Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 16 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

jůůůů, já jsem kliďas.
--O-o-O--

T-Diesel

ja to moc neznam
nejsu prchlivy
ja ani nevim kdy sem byl naposledy tak vytoceny ze bych sa neovladal a rozbijal veci
ale asi je to spatne jak tak sleduju okolo :)


Krtek

jo to znam... onehdá jsem u nás v kanclu taky házel věcma. Vlastně mam štěstí že mně nevyhodili. I když nikoho jsem netrefil, šéf se bál říct jediný slovo... Já prostě zbroják nechci.

Ladik

mám pocit že frajerovi to přerostlo přes hlavu, dařilo se mu, narostly mu ramena, chtěl více, začal brát, z toho mu hráblo a když si mladá něco dovolila říct tak se to v něm hnulo a vyjel a už se nezastavil

už tě někdy někdo hodně nasral?
Jak v člověku bouchnou saze a adrenalin ti stříká i ušima tak si dovedu představit, že bych někomu ublížil a to nic neberu ;-)


Krtek

No co jednou dvakrát trefil omylem... A když byl v ráži tak už to musel dokončit.



Romanius

chápete načo strielal do vzduchu??? zbytočne minutý náboj http://zahori.sk/aktualne-vytrznost-v-plaveckom-stvrtku/


atnarfus

Myslel jsem si to  :P

Romanius

frantooo, myslím to ironicky!

atnarfus

Tak jezdím taky. Normální vyhýbání se překážce. Zítra jedu do Jihlavy a to znamená držet se uprostřed silnice a sem tam uhnout jenom protijedoucímu autu.

Romanius

pozrite na hajzla, ako tam klučkuje, spomaluje, jazdí v protismere! by som mu roztrhal vodičák, poslal ho do basy kreténa! http://www.mojevideo.sk/video/189bd/cesta_prvej_triedy.html

Romanius

Fuuuuu, to si teda dost dovolila povedat! Vsak ste clenmi nato, asad je nepriatel vsetkeho ziveho http://www.outsidermedia.cz/Syrie-Je-tohle-jeste-zurnalistika-1.aspx

Ladik

Citace: Lihobaron kdy February 15, 2013, 09:38:13 PM
spravnej frajer neplati faktury vubec..

no jo ale mě se nechce do skocka :)

Lihobaron

spravnej frajer neplati faktury vubec..

Ladik

Citace: Romanius kdy February 15, 2013, 11:33:20 AM
Jaak nemaj vic? Coooo nemaj vic? Par chcechtakov na auto nemas? Kupujes to bez depehaaa, okradas stat, dane neplatis a vsetko beres bez faktur. A potom ze nema, hmmm :-)

socky jako ty našmudláno přesně a nemaj na to platit více ;-)
já na to mám tak rozhazuju jak Krtek :)

Romanius

Jaak nemaj vic? Coooo nemaj vic? Par chcechtakov na auto nemas? Kupujes to bez depehaaa, okradas stat, dane neplatis a vsetko beres bez faktur. A potom ze nema, hmmm :-)

Ladik

Citace: Romanius kdy February 14, 2013, 10:25:33 PM
čooo? ty si taká socka? ja že si to vyplatil v hotovosti! ufff, že vraj lízing, pchee :)
hotove plati socky, bo nemaj vic, ja Ty penize radsi vicekrat otocim nez smudlat pak a nakupovat furt jen v lidlu, dal jsem jim jen pul mega zalohu :)))

brano

Kto? Papez Valentin? Ten uz odstupil.

Romanius

no co chlopi? ako valentín? tiež na to serete? :)

Romanius

Citace: LadYk kdy February 14, 2013, 09:12:17 PM
Krtku proc dat nekomu treba 300tis. kdyz si za to mohu do toho baraku koupit vybaveni, Ty jsi fakt exot a to nejsem setrilek, mesicne dam jen za leas diskosky  23, Pak tam bude nejaka silnicni dan, zakonna, takovych 5-8 mesicne dam za naftu, kurwa ja su vlastne bohac ;)

čooo? ty si taká socka? ja že si to vyplatil v hotovosti! ufff, že vraj lízing, pchee :)

Romanius

Citace: Lihobaron kdy February 14, 2013, 06:25:42 PM
melo bejt tak dej 25 €  ::)

jj, pochopil som :) dal som 20 a robí im to asi niekto iný, kto to urobí zadara. síce to asi urobí z toho png z rozmermi 480 x 480 px pri 72 dpi a bude to totálne napiču, ale medziplanetárna korporácia ušetrila 20 € :)

FPT

Jo skromnost (:

Odesláno z mého ThinkPad Tablet pomocí Tapatalk 2
--O-o-O--

Krtek

Hele já si třeba uvědomuju že si žiju dooost nad poměry průměrný český společnosti. A řídim se heslem že když žeru tak nemlaskam. Možná díky svý skromnosti pro mně neni moc rozdíl jestli mam mít měsíčně 30 nebo 100 litrů. Kdysi jsem si dal limit 15 tisíc a cokoliv nad je prostě nadstandard. Pokud teda zrovna neřešim koupi nemovitosti :-)

Ladik

Krtku proc dat nekomu treba 300tis. kdyz si za to mohu do toho baraku koupit vybaveni, Ty jsi fakt exot a to nejsem setrilek, mesicne dam jen za leas diskosky  23, Pak tam bude nejaka silnicni dan, zakonna, takovych 5-8 mesicne dam za naftu, kurwa ja su vlastne bohac ;)

brano

Meles picoviny. A 60 percent to urcite nie je. ja som napriklad nikdy auto bez DPH nekupil. A to si iny pan potom ked pri mega ti je jedno hore dole 30 percent. vidim ze ludia sa maju vyborne, treba im zobrat.

Krtek

Hele já zvyšování daní nepodporuju. Ale když jsem onehdá vybíral barák tak mně nějaký částky do řekněme 30% jsou u prdele. Buďto stojí domek 1 mega takže jestli 800 nebo 1,2 je pro mně stejný, když byl barák kolem 2 mega, obdobně beru rozptyl 1,8-2,5 mega. Já beru za normální kalkulovat s nějakou rezervou.
No a ono zrovna platit DPH za něco s odpočtem DPH... to je taky argument. Ale nevim jakej je stav dneska když už se nemuseji kruvit auta mřížkou.  A pokud vim, víc jak 60% aut se u nás (nevim jak u vás) prodává jako služebáky takže normálního člověka to fakt moc nepostihne. Ten sotva ušetří půl mega na nějakou koktu do 120 kW.

brano

Jo, socan. ked ma na auto za mega tak sa 6 PETek strati. Chod s tym do pice Krtku. Ked ma niekto na auto za mega tak uz zaplatil zanho DPH, jazdi asi viac ako socka teda plati ovela viac za spotrebnu dan a DPH z paliva ktoreho pri tom vykone zozerie viac. Neee, jebat nanho ze sa ma lepsie , dojebemeho a ojebeme ho o prachy ked sa mu dari. Ale srat na to, tomu nasmu kokotovi to s danami vychadza, nema prachy tak zvysil dane a stalo sa co? eeee, paradox, vyber dani sa znizil. Ako to?   :WTF:

Lihobaron


Krtek

Citace: T-Diesel kdy February 14, 2013, 08:14:38 AM
tak pro krtka este raz a po cesky + polopaticky:

1) prvni zapis drzitele motoroveho vozidla kategorie M1 (= osobni vuz) do evidence vozidel v SR, pokud je vykon motoru do 80 kW vcetne a prvni zapis drzitele motoroveho vozidla kategorie N1 (= uzitkac) s nejvic tremi misty na sezeni ... stoji 33 E

2) prvni zapis drzitele motoroveho vozidla kategorie M1 (= osobni vuz) do evidence vozidel v SR, akorat s vykonem nad 80 kW je zpoplatnen nasledovne - viz tabulka. Tato tabulka neplati pro uzitkace N1 s max 3 mistama na sezeni (tam sa plati 33 E viz bod 1)

uff
tak co na to povis vcilka, furt sa ti to zda normalni?

Tak dík za osvětu. Sice je to pakec, to uznávam ale zase se jedná o zápis funglovky nebo dovoz ojetýho vraku. A v ceně funglovky se to celkem ztratí. Mít na auto za mega, tak mně přihlášení 6 pětek nevytrhne. Přínos vidim že to snad omezí přitahování starejch klumpů +200kW

Mimochodem až někdo narazíte na obchoďák kde je běžně k sehnání RC cola bez cukru, dejte vědět, máte u mně kilo.

Romanius


Lihobaron


Romanius

nassssratý som! mám robiť nejaké blbosti pre jednu svetovú konzultačnú spoločnosť. sídla to má po celom svete, new york, londýn, kuala lumpur, paris ... ale nevedia si dodať normálne logo! len png z webu! a ked im dám cenu 20 € za výrobu loga, tak div že sa neposerú, kreténi !!!!!!!!!!!!!

Romanius

Citace: LadYk kdy February 14, 2013, 01:18:53 PM
hele tak už tomu frajerovi co zabil roma kuší něco našli
moc lidí ho podporovalo tak za tohle ho jistě poplivou

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/190872/zastrelil-kusi-udajneho-zlodeje-hrozi-mu-16-let-na-krku-ma-i-pohlavni-zneuzivani.html

no jasnéééé, pohlavné zneužívanie detí! jak americké, jak ohavné! dajte mu doživotie :)

Ladik

Citace: FPT kdy February 14, 2013, 06:49:08 AM
asi se tím navěky vyobcuju z vaší ctěné společnosti, ale mně to přijde docela vtipný.

to bude tím, že si pražák ;-)

Ladik

hele tak už tomu frajerovi co zabil roma kuší něco našli
moc lidí ho podporovalo tak za tohle ho jistě poplivou

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/190872/zastrelil-kusi-udajneho-zlodeje-hrozi-mu-16-let-na-krku-ma-i-pohlavni-zneuzivani.html

Romanius

boože ládýku, dyť to je pro tebe jeden voběd. ale koukni na ty děcka chudý, černý ...

Ladik

No tak po me by chteli za zapis diskosky vic nez 1600 ecek

T-Diesel

February 14, 2013, 08:14:38 AM #1434 Last Edit: February 14, 2013, 08:18:56 AM by T-Diesel
Citace: Krtek kdy February 13, 2013, 09:05:33 PM
běžný TDičko kde jsou MAXIMÁLNĚ 3 místa pro lidi. Takže zase tak běžný mi to nepřipadá.

tak pro krtka este raz a po cesky + polopaticky:

1) prvni zapis drzitele motoroveho vozidla kategorie M1 (= osobni vuz) do evidence vozidel v SR, pokud je vykon motoru do 80 kW vcetne a prvni zapis drzitele motoroveho vozidla kategorie N1 (= uzitkac) s nejvic tremi misty na sezeni ... stoji 33 E

2) prvni zapis drzitele motoroveho vozidla kategorie M1 (= osobni vuz) do evidence vozidel v SR, akorat s vykonem nad 80 kW je zpoplatnen nasledovne - viz tabulka. Tato tabulka neplati pro uzitkace N1 s max 3 mistama na sezeni (tam sa plati 33 E viz bod 1)

uff
tak co na to povis vcilka, furt sa ti to zda normalni?