Pokec

Založil Ladik, January 31, 2012, 12:22:48 AM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 15 Hosté prohlíží toto téma.

Romanius

Citace: Lihobaron kdy January 25, 2013, 09:35:26 PM
OK a este si myslej jak to maj pod kontrolou :)

podla neoverených info je pre mnohých amíkov mať dva pedále v aute privela :)

Lihobaron

Citace: atnarfus kdy January 25, 2013, 09:31:52 PM
Jenomže tady jezdí hromada lidí zoufale i za střízliva.

OK a este si myslej jak to maj pod kontrolou :)

atnarfus

Přesně. Amíci taky tvrdí, že když jedeš z hospody po dvou pivech, tak si tě policajti ani nevšimnou. Když nešněruješ silnici, nebo neuděláš průser, tak to nikdo neřeší. Jenomže tady jezdí hromada lidí zoufale i za střízliva. Nalitých jezdí dost i když je to zakázané. Povolit chlast za volantem, to by byl mazec.

ferinom

Citace: Lihobaron kdy January 25, 2013, 09:22:50 PM
problem neni v povoleni mirnyho chlastu za volantem, problem by nastal v tomhle povoleni v CR.. staci se podivat, jak se jezdi trebas v UK a jak se jezdi u nas.. je to jen vo lidech..

suhlasim s tebou. rovnako by to bolo u nas

pamatam na prvu velku raziu u nas na dedine. rano po hodoch. stali na vsetkych vyjazdoch z dediny a davali fukat vodicom aut doradu. zobrali vyse 20 vodicakov. rekordman s cca 2.4 promile tvrdil, ze ide len na zeleznicnu stanicu (je na konci dediny).
teraz to robia policajti pravidelne po hodoch. a stale chytia zopar ludi.

Lihobaron

problem neni v povoleni mirnyho chlastu za volantem, problem by nastal v tomhle povoleni v CR.. staci se podivat, jak se jezdi trebas v UK a jak se jezdi u nas.. je to jen vo lidech..

ferinom

Po třech pivech za volant. V Irsku to odhlasovali jako lék na samotu

V pondělí ale místní zastupitelstvo schválilo vyhlášku, která na město v historickém okrese Kerry obrátila pozornost několika vládních úředníků. A zaujala i podstatnou část Irů. Na zasedání městské rady totiž prošlo v poměru pět proti třem nařízení, podle kterého mohou obyvatelé žijící v okolí městečka usednout za volantem i po vypití několika piv.

    Zdroj: http://auto.idnes.cz/rizeni-v-podnapilosti-v-irsku-dkb-/automoto.aspx?c=A130124_155526_automoto_hig

    Zdroj: http://auto.idnes.cz/rizeni-v-podnapilosti-v-irsku-dkb-/automoto.aspx?c=A130124_155526_automoto_hig

Jerry.Gunman

Tak ono se už pár takových nálezů našlo, to zase jo...
V jakýchsi druhohorních usazeninách se našla stopa boty s turistickou podrážkou, pak snad kdesik leží ocelová kostka, kterou (v jižní Africe???) vysekali z kloku černého uhlí...

Je fakt, že tohle jsou nálezy, kterými se tzv. seriózní archeologie nezaobírá a zaobírat ani nesmí, protože by si dotyčnej trhnul ostudu, byl by vyobcován ze společnosti "slušných vědců" a nadosmrti by byl opatřen nálepkou fantasty, blouznivce a snílka

BTW, do poloviny 80. let se nezpochybnitelně vědělo, že všichni dinosauři byli studenokrevní, "nahatí" a pomalí


Jak říká Agent K v MIB (1): "před osmi sty lety všichni věděli, že země je placatá deska. Před čtyřmi sty lety všichni věděli, že země je kulatá a je středem vesmíru. Před dvěma minutami jsi naprosto nezpochybnitelně věděl, že jsme ve vesmíru sami. Co se dozvíš zítra..."
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

brano

Hlavne my chyba fotka tej TYCE .

Romanius

ale je to zaujimava sprava. navyše sú tam spomenuté aj prípady mimo ruska

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...


Gogo

Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

me prave strasne srala ta zavislost.. snad to ted nejak udrzim v rozumnejch mezich, ale nevim nevim.. jestli to bude jako s pivem tak potes panbuch  *886*

Gogo

ale joo, mě je to jedno, když bude hořet tak jooo
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

Citace: Gogo kdy January 22, 2013, 08:13:08 PM
já dýmkuju už tak 20 let, ale holt jen jako relax a vychtnávku, na denní rychlovku to nejni, to si to neužiju tak valím cíga.  A občas doutníček :-))
Kua já vlastně vyhulím co de :-)

nooo tak to dáš i Lihoša :)

Gogo

já dýmkuju už tak 20 let, ale holt jen jako relax a vychtnávku, na denní rychlovku to nejni, to si to neužiju tak valím cíga.  A občas doutníček :-))
Kua já vlastně vyhulím co de :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Jj, dymka, to je krasna vec. sice nekurim, ale kdyby jo, tak leda dymku
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

ja prave zavislosti dost propadnul a pak presel na doutnickovy cigarka a to me uz nebavilo, tak sem stim asi pred dvouma rokama seknul.. ted vod silvestra me braly strasny chute na fajku vytah sem kufrik zkontroloval skody, votrel vod prachu ty nerozlamany v jedny byl dokonce este tabak  :BMS: a nakoupil neco tabaku do zacatku a ted zas vobjevuju uz jednou vobjeveny a bavi me to.. mam i hobby blok, mozna vystrouham nejakou vlastni krasavici OK

Gogo

to se neboj, na dýmce závislost není-teda alespoň u mě :-)
Já mááám hooodně rád Dunhill Early Morning , W.O. Larsen Old, Peterson Irish Oak.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

mam uz par vytipovanejch co mi fakt chutnaly dys sem kouril ted to zas vobjevuju je to paradni konicek jen se bojim aby to zas neprerostlo v zavyslost.. ale zatim nadhera OK :)

Gogo

ooo dobrotka, jsem rád, že jsi se umravnil :-) vem něco dobrého, vemu svou brierku a dáme kouř.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Lihobaron

ja dneska nacnul tohle a sem zas v sedmym nebi.. paanove, to je tabacek OK OK


petrklm

Jo, to máš pravdu, ale musel bych obývák komplet vystěhovat... není kam.
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

jb

ty mas v panelaku neco rovneho ? :)
no vinyl nemam zkusenost, ale obecne bych to serval a dal nejakou nivelacku a lepil to az na takto upraveny povrch.

petrklm

Trošku změním téma - v paneláku mám v obýváku klasický PVC (pařezy...) a chci na to položit vinyl. Radši bych lepený pásy (kvůli případnejm opravám), pokud tedy to jde lepit přímo na PVC, který je opravdu rovný, bez boulí a podobně. S opravama počítám především proto, že manželka má u svýho stolu kancelářský jezdící křesílko. Protože zničila už dva koberce, chci právě přejít na vinyl.
Takže to shrnu:
- dá se lepit přímo na PVC?
- je to dostatečně odolný kolečkům židlí?
- jiný nápady a připomínky
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target

Gogo

Noo Ty ale umíš přemlouvat :-)
tak teda ještě 2-3 které by na to vše vydělávaly :-)))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

2 Gogo:
Dalsi 2 co by otviraly flasky a jednu dispecerku k tomu...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Gogo

PIVO a nešmakuje..... noo já do 35 vypil tak  skleničku k večeři  1x ročně a zbytek se ráno vylil.
No a dnes....uuuaaaa ta chuť je větší a větší.... už vím proč by u nás měli povolit mnohoženství, 2 aby nosilý pivko a 2 na prázdný láhve do krámu :-))
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Jerry.Gunman

Citace: Romanius kdy January 19, 2013, 04:01:41 PM
Tak to by byl pruuuuser! Ale naky bucek, vepro knedlo a jitrnicky to snad napravi. Jo a piiiivo jeste :-)

Pívo nemožu, bo mi nešmakuje
Tylko nealko :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

Tak to by byl pruuuuser! Ale naky bucek, vepro knedlo a jitrnicky to snad napravi. Jo a piiiivo jeste :-)

Jerry.Gunman

Díky za rady - mně osobně nejvíc pomáhá studené+slazené mátové thé a polizovat u toho CacaColu :)
Akurát mně sejří, že se mi zatím nevrátil šmak na jídlo, kurňa ještě zhubnu :( :( :(
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

vincentka je najlepčia nie z lekárne, ale z luhačiek :) i ked lepšia je ottovka a mne najviac šmakuje dr. šťastný :)

ferinom

zaklad je dostat do tela spat mineraly kedze nedokazes poriadne jest. preto ta vincentka. ale kupis ju len v lekarni, teda aspon na slovensku inde sa zohnat neda.

tie rady vyssie mam od lekarov ked mrnusa chytilo nieco podobne v chorvatsku.

Romanius

coca cola, horká čokoláda - to poznám aj ja. neviem či to pomáha, mne v takýchto prípadoch nepomáha nič, ale aspoň si hovorím, že je to lepšie

ferinom

trocha upravim goga

zohnat mineralku na zaludok. najlepsie Vincentka a pit ju po lyzickach. ak jest tak soletky, na doplnenie soli do tela. pripadne spravit mrkvovu polievku.

ked bude lepsie zacat aj inu stravu, ale postupne

pripadne Hylak to mozu aj mrnave deti http://www.hylak.sk/sk/


Gogo

Hele Jerry mám osobní zkušenosti a tisíce děkovných dopisů, takže:
Hořká čokoláda - kvalitní!!
Chladná coca-cola po malých doušcích a často.
Až si budeš jistý, že je to lepší, suchý rohlík a jako poslední krok slepičí (or kuřecí) vývar-může být slanější.
za 24-36 hod jsi to zase Ty.
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

elpidio

Slabý. Má salmonela v 94. roce, provázená 39x poblitím během 24 hodin, to byla jiná jízda... Opačný konec nepočítaje...
Ne, hádejte, mám Rujánu.

Jerry.Gunman

Bando, je to tu dneska jakésik zdechlé - a já se cítím podobně.
Vzpomínejte na mne v dobrém, jdu umřít
*946*

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Chlopi, potřebuju poradit.

V noci na outerek mně bacila nějaká sviňa bacilová střevochřipková či co.
Jestli jsem uspal dohromady hodinu, tak je to moc. 20 minut v posteli, park zrychlený přesun do koupelny/WC, tam to ško hubou, nosem a kdoví, jestli né aj ušima, pak odpotácení se do lůžka - a za 20 minut nová runda.
Sice to trvalo jenom jednu noc, ale jsem z toho furt nejaký přejetý - nic mi nechutná, do jídla se musím nutit - a beztak to nejde - co s tím?  :-\
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

ferinom

tak ja by som tam tiez nescel byvat. vsak to nema omietku, bordel ako na stavbe... dalej radsej ani nepokracujem  *1026* *1026* *1026*

T-Diesel

kurde ty jezdis fotit na hentem kole? :)

petrklm

Dobrej nápad, jdu taky :)
Lincoln Town Car Executive 2001 - V8, 4,6l

Even The Way May Be A Target