Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 13 Hosté prohlíží toto téma.

T-Diesel

navrhuju usporadat soutez o najlepsi kyselicu
gogo a elpidio si na sraz donesu ingredience a my budeme porota :)

Lihobaron

kdy muzem prijet?? :)

elpidio

Kyselica a majoránka ? To slyším prvně. Já dělám zelňačku tak, že nejdřív na sádle orestuju cibulku s kmínem, zapráším paprikou, zaleju studeným vývarem, nejlépe z uzených žeber, osolím, opepřím, přidám bobkový list, brambory, sušený praváky a povařím do změknutí brambor. Mezitím z kysanýho zelí vymačkám šťávu, dám ji bokem, zelí nakrájím na jemno a přidám do hrnce. Chvilku povařím, přidám šťávu ze zelí, klobásku (nejlépe pikantní) a šlehačku.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Comodo nebo ZoneAlarm

Romanius

January 12, 2013, 11:26:45 PM #1177 Last Edit: January 12, 2013, 11:33:58 PM by Romanius
nemate tip na firewall, niečo ako bol kedysi od keria, kde sa to pýtalo čo može a čo nemože na net? skrátka taký manual, nie tie automatické sračky čo všetko pustia. najlepšie free, alebo s tabletkou ...
a ešte je to na win7 64bit

Gogo

hele a co je s Branem?? Nějak se tady chvíli neobjevil...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron


bibo

tady je toho ale nově nakecáno  člověk tu pár dní neni  ještě že máme toho klauze bych nepsal asi dýl

Gogo

jj tak je to dobře, + majoránka!!!!
a šlehačka na konci to  je tečka...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

bobkovej, novy a celej cernej pepr davam uz pri vyvaru kosti  ;)

Ladik

Kuci nechci Vam do Toho kecat ale nezapomente na bobkovy list a nove koreni a na zaver smetanu

Lihobaron

hmm, tak to nemam.. klobasy a zebra pouzivam jedine veprovy :)

Gogo

a máš v ní valašské klovásy a valašské uzené žebra?? Pokud jo, tak je to naša kyselica :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

ja delam zelnacku zasadne z kysanyho.. proste ze zelaku.. takze vlastne, ja zeru valassku kyselicu  OK  :)

Gogo

zelňačka je u nás z čerstvého zelí, kyselica z kyselého a s uzeným...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 02:08:57 PM
no právě to se dělá z úzených žeber vývar, pak se oberou a spolu s klobásou se dají s bramborem a hlavně kyselým zelím , sůl, pepř, majoránka.....
nejvíc nejlepčí polévka. To snad už není ani polévka...

no tak to je normalne zelnacka, ne??

petrklm

Citace: Gogo kdy January 12, 2013, 02:05:22 PM
proč bioplyn ?? to s kyselicou nemá co dělat dědo :-))  teda zatím, zítra to bude nááářez :-)
Však já vím, že mám pravdu :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

no právě to se dělá z úzených žeber vývar, pak se oberou a spolu s klobásou se dají s bramborem a hlavně kyselým zelím , sůl, pepř, majoránka.....
nejvíc nejlepčí polévka. To snad už není ani polévka...
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

popis mi to, jak se to dela a co to je???? jinak ja ted voziram uzeny zebra..

Gogo

proč bioplyn ?? to s kyselicou nemá co dělat dědo :-))  teda zatím, zítra to bude nááářez :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

petrklm

to máš výrobnu bioplynu? Kolik ujedeš na jednu kyselicu?
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

žena navařila hrnec asi 15l valašské kyselice, kua jsem se vysloveně přežral, tohle už se nedá jinak popsat- je to mňaaamkaaaaa..
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

nejhorsi na tom je, ze ja bych to fakt nezneuzival  *946* ja bych to pouzival jen k zastrasovani a vydirani vostatnich diskutujicich museli by semi klanet a pritakavat a ve vsem se mnou souhlasit *886*

Lihobaron

no, popravde ja sem moc neposlal, ale pade to popravde neprebije :)

Ladik

Vic nez on?
takze bude stacit 50 Kc

Lihobaron

ja mam uz docela pod kulichem, takze ja tomu rozumim :)

Ladik

Kua blbej tel, mam tam plno jinejch pismenek, kdo nevi co sem psal napiste mi SZ :)

FPT

No, asi bys musel poslat víc než on (:
--O-o-O--

Ladik

Ja mu to rict nemuzu, musim but hodnej, asi mu posli nejaky penize any mi smazl minusy, pripsal prispevky na 2000 a Lihosoci pridat tak 500 minusu

hele kolik by to stalo Tome? :-)

FPT

Uvidíme, co se dá dělat (:
--O-o-O--

Lihobaron

leda zeby.. kdybych trebas, jak bych to, vis co, nekdo by moh mit zkracenej jakejsi interval.. znas to, hodina je dlouha doba a ja bych toho nezneuzival fakt prisaham  *946* to bych pak urcite zmenil nazor na naseho skvelyho admina  *753*  OK OK

FPT

tak na to se těším! (:
--O-o-O--

Lihobaron

sak dockej casu a zazijes peklo.. vlada lidu te necha cistit tady na forumu akorat tak spamovy kose  :WTF:

FPT

no jo, ale víš, že hlasovací právo tu mají pouze ti, co nejsou admini a mají nad 2000 příspěvků (:
--O-o-O--

Lihobaron

sak pockej my mu dame co proto.. dostane pekny kapky, P poloha este za jizdy, studenej do cervenyho, zadny chlazeni turba a ja vtom budu vozit kocky na pastvu.. budes litovat, ze ses dostal do krizku s luzou  :WTF:

Ladik

Ja v telefonu nevidim kolik mam prispevku ani kolik ma Lihos minusu, musel bych peep out na zobrazeni pro pc

FPT

hlavně, že necuká
--O-o-O--

Lihobaron

jinak ja v saapoj nejezdim.. ten drnca..

FPT

a to byl ladikův tisící příspěvek, to si na něm teda mohl dát záležet víc (:
--O-o-O--

Lihobaron

kua si povisil  *753*

Ladik

Si ho muzete pucovat, myslim auto, ted me mrzi ze jsem mu Nic neposlal kurde, sem se mohl svezt saaabem s milionem koniku

Lihobaron

tak rychle rychle at je co konfiskovat.. bez toho by sesazeni nebylo zabava..