Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 10 Hosté prohlíží toto téma.

Gogo

A myslíš, že dnes je větší než v milosti?? To bylo merito mého textu...
Prosím o příklad, kdy měli lidé v našich končinách více svobody, práv.....
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Gogo já myslim že v případě lidí tady na foŕu nejde o nějaký prachy a hmotný statky. To je mi celkem šumák. Vždycky řikam, že člověk potřebuje mít kde chrápat, co sežrat a co vychlastat. Cokoliv navíc JE nadstandard a pokud máš něco navíc, neni důvod mluvit o chudobě atd. Ale jde právě o to co nejde převést na peníze, často to ani neni viět. Jako spravedlnost, zbytečná buzerace atd.

Gogo

Já bych vám dal volby, od čeho je panovník....   JdC.
Vše je to o společnosti: jejím stavu hodnot, morálky.....atd.
Spějeme tam kam si bohužel zasloužíme a je-li to vůle většiny, nelze se tomu protivit,
toť odvrácená strana demokracie.
Nicméně-chlapi upřímě: máme auta-máme, kupujeme baráky (byty)- kupujeme, opravujeme tyto statky-opravujeme....tak nějak když  sečtu co mě napadá, nepřipadá mě to, že by jsme se měli nějak špatně- spíš si nevážíme toho, že se máme historicky nejlépe ze všech předchozích...
No holt ale lidi by chtěli více, rychleji, lépe....a pokud možno zadarmo :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

se klidne upal.. a stejnak stim nic nezmenis..

Krtek

to je asi ta nejblbější možná cesta do záhuby :-(

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy October 15, 2012, 11:40:04 PM
jééé to sou zas kecy :-)
my už to dožijem a voni ať se staraj, co si nadělaj to budou mít

OK - Tvůj návrh na řešení?
Nechat věci volně plynout, protože s tím beztak nelze nic udělat?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Citace: Ladik kdy October 15, 2012, 11:40:04 PM
jééé to sou zas kecy :-)
my už to dožijem a voni ať se staraj, co si nadělaj to budou mít

no ty jo, ty jseš už starej jak černé uhlí, ale my mladí to zříme jinak ... :)

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy October 15, 2012, 09:05:57 PM
Citace: T-Diesel kdy October 15, 2012, 03:41:30 PM
chybi ti tam jedna zasadni podminka - ten panovnik by musel byt osviceny, moudry a nevim este jaky.
tohoto chces dosahnout jak?
kdyz pro tretinu naroda bude polobuh a pro tu zbylou defraudand feudal fasista burzoust a nevim co vsecko?
jerry teorie hezka, ale je to z rise nesplnitelnych snu. Podme raci vymyslet, co udelat s timto bordelem.

Tondo,
já přemejšlím, až se mi z hlavy kouří - a žádné reálné světýlko na konci tunelu nevidím...
Jenom špatné a ještě horší alternativy.
Stávající systém je nastaven tak, že sám sebe udržuje v chodu a valí nás stále týmž směrem, ať už se nám to líbí nebo ne. Řecko, Španělsko, Euroval, "dohoda proti internetovým  pirátům" - velký bratr poznenáhlu narůstá a upevňuje pozice takovým způsobm. že s eo tom Orwellvoi ani nesnilo
:BMS:  :BMS:  :BMS:  :BMS:  :BMS:

Otázkou zůstává,zda volit cestu Jana Palacha nebo "Tří Králů - Mašína + Morávka + Balabána", ale živí z toho neodejdeme

jééé to sou zas kecy :-)
my už to dožijem a voni ať se staraj, co si nadělaj to budou mít

Jerry.Gunman

Citace: T-Diesel kdy October 15, 2012, 03:41:30 PM
chybi ti tam jedna zasadni podminka - ten panovnik by musel byt osviceny, moudry a nevim este jaky.
tohoto chces dosahnout jak?
kdyz pro tretinu naroda bude polobuh a pro tu zbylou defraudand feudal fasista burzoust a nevim co vsecko?
jerry teorie hezka, ale je to z rise nesplnitelnych snu. Podme raci vymyslet, co udelat s timto bordelem.

Tondo,
já přemejšlím, až se mi z hlavy kouří - a žádné reálné světýlko na konci tunelu nevidím...
Jenom špatné a ještě horší alternativy.
Stávající systém je nastaven tak, že sám sebe udržuje v chodu a valí nás stále týmž směrem, ať už se nám to líbí nebo ne. Řecko, Španělsko, Euroval, "dohoda proti internetovým  pirátům" - velký bratr poznenáhlu narůstá a upevňuje pozice takovým způsobm. že s eo tom Orwellvoi ani nesnilo
:BMS:  :BMS:  :BMS:  :BMS:  :BMS:

Otázkou zůstává,zda volit cestu Jana Palacha nebo "Tří Králů - Mašína + Morávka + Balabána", ale živí z toho neodejdeme
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Citace: elpidio kdy October 15, 2012, 04:38:54 PM
Jerry, jdi už s tou monarchií do prdele... Zpět na zem.

Bylo ale celkem drsný vidět ve zprávách jak komunistický kanditát na hejtmana zcela vážně mluví s kým udělá koalici a za zády má v rohu místnosti sochu partyzánů. Jiný komunista zase v kanclu na zdi Marxe  :BMS:

Hele hele hele, prdíku, abych na Tebe nepoštval právníka z rumunský ambasády :D

Nic proti partyzánům, mnohdy to byli slušní chlapi; Karel Marx je také uznáván jako vynikající analytik ranného kapitalismu ... Ale když se to spojí v rozhovoru s komunistickými poslanci, tak mi z toho šel taky mráz po hřbetě, to se musím přiznat
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron



Ladik

já jsem se na to ...... a nešel jsem, je mi to nějak jedno, ať sou tu kdo sou tu, mě nikdo nic zadarmo nedá a ten velký socík z minula se určitě nevrátí
bejt cikán nebo lenivý hovado tak k volbám letím abych se měl dobře ;-)

elpidio

Jerry, jdi už s tou monarchií do prdele... Zpět na zem.

Bylo ale celkem drsný vidět ve zprávách jak komunistický kanditát na hejtmana zcela vážně mluví s kým udělá koalici a za zády má v rohu místnosti sochu partyzánů. Jiný komunista zase v kanclu na zdi Marxe  :BMS:
Ne, hádejte, mám Rujánu.

T-Diesel

chybi ti tam jedna zasadni podminka - ten panovnik by musel byt osviceny, moudry a nevim este jaky.
tohoto chces dosahnout jak?
kdyz pro tretinu naroda bude polobuh a pro tu zbylou defraudand feudal fasista burzoust a nevim co vsecko?
jerry teorie hezka, ale je to z rise nesplnitelnych snu. Podme raci vymyslet, co udelat s timto bordelem.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy October 15, 2012, 12:16:58 PM
smutný, blbý ale očekávatelný :-( Po tom co posledních 20 let předvádí naše pseudopravice :-(

Po tom, co tady předvádí naše "správně pravá a nejpravicovějsší pravice" a při tom, jak je to "lidem obecným chápáno" se není co divit.
Já to říkám furt, že země bez krále je odsouzena k devastavi - mravní i ekonomické  :BMS:  :BMS:  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

smutný, blbý ale očekávatelný :-( Po tom co posledních 20 let předvádí naše pseudopravice :-(

Jerry.Gunman

Citace: Gogo kdy October 15, 2012, 09:33:59 AM
To jsou teda věci, člověk 3 ndy slaví, popíjí, užívá si....a když přijde k sobě, tak jsou komouši u vesla....  Tak nějak se mě to střízlivění dost zhnusilo :-(

Ale jdou, pane kolego.
Komouši přece od vesla nikdy neodešli...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

To jsou teda věci, člověk 3 ndy slaví, popíjí, užívá si....a když přijde k sobě, tak jsou komouši u vesla....  Tak nějak se mě to střízlivění dost zhnusilo :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

FPT

Zítra ještě ne, teprve až pojedeš zpět.
--O-o-O--

bibo

to ne ale uš se tu titulujeme zase soudruh a soudružka tak nezapomen kam vlezeš tak jen takto

ferinom

Pizeram vysledky tych vasich volieb a u vas sa dako scervenalo. Zajtra idem na Moravu, tak snad nebudem musiet na hraniciach spievat internacionalu. Ci? ;)


atnarfus

Měl jsem kliku a stihnul jsem sledovat skok online. Fakt borec.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

hus je dule ale ja bych si vyrobil klausovo trencle teda :)

Lihobaron


brano

Uz skocil :) Letiiii

elpidio

October 14, 2012, 07:39:32 PM #817 Last Edit: October 14, 2012, 08:00:01 PM by elpidio
Super. Kdy už skočí ?
Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano


SirTom

jj, doufejme že se to projeví ve volbách do parlamentu. V minulých měli 1% teď 2% při troše štěstí to bude do parlamentu 5%

Krtek

Taky jsem tam byl hodit Svobodný. Uvidíme na příští parlament. Bohužel ale tahle skvadra zavaná český národ...  :-\ Slibte jim jakoukoliv jistotu a máte je v kapse :-( Čert vem že Rátha chytnou s úplatkem v ruce. Slýcham komentáře ve stylu: No a co ? Kradou všichni ale on alespoň dělal něco pro lidi  :BMS:

petrklm

Koukám, že kde kdo volil Svobodný (já taky), ale na výsledku to poc poznat není...  no, snad příště. Možná by nebylo od věci (a teď mě nekamenujte, taky z toho mám pupínky), kdyby komouši dostali příležitost historicky se znemožnit i ve vládě. Kraje jsou celkem o prdu, vlastní prachy nemaj a rozhodovat můžou nanejvejš o nějakejch cyklostezkách, když to zjednodušším.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

elpidio

Já si letos poprvé nevybral a nebyl. Chtěl jsem v sobotu, ale nějak jsem na to zapomněl, jak jsem se chystal na večer do sklepa na burčák.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

SirTom

Jo, taky Svobodní. To že nic nevyhrají bylo celkem jasné, ale pomalu rostou, je to lepší než minule.
A navíc já se za svoji volbu nemusím stydět.
A třeba to jak teď zazářila rudá hvězda přihodí skutečné pravici něco v dalších volbách.

bibo

taky sem tam dal svobodné ale nic moc hlasu nemaj

Lihobaron

ja nebyl a kluk taky ne..

atnarfus

Do senátu jsme nevolili. Do krajského zastupitelstva jsem volil svobodné. Stejně tam ale zůstane ta banda zlodějská socanská, které budou s rozkrádáním pomáhat komunisti.

T-Diesel

tak co, byli ste volit?
ve zline to vypada, ze do senatu zasedne tomio okamura, cech jako poleno  ::)

Romanius

no to jsou ale takový offroudový, aby to teho težkého ládu udrželo. stáří je hold sfine ...

bibo

nedělaj balanční kolečka dozadu tak je má vepředu :)

Romanius

aj tak spadne, zavora zavretá, starý voči, nic nevidí a neštestí je tady ... :)