Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 15 Hosté prohlíží toto téma.

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy October 09, 2014, 09:33:25 PM
jinak podle me problemy vypadaj trosku jinak, treba takhle nebo takhle, a ne ze po tobe nekdo neco v praci chce  ;)

nedal sas na buddhismus nebo neco takeho?
tywoe, nemas nahodu ve fejsbuku v oblibenych "citaty dne"? Tam su tez take hlubokomyslne moralizujici chytrosti
myslim, ze vetsina tu pochopila v jakem smyslu sem si postezoval ;)

ale ano, su rad ze mam pracu a su rad ze sem mezi vas mozu chodit ;)

Jerry.Gunman

October 10, 2014, 08:30:41 AM #2398 Last Edit: October 10, 2014, 08:34:12 AM by Jerry.Gunman
Citace: Lihobaron kdy October 09, 2014, 09:33:25 PM
jinak podle me problemy vypadaj trosku jinak, treba takhle nebo takhle, a ne ze po tobe nekdo neco v praci chce  ;)

Člověče, Yardo - Ty jsi nějaký vážný poslední dobou. Co sa děje - to už Ti přestalo chutnat pivko nebo co?

A co se týká té děvčice z Ameriky - za takovéto situace by člověk měl dostat možnost netrpět zbytečně a kultivovaně svůj život ukončit...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

jinak podle me problemy vypadaj trosku jinak, treba takhle nebo takhle, a ne ze po tobe nekdo neco v praci chce  ;)

Lihobaron


T-Diesel


Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy October 09, 2014, 10:28:02 AM
no to teda je, ale te zbytecne prace s tym :(
kvalitnejsi vyrobek diky temu nevyrobis

bud rad ze mas co delat..

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy October 09, 2014, 10:28:02 AM
no to teda je, ale te zbytecne prace s tym :(
kvalitnejsi vyrobek diky temu nevyrobis

To máš jak s análním sexem - nadřeš se, jebání tři prdele - a výsledek žádný rozumný :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

no to teda je, ale te zbytecne prace s tym :(
kvalitnejsi vyrobek diky temu nevyrobis

atnarfus

Auditů už jsem přečkal i udělal. Je to jedna velká šaškárna.

Krtek

K nám pro sichr VW, Seat a Škodofka a všichni najednou. To asi přijedou mikrobusem. Holt se blíží Vánoce a zápaďáci zase jedou na nákupy do našich tržnic  *blem*

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy October 08, 2014, 12:39:22 PM
kurnik
zitra audit iso tak mam o zabavu postarane :(

Ajajajajaj, tož to teda jo
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

T-Diesel

kurnik
zitra audit iso tak mam o zabavu postarane :(

elpidio

Ach jo :(

http://www.radiobeat.cz/cs/1/11673/malcolm-young-a-jeho-nemoc/

Aspoň že mají vydat desku a snad i dát turné.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy September 09, 2014, 05:45:43 PM
Proto to dělam v PDF aby se mi v tom nikdo nerejpal :-) Ale že jsi to ty pošlu to v .odt

Máš to tam i s mými comentáři :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Proto to dělam v PDF aby se mi v tom nikdo nerejpal :-) Ale že jsi to ty pošlu to v .odt

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy September 09, 2014, 04:24:17 PM
Tak ják Jerry, jsem ještě k něčemu použitelnej ?

Nooo, vypadá to docela profesionálně  OK  OK  OK
Můžeš mi to pls poslat ještě jednou, ale tentokráte v nějakém "otevřeném" formátu (.doc b ybyl ideální), že bych si dovoli přímo v tom udělat nějaké dobné korektury??
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

petrklm

Bych řek, že ne... nemáš rád Cikány, nemáš rád Araby... nezapomeň, že zanedlouho bude v český kotlině vládnout islám v cikánským provedení :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Krtek

Tak ják Jerry, jsem ještě k něčemu použitelnej ?

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy September 08, 2014, 07:05:05 PM
Máš to tam

OOOOK, ráno na to juknu a dal bych Ti vědít
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Tak nějak podobně to mam. 15 let v jedný kolbence

Lihobaron

ja se vyucil jako knihkupec, pak sem nastoupil jako knihkupec a sem porad knihkupec  *886*

Krtek


Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy September 08, 2014, 06:26:00 PM
Konečně jsem se rozhoupal a vytvořil svuj první životopis. Je tu někdo, kdo se v tom vyzná a moh by mi to okouknout ?

Pošli mi to do e-mailu já na to  kouknu
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Konečně jsem se rozhoupal a vytvořil svuj první životopis. Je tu někdo, kdo se v tom vyzná a moh by mi to okouknout ?

elpidio

Citace: elpidio kdy August 27, 2014, 07:42:43 AM
My to rezervovali snad někdy před prázdninama na čtyři noci a třílůžkový pokoj. To když tam zadám někdy na listopad, tak vyjde zhruba totéž - asi 818 Kč/os/noc. Piva jsme pili nějaký ale za 2,5, Guiness byl dražší. Překvapilo mě, že ho měli snad úplně v každé hospodě. Ve Francii mám velice dobrou zkušenost se sítí Adagio. Za nějakých padesát něco € naprosto luxusní velký dvoulůžkový apartmán s velkou zařízenou kuchyní a velkou koupelnou. Byli jsme v Marseille a Monacu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

elpidio

My to rezervovali snad někdy před prázdninama na čtyři noci a třílůžkový pokoj. To když tam zadám někdy na listopad, tak vyjde zhruba totéž - asi 818 Kč/os/noc. Piva jsme pili nějaký ale za 2,5, Guiness byl dražší. Překvapilo mě, že ho měli snad úplně v každé hospodě. Ve Francii mám velice dobrou zkušenost se sítí Adagio. Za nějakých padesát něco € naprosto luxusní velký apartmán s velkou zařízenou kuchyní a velkou koupelnou. Byli jsme v Marseille a Monacu.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

fido

to je na Londyn slusna cena. I kdyz na booking com vidim od 1850,-? Tam co jsem bydlel ja, stalo pivo 2,10L, coz je na Londyn parada.

Jak jsem ted byl v Parizi, tak uz jsem nechtel riskovat nejakou zablesenou diru a vsadil jsem na provereny Accor, co ma nejlevnejsi divizi "budget" a bylo to v pohode:
http://www.ibis.com/gb/hotel-3088-ibis-budget-paris-porte-de-pantin/index.shtml

elpidio

Citace: fido kdy May 01, 2014, 11:13:10 AM
V Londyne jsou jen relativne levne a strasne hotely, pak drahe a strasne a pak hodne drahe, kde jsem nebydlel :)
Naposledy jsem stravil par dni tady:
http://www.booking.com/hotel/gb/lodge-51.cs.html
coz je dost spartansky hotel s miniaturnima pokojema, ale docela cisty. Personal predstavuje jeden arab. V okoli to vypada jako v Marakesi,
ale je to kousek od metra a je tam skoro 2x levnejsi pivo, nez kdyz jsem rok predtim bydlel pobliz stanice Oval. Tam bylo pro zmenu
cerno jako v Mombase a hotel nebyl o nic lepsi. A navic drahy pivo :)

Bydleli jsme tady za asi 800 Kč na hlavu a noc. Malý domeček, který je rozdělen na asi 6 pokojů. Pokoje malé, ale vše čisté, wi-fi, velká tv na pokoji, lednička, postele dobrý. Dvě společné koupelny krásně čisté. Dole velká kuchyň s komplet zařízením. Venku malá terasa, kde lze i grilovat. Žádný majitel tam nebyl, jen se musí asi hodinu předem zavolat a přijel Polák co nám dal klíče a kód od dveří. Čtvrť celkem klidná, černo jako všude. Kousek na větší ulici, kde to trochu žilo a byly normální puby s pivem pod 3 libry. Výhoda je asi 15 minut na uzel Tottenham Hale kam jezdí metro i vlak z letiště Stansted (40 min.)
Ne, hádejte, mám Rujánu.

petrklm

Díky za zprávy o Paříži, byl jsem tam několikrát na začátku 90. let a mám z toho nezapomenutelný zážitky. Pozitivní. Chtěl jsem si to zopakovat s jinou ženskou, ale tohle se mi fakt nelíbí...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Romanius

inak k tomu petrohradu - teda skor k moskve :) študuje tam medicinu dcera takých rodinných priatelov (by som to asi tak nazval) a nie je to tak dávno, čo nám len tak pár viet porozprávala o moskve ako o úžasnom meste, živom v každú dennú či nočnú dobu (mladá si asi užíva). ale dobré bolo, že v noci sama v bratislave by sa posrala od strachu, ale v moskve sa bežne tula po centre a nemá problém. že prečo by mala strach? že sa tam dosť zapracovalo na bezpečnosti, poriadku, čistote. a ruská duša - to je téma na dlhý rozhovor - a tam to skončila a fujazdila do nočnej bratislavy :)

Romanius

to fakt? paríž zanechal taký zlý dojem? bol som tam naposledy pred 6 rokmi (uffff ako to letí) a mal som opačné pocity (až na tých čiernych). chodili sme na obedy a večere kamsi do židovskej štvrti, tam to bolo super (mali tam aj mak, čo inak frantíci akokeby nepoznali, lebo že vraj je to navýkové a je to droga :) ). a bývali sme u rodiny asi 35 km od paríža, teda od centra, inak to bolo predmestie paríža, také dosť arabské, takže pri tom cestovaní si tá naša rodina dávala pod nos nejaký parfém, aby to prehlušilo ten arabský pach (oni skrátka inak "voňajú").
a na tie večere sme chodili až dosť neskoro po 22,00, inak ozaj dosť problém sa najesť, len pivo a nápoje.

fido

Jinak novy postreh z metra-nejdriv jsem myslel, ze ho lide pouzivaji misto neexistujicich verejnych zachodu, ale dnes jsem si vsiml,ze vsudepritomny zapach chcanek je spis z prosakujici kanalizace. Stropy vypadaji opravdu skvostne

fido

Tak semtam je tu neco pekneho na pohled.Ale na druhy pohled si vsimam,ze spis nez ze by ty pamatky byly vylozene krasne,tak jsou spis velke.Jak palac Nicolae Ceaucescu. Co cekat od naroda sziraneho mindraky a napoleonskym komplexem :D

FPT

Musím říct, že jsem měl z Paříže podobnej pocit, nějak nechápu, co tam všichni viděj.
--O-o-O--

fido

Rusko me vubec nelaka ;)

brano

 *886* *886* *886*

Ty si mal ist radsej do Petrohradu, krasne baby, v metre cisto a poriadok, cernochov som videl asi 10 a boli slusni, wifi vsade volna, aj na namestiach, podniky otvorene dlho do noci, par obchodov aj v centre nonstop.

fido

Jsem na par dni v Parizi, na rodinnem vylete. To je neuveritelne blba zeme a blby mesto. Naprosto nechapu, jakto, ze jeste vubec funguje, nezkrachovalo a nerozpadlo se v trosky pod najezdy imigrantu. Stridave si tu pripadam jako v Mombase, ci Marakesi. V hromadne doprave
je neskutecny bordel, spina, vlaky vypadaj jak vytazeny z prdele. Nedokazal jsem jeste posoudit vyhlasovanou krasu francouzek, protoze jsem
asi jeste zadnou nevidel. Vsechny podniky otviraji v 10, aby v 15 uz byly zavreny. Mam vytrvale hlad. Nemam si kde dat veceri, protoze uz vsude zavreli a tech par hospod, co je otevrenych, vypadaj spis jak posledni stace, kde si clovek chce prikrmit opicku a ne davat veceri. Navic je to kurevsky drahy. Vubec nedokazu pochopit, z ceho tu ti lide zijou a proc maji vyssi HDP, nez CR, kde si proti tomu pripadam jako v raji... Vlastne si ani nevzpominam, kde bych se proti Parizi necitil lepe. Normalne jim toho komouse Hollandeho preju - svuj k svemu  :BMS:

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy August 08, 2014, 04:48:52 PM
na pracovisti prakticky denne 8 - 18, kdyz je potreba tak dyl (namatkou vcera do 19.45)
startuju v 7, navrat v 19
plus kazda druha sobota, vyjimecne nejaka vikendova akce
mesicne stabilne 30-40 hod prescasu, samozrejme neplacenych
nevybrana dovolena jeste z predlonskeho roku

to neni dobry tohle podle me, v lepsim pripade te to prestane bavit, v horsim ti z toho lupne v bedne.. ale vono je rozdil jak pises "na pracovisti prakticky denne 8-18" nez kdyby si napsal "makam prakticky denne 8-18"  *886*

FPT

Dělat práci, která mě baví, je fajn, ale já osobně pracuju pro peníze. Zábavu vyhledávám jinde. Přijde mi, že si to tak neužiju.
--O-o-O--

T-Diesel

na pracovisti prakticky denne 8 - 18, kdyz je potreba tak dyl (namatkou vcera do 19.45)
startuju v 7, navrat v 19
plus kazda druha sobota, vyjimecne nejaka vikendova akce
mesicne stabilne 30-40 hod prescasu, samozrejme neplacenych
nevybrana dovolena jeste z predlonskeho roku (to ze se to nesmi prevadat to vime, ale pssst)

ALE su rad ze mam pracu, ktera mna bavi. Skoda ze to neni oceneno aspon prumernym republikovym platem. O nejake pochvale nebo rocnim bonusu za dobre vysledky si mozu nechat enom zdat.
Posledni tydny sem uz nekolikrat uvazoval, esi trochu nesplnuju znaky workholika, ale nechcu byt oznaceny za hypochondra tak delam ze nic :)

petrklm

Hm... to kdybych jenom jednou zkusil, tak mě žena vymění za jinej model  :(
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target