mujsob.cz :: cafe

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - War

Stran: [1]
1
mujsob.cz :: cafe / Čím vyplnit mezeru mezi dnem kufru a vyšší nádrží LPG
« kdy: Květen 20, 2016, 08:35:36 odpoledne »
Vyměnili mi po 10 letech nádrž LPG. Nechal jsem si dát výrazně větší toroid (60l). Mezi toroidem a dnem kufru mám mezeru, kterou bych chtěl něčím vyplnit. Napadá mě polysteren. Lze koupit nějaký nedrolící se deska polystyrenu, která by se dala pod koberec kolem nádrže toroidu.
Nebo nějaká jiná zkušenost? (Polystyren mi připadá fajn, je lehký, ale ten běžný se drolí)

2
mujsob.cz :: cafe / Rady a porady: Spárovat dálkáč s garáží
« kdy: Srpen 07, 2015, 11:10:45 dopoledne »
Máme garáže z konce 90. let s ovládáním od výrobce SIMU s plovoucím kódem. Mám k tomu čerstvě koupené dálkové ovládání SIMU TSA+, které umí oba protokoly. Z továrního nastavení je prý protokol pro SIMU po roce 2006. Ten protokol se přepíná dle manuálu tak, že se stiskne tlačítko na 20 sekund a pak jakousi kombinací blikání se dospěje k přepnutí protokolu NEBO jsem ten piktogram úplně správně nepochopil. Každopádně to tlačítko tisknu jako idiot se stopkama v ruce a bliká pořád stejně :-) S řídící jednotkou v garáži se mi to samozřejmě nechce spárovat (stisknu SW1, ledka bliká)
Je tam něco, co mi uniká?


3
mujsob.cz :: cafe / Rady a porady: Powerbanka nenabíjí do 100%
« kdy: Červen 21, 2015, 07:22:54 odpoledne »
Koupil jsem si před půl rokem powerbanku Powerseed 15000mah. Použil jsem ji tak 10x, nabíjel jsem ji tak 5x. Snažím se s ní občas nabíjet iPhona 6, což nemá nijak gigantickou baterii (1810mah). Očekával jsem, že to nabiju alespoň 5x na jedno nabití powerbanky, což se v praxi ukázalo jako nereálné. I když Powerseed ukazuje, že on sám je nabítý ze 100% nebo z 75%, ukončí se dobíjení iPhona někdy v 95-99%, což se mi teda nelíbí. Přiznám se, že se mi ta čínská krabička od začátku moc nelíbí a v mých očích funguje velmi čínsky. Mám to jít Alze vrátit?

4
mujsob.cz :: cafe / Poznáte typ šroubu na zvonkovém tablu?
« kdy: Září 16, 2014, 11:53:42 dopoledne »
Jedná se o zvonkové tablo asi od Tesla. Takto debilní šroub je tam nepochybně schválně, protože pro každou změnu na zvoncích je třeba zavolat tu certifikovanou lopatu, která přijede s papírkem a přejmenuje Vám nájemníka za 1500,-. Já bych ho chtěl z tohoto businessu vykopnout a pojmenovat si zvonek sám.
Nevíte prosím, co je to šroub a kde na to seženu nářadí?


5
mujsob.cz :: cafe / Alkohol... jak přestat...
« kdy: Červen 02, 2013, 01:55:43 dopoledne »
podle včerejšiho účtu jsem vypil 34 panáků vodky a 17 redbullů za celou noc. Je to známá barmanka, tak mě asi nenatáhla... poslední dobou zjišťuju, že pokud jdu do hospody, odcházím jako poslední a dokud mám u sebe peníze, jsem schopný vše utratit... vracím se domů a nic si nepamatuju, mám šílená okna... je to víkendová záležitost, druhý den jsem nepoužitelný... profesně mě to zatím neomezuje, ale mám pocit, že tohle už je za limitem. příští týden mě čeká firemní bowling, sem tam nějaké firemní večírky, kterých je nutné se zúčastnit, všude kolem mě se pije a pije a pije... sejdeme se s kamarádama a pije se, rodinné oslavy, kde se pije. Ten imaginární vlak je slušně rozjetej a já se s ním o víkendech vždycky svezu, někdy i jindy a jakmile dojde na panáky, sedím v první třídě. Je to asi i zábavné, ale já si to nepamatuju. Druný den zábavný není. Nakopnutý žaludek, občas třas rukou, nechuť jíst, žízeň, v hlavě úplně vygumováno a výčitky... peníze vyhozený doslova z okna, včerejšek stál sedmnáctset... vše co jsem si dal do kapsy. Mám plán odstěhovat se z centra Prahy, protože tady je to pořád jedna velká party. Chystám se do nějaké hypotéky a zmizet někam mírně za Prahu. Zase mě napadá, že kdybych si přiznal alkoholismus, tak bych doma neměl žádný alkohol, ale nějaké láhve se tu na mě smějou už dost dlouho a doma nijak nepiju. Doufám, že si to tady přečte nějaký personalista nebo obchodní partner :-)

6
mujsob.cz :: cafe / Komponenty "originál" na Apple z HongKong/China
« kdy: Květen 27, 2013, 11:10:10 dopoledne »
Potřebuji ethernet na Macbook Air, v ČR ho koupím za nějakých 500,- bez daně, v HongKongu za 240,- včetně dopravy.
Je to originál nebo to není originál? Vypadá to jako originál, ale asiatům vůbec nevěřím. Potřebuji, aby to fungovalo...

Stran: [1]