Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 15 Hosté prohlíží toto téma.

Romanius

A hele, von to tu nesmazal, asi mu to nejde :-)

Lihobaron

a nebo berou vod stejnyho dylera :)

Romanius

k tomuto tematu http://cafe.mujsob.cz/index.php?topic=134.0 by som mal jednu poznámku - aha, krtek a franta niečo od ladika potrebujú ... :D

FPT

Kdybyste chtěli vidět, jak to vypadá u nás v Lovosicích, můžete se dívat sem: http://500px.com/lovography
--O-o-O--

elpidio

Citace: T-Diesel kdy February 24, 2013, 10:03:01 AM
hosi, myslim ze po tomto by zamlaskal polrajch aj babica

Krása i na pohled :)   Nemohl bys nahodit recept ? Už několik let se na to chystám a vždycky to pohořelo na tom, že mi někdo slíbil recept a já pak připomínám a připomínám... a pak je jaro, léto, teplo a já to nechám na další zimu a tak pořád dokola.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

bibo

je potřeba vybírat kde co koupit a jakého řezníka pozvat

Lihobaron

tak vod ted teda nepiju ani domaci slivovici..

Ladik


Jerry.Gunman

Citace: Lihobaron kdy February 24, 2013, 03:10:52 PM
slysel sem ze prej po doma udelany jitrnici muze clovek i oslepnout.. este ze se tomu vyhejbam..

To se nerika o jitrnici, ale domaci lavorovici Jarousku ;)
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

slysel sem ze prej po doma udelany jitrnici muze clovek i oslepnout.. este ze se tomu vyhejbam..

Romanius

Jooo tlacenku uz som dostal aj s chlupami prasacimi a ze vraj to tam ma byt. Tiez domaca bola. No tfuj

Lihobaron

Citace: FPT kdy February 24, 2013, 11:34:12 AM
jj, je to smutný, člověk se snaží jak může, ale obchod je obchod.

presne.. ja jednou vochutnal domaci tlacenku, ale to se fakt nedalo.. zlatej lidl, nedam na nej dopustit OK ZEMAN

Romanius

No boli sme kedysi na takej navsteve, kde nas hostili domacim vinom a zabijackou a teda tie z obchodu boli 100x lepcie. Oblizovali a chvalili si to len domaci, asi nejaki martania to boli, uplne inde tie chute ako by mali byt. Z vina sme este dostali aj domov, ale to sa nedalo ani ako varene, ani s kolou. Chudak potkany v kanalizacii ...

T-Diesel

Citace: FPT kdy February 24, 2013, 11:34:12 AM
jj, je to smutný, člověk se snaží jak může, ale obchod je obchod.

no pritom ale neni problem to vyrobit, myslim ze v nakladoch by to zas o tolik drachsi byt nemohlo (oprotiva soucasnym co su v nabidce - tym drachsim, "lepsim"), enom to chce proste vic casu na secko, vic sa temu povenovat a byly by fajnove aj v tem obchode.

FPT

jj, je to smutný, člověk se snaží jak může, ale obchod je obchod.
--O-o-O--

T-Diesel

no je pravda ze po vcerajsich par pivach su moje vyjadrovaci schopnosti ponekud omezene :)
ale za chvilu sa spravim vyvarem, tak bude lepci :)

Lihobaron

Citace: T-Diesel kdy February 24, 2013, 10:35:12 AM
no coco, smutne konstatovani,

to mi doslo, jen me tvoje formulace prisla, ze ty domaci sou horsi  ;)

Romanius

No, najradsej by som kupil prasatko malicke, dochoval a vyudil, tie odpady kupovane sa nedaju zrat. Obcas v zabijackovom case nakupime nieco v rakusku, uz tam je to kvalitou, chutou a vonou o 100% lepcie

T-Diesel

Citace: Lihobaron kdy February 24, 2013, 10:23:29 AM
ten vysledek je nekde jinde nez ty obchodove :(

ten smajl u toho  OK tyvole sem se nasmal  *886*

no coco, smutne konstatovani, ze aj kdyz kupis z obchodu tu nejdrachsi, tak furt to je na hony vzdalene hentym co sme vcera vytahli z nasi udirny

Lihobaron

ten vysledek je nekde jinde nez ty obchodove :(

ten smajl u toho  OK tyvole sem se nasmal  *886*

T-Diesel

secko samodomo, kupili sme enom masisko a strevka
inac cele mleti dochuceni natlaceni vyuzeni aj to sezrani provedeme vlastnima silama
ten vysledek je nekde jinde nez ty obchodove :(

Lihobaron

aha, tak hus sem je nasel :) hele, a to sou delany, nebo koupeny a uzeny?? my ve skocku tlacili svoje do strivek, to myla mnamka   pivo1

T-Diesel

hosi, myslim ze po tomto by zamlaskal polrajch aj babica

Krtek

mně je jedno co si řiká o těch "specialitách" šanon blíjé či jak tomu řikaj. Ale normální jídlo je půl kila ovaru nebo jedno koleno s 5 chlebama a nemůže to stát pětikilo v normální hospodě. A stejně tak normální svíčková s 8 knedlema.

Lihobaron

ja ho mam taky rad, jeho styl me vyhovuje.. von v podstate ma pravdu, ale kurva!! srat se do svickovy!!  *952*  :lulka:

bibo

pro mě to je pan kuchař nebere si servítky vše řekne tak jak to je 

T-Diesel

Citace: atnarfus kdy February 22, 2013, 09:07:53 PM
Polrajch je blb co neumí ani vařit ani mluvit. Smutné je jeho snaha právě tyto dvě činnosti prodávat v médiích.
Svíčkovou nemám rád, ale ať si každý vaří to chce a žvaní co chce.

to ze nekdo dela neco jinak neznamena, ze to neumi nebo ze to je tak spatne
takze dle meho nazoru je toto docela odvazne tvrzeni, ale neivm kde je pravda, ja sem od neho este nikdy nic nemel

Ladik

Krzek je komik, vždy mě pobaví
brano dobry OK

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

brano

Neeee, Picasso bol Citroen predsa, nebud blazen !

Krtek

což o to něco umí ale co to nevim.... pokud vim tak snad vypomáhal švagrovi v hospodě tak že to krachlo.
S tou jeho slavnou TV šou málem položil jeden podink v Neratovicích myslim. Sestřenka tam dřív chodila jako do fajn hospody (nebo to byla Pizzerka či co) kde se nažereš a nestojí tě to majland. No a frajer to vyšperkoval svym stylem malá porce, málo žrádla a najednou tam nechodila ani noha. Ale měli od něj nějakou tu hvězdu na dveřích.
To je jako když někdo bude tvrdit že Picasso byl umělec  :BMS:

Ladik

Polreich je dobrej, nebojí se a není posranek jako většina, umí lidi probudit nebo jim aspon říct názor do očí, to hodne lidi neumí, nehraje si na inteligenta a urcite je lepší než pivnik Babica, ten je naopak kuchař pate cenove

ferinom

Citace: atnarfus kdy February 22, 2013, 09:38:08 PM
Chtěl jsem se někdy předloni v létě dívat na to jeho grilování. Vydržel jsem do poloviny druhého dílu. Spálil to a ještě si to pochválil.

Ma dobre PiaR. Aj hovno preda ako zakusok. :D

atnarfus

Chtěl jsem se někdy předloni v létě dívat na to jeho grilování. Vydržel jsem do poloviny druhého dílu. Spálil to a ještě si to pochválil.

FPT

jestli umí vařit přímo on, to neposoudím, ale v tý jeho hospodě je jídlo super.
--O-o-O--

brano

Z toho by ti bolo zle :)  *946*

elpidio

Pánové co kouříte ? To chci taky.
Ne, hádejte, mám Rujánu.

atnarfus

Polrajch je blb co neumí ani vařit ani mluvit. Smutné je jeho snaha právě tyto dvě činnosti prodávat v médiích.
Svíčkovou nemám rád, ale ať si každý vaří to chce a žvaní co chce.

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy February 22, 2013, 08:40:30 PM
jj, fajcil, chlastal a zomrel. a ten co nefajcil a nechlastal zomrel tiez :) :lulka:

Dědo - kůříte?
   Tož kůřím, pane doktochtore, to víte, že kůřím.
A pijete?
   Na pravda, ráno a večer po šestnástce slivovičky, přes den vínko - a hnedkaj je člověku lepší na tem bóžím světě.
A dědo - kolik vám je roků?
Co že to??
KOLIK VÁM JE ROKŮ?!
Štyriadevadesát mně bylo lóni na podzim.

Tak vidíte dědku. Kdybyste nekůřil a nechlastal, jedl vlákninu a vitakal, nemuselo vám být ještě ani padesát :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

jj, fajcil, chlastal a zomrel. a ten co nefajcil a nechlastal zomrel tiez :) :lulka:

Jerry.Gunman

Citace: brano kdy February 22, 2013, 08:19:06 PM
jj, zerete blafy a potom ma kdejaky mlady clovek cukrovku  blabla

Generace mého dědy žrala zdravě a dospělosti se dožilo jedno dítě ze tří - to si holt nevybereš :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

jj, zerete blafy a potom ma kdejaky mlady clovek cukrovku  blabla