Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Krtek

jo víme toho málo to je pravda. Taky jsem zvědavej co bude dál, určitě to zase média rozmáznou.
Fido pokud vim, ten blb, důchodce na policajta při zákroku hrabal což už bych mu klidně dal jako napadení. Ať si to pamatuje, nafotí a pak podá stížnost, sežene svědky. Ale né se srát (fyzicky) do policajta co sbírá zajebanou feťačku.

fido

March 01, 2013, 09:49:39 PM #1600 Last Edit: March 01, 2013, 09:51:46 PM by fido
Citace: Krtek kdy March 01, 2013, 09:39:45 PM
Krom toho - kradený auto a jízda bez papírů. To je kurva rozdíl než masér v Bugatce co řídit evidentně umí a ví komu čim (ne)ublíží.
Stejně by mně zajímalo co to muselo bejt za xindla když na něj vlastní otec musel volat policajty. Kdyby byl normální tak mu zavolá na mobil ať auto vrátí a dostal by maximálně pár facek. No dobře mu tak, doufam že nikdo další neumře a nebude mít trvalý následky.

Kradeny auto? :-) Vzdyt to bylo v rodine.... Hele, vis co bych strasne rad slysel? Reakci toho jeho fotra. Jestli si treba rekl,
"jooo, dobre ze je po nem, byl to nezodpovedny kreten, stejne by nakonec nekoho zabil. Jen me sere, ze mi
rozbil to auto". Tusim, ze to bylo jasi jinak a ze asi taky neni z reseni tech policajtu nadsen.

P.S. Jestli mel ten maser na aute logo s vidlema, tak to bylo Maserati  ;)

Ladik

Ok sve jsem rekl, Krtkuv svet je jiny nez muj, nevyresime to, pockam si co budou rikat zitra a co bude rikat otec a co vypovi svedci cele Te akce, prece jen vychazim z toho co jsem videl v telce a co jsem cetl na netu, nehajim ani kluka a chapu policii ze to ma tezke v dnesni dobe

fido

Citace: Krtek kdy March 01, 2013, 09:37:20 PM
Pro mně prostě "jde o hovno" končí neuposlechnutim výzvy policajta.

To je naprosto absurdni predstava. Vzpominas si na ten incident v Praze u Andela,
kde policajti zacali mlatit nejakou bezdacku, zastal se ji duchodce, protoze to policajti trochu prepiskli,
policajt na nej neco pokrikoval, at se do toho neplete (tedy "vyzva") coz duchodce odmitl
akceptovat, protoze se chovali jak Gestapo. Duchodce dostal peprakem do oci a svihli s nim
o zem.
Co z toho plyne? Policajt neni zadna moralni autorita a uz vubec neni neomylny. Nektery
jsou naprosty hovada, jeste daleko vetsi hovada, nez ten mladas, kterej byl nepochybne posranej
strachy, ze ho benga chytej a bude pruser. Proto to dopadlo jak to dopadlo.


brano

Krtku, ty si drbo. Neuposlechnuti výzvy policajta? Jasne. Aj keď mi náklade skočiť do študentov. Veď pán policajt. Statisticky najviac zločinov páchateľov policajti a cigani. A Fidovi som dal plus :)

Krtek

Krom toho - kradený auto a jízda bez papírů. To je kurva rozdíl než masér v Bugatce co řídit evidentně umí a ví komu čim (ne)ublíží.
Stejně by mně zajímalo co to muselo bejt za xindla když na něj vlastní otec musel volat policajty. Kdyby byl normální tak mu zavolá na mobil ať auto vrátí a dostal by maximálně pár facek. No dobře mu tak, doufam že nikdo další neumře a nebude mít trvalý následky.

brano

Citace: Lihobaron kdy March 01, 2013, 08:32:14 PM
lado nemuzu s tebou souhlasit..
lado nemuzu s tebou souhlasit.. u toho baraku nikdo nevedel co se muze stat, stejne jako v tomhle pripade taky ne, vem si tu slovenku jak sjeta napalila ty lidi v aute na dalnici jak tam uhoreli..


Tak bacha, tej sa budú ešte hlboko ospravedlnovat. Vlastne ti Maďari ju chceli zabiť a je len šťastie že sa im to nepodarilo. Miliardy robia divy. Tu ťažko súdiť ale podľa mna silno zbytočne. Fizli neriešia veci kde majú istých páchateľov, neriešia podstatne záležitosti ale naháňať sa to áno. Jednoznačne riziko nezodpovedá výsledku. Keby tam sedel niekoľkonásobne vrah... No dobre. Ale toto? U nás teraz v pondelok typmi 56 rokov zastrelil bývalú družku, normálne na ulici, pred dvoma mestskymi kokotmi co sa pozerali s otvorenou hubou. A potom strelil aj seba. Ale na druhý den mi chceli dať pokutu za zákaz vjazdu do ulice kde sa rekonstruuje stanica a ja som tam niečo viezol. Bol som veľmi slušný a poslal som ich do pice. A ta ženská co je mŕtva bola 5 krát nahlásiť filmom že sa jej ten chuj vyhrážal a sleduje ju. Co spravili fizli? Hovno. Teraz majú prípad vyriešeny a dieťa je bez mamy.

Krtek

jo pokud jde o hovno... O to ale přestalo jít jakmile neuposlech výzvy policajta.
Hele zrovna nedavno jsem potkal na dánici Plzeň - Prágl něco nízko letícího. Asi Bugati nebo co. Má to ve znaku ty vidle na kapotě. Za nim po chvilce policejní Pašík. Oba v levym pruhu, poloprázdná dálnice, evidentně ten frajer nikoho neohrožoval. Ale jakmile viděl majáky tak udělal haura, zajel k nejbližší pumpě (náhodou jsem tam čerpal plyn). Lopicajti v těsnym závěsu za nim, vylezli, sepsali to, dostal nějakou pokutu a asi ho poslali někam vejš či co páč lítal fakt rychle. Takhle se moh zachovat i ten mladej zmrd. Pro mně prostě "jde o hovno" končí neuposlechnutim výzvy policajta.

fido

Krtek: Jeste bych to teda zobecnil, protoze ty mas tenhle pristup k vymahani spravedlnosti pomerne globalni (viz nedavna debata o tom, jak by mel byt potrestan nekdo, kdo neplati alimenty). Je to spis takova filozoficka otazka, jestli "poradek musi byt za kazdou cenu" versus "poradek by mel byt, hlavne kdyz by neporadek nekoho ohrozoval". Dovolim si rict, ze spolecnost, ktera se ridi tim prvnim pravidlem, tak jak si predstavujes pravo a poradek ty, by nebyla prilis prijemna k zivotu. Prirovnal bych to k filmu "Demolition man" ;) Cimz to nechci zesmesnovat, proste to jen vidis jinak, ale svobodomyslnejsi lide to vidi tak, ze pokud jde o hovno, nemelo by se to hnat do extremu.



fido

Citace: Krtek kdy March 01, 2013, 08:59:56 PM
A vidíš sám ten rozdíl Fido ? loni sundali kluka dementi policajti. Tohle udělal dement nepolicajt. Oni nebourali do nikoho. Jasně že nemaji riskovat víc než je nutný ale svym chovánim kripl dokázal že je nevyspělej jedinec a nemá (nejen) za volantem co dělat. Vidí kolonu a snaží se skrz ní object zátaras. při tom mh zastavit vedle kolony před zátarasem. Každej má vždycky na výběr.

Nevidim tam zadny rozdil. Teda, pokud ten "dement nepolicajt" nejel uz predtim dve kila a neohrozoval ostatni.
Pokud to tak nebylo (tedy, jel +/- normalne), tak by na konci jeho projizdky nebyli zadni mrtvi a to mi pripada lepsi
skore, nez mrtvy kluk + dalsi nevinny mrtvy.

Krtek

A vidíš sám ten rozdíl Fido ? loni sundali kluka dementi policajti. Tohle udělal dement nepolicajt. Oni nebourali do nikoho. Jasně že nemaji riskovat víc než je nutný ale svym chovánim kripl dokázal že je nevyspělej jedinec a nemá (nejen) za volantem co dělat. Vidí kolonu a snaží se skrz ní object zátaras. při tom mh zastavit vedle kolony před zátarasem. Každej má vždycky na výběr.

fido

Pisou nekde, jak se ten mladej kluk choval, nez ho zacali nahanet policajti? Reseni by se melo posuzovat podle toho, jaka je spolecenska
nebezpecnost. Pokud reseni (nahaneni, vytahovani kveru a strileni) predstavuje vetsi ohrozeni, nez to co ten clovek dela, tak je absurdni,
aby si policajti kvuli honeni ega mohli neco takoveho dovolit. Takhle minulej rok policajti videli nekoho proti nim, kdo asi prekracuje
rychlost a otocili to do prostismeru, pricemz zabili mladyho kluka na motorce. Ti uz ale snad skoncili u soudu a doufam, ze pujdou brucet.
Jestli se ten kluk jel jen projet a kvuli honicce umreli dalsi lidi, tak je vina na strane policajtu.

Ladik

Kousek kopiruji
...Začala ho pronásledovat. Mladík vůz otočil a na 168. kilometru se za něj "pověsila" další hlídka z oddělení Domašov. Té se audi podařilo na 139. kilometru předjet. Mladík do policejního vozu narazil. Pokračoval ovšem vysokou rychlostí dál a na výzvy k zastavení nereagoval.

Honička se dostala až k Velkému Beranovu. Na 119. kilometru u sjezdu chtěla policie pomocí zátarasu vůz zastavit. Pronásledovaný mladík se mu chtěl vyhnout a při tom naboural do několika dalších vozů.

Po nárazu poškodil celkem osm automobilů, šest osobních a dvě nákladní vozidla. Dvě z nich po nárazu začala hořet. "Pronásledovaný řidič na místě zemřel...

predjeli ho a on do nich narazil
uplne to vidim, predjeli a zabrzdili, nebo fakt myslis ze by iebl do fizlu

cizi auta poskodil az se na ceste vytvorila zacpa dle zprav, ne ze by po cesye Jen tak z pleziru otukaval kary, kdyby ho nehonili urcite by do nich nevletel, stesti ze umrel Jen on

Lihobaron

koncim, nemam argumenty a ani me to neba..

Ladik

No jo krtku Ty jsi vyjimka, Ty nejsi reprezentativni vzorek lidstva :-)

Ladik

Jardo kazdy den jsou bouracky, kazdy den nekdo nedava pozor nebo jede rychle, tady jde prece o neco jineho, spatne priklady davas myslim, Tu slovenku nikdo nenahanel

Krtek

Asi tě zklamu a ač je muj fotr alkáč, tak ANO, choval jsem se myslim celej živcot dost zodpovědně. Nikdy by mne nenapadla píčovina půjčit si cokoliv bez svolení rodičů nebo jim dokonce něco ukrást ! Nikdy jsem neměl stádium že já dítě jsem chytrej a rodiče blbci. Když jsem dostal po tlamně vždycky mně sralo že maji zase pravdu a já porušil pravidla. Naposled jsem chyt od fotra facku někdy ve 20 letech až jsem druhou chyt o zem a pochcal jsem se. Bylo to za lhaní a zase jsem nadával akorát sobě.
Tak jako nechápu proč mladý musej chlastat "aby se bavili" tak nechápu proč dělat takovýhle kraviny. Dá se dělat miliarda věcí bez ubližování ostatním, na porušování zákona nehledě.

Lihobaron

lado nemuzu s tebou souhlasit..
Citace: LadYk kdy March 01, 2013, 08:03:36 PM
Lihosu, blbe prirovnani s Tim domen, tak nikdo nevedel co se stand, nikdo to netusil zrejme, tady bylo jasny kdo vtom aute jede, take je predem tak nejak jasne co se muze stat pro zbesile jizde mladika na dalnici, Oni ho honili a Tim ho provokovali aby ohrozoval druhe, jinak by ten kluk nejel jak prase

lado nemuzu s tebou souhlasit.. u toho baraku nikdo nevedel co se muze stat, stejne jako v tomhle pripade taky ne, vem si tu slovenku jak sjeta napalila ty lidi v aute na dalnici jak tam uhoreli..

Ladik

Krtku co jsi delal v 17ti letech? Byl jsi uvedomely starsi pan? Mam doma kluka cerstvych 22 let, dovedu si predstavit jak by byl v prdeli kdyby v 17ti neco takoveho vyvedl a najednou ho zacala na dalnici nahanet policie a ne vyzva ale nasledna honicka na plne dalnici mezi mnoha auty, nechal by ses zabit jen proto ze zmrdik ukradl fotrovi auto?

Krtek

Výzva k zastavení je provokace ? No slušná logika.
Na výzvu reagoval vytloukačkou policejních aut. Neumim si představit co by dělal kdyby před něj vjela baba s pomalejšim autem. Určitě to byl kliďas kterýho hned tak něco nerozhodí.

Ladik

Lihosu, blbe prirovnani s Tim domen, tak nikdo nevedel co se stand, nikdo to netusil zrejme, tady bylo jasny kdo vtom aute jede, take je predem tak nejak jasne co se muze stat pro zbesile jizde mladika na dalnici, Oni ho honili a Tim ho provokovali aby ohrozoval druhe, jinak by ten kluk nejel jak prase

Lihobaron

uplne vidim jak by to polisi schytali kdyby rozstrileli nekde na ulici toho jak srovnal ten panelhaus aj s lidma se zemi a pritom postrelili jednoho kolemdouciho.. podle me je humanita hezka vec, ale nesmi se to prehanet..

Krtek

Jasně  vy už si vyberte chytráci. Nejdřív neřešej přestupky na místě, nechytaj zloděje atd atd. Samá kamera, je to buzerace a omezování svobody, samej radar, zase buzerace. A když najednou dělaji co maji a dokonce dobře tak je to taky špatně. Tak si vyber jak maji co řešit. Kdyby mu poslali po roce fotku z radaru, určitě by udělali líp, já vim.  :BMS:

Ladik

Nezvladl ho jen proto ze ho nahaneli, jinak by nejel jak silenec krtku, vedeli kdo auto ukradl prece

Krtek

Potkat zmrda co ujíždí před policajtama je vždycky průser, no.

Krtek

Krom toho by mně zajímalo kdyby jim ujel a někde ho chytli za tejden bez auta... Osoba blízká ? Vzdálenná ? potrestali by fotra ? Né že by to fotr nezasloužil za to co dopustil.

petrklm

Já taky doufám, že ne... je to naprosto strašná představa, s něčím takovým se potkat...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Myslim. Kreténa co nezvládá auto (dokázal) a nerespektuje zákony je třeba odstranit, ideálně timhle způsobem ze světa obecně.

Ladik

Takze schvalujete aby policie nahanela po patecni plne dalnici mladyho kluka u ktereho znaji totoznost a vi ze auto je od fotra a ohrozi a omezi Tim stovky lidi? Jen aby ukazali jaci jsou borci a maj na to. Kuci to prece nemyslite vazne?

Krtek

Hele boural on. A že si jede blbeček zamachrovat, dost velká šance byla že by je ten debílek sundal stejně i bez policajtů v zádech.

Lihobaron

tady sem za jedno s krtkem..

Ladik

Sli najisto tak rozjebali co se dalo a nekdo je stredne a nekdo tezce zraneny, kurwa ty si fakt nemocny

Krtek

Ne, šli na jisto měli ho mezi ukradenýma a věděli že xindl nemá papíry. Pokud vim, oni jeli bez havárky, schválně kolem boural zmrdeček. Já bych byl nasranej, o tom žádná, ale hlavně na zmrda kterej je donutil k tomu konat svou povinnost.

Ladik

Nekde o toho kluka, jde o ty kolem, predstav si, ze tam jede tva zena s tvym ditetem a oni tam nahaneji nejakyho kluka jen z duvodu, ze se jim to auto zdalo podezrele

Krtek

Ne, podle mně byli měký. Otec je teda blb že něco takovýho vychoval. Ale měli ho řešit Mi-24kou někde na klidnějšim místě za městem. Takovejmhle smrt vždycky přeju. Byl asi blbej když myslel že na dálnici jim ujede.


Ladik

Co na to rikate, myslite, ze to muselo dojit tak daleko? Nestacilo podezreleho sledovat a treba vrtulnikem Nez ohrozit desitky lidi a zastavit celou dopravu na dalnici

http://m.idnes.cz/zpravy/krimi/clanek.A130301_161433_jihlava-zpravy_mv.idn

FPT

mně tam u ní něco chybí, ale pořád to beru tak, že je to to lepší, co je momentálně k dispozici.
--O-o-O--

elpidio

Taky jsem ji objevil až teď a dobrý.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

kurna ta adele ma fakt zvlastni zajimave songy, aj kdyz skajfol je uz dost ohrany

Romanius

No ja vim, preto som to sem dal, neeeee? :-)

Ladik

Citace: Romanius kdy February 26, 2013, 10:09:10 AM
A hele, von to tu nesmazal, asi mu to nejde :-)

protože toto téma založil Ladik a ne LadYk