Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 30 Hosté prohlíží toto téma.

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

no vrchní sestra mi řikala že se musim dohodnout s ošetřujícim lékařem ale na mojí zodpovědnost si to prej zařídit můžu.

Jerry.Gunman

Neboj, jestli se Ti podaří tu psoterapi ve špitále prosadit (panéééééé, kam jdete s ím pséééééém, tady se se zvířaty nesmííííííí, neumíte číííííst?!?!), tak by to na mamču mělo mít výrazně pozitivní vliv

http://www.mestodobris.cz/canisterapie-s-monikou-posekanou-predsedkyne-o-s-pessos/a-2098
http://pribram.charita.cz/fotogalerie/canisterapie/
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Dneska jsem konečně vyřídil vdovskej důchod. Bude se hodit protože takhle bych to dlouho neutáh ani s Krtkoplatem. pak sjem jel na konzultaci s psychiatrem co měl máti v péči v nemocnici. Ptal jsem se ho na psoterapii a řikal že s tim má dobrý zkušenosti u takhle postiženejch pacientů a že je to dobrej nápad. Rozhodně to doporučil. Ještě večer zavolam její ošetřující doktorce a zařídíme léčebnýho psa. Jinak máti furt při starym :-( leží, kouká, reaguje a když už se snaží mluvit tak potichu a nesrozumitelně.

Lihobaron

naahodou takhle z boku  OK uvidim pak vecer ve zpravach ji ukazou urcite aji zezprdu..

jb

kurna se divim, ze nepotreboval pinzetu a lupu :)
no mozna by stacilo, kdyby ji videl zepredu :)

Lihobaron

Citace: fido kdy April 03, 2013, 08:24:57 AM
Hlavne nejak nechapu, jak to ublizi jeji cti, ze ji stipne do prdele, kdyz ona se dobrovolne zivi tim,
ze za prachy dela ze sveho tela esteticky doplnek a liba cizi chlapy.
Nic proti tomu, at se kazdy zivi tim, co umi, ale at si pak nestezuje :)

presne.. ja to slysel dopoko v radiju je to katastrofa kam to vsechno speje..

fido

Hlavne nejak nechapu, jak to ublizi jeji cti, ze ji stipne do prdele, kdyz ona se dobrovolne zivi tim,
ze za prachy dela ze sveho tela esteticky doplnek a liba cizi chlapy.
Nic proti tomu, at se kazdy zivi tim, co umi, ale at si pak nestezuje :)

brano

Asi tak. Ale najviac vrestia vselijake nechutne chlpate feministky a teply reporter. Toto su fakt globalne problemy ludstva.

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy April 03, 2013, 08:00:27 AM
http://sport.sme.sk/c/6754634/nemohla-som-mu-vylepit-vravi-hosteska-o-saganovi.html


zasrobia aferu z hovna  :BMS:

IMHO nechápu, proč by mu nemohla v přímém přenosu jednu švihnout :)
Hnedle by byla nejpopulárnější hosteskou :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Jerry.Gunman

JJ, na jaře vždycky proběhne republikou vlna střevních chipek - to jeden-dva dny bluješ jak protržený kanál, pak je Ti tak 2-3 dny totálně na umřetí - no a pak se z toho nějak zmátoříš a je to OK
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Siri se nejaka vlna sracek/blicek. Manzelka vari ve skolce a uz dostali varovani, ze ditka nejak odpadavaji.

Krtek

no ty volééééé..... přijdu z odpolední a obě holky mi doma od 10h blejou :-( Jestli nepřestanou do půlnoci tak jedem na pohotovost. Čimž se asi odkládá zítřejší návštěva LDNky :-( Vřískot do školky nemůže a manželku do práce taky reálně nevidim.

Jerry.Gunman

2 krtek:

JJ, canisterapii rozhodně odzkoušejte, známej doktor si ji poměrně dosti pochvaluje - že to lidi doslova  probudí z takové té letargie přežívání na přístrojích ... A s maminou samozřejmě držím palce
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

FPT

zkus někoho soukromýho, aspoň konzultaci. a co nejdřív.

a s těma poplatkama to holt tak je - je to totiž jedna z mála věcí, za který je může někdo efektivně buzerovat.
--O-o-O--

Krtek

Za psychiatrem jsem chtěl zajít ještě dneska ale už jsem to nestih. Zítra se zeptam v LDNce co mi řeknou oni, jak budou postupovat a zkusim se zeptat toho psychiatra co jí vyšetřoval, co je pro ní nejlepší. Já je rozhodně nezavrhuju. A vim že jsem asi ten, co pro ní může udělat nejvíc na světě. Tak musim využít všechny možnosti. Kámoš pejskař radí nějakou tu psoterapii, to by taky mohla bejt dobrá věc když je máti vysazená na psi. Poptam se a vyzkoušim co bude v mých silách zařídit.

Krtek

jasan, nic proti poplatkum ale zákon je v tomhle udělanej blbě. Zaplatil jsem a snad bude mít někdo ve vedení VZP brzy třeba na nový autíčko. Spíš mi šlo o ten přístup - o převozu pomalu neřeknou a když jo, tak omylem a pak se divěj ale prachy až v první řadě.

FPT

ale zákon je zákon přece, ne? možná je hloupej, ale má se dodržovat, protože jednou platí.

jinak držím palce, ať je mámě líp. psychiatry a psychology nezavrhuj, zkus to ještě z někým zkonzultovat.
--O-o-O--

Krtek

O víkendu nás mái kapku povzbudila. V pátek a sobotu sice skoro pořád spala když jsme za ní byli ale v neděli byla při vědomí. Očividně vnímala a byla vzhůru. Když jí manželka lechtala na noze tak s ní hejbala. Jinak stav ale furt stejnej. Leží, kouká a nepohne se a když se snaží mluvit tak strašně potichu a nesrozumitelně. Snad nemele nesmysly protože vždycky řikala něco podle toho co jsme jí řikali my. V pondělí jsem u ní byl celej den a bylo to stejný. Snad jí to potěšilo, těžko říct. Ale snědla celej oběd když jsem jí nakrmil já. Jinak prej sní tak půlku.
A jen tak mimochodem jsem se od sester dozvěděl že dneska jí převážeji na LDNku na DObříš. Že by se někdo uráčil mi zavolat nebo něco říct.... A když jsem se divil že o ničem nevim tak mi pro změnu dneska ráno volala doktorka že prej se mi převoz nezdá a že jestli jí chceme teda domu ? Já namítal že mi nikdo nic neřek a že jsem čekal co na to psychiatr a jeslti jí nedaj spíš tam a ona že prej jsem se nikoho neptal.... Jasně byl jsem tam ve čtvrtek i pátek. potkal jsem tam tu "doktorku" co měla máti na starosti minule než šla zase na JIPku a ta mi řikala že mi stejně nikdo nic nepoví když tam leží den ať počkam po neděli.  :BMS: Ale zájem to maji, jakmile jsem se tam objevil, zajímalo je jestli zaplatim regulační poplatek 2800 kč nebo jestli maji dát mamce dlužní úpis.
Že jinak s regulačníma poplatkama souhlasim ale tohle je moc. Co se lhalo v médiích, maji ty poplatky odradit lidi od zbytečnýho marodění a otravování doktorů. proti tomu nemam ani ň. Ale když někoho doveze RZta v bezvědomí a je v něm měsíc tak on asi je lempl a chce tam otravovat a překážet  :WTF:

atnarfus

Tady byl v jedne vsi farar, ktery jezdil na masine, na fare poradal motorkarske srazy, kdyz o pouti pekli prase tak mu dal posledni pomazani...
Stare baby ho vykousaly.

Vena

Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Lihobaron


Ladik

jj nesnáším agresivní alkoholiky, a co že to máš rád Lihošu?

Lihobaron

ja mam nastesti vopice "kamaradsky".. delat nachcanej hulvata nebo nasilnika okamzite prestanu.. a to mam picecko vic nez rad..

Krtek

jako normální to neberu ale jako častý jsem to viděl dřív dost. Spousta kamarádů mi řikala, jakej je u nás svatej klid (neznali tátu vožralýho a i kdyby, na mně byl jak mýlius). Ale těch jejich 35 let soužití bych řek se tak nějak vystupňovalo i když už né nějak fyzicky ale spíš na ten stres kdy už na sebe byli alergičtí jenom pro blbý slovo.
Tchýni bejvalej tvhán třískal po slepu berlema když už viděl před smrtí jenom obrysy. Vždycky se zeptal kdo tam je a pokud tchýně, tak jí řachnul. A přes to ho obskakovala a oplakala.

Ladik

Citace: Krtek kdy March 26, 2013, 09:47:36 PM
nemůžeš soudit když jsi tam nežil, no. A znam, řek bych víc párů jako byli naši, než těch spokojenejch (jako třeba já s manželkou). Vlastně mi připadá že předchozí generace žila v nějakym tom permanentnim rozhádání a málo kde se lidi snesli úplně a pořád. Dost určitě dělal chlast a neochota rozvádět se. Taky se dřív tak nějak bralo benevolentnějš, že chlap si zjedná pořádek růčo.

spíš si v tom vyrostl tak ti to připadá normální

Krtek

nemůžeš soudit když jsi tam nežil, no. A znam, řek bych víc párů jako byli naši, než těch spokojenejch (jako třeba já s manželkou). Vlastně mi připadá že předchozí generace žila v nějakym tom permanentnim rozhádání a málo kde se lidi snesli úplně a pořád. Dost určitě dělal chlast a neochota rozvádět se. Taky se dřív tak nějak bralo benevolentnějš, že chlap si zjedná pořádek růčo.

Ladik

hmm co na to říct, říkat někdo mojí mámě to co píšeš pomohl bych mu sám, sorry

Krtek

hele těžko říct. Ale táta umřel přirozenou smrtí na zbytnění a zástavu srdce. Ale je možný že šel spát s obvyklym "polib mi pr..l p..o!" a máti s podobnym citátem :-( Oni pro sebe těžko našli slušný slovo, kor když táta chtěl rum. K večeru se nejvíc hádali když ho máti nutila vzít si plínu a on nechtěl. Ale měl jí na sobě co jsem viděl, když ho odnášeli.

Ladik

neměli spolu nějaký konflikt, který se zvrtnul?

Krtek

No a dneska zase převoz z JIPky na internu. Už snad definitivně vyloučili všechny nemoci, úrazy atd co je napadly z fyzickýho hlediska. Zatim se shodli všichni doktoři že to je nejspíš nějaká Katatonie. Prej strnulej stav po nějaký psychický příhodě, sesypání se atd. Těžko říct, co se u našich v ten den dělo. Prej jí do křesla skoro určitě nedostal cukrovkovej záchvat ale proč tam spadla do křesla a zůstala 3 dny.... Tenhle stav může sám odeznít za pár hodin nebo pár let nebo zůstat na vždy :-( Léčba na to prej neni. Ale potěšilo mně že jsem máti zastihnul kapku čilejší a dokonce řekla i celou větu srozumitelně když jsem jí řikal jak se maji doma psi.

Krtek

Tak skoro žádná změna. Je teda vidět, že JIPka mamce asi svědčí. Tenhle víkend nebyla tak spavá. Včera i dneska byla vzhůru a určitě nás vnímala. Ale mluvit asi nemůže a ani se nesnaží :-( Jedla sice hezky ale mam strach aby to už nebyl podmíněnej reflex. Zkoušeli jestli to nebude Parkinson a asi ne. Včera reagovala když jsme jí řikali o psech. Dneska jsem cítil jak mi různě silně mačkala ruku. Tak jsem zkusil navodit téma táta a když jsem o něm mluvil, poznal jsem že chce asi brečet. Rty zatáhla dovnitř a klepala bradou. Jinak zase už nic. Leží, kouká, mrká. Už i doktoři se snad přikláněji k psychický příčině jejího stavu. Ani netušim jestli poznala manželku a Vřískotka.

Krtek

mně to přijde jako poslední zoufalá křeč když už nevědí kudy kam. Dneska pořád stejný. Leží, spavá, nekomunikuje a rehabilitujou jí sestry pasivně.

Olive

Krtku, to je dobrá zpráva, ne? Neříkali za jak dlouho se vysazení medikamentů projeví?
Asi navždy Volvo V40

Krtek

Dneska máti zase převoz nazpátek na JIPku. Prej se situace nezměnila ale chtěji jí mít víc pod dozorem protože zkuseji vysadit veškerou léčbu a uvidí se kam to bude směřovat :-(

Jerry.Gunman

Sakra, Krtku, to jsou chmurné zprávy :((((((((((
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

jo život je sviňa :-( Dneska mi po telefonu ani nechtěli nic říct. tak jsem jel do nemocnice. Mam se prej spíš připravit na nejhorší než mít nějaký zbytečný naděje  :'( Po 14 dnech v nemocnici usoudili že je to asi z hypoglikemickýho záchvatu kterej měla máti ty 3 dny v křesle doma. Prej jí to asi odrovnalo mozek. Mně to nepřipadá reálný když po týdnu byla schopná počítat a uvažovat o kalendáři. Dneska spokojeně spala, chrápala a ani neměla teplotu a pot v obličeji. To mně trochu uklidnilo a snad jestli to má přijít, tak to přijde v klidu :-(

bibo

krtku život je sfina holt v tomhle neni co poradit  držim ti palce at to zvládneš

FPT

--O-o-O--

Krtek

No optimismus mně fakt opouští :-( Ještě včera jsme mamku jakš takš probrali ale mlela úplně z cesty. Ptala se na kmotřičku (asi její teta myslim) a mně nepoznala když jsem se ptal, jestli ví kdo jsem. Ani na Vřískotka už nijak nereagovala. K tomu pořád to klepání jak drahej ratlík, v očích děs a zpocenej obličej.  Pak koukam že má něco v puse a byly to 3 nerozpuštěný prášky, asi od snídaně. Tak jsem vlít za doktorkou co to je a nahnali tam sestru která jí nějak dala napít a spolkla je, prej si příště daji pozor.
Dneska jsme mamku už vůbec neprobrali. Pořád spala, občas i chrápala. A koukam že jí natelka levá ruka jako lopata. Měla jí něčim zaškrcenou v zápěstí. Tak jsem šel zase za doktorkou jestli něco neni blbě. Prej jí tam asi nechali škrtidlo od doběru krve. By mně zajímalo jak dlouho by jí to tam nechali. A je divný že ho měla na zápěstí. Prej jí to krvácelo tak jí museli dát škrtidlo (má blbou srážlivost krve ale maji s tim kurva počítat, ne ?) Tak řikam sestře jestli by spíš neměla bejt teda na JIPce když jí nemaj pod dozorem a evidentně ho asi potřebuje a hned prej na ní nemam bejt zlej, ona za to nemůže... Měla nějakou kapačku tak se ptam doktorky co to je a prej že má nějakej zánět v těle, nevědí jakej a léčej jí (iod pátku!) kombinací 2 antibiotik a pak se uvidí. Teploty 38,5.  LDNka ani převoz jinam teď prej nepřipadaj v úvahu. Že mi nikdo v pátek ani včera nic neřek když se pokaždý ptam doktorů.
Mně připadá že se máti od převozu do nemocnice v úterý zlepšovala, min. neděli seděla a bavila se s náma. Až když jsme jí řekli že táta umřel tak to jde od 10 k 5ti, né li k nule. Doktoři furt melou to samý že to antidepresiva a rehábko v LDNce spraví a že je dobře že jsme jí to řekli hned. Já si myslim opak. Mělo se počkat až by to zvládla fyzicky a pak jí to říct. Sice by se zase sesypala ale nepotřebovala by otáčet jak prase na grilu :-( Psychiatr z ní samozřejmě nic v pátek nedostal, zase jí bude "vyšetřovat" příští tejden.

jb

ja nemluvil prece o vzhledu LDN... ale je to jako vsude o lidech.. v jedne se k babi chovali, jak tu pisou nekteri... a jeste se pocuravala a nikdo to neresil... pry staroba.. ale po prestehovnai jinam, jedna sestra takova lidska, ktera si oznaceni zdravotni sestra zaslouzila.. ostatni byly opravdu vhodne tak na vynaseni nocniku.... tak ta normalni sestra nam pak volala, ze to bylo tim, kdyz byl duchod, babi byla na pokoji na konci chodby.. a mela strach, ze na ni nezbude... zacali z druhe strany a starecka inkontinence byla fuc... ale to chce neco jine, nez prasky, antidepresiva apod..

ja nemluvil o fasade ani o rekonstruovanych pokojich...