Naše čacká polucie se opět předvedla

Založil Jerry.Gunman, October 07, 2012, 01:56:16 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

atnarfus

Dnes mne pobavili policajti u Světlé nad Sázavou. Směrem na Humpolec jsem dojel lesní traktor. Vlekl se tak dvacítkou, ale na silnici plná lajna a hlavně horizont. Dojela mne baba v Pažoutu a za ní hned policajti. Přehoupli jsme se přes horizont, na předjetí traktoru tam bylo místa dost, ale plná lajna a policajti, to jsem nechtěl zkoušet. Baba hned hurá dopředu a poliši samozřejmě za ní. Za kus jí zastavili na kraji silnice a jali se s ní rozprávět. Proti jela auta, tak zastavil traktor, já a nějaká ta další auta zamnou. Vyřešili to asi jenom domluvou, protože za minutu bylo hotovo a jelo se dál. Policajti jí na závěr sami přes tu plnou čáru předjeli a upalovali pryč. Konečně jsme všichni mohli ten traktor přes plnou dát také.
Závěr, prudí za přestupek který pro nikoho neznamenal žádné nebezpečí. Sami vytvoří nebezpečnou situaci, když překážejí na silnici a na závěr spáchají ten samý přestupek za který prudili. Tomu říkám frajeřina.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 29, 2017, 10:48:55 PM
Mě to přijde úchylný asi jako kdyby cikánovi bezdomovcovi dali jako pomoc v nouzi zimní uniformu SS

Mně přijde úchylná spíše snaha různých "profesionálních lidskoprávníků a jiných dobroserů uplést z howna bič a vymyslet trestní paragraf na každou ptákovinu, aby v případě potřeby bylo možno kriminalizovat a zavřt kohokoli.


.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Mě to přijde úchylný asi jako kdyby cikánovi bezdomovcovi dali jako pomoc v nouzi zimní uniformu SS

FPT

--O-o-O--

Krtek

No v tomhle případě si nedělam iluze že ten člověk nechtěl vyloženě provokovat....

Jerry.Gunman

A slovenská polucije se rozhodla, že za braty Čehúny nezůstane pozadu a také jasně ukáže, že i u nich jsou schopni vysoce hovadského a kokotského jednání...

http://www.lidovky.cz/policie-obvinila-kotlebu-za-odkaz-k-neonacismu-z-extremismu-pise-slovensky-denik-gg7-/zpravy-svet.aspx?c=A170728_135001_ln_zahranici_fas


    BRATISLAVA Slovenská policie obvinila Mariana Kotlebu, šéfa krajně pravicové strany Kotleba-Lidové strany Naše Slovensko (LSNS), z extremismu, informoval v pátek informační server Plus JEDEN DEŇ. Kotleba v březnu předal sociálně slabé rodině šek ve výši 1488 eur. Číslovka přitom odkazuje na neonacismus. Banskobystrickému županovi hrozí trest vězení od šesti měsíců do tří let.

    Číslo 14 zastupuje 14 slov anglické věty, jejíž český překlad zní: ,,My musíme chránit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí." Jejím autorem je americký pravicový extremista David Lane, který byl v roce 1985 za své zločiny v USA odsouzen na 190 let do vězení.
    Kotlebově krajně pravicové straně hrozí rozpuštění. Návrh prokuratury je u soudu

    Dvě osmičky odkazují na nacistický pozdrav ,,Heil Hitler", písmeno H je osmé v anglické abecedě.

    Číslo 1488 užívá jako symbol rasistické hnutí razící nadřazenost bílé rasy.

    Kotleba podle policie zneužil charitu a projevil sympatie k hnutí, které v minulosti hlásalo rasovou, etnickou, národnostní a náboženskou nenávist, napsal server Plus JEDEN DEŇ. Z extremismu byl obviněn už třetí člen strany LSNS.

    Strana LSNS obvinění nepotvrdila. ,,Marianu Kotlebovi zatím nebylo nic doručeno," sdělil serveru HNonline místopředseda strany Milan Uhrík.

=============================================================

Takže chlapi, bacha na to... už ani čísla nejsou nezpečná.

Když budete tankovat a vystaví vám účtenku na 1.488 Kč, ruče můžete pumpaře zažalovat za to, že je nacista...

BOHA JEHO, TO UŽ NENÍ ANI ABSURDISTÁN, TO JE PROSTĚ HYPER-KOKOTOV!!!!!!!!!!!!!!!!
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

A opět jeden vynikající výkon našich strážců městského pořádku, kterým se (zcela nepochopitelně ;D ) přezdívá ozbrojení šimpanzi ...
https://www.novinky.cz/krimi/444609-ridici-hrozi-pokuta-kvuli-otevrenemu-okenku.html

Ale milý pachatel má ještě OBROVSKOU KLIKU, že ho eMPíči nezpacifikovali za pomocí hmatů a chvatů.
To by tak hrálo, aby si nějaký zločinec nechával v autě otevřená okýnka!

Úplně mi to připomnělo socík, kdy v Havířově místní VB (Veřejní Blbouni) na parkovištích obcházeli auta a zkušeli, zda mají všechny dveře zamčené. A kdo neměl, dostal flastr...
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

atnarfus

To je srovnatelně společensky nebezpečné, jako včerejší případ Japonců v Č. Krumlově. Porozoval jsem MP pokutující dva Japonce, kteří parkovali na zcela prázdném parkovišti déle, než povolenou jednu hodinu. Jak to ti žluťí kluci měli vědět, když je dodatková tabulka jenom česky?
Docela jsem se za ta dvě uniformovaná paka styděl.

Jerry.Gunman

Jsou to hrdinové!
http://www.novinky.cz/krimi/403332-straznici-v-lounech-oznamili-svetu-ze-diky-kamere-odhalili-nelegalni-prodej-jedne-kusovky.html

Za zneškodnění zákeřného nepřítele by je měl Mlhoš vyznamenat, nejméně Řádem Tupouna Stoupy :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

debilní trapan - 1,5promile a takováhle spoušť..

Jerry.Gunman

Několik desítek (celkem  41) aut naboural v úterý odpoledne řidič terénního vozu na pražských Vinohradech. O několik ulic dál ho dopadli policisté. Vyšlo najevo, že 46letý muž je_
(1) policista
(2) a dopravní nehodu nezpůsobil poprvé.

http://www.novinky.cz/krimi/400294-policista-na-prazskych-vinohradech-naboural-az-40-aut-najednou.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Jerry.Gunman

Zajeďte si do Berouna, tam vás místní polucajti ojebou za parkování.
Ovšem pokud jset místní a vlivný, tak třeba ne :D
http://www.novinky.cz/krimi/384295-v-beroune-se-rozlozila-mestska-policie-temer-vsichni-straznici-jsou-obvineni.html
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Prostřídalo se tam během měsíce asi 5-7 lidí. A nevim, kdy to zmizelo :-( Brali věci který byly třeba ve skříni takže člověka hned netrklo že něco chybí, než jsem se po něčem sháněl.

jb

ze by nekdo byl takovy debil a neco ukradl, kdyz mel jediny(krom tebe) klice ?
no to by musel byt cernousek a tomu bys to asi nesveril...


Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 06, 2015, 07:21:30 PM
to že někomu svěříš klíče od svýho nezabezpečenýho majetku ještě nezanemná že tě má vybrat.  :WTF:

Podle logiky naší policie to může znamenat prakticky cokoli, co si dotyčný soudruh policista právě myslí :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

to že někomu svěříš klíče od svýho nezabezpečenýho majetku ještě nezanemná že tě má vybrat.  :WTF:

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 06, 2015, 12:02:19 PM
Já si nedělam naděje (vzhledem k okolnostem) ale statistiky jim zlepšovat nebudu a kdyby třeba náhodou někde objevili nějaký skladiště kradeých věcí, chci mít možnost se o to přihlásit. A nebo se třeba někdo z vyslýchaných posere a přizná.

Přizná, že jsi mu s tím majinko pomáhal :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Já si nedělam naděje (vzhledem k okolnostem) ale statistiky jim zlepšovat nebudu a kdyby třeba náhodou někde objevili nějaký skladiště kradeých věcí, chci mít možnost se o to přihlásit. A nebo se třeba někdo z vyslýchaných posere a přizná.

elpidio

Ne, hádejte, mám Rujánu.

Lihobaron

jj, smrdi to pojistnym podvodem.. to by se melo hlasit  :lulka:

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy July 04, 2015, 10:13:41 PM
Já teď doufam že se vyznamená naše Příbramská polucije. Včera jsem zjistil že mam vybranej sklep/dílnu :-( Většina eletkronářadí po tátovi je v prdeli :-(

A měl jsi ten sklep nějak zabezpečený? A máš důkaz o tom, že jsi tam vůbec nějaké nářadí měl?
A neukradl jsi si to náhodou Ty sám?

To by tak hrálo, holoubku, aby naše slavná, efektivní a čacká polucie nedopadla pachatele, který je tak zákeřný, že si ji dovoluje obtěžovat s něčím TAK triviálním, jako je vykradený sklep...

Nějak výrazně jiný přístup bych asi moc nečekal :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Krtek

Já teď doufam že se vyznamená naše Příbramská polucije. Včera jsem zjistil že mam vybranej sklep/dílnu :-( Většina eletkronářadí po tátovi je v prdeli :-(

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron


bibo

tady je u každýho semaforu jeden tajnej

Lihobaron

no pardubice no.. maj jedinej semafor tak se vo nej hadaj no..

Jerry.Gunman

.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...



Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy August 27, 2014, 05:51:51 PM
Já se v dnešní době přestal orientovat. Policajti když někoho kamerujou, je to blbě a omezování svobody. Pak si tu kdejakej mamlas začal pořizovat kameru do auta kvůli "svojí bezpečnosti". To neni buzerace a omezování. No jo ale dneska jsou to zase najednou bonzáci. Tak nevim co je blbě. Nadbytek možností a technologií dnešní doby je prostě špatně. Lidi z toho blbnou.

Řeknu Ti to asi takto - občan smí činit cokoli, co mu zákonem není výslovně zakázáno a policista nesmí činit ani o pověstný pičný chlp více, nežli je mu zákonem výslovně dovoleno.

Z tohoto důvodu mi také policejní "excesy" přijdou MNOHEM nebezpečnější,nežli obdobné excesy běžného občanstva. Policajt je najat a placen za to, aby odpovídajícím způsobem prosazoval zákon - a tudíž pokud on sám zákon poruší, měl by býti potrestán násobně více, nežli "běžný" občan

A co vidíš v reálu? Málo která skupina obyvatelstva (s výjimkou cigánů) tak často zákony porušuje , jako právě policisté a politici

:BMS:  :WTF:  *760*  *912*
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

tak to si piš braňo, že to hrozí. písal som nedávno o zásahu kukláčov na záhorí. tam to bolo o pičný chlp a psov by postrielali. rebríky na bránu, další už posadený na bráne a tých namierených sapíkov tam bolo snád 5. a nakoniec sa ukázalo, že celý zásah bol zbytočný, nič nenašli, nič nezistili, všetko je OK. doteraz nikto nepovedal soráč, pardon

brano

August 27, 2014, 10:21:19 PM #87 Last Edit: August 27, 2014, 10:31:27 PM by brano
Asi tak. Krtku, nieked su tie kamery aj uzitocne. Myslis ze taketo tupe, nevyrovnane hovada maju zit aj za moje peniaze pohodlny zivot? Bez ohladu na to co urobil alebo neurobil ten co ho prisli zobrat toto bolo ubohe. V noci zacali trieskat na dvere ako kokoti, dotycny otvoril a vyliezol. Co viac chceli? Kokota doma asi jebe zena tak si asi potrebuje dokazat aky je chlap. Ja sa desim toho ze raz pridu takto ku mne, nie ze by som robil nieco zle ale oni su schopni sa kludne pomylit, cloveka poskakat a dobit a potom zistia ze omyl. Ja sa hlavne bojim koli psom, lebo samozrejme ked v mi v noci niekto vpadne do baraku tak na to zareaguju. A vypatlanci su ich schopni zastrelit, to by ma mrzelo ovela viac ako rozbita huba. Navyse mam v dosahu pri posteli vz. 58 a keby mi niekto v noci liezol do baraku vzhladom na to ze nerobim nic nezakonne tak si budem mysliet ze ma prisli prepadnut zlodeji... Vysledok by asi tiez nebol uplne podla mojich predstav :(

http://www.novinky.cz/zahranicni/346113-slovensti-policiste-mlatili-naheho-svazaneho-muze-nevsimli-si-kamery.html

fido

August 27, 2014, 06:31:29 PM #86 Last Edit: August 27, 2014, 06:35:23 PM by fido
Na to neexistuje zadna presna odpoved typu A je spravne, B je spatne.
Napr:
A. Policajt ma byt prisny a durazny. (takze nevyhnutelnou ujmu na zdravi agresivniho individua by mu nikdo nemel omlacet o hlavu)
B. Policajt musi zvazit, kdy je duraznost nutna (takze nebude stejnym zpusobem pacifikovat bezdaka jen proto, ze se vali po zemi)
A. Policajt ma mit urcitou moc, uplatnit zakon. (nema se klepat kvuli riziku narceni z diskriminace a nema plnit 150 podminek predtim, nez v pripade nutnosti zasahne)
B. Policajt nema mit moc bezmezne kazdeho buzerovat pro sve poteseni (jako je to ted obvykle v USA (sorry), kde lidi zastavuji na chodniku, ci v autech a muzou jim prohledavat tasky a odebirat vzorky DNA)
A. Policajt je hlavne autorita, ktera ma zajistit bezpeci lidem, kteri si ho nedokazou zajistit sami
B. Policajt nema autoritu automaticky diky odznaku od statu, ale hlavne diky respektu, ktery si ziska tim, ze praci dela dobre.
A. Policajt ma primerene dohlizet, jestli se nekde nedeje neco spatneho
B. Policajt nema fizlovat kazdeho, vzdy a vsude, protoze zlociny nepachaji vsichni, vzdy a vsude.
takhle se da pokracovat porad...

A predevsim - moc kterou policajt dostane od statu (potazmo od jeho obcanu), nemuze byt svevolne predavana dusevne nevyrovnanym lidem, kteri si bonzovanim a fizlovanim leci svoje frustrace, protoze maji pocit, ze se konecne podili na moci a muzou vzit za koule zbytek spolecnost. Coz je pripad pomocne straze VB, domovnich duverniku, donasecu a dementu s kamerama na palubce.

Krtek

Já se v dnešní době přestal orientovat. Policajti když někoho kamerujou, je to blbě a omezování svobody. Pak si tu kdejakej mamlas začal pořizovat kameru do auta kvůli "svojí bezpečnosti". To neni buzerace a omezování. No jo ale dneska jsou to zase najednou bonzáci. Tak nevim co je blbě. Nadbytek možností a technologií dnešní doby je prostě špatně. Lidi z toho blbnou.

fido

Citace: Jerry.Gunman kdy August 27, 2014, 01:44:23 PM
A ídea PS-VB (pomocné stráže veřejné bezpečnosti) se opět vynořila, tentokráte z moudré hlavy pana ministra Chovance.

Neco podobneho uz funguje v podobe "divackych zprav TV Prima", kde ve velkem prispivaji bonzaci s kamerama na palubce, kteri
nataci "nebezpecne prestupky", temi potom silnicni piraty dehonestuji pred celym narodem a svazacka redakce TV predava podnety
k prosetreni policii. Bolsevici meli ochotne domovni duverniky, StB mela duverniky a agenty a vsichni tihle ochotni lide se jen tresou,
aby jejich pateticka existence opet nabyla zasadniho vyznamu...

Jerry.Gunman

A ídea PS-VB (pomocné stráže veřejné bezpečnosti) se opět vynořila, tentokráte z moudré hlavy pana ministra Chovance.

Také se tak těšíte, až opět budete potkávat Pitomce Stojícího Vedle Blbce, jak si tuto zkratku zvukomalebně překládal lid český, moravskáý a slezský?
https://www.google.cz/search?q=pomocn%C3%A1+str%C3%A1%C5%BE+VB&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client=firefox-a&channel=fflb&gfe_rd=cr&ei=2cP9U_r7Ecyk8weg3YCwBA
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Romanius

aha, u nás sa to tiež volá kobra :) je to špičková jednotka na boj s malými a strednými podnikatelmi. tých velkých sa to netýka, lebo to sú sponzori - súčasný, alebo budúci.

fido

No, vzhledem k tomu ze kral gumovych rohliku a strevnich ucpavek Babis po volbach otocil a cele zefektivneni chodu statu ala firmy(tm) (kde jsem tento pristup jen videl...jo aha, fasismus se tomu rika) se zredukoval jen na buzeraci a zlepseni vyberu dani, tak u nas to nebude jine. Jeste pro ten buzerantsky spolek nasel efektni nazev - KOBRA! Jojo, zautoci driv, nez mrknete okem a zustanou po ni jen mrtvoly.

FPT

--O-o-O--

Romanius

nedaleko nás sa predviedla naša polucie - ráno o 6,30 nabehlo komando kukláčov do dediny, rebríkmi cez brány, vyrazilo dvere, tri dodávky plné kukláčov s revom vtrhlo do domu, poválalo po zemi všetko živé aj neživé, ruky poviazali páskami (nie putami) všetkým v dome (ano, aj 82 ročnej pani!), a začali kutrať, hladať, zabavovať všetky počítače, mobily, tablety, faktury, dokumenty ...
takto vtrhli do 3 domov a odvliekli zo sebou3 ludí z dediny, dalšie komando obsadilo sklady firiem, zapečatili kamiony a návesy, dodávky, ludí nepustili do práce, takže klienti sa nikomu nedovolali, nedomailovali a 3 dni o tých 3 zadržaných nikto nič nevedel. potom ich pustili z cely predbežného zadržania, v trnave, čo je asi 60 km od miesta ich bydliska. ako sa dostanú domov nikoho nezaujíma - mobil nikto pri sebe samozrejme nemal.
no a teraz dovod - 2 štvrťroky po sebe mali nadmerný odpočet DPH - to bolo stanovisko nejakých pičíí z daňového úradu a toto bol dovod na zásah proti 3 šéfom 3 firiem! samozrejme majú títo ludia všetko v poriadku, vozia tovar z turecka a plnili sklady, kedže majú zmluvu na dodávky tovaru s tescom, ktoré platí tak typicky kokotsky - až po splnení všetkých zmluvných zavazkov - na konci roka. čiže na konci roka tieto firmy zaplatia DPH jag howado, ale to ich ich chyba, samozrejme.
našťastie jeden z tých troch posielal deti do tábora deň pred týmto, inak by sa počúravali ešte ako dospelý ...
takže pozor tu u nás - 2 štrvrťroky budete mať nadmerný odpočet dph a vtrhnú na vás kukláči. made in slovákija