Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 11 Hosté prohlíží toto téma.

FPT

asi se tím navěky vyobcuju z vaší ctěné společnosti, ale mně to přijde docela vtipný.
--O-o-O--

Romanius

Citace: LadYk kdy February 13, 2013, 10:03:15 PM
tak sa kukni a neříkej že nejsu erteplaky když tam su
kuk dole první klip

http://www.mcdonalds.cz/cs/novinky/lidovky.shtml?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=Longterm

tyyy jo, tak to je fakt síííla!  :BMS:

FPT

Citace: elpidio kdy February 13, 2013, 09:12:29 PM
To musí být tím umělým sladidlem v RC kole...
*943* *943* *943*
--O-o-O--

brano

 *827*

Konecna. A ty ludia okolo ako sa tvaria ze veldielo robia... nemaju fakt uz boha pri sebe,cele zle, trapne.

Ladik

Citace: T-Diesel kdy February 13, 2013, 11:13:37 AM
woe, si pletes erteple a teplaky!!! :D

ale reklamu sem nevidel

tak sa kukni a neříkej že nejsu erteplaky když tam su
kuk dole první klip

http://www.mcdonalds.cz/cs/novinky/lidovky.shtml?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=Longterm

elpidio

To musí být tím umělým sladidlem v RC kole...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

běžný TDičko kde jsou MAXIMÁLNĚ 3 místa pro lidi. Takže zase tak běžný mi to nepřipadá.

T-Diesel

no, to sa vztahuje na kategoriu M1, coz je obycejny osobak
a henty ciselka znamenaju, podla teho jaky mas vykon motora toz tolej zaplatis jako prihlasovaci poplatek, esi to spravne chapu.
takze za bezny trilitr TDI vyplaznes pres 40 tisic v prepoctu. Dost drsne teda.

FPT

--O-o-O--

Krtek

Nevim, na osobák mam řidičák Béčko, na malou motorku bylo nějaký M a víc mně nikdy nezajímalo. V TP mam u typu auta vždycky osobní nebo tak nějak. Jiný písmen nějak neeviduju. Asi to zase znepřehledňujou

FPT

krtku, zpátky do autoškoly... nebo aspoň na google. i když v tvým případě spíš na bing.
--O-o-O--

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Nevim ale nejvýš 3 místa k sezení má co ?

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Krtek

Za přihlášení náklaďáků se snad platí hodně i u nás, ne ?

T-Diesel

premyslam esi totok nepatri nikam jinam, ale lepcejsi rubriku nemam cas hledat
kurna to tam fico mysli vazne??
ZEMAN

T-Diesel

Citace: LadYk kdy February 13, 2013, 01:09:30 AM
nejtrapnější reklama co jsem v poslední době zaznamenal v telce je reklama na mekdonald
jak tam stojí ti dva šohajové, mluví jak Defa a chtěj něco s ertééplákama
kurwa kdo jim to schválil?
Tý holce za pultem je to trapný už od pohledu :-))

woe, si pletes erteple a teplaky!!! :D

ale reklamu sem nevidel

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy February 13, 2013, 10:20:59 AM
erteple? tento výraz sa u vás používa? mám dojem, že to je niekde zo stredného slovenska - ertepla, švábka ...

Erteple sa používajů na slovácku a co vím, tak aj na valachách - tam už to ale začíná pomalučky přecházet do kobzolí :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

erteple? tento výraz sa u vás používa? mám dojem, že to je niekde zo stredného slovenska - ertepla, švábka ...

Jerry.Gunman

Citace: LadYk kdy February 13, 2013, 01:09:30 AM
nejtrapnější reklama co jsem v poslední době zaznamenal v telce je reklama na mekdonald
jak tam stojí ti dva šohajové, mluví jak Defa a chtěj něco s ertééplákama
kurwa kdo jim to schválil?
Tý holce za pultem je to trapný už od pohledu :-))

Neviděl jsem :(
Prý tam chtějí nějaké hranaté erteple, či co :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Trapne? Tak to bude mat u naroda uspech, pubertaci budu jasat

Ladik

nejtrapnější reklama co jsem v poslední době zaznamenal v telce je reklama na mekdonald
jak tam stojí ti dva šohajové, mluví jak Defa a chtěj něco s ertééplákama
kurwa kdo jim to schválil?
Tý holce za pultem je to trapný už od pohledu :-))

ferinom

tak s mrnusom bojujeme s chorobami. On v piatok a ja v sobotu sme chytili daku pliagu. Mrnusa to ale vzalo riadne, kasel, sopliska vysoke teploty. :( ale aby chvilu polezal v posteli to nie. aj teplotami nad 38 musi vymyslat.

Romanius

hihi, ked to funguje na krmitku, tak to bude fungovat aj u mna :)

elpidio

Něco podobnýho máme na krmítku.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

Modifikovaný tavitelný vrchní pás pro místa se sklonem do 12°, kde není možné použít šindelové pásy a má být zachován totožný vzhled této plochy.

http://www.strechy-thermowood-izolace.cz/finsky-asfaltovy-stresni-sindel-katepal-prislusenstvi/235-modifikovany-vrchni-pas-v-rolich-katepal-k-ps-170-5000.html

Lihobaron

vymejslis vymysleny.. dela se sindel v pasech, neboli jakasi lepenka ale z sindelovyho materialu. normalne se to mezi pasama svari a muzes to mit i na sklonu 1%  ;)


brano

Alebo to podpal :) Kurwa, taky hnus na dvore...

Romanius

Citace: LadYk kdy February 09, 2013, 06:44:17 PM
Tak Tu strechu predelej na vetsi sklon

neblázni! prečo by som to robil? keby som tým niečo získal, tak ok, ale toto by boli len vyššie náklady. a unimobuniek na svete sú miliony, takže to nie je nijaké špeciálne riešenie čo potrebujem. len som sa chcel poradiť so skúsenými, či lepenka alebo plech. iné možnosti ani nie sú

Ladik

Tak Tu strechu predelej na vetsi sklon

Romanius

tu unimo som tam kupil s pozemkom, využijem to ako zahradny domček. ked už to je, tak to využijem, neee? :) minuly rok som to akurát odpláštil, celé to bolo hnilé, čiastočne obrusil. teraz hned ako počasie dovolí spravím patky, uloží sa na miesto a idem to zas opláštiť. najlepšie mi vychádza falcovaný plech

brano

Barák, barák. A on ide stavať likusak jak Borek.

Romanius

February 09, 2013, 04:48:38 PM #1401 Last Edit: February 09, 2013, 04:59:28 PM by Romanius
kucííí, riešim takú vec a neviem celkom ako a čo. idem dať dokopy starú unimobunku, len neviem ako na strechu. sklon je tam dosť malý, odhadujem menej ako 10°, skor tak 7. a neviem akú krytinu tam dať. asfaltový šindel sa odporuča na sklon okolo 15°, plechová strecha tak 10, takže mi najlepšie vychádza lepenka, čiže IPA. oplechovať boky a prelepiť ipou? a potom preliepať každé 3 roky - a to sa mi nechce. alebo je lepšie ísť do plechu a pri pokladke radšej spoje lepiť na zvýšenie odolnosti voči snehu ...

Lihobaron

ajo, e85 ne E80.. holt uz mam neco vypitozo..

FPT

85% lihu, zimní by měla bejt 70%
--O-o-O--

Lihobaron

vono to je snad 80% lihu zbytek benzin a pres zimu nejsem si jistej jestli nedavaj lihu min.. takze na piti moc nee, jen tak dva tri panacky  ;)

Romanius

40 litru cisteho liehu? :-)

Romanius

Citace: brano kdy February 09, 2013, 08:39:54 AM
Peniaze sú , ne ? Kazimir III. Tak povedal.

http://hnonline.sk/ekonomika/c1-59281620-kazimir-zaplata-rozpocet-peniazmi-z-2-piliera

A ja som myslel, ze ked vezmu peniaze urcene na dochodky, tak maju zostat v SP na dochodky. Ale je jasne, ze ked slubili istoty svojim sponzorom a kamaratom, treba srat na nejake dochodky

Lihobaron

no me teda rozhodne ne  ;)

FPT

No, vzhledem k tomu, že tomu přibylo tak 30-40 koní, tak jsou dojmy dost dobrý. Auto se znatelně ztišilo, to je asi největší rozdíl. A taky to, že za tisícovku natankuju skoro čtyřicet litrů, to je příjemný (: Uvidíme, jak na tom bude spotřeba.

Co se týče dojmů z 9-5, no, jak bych to řekl. Je potřeba mít pořád na paměti, že to auto stálo míň než lepší rodinná večeře v Alcronu. Koketoval jsem s myšlenkou pořídit hezký CS, ale jsem rád, že jsem šel do 9-5. Nemám s tím autem jedinej problém, sžít se s ním mi trvalo asi třicet sekund. Vlastně jediná věc, která mi hodně chybí, je AUX vstup do rádia. Když to porovnám s CS, tak je tam lepší asi všechno. Ne o moc, ale vždycky o kousek - sedadla, volant, palubovka, světla, jízdní vlastnosti. Zůstal bych u 9000, pokud bych nechtěl sedan ani kombi, ten hatchback byl super.

Doufám, že jsem tě moc nenahlodal (:
--O-o-O--

elpidio

Citace: FPT kdy February 09, 2013, 09:15:06 AM
jo mimochodem, od včerejšího večera jsem tady lihobaron já, včera jsem natankoval prvních 40 litrů (:

A první dojmy ? A vůbec dojmy z 9-5 po změně z CS ? A ne že mě nahlodáš.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

ajeje, uz musim vstat.. jak se mluvi vo chlastu, nevydrzim lezet  pivo1