Naše čacká polucie se opět předvedla

Založil Jerry.Gunman, October 07, 2012, 01:56:16 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Lihobaron

Citace: Ladik kdy December 16, 2012, 04:35:47 PM
a ty si čo? Braňo je aká hodnosť he?

no pucfleka nema no, ale zas ma 3xvic plusu nez minusuuu  :D

Jerry.Gunman

Citace: Ladik kdy December 16, 2012, 04:35:47 PM
Citace: brano kdy December 16, 2012, 03:40:37 PM
he, ale taky mestsky, to je ina sajba :) Som nieco s jednym poloopom riesil a kukam na tu nasivku a ze seržant... hehe, som sa zacal rehotat a on ze co vam je smiesne. tak som sa ho spital ze ci tie hodnosti vymyslal nacelnik alebo to vyhrali v tombole... strasnme sa urazil. *974*

a ty si čo? Braňo je aká hodnosť he?
:)

Osobně bych tipoval, že vysoká :D :P
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Citace: brano kdy December 16, 2012, 03:40:37 PM
he, ale taky mestsky, to je ina sajba :) Som nieco s jednym poloopom riesil a kukam na tu nasivku a ze seržant... hehe, som sa zacal rehotat a on ze co vam je smiesne. tak som sa ho spital ze ci tie hodnosti vymyslal nacelnik alebo to vyhrali v tombole... strasnme sa urazil. *974*

a ty si čo? Braňo je aká hodnosť he?
:)

brano

he, ale taky mestsky, to je ina sajba :) Som nieco s jednym poloopom riesil a kukam na tu nasivku a ze seržant... hehe, som sa zacal rehotat a on ze co vam je smiesne. tak som sa ho spital ze ci tie hodnosti vymyslal nacelnik alebo to vyhrali v tombole... strasnme sa urazil. *974*

Krtek

Co jsem se bavil kdysi s expolišem tak začínaj jako v armádě rotný atd tak lopicajti maji strážný, strážmistr atd

Ladik


Jerry.Gunman

JJ, šikuvní chlapci slouží v řadách naší polucie, ŠIKOVNÍ  *1001*  *912*  *1001*  *912*  *1001*  *912*

http://www.novinky.cz/krimi/287638-nahota-oplzle-otazky-a-sex-to-byl-policejni-vyslech-v-domazlicich.html

BTW, poručík, to už je vcelku vyšší šajba, ne?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

čo sa u nás deje a o čom sa nikde nedozviete http://www.beo.sk/reportaze/1590-blokada-verejnopravnych-medii-skoncila-fyzickym-napadnutim-stefana-potockeho-policajnymi-zlozkami

fizli soptili a mlátili kde-koho, zaujímavé je, že nikto ich činnosť nepreveruje. že konali v rozpore so zákonom o PZ nemá asi kto preveriť, divný štát toto. asi vyšší level zákonného štátu

atnarfus

Takový bordel jim nikdo tolerovat nebude. Podpálení vlastního modrého hadru vlastním zapalovačem za zatčení jistě stojí. Proč honit zloděje a kapsáře, když se dá bohovat s kriminalitou tak snadno.

Romanius

naša polúcie sa predviedla. Teda rozmýšlam, že či to vlastne bola naša polúcie, kedže tí čo zasahovali nemali zákonom predpísané označenie zboru polície - číslo, štátny znak - asi to boli nejakí terroristi. Ale že vraj je všetko v poriadku ...
http://indymedia.sk/index.php/spravodajstvo/domace/278-druhy-protest-za-sluny-ivot-3-zadrani-palila-sa-vlajka-eu

jo a za pálenie akejsi modrej látky s hviezdičkami že vraj 3 roky. divné, kedže EU nie je štát a tá modrá látka tým pádom nie je štátny symbol. a pri tom pálení ani nikoho nezabili, ale radšej mohli, to by dostali len 2 roky

Ladik

Citace: atnarfus kdy November 11, 2012, 10:23:31 AM
Reportáž jsem neviděl, ve škodovce ve skladu náhradních dílů jsem nebyl, ale ono to bude podobné jako ve dvaceti jiných fabrikách v evropě které jsem měl tu příležitost navštívit.

Pro představu:
stavba hektarové haly představuje cca 300 000 000Kč bez pozemku
vybavení regály, manipulační technikou... 100 - 200 mega podle úrovně

Hektar tedy máme cca za půl miliardy. To představuje 16 milionů ročně na odpisech.

Při řekněme sto tisících položek v takovém skladu je to 160Kč na položku a rok. Na položku, nikoli na kus. Té položky se tam protočí několik kusů až několik desítek tisíc kusů. V průměru řekněme sto kusů položky za rok. Jsme na 1,6Kč na kus.
Obv. se to rozdělí ještě podle velikosti položek a tedy typu skladování. Šrouby, O kroužky a podobná droboť je na prostor značně méně náročná, než nakosářské díly. Podrobněji už se v tom ale nikdo nepatlá.

To jsou pouze náklady na vybavení. Další jsou spojené s provozem, ale pro hrubou představu by to mělo stačit. Jedná se o jednotky korun na expedovaný kus, protože ty obrovské náklady jsou rozpuštěné do velkého počtu kusů.

Zapomeňme tedy konečně na provoz rodinných firem, kde se počítá úplně obráceně. Potřebuji vydělat 60k měsíčně, abych zaplatil hypotéku na barák, leasing na auto a ještě jsem měl na jídlo. Když tedy prodám 2ks čehosi za den, musím na každém mít patnáct stovek čistý vejvar.

ty se musíš oprostit od toho že jsi zaměstnanec
firmy nejsou pro to aby živily zaměstnance ale aby vydělávaly, každý kdo vynaloží větší úsilí a píli, chce vydělávat co nejvíce
ne živit lidi.
A mrkni se na to bylo to v primáckým automotorevue nebo jak se to jmenovalo ;-)
a to co popisuješ na konci je blbost, konkurence je právě u nás malých živnostníků ne tam kde prostě ten díl ti nikdo jinej nedodá, tam prostě buď chceš nebo jdi

Jerry.Gunman

Kurňa, jsme nejako utékli od phůvodnhího themathu, nhe?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

Reportáž jsem neviděl, ve škodovce ve skladu náhradních dílů jsem nebyl, ale ono to bude podobné jako ve dvaceti jiných fabrikách v evropě které jsem měl tu příležitost navštívit.

Pro představu:
stavba hektarové haly představuje cca 300 000 000Kč bez pozemku
vybavení regály, manipulační technikou... 100 - 200 mega podle úrovně

Hektar tedy máme cca za půl miliardy. To představuje 16 milionů ročně na odpisech.

Při řekněme sto tisících položek v takovém skladu je to 160Kč na položku a rok. Na položku, nikoli na kus. Té položky se tam protočí několik kusů až několik desítek tisíc kusů. V průměru řekněme sto kusů položky za rok. Jsme na 1,6Kč na kus.
Obv. se to rozdělí ještě podle velikosti položek a tedy typu skladování. Šrouby, O kroužky a podobná droboť je na prostor značně méně náročná, než nakosářské díly. Podrobněji už se v tom ale nikdo nepatlá.

To jsou pouze náklady na vybavení. Další jsou spojené s provozem, ale pro hrubou představu by to mělo stačit. Jedná se o jednotky korun na expedovaný kus, protože ty obrovské náklady jsou rozpuštěné do velkého počtu kusů.

Zapomeňme tedy konečně na provoz rodinných firem, kde se počítá úplně obráceně. Potřebuji vydělat 60k měsíčně, abych zaplatil hypotéku na barák, leasing na auto a ještě jsem měl na jídlo. Když tedy prodám 2ks čehosi za den, musím na každém mít patnáct stovek čistý vejvar.

atnarfus

Tisicovku i dvě, kdyz vídam vstřikovací lisy a vím za kolik jim vyrábíme formu na takový každý čudlík. Proti tomu je hangár s regalama jeste sranda.
Kamiony kteryma to vozi, jsou taky drahy, tak radeji deset tisic, at se jim to vyplati.

Romanius

proč pár korun? za malý plastový odliatok dám klidne stofku, i víc ...
dyť koukni na ten sklad, to nemuže stát korunu

Ladik

s děckama se nebavím,

dneska na Primě jste mohlo vidět jak funguje sklad a expedice náhradních dílů
fakt je to jen drobnost a divím se co si furt chtěj účtovat , dyť to musí stát pár korun to zázemí kolem ;-)

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

brano


bibo


Lihobaron

s vami budu kucí kamaradit, zlatej vek, zlati hosi :)

atnarfus

Citace: Lihobaron kdy November 09, 2012, 11:29:06 AM
lambadu sem zazil na zakladce, ty ses starsi?? kolik ti je??

Je nám stejně. Táhne mi na 38.
Než Lambáda dorazila na i vysočinu, byl jsem už na střední  :D

elpidio

Citace: Lihobaron kdy November 09, 2012, 11:29:06 AM
lambadu sem zazil na zakladce, ty ses starsi?? kolik ti je??

Už jsem se ti chtěl smát jak seš starej, ale teď vidím, že já taky http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Mně je tam to tancování vcelku u (_!_)
Vadí mi tam ale opětovné potvrzení skutečnosti, že v policii (ať již městské nebo státní) pracují jidé o jejichž inteligenci lze s VELKÝM úspěchem pochybovat a kteří bez jakéhokoli zákonného důvodu, jenom proto, že se tak oni sami rozhodli, někoho odněkaď vyhazují  :BMS:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy November 09, 2012, 10:32:54 AM
......teď blbnou při tomhle.

voe to ma pul miliardy shlidnuti na jutubu, to ma vic nez ladik karmu záporovu a to je uz co rict hhhhhhh  ;D ;D

Lihobaron

lambadu sem zazil na zakladce, ty ses starsi?? kolik ti je??

atnarfus

Je to zoufalost, ale to jsou podobné hity vždy. Když já jsem chodil na střední, tak se každý kroutil při lambádě, teď blbnou při tomhle. A co, když je to baví.

Lihobaron

nahodou ta korejska picovina je bozi.. paradne uchylny vcetne toho sikmace :)

atnarfus

Je to jak za komančů, kdy nás fízlové zastavovali za to, že jsme měli dlouhé vlasy a oblečení které se jim nelíbilo.

Romanius

za jakou demokracii? toto tu je demokracia? hahaha! zíde sa 300 mladých ludí, tak ich vyženú z verejného priestranstva. koho tu chránia??? komu pomáhajú??? mali si to tam odtrsat, zabavili by sa aj ludia okolo (polucajti určite nie, oni nechápu nič), možno by to zabavilo aj nejakých turistov ...

atnarfus

November 08, 2012, 09:22:50 PM #7 Last Edit: November 08, 2012, 09:25:33 PM by atnarfus
Kurva co má nějaký policajt co kecat někomu do toho, jak si někde na veřejném place bude skákat? Jsem nevýslovně šťastný, že městapo u nás před léty zrušili, protože se chovalo stejně dementně.

A co to tam z toho vejra leze? Jaký člověk, jaký položený život za demokracii?

Krtek

Podle mně tam nebylo nebezpečnýho vůbec nic.

Jerry.Gunman

Krtku, podle mne je daleko větším nebezpečím ten už od pohledu výrazně podprůměrně inteligencí obdařenž polycajt, než nějaké děvenky, na jejichž poskakování je imho alespoň hezký pohled  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Nevim kdo zrovna tam položil život a jaký kytky tam byly ale nemyslim si že by na tomhle významnym národnim místě měly tancovat nějaký čubky jak na americkym fotbale a krákat nějakou korejskou píčovinu. Svědčí to o tom kam tahle společnost spěje  :BMS:
No co, nikoho nezmlátili v klidu jim to zatrhli (i když patrně neoprávněně) tak ať si daj stížnost.

Jerry.Gunman

To je sklutečně těžký bizzar, neřku-li surrealismus  ::)  ::)  ::)
http://praha.idnes.cz/gangnam-style-tanec-na-vaclavskem-namesti-fgj-/praha-zpravy.aspx?c=A121107_202804_domaci_ert

    "Tohle to je památník. Važte si toho člověka, kterej tady položil život... za tu demokracii. Nemáte v sobě kousek studu, šlapat tady po květinách. Buďte trochu lidský," promlouval k mladým tanečníkům jeden z městských strážníků u jízdní sochy svatého Václava na stejnojmenném náměstí  v Práglu

Krisztusmárja, za co pane Bože ZA CO?!?!?!?!?!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

October 07, 2012, 03:10:44 PM #2 Last Edit: October 07, 2012, 03:13:51 PM by Romanius
Sak to je super!!! Expert na umenie a zabavu, turizmus a atrakcie straznik Lang vsetkych zobrakov a podvodnikov z mesta vyhodi a jedinou atrakciou sa stane on sam, ked v tom centre na namesti bude stat ako taky KOKOT a davy turistov si ho budu prezerat a fotit sa s nim ako s najvacsim debilom v centre.
Najlepsie na tom je, ze povodne ta slavna mestska polucie vznikla na nieco uplne ine, ako napr udrzovanie a dohlad nad cistotou v meste, a dnes sa vedla neho moze aj doga vysrat, ale on stoji pri radare ...

Jerry.Gunman

Pražským hrdinným obráncům práva a spravedlnosti se opět podařil jeden čacký skutek, jím již tak extrémně vysoká prestiž obecního kokota... ehm pardon městského polycajta ještě dále stoupla a dosáhla tak takořka nebeských výšin.

Objevili, rozkryli a začali systematicky potírat nové zločince v hlavním městě Praze.
Ale pozor, tady nejde o nějaké umolousané miliardy, promrhané v Opencrad, dopravním podniku, WIFI síti pro pokrytí Prahy a podobně - tady jde o skutečně významné, brutální, kruté a EXTRÉMNĚ NEBEZPEČNÉ ZLOČINCE, kteří si (ó ta hrůza to byť jenom domyslet) dovolují předstírat, že porušují dokonce i fyzikální zákony

http://zpravy.idnes.cz/levitujici-mladiky-z-centra-prahy-vykazali-straznici-pfn-/domaci.aspx?c=A121002_1835795_praha-zpravy_sfo

Škoda mluvit, hanba mlčet - nutno střílet.
Ale ostrýma, ne jen  Anti-klausovskýma antiperlema   :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:  :BMS:  :WTF:
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...