještě přidat fúzi za studena a bude i energie na stěrače.

Krtek


Romanius

za centy??? to woe, ja som chcel odkupiť obecny kus zeme, je to svah asi 45° s naletovymi drevinami a kamenmi totalne vsade a ze vraj 3,21 € za m2, kua že ja nie som cigáň ...

brano

PAN KOKOT je spravne :)

Toto je tiez parada ...

http://roznava.korzar.sme.sk/c/6618817/pozemky-v-osade-pod-krasnou-horkou-predavaju-za-centy.html

"Erika Gažiová patrí medzi tých, ktorí si pozemok kúpili ako prví. Platila ešte v korunách, išlo o sumu viac ako 5-tisíc korún.

,,Vtedy sme mali dve deti, dnes máme tri. Pani na sociálke mi poradila, že môžeme dostávať príspevok na bývanie, ale musíme mať vysporiadané pozemky. Na druhej strane sme kúpili parcelu aj preto, aby sme mali pokoj a tiež naše deti, keď raz dom zdedia. Nejaké peniaze mi požičala mama, celé leto sme s manželom zbierali lesné plody a predávali ich. Všetko sme si odkladali na kúpu pozemku," opísala.

Táto obyvateľka osady má šťastie, jej dom je na obecnom pozemku. Horšie sú na tom jej tri sestry. Domy si postavili na súkromných parcelách."


Romanius

prestávam pracovať, je to pre mňa ponižujúce. sťahujem sa do dominikánskej republiky a sociálke potom pošlem moje číslo účtu u švajčiarskej banky.

A toho stareho chuja sa nedá ani komentovať! to je taký chudák, že ani slovo KOKOT nie je pre neho dosť dobré

brano

Hehe, stavim sa, ze ten ober chuj si celu dobu myslel ze je v Srbsku  ;D

http://www.sme.sk/c/6620204/gasparovic-sposobil-v-bosne-diplomaticky-skandal.html

Lihobaron

ja bych je este vodskodnil, bo pracovali do ted pod natlakem.. volam samkovou, nejak to snad poresime..

Ladik

kurwa, aspoň v zimě tady ti co celý život jsou na podpoře a nic nedělaj kromě bordelu odklízeli sníh a byli trochu prospěšní
zas nic nebudou dělat bo je to ponižující

http://zpravy.idnes.cz/povinna-verejna-sluzba-ustavni-soud-dvm-/domaci.aspx?c=A121127_141212_domaci_jav

zas budou brát peníze za nic

Lihobaron


T-Diesel

sem ti poslal soukromy libesbrif, pane vasnosto barone ;)

Lihobaron

legal?? jestli jo tak mam originalu ruznejch verzi plnou skrin.. hodit na ftp neni problemo..

T-Diesel

kurna potreboval bych instalacku starych office xp :(
nekde sem cedo zalozil a nemaaam :(

Krtek

V zájmu rovnoprávnosti je tohle svinstvo ! Ženy maji podstupovat stejný riziko v tmavých uličkách jako chlapi ! Doufam že to někdo napadne u soudu.

Ladik


Ladik

už ti to tak nechám asi bo to máš pěkně vyvážený :)

Lihobaron

dik za simetriji, hus sem chtel nekoho pozadat vo dorovnani  ;)

Ladik

následuje napomenutí formou mínusu :-)

Lihobaron


Ladik

Citace: Lihobaron kdy November 21, 2012, 09:37:49 PM
tak.. a je to.. muzu jit spat, zejtra zas valim vostravu, pro astmatika s prokourenejma plicema labuuuuzo :)

a že bys odepsal na SZ na to sereš co? Mínusy toby ti šlo ;-)

Lihobaron

tak.. a je to.. muzu jit spat, zejtra zas valim vostravu, pro astmatika s prokourenejma plicema labuuuuzo :)

Lihobaron

kua se chystam spat a malem bych zapomel prdnout ladikoj minus sakra..