vtipy, vtipné obrázky, videa... no však to znáte...

Založil FPT, January 30, 2012, 11:25:33 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 12 Hosté prohlíží toto téma.

Ladik

Snazil jsem se to kdysi zkouknout ale .....
ted si vzpominam, ze me bavil serial halo, halo o francouzskem kavarenskem odboji v cele s Reneeem :)

Jerry.Gunman

Panowie, zapomněli jste na Jistě, pane ministře a  Jistě pane premiére :))
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

Tak  v metalu se shodnem, mam to stejne
stare filmy podobne,
komedie kde gagy se odehravaji tzv. v druhe linii za hlavim hrdinou me taky bavi
ja to beru jako rozptyleni, nemam rad filmy typu Titanic, dlouhe, konec zname :) dojimacka k slzam, chci relax, nepremyslet
ale taky se nekdy koukam na realityshow a zajimaji me reakce lidi a jejich mysleni, clovek se pak mene divi co se kolem nej deje a ze lidi vidi svet jinak

fido

Citace: Ladik kdy April 12, 2013, 11:06:05 AM
já jsem přízemní, usínám u Ela Bundy (uspí mě dokonale) rád kouknu na Teorii velkého třesku, mám rád Red Dwarf, nesnáším ten nový seriál Doktůrci nebo jak se to jmenuje, jednu dobu dávali slováci seriál Susedia, to byla taková píčovina, že mi vždy vykouzlila úsměv na rtu :)
když mám chvilku tak kouknu při večeři na simsny a přídaj mi vtipný (znám lidi co nechápou vocogo asi proto, že nemůžou pochopit spoustu narážek na kterých je to postavený bo nemaj tak trochu přehled), nekoukám, nikdy jsem nekoukal a nebudu na večerní seriály, nemocnice, růžovky, jak jde čas nebo co to vše dávaj
vše co sleduji mi ale hraje tak do ouška při nějaké jiné činnosti a vlastně i u filmů, ke kterým si už sednu ještě v ruce držím tablet nebo mobil a píšu si s někým nebo čtu píkoviny na netu, třeba Vás tu :-))
málo piju alkohol, teda skoro vůbec takže ..... :)

joooo a  hudbu si poslechnu jakoukoliv kromě stylu moravanka, moje nej kapela jsou ale tak asi Def Leppard, ty mám uložený všude pro případ nouze.

Ja si nemuzu pomoct, ale me dnesni "vtipne" filmy a serialy moc vtipne nepripadaji. A to nejsem narocny, miluju stare komedie, treba Simona a Matouse (ne toho
se Spencerem, ale tohohle - http://www.csfd.cz/film/41738-simon-a-matous/ ), nebo filmy od bratri Zuckeru - Pripoutejte se prosim, Blazniva strela atd. Jsou to uplne
hrozne picoviny, ale proste nejsou tak predvidatelne. Teorie velkeho tresku me bavi v tom, ze spoustu "vtipnych" point uhodnu jeste pred tim, nez je vyslovi a povedlo se
mi zkouknout 3 dily, pricemz jsem se zasmal presne 1x. Myslim, ze kdyby u komedialnich serialu vypnuli ten smich na pozadi, tak to nebude bavit nikoho. I kdyz
cervenyho trpaslika bych vzal na milost ;) Ten zral jako vino a nektery dily jsou vytecny.
Edit: Jo a Simpsoni samozrejme vyborny. Taky Griffinovi jsou strasna prdel.

Def Leppard dobry. Ja jsem vyrost na Deep purple, Nazareth, Black sabbath, Iron maiden atd. nejak mi to vydrzelo. Akorat jsem ty zanry hodne rozsiril, takze
posloucham v podstate vse od slusneho popu (treba Seal) pres elektronickou hudbu po az death metal. Zalezi hlavne na nalade. Ale takova Lady Gaga a podobne
sezonni "hvezdy" by me mozna dokazaly zabit :)

Ladik

Citace: fido kdy April 12, 2013, 10:52:46 AM
> ale vadí mi i lidi co o sobě tvrdí, že nekoukaj na komerci a tvrdí něco ve stylu, že koukaj jen na čt2 a pořady o matce přírodě a jsou tak nějak jak by výše než ostatní svými řečmi

Ja na TV nekoukam vubec, protoze me priserne serou reklamy, zpravy, soucasny pop-music a vsudepritomne (ne)vtipne serialy, cimz
jsem naplnil 90% vysilaciho casu.
  Ale proti komerci nic nemam.  Predevcirem jsem koukal na Cowboys and aliens, den predtim na Predators. Ale pravda - musim si k
tomu otevrit flasku vina. Pak se i tvorba Rolanda Emmericha zmeni ve skvelou zabavu :)

já jsem přízemní, usínám u Ela Bundy (uspí mě dokonale) rád kouknu na Teorii velkého třesku, mám rád Red Dwarf, nesnáším ten nový seriál Doktůrci nebo jak se to jmenuje, jednu dobu dávali slováci seriál Susedia, to byla taková píčovina, že mi vždy vykouzlila úsměv na rtu :)
když mám chvilku tak kouknu při večeři na simsny a přídaj mi vtipný (znám lidi co nechápou vocogo asi proto, že nemůžou pochopit spoustu narážek na kterých je to postavený bo nemaj tak trochu přehled), nekoukám, nikdy jsem nekoukal a nebudu na večerní seriály, nemocnice, růžovky, jak jde čas nebo co to vše dávaj
vše co sleduji mi ale hraje tak do ouška při nějaké jiné činnosti a vlastně i u filmů, ke kterým si už sednu ještě v ruce držím tablet nebo mobil a píšu si s někým nebo čtu píkoviny na netu, třeba Vás tu :-))
málo piju alkohol, teda skoro vůbec takže ..... :)

joooo a  hudbu si poslechnu jakoukoliv kromě stylu moravanka, moje nej kapela jsou ale tak asi Def Leppard, ty mám uložený všude pro případ nouze.

fido

> ale vadí mi i lidi co o sobě tvrdí, že nekoukaj na komerci a tvrdí něco ve stylu, že koukaj jen na čt2 a pořady o matce přírodě a jsou tak nějak jak by výše než ostatní svými řečmi

Ja na TV nekoukam vubec, protoze me priserne serou reklamy, zpravy, soucasny pop-music a vsudepritomne (ne)vtipne serialy, cimz
jsem naplnil 90% vysilaciho casu.
  Ale proti komerci nic nemam.  Predevcirem jsem koukal na Cowboys and aliens, den predtim na Predators. Ale pravda - musim si k
tomu otevrit flasku vina. Pak se i tvorba Rolanda Emmericha zmeni ve skvelou zabavu :)

Ladik

Citace: fido kdy April 12, 2013, 08:13:53 AM
Snizte si IQ - budete stastnejsi!
http://www.videacesky.cz/reklamy-reklamni-spot-video/snizte-si-sve-iq

já už jsem si ji dal dávno, na Blesk kouknu každý den a začínám být rasově nesnášenlivý
ale vadí mi i lidi co o sobě tvrdí, že nekoukaj na komerci a tvrdí něco ve stylu, že koukaj jen na čt2 a pořady o matce přírodě a jsou tak nějak jak by výše než ostatní svými řečmi

no snad mám aspoň 75 ;)
ale je mi to jedno
takže snad aspoň tech 70 :-)
jo a tkaničky fáákt nerad zavazuji
kurwa žeby 69, se na to vys... :)



Vena

Jeden velmi úspěšný profesionální,automobilový závdník,byl namaskovaný a šel do autobazaru s tím,že by chtěl koupit vůz.Ochotný prodavač mu nabídl zkušební jízdu....
http://www.youtube.com/watch?v=Q5mHPo2yDG8
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

saabik

Velká skupina Talibanských vojáků jde po silnici, když vtom se zpoza písečné duny ozve: Jeden Český voják je lepší než deset Talibanských! Velitel vyšle za dunu rychle deset svých nejlepších vojáků. Ozve se prudká střelba, která po několika minutách utichne a zase se ozve: Jeden Český voják je lepší než sto Talibanských. Rozzlobený velitel vyšle za dunu sto svých dalších nejlepších vojáků a opět propukne ohromná střelba, která po desíti minutách utichne a ozve se: Jeden Český voják je lepší než tisíc Talibanských. Nepříčetný velitel shromáždí tisíc vojáků a vyšle je za dunu. Rozeřvou se děla, granáty a kulomety, které po půl hodině ztichnou. Po chvilce se zpoza duny připlazí smrtelně raněný Talibanec a ještě před smrtí varuje velitele: Už tam nikoho neposílej. Je to léčka. Jsou tam dva.

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target



Ladik

Ty woe, to jsou satelity co maj na hlavách? :-))
asi soutěží kdo bude mít větší a mohutnější brigádu s rusákama :-))


Ladik

v osmičkách furt chlad a zima a z obrazovky se zdviženým prstíčkem Klaus říká, jááá vám to říkal, žááádný globální oteplování se nekoná

Lihobaron

Citace: Gogo kdy April 03, 2013, 07:30:24 PM
no to ani není vtipnéééé

jj, to znam.. to sou ty 7my.. my s XPckama mame jaro uz mesic  ;)

Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek


Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...



Ladik

Jde mi jen o vaše dobro," prohlásil v televizi ministr financí.
Většina občanů ihned začala svoje »dobro« zakopávat na zahradách...




Lihobaron

zezadu to hnedy pred prodluzkou vypada jako majinky chlazenicko pivecka..

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Ladik

co to má za inštrument? nějaký yamahy? :-)
kde je původní článek co dělaj?

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

fido

A koukam, ze mlady Kim vzbudil ve svete stejne pozdvizeni, jako Ahmadinezad se svou stihackou z laminatu:







Vena

Čtyři kamarádi se už dávno dohodli, že pojedou na pořádnou pařbu pod stany. Dva dny před odjezdem najednou říká jeden z nich: ,,Sorry, kluci, ale manželka mě nechce pustit, tak si to užijte beze mně..." Ostatní jsou samozřejmě namíchnutí. Ale mají už všechno nakoupené, a tak se rozhodli, že jedou. Za dva dny přijedou na místo, čtvrtý kamarád už je tam, stan postavený, v ohništi hoří oheň, pivo se chladí a dřevo nachystané na celý víkend. Ptají se ho, jak je to možné, když jim říkal, že nemůže. ,,No, páni, včera večer si sedím na gauči, piju pivo, koukám na fotbal. Najednou se manželka přikradla, zakryla mi oči a když mě pustila, tak tam stála v průsvitném spodním prádle. Potom mě vzala do ložnice. Tam hořely svíčky, po zemi plátky růží a na posteli pouta. Řekla mi, ať ji přivážu k posteli. Když jsem to udělal, pokračovala: "Teď můžeš dělat, co jen chceš." "CHLAPI, TAK JSEM TADY"
Není většího nebezpečí než domněnka, že něco skutečně existuje jen proto, že si přejeme, aby tomu tak bylo.

Ladik

Přijedou manželé z dovolené a zjistí, že jim mluvící papoušek protelefonoval 10 tis. Kč.
Za trest ho přibijou za křídla na zeď, jak tam visí, kouká na druhou stranu a tam visí na kříži Jesus a tak se ho zeptá.
Hej INRI, jak dlouho tu visíš ?
Ježíš zvedne hlavu a tichým hlasem říká přes 2000 let.
A papoušek na to: Ty pičo, kam jsi volal ?


Ladik

Přistoupí Fousáč k bankovní přepážce. "Můžu si tady otevřít účet?"

"Jaký typ účtu byste si tak, pane,představoval?", ptá se

úřednice.

"To je snad jedno, kurva!"

"Pardon, pane?! Zřejmě jsem se přeslechla!"

"Řek jsem, že je to kurva jedno! Prostě ňákej zasranej účet."

"Takové výrazy tady, pane, nemůžete používat!"

"Do prdele, jaký výrazy?!

"Dialog se ještě chvilku podobně rozvíjí, až úřednice ztratí

trpělivost a odejde pro manažera.

Manažer s ní přichází k Fousáčovi:

"Nějaký problém,pane?"

"Kurva, jakej problém. Akorát jsem vyhrál ve sportce

zasranejch dvaašedesát melounů a chci si tu prostě

otevřít jeden zajebanej účet!"

"Aha," usměje se mile manažer "a tahle stará píča vám kurví

náladu, co?"

petrklm

Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target


petrklm

Je to Pontiac Aztec, hnusný, ale velmi kvalitní auto. Už se nedělá, no...
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

bibo

to se snad ani nemohlo vyrábět to je nějakej sankjong ne to taky byly auta jak cip

elpidio

Škoda že namám tohle. Bych mu napsal že vyměním :)

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

2 Fído:

Tož exteriér ej tedy jeden hnus, ale aj bych dsi dokázal představit člověka, kterému by to nevadilo :))
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...