Krtkovo Cadlík

Založil Krtek, November 14, 2012, 09:36:12 PM

« předchozí - další »

0 uživatelé a 5 Hosté prohlíží toto téma.

atnarfus

Pres co je vosefovana ta hodina? Neslo by to z jineho prohlizece klikat rychleji?

Lihobaron

stejne.. ja mam dycky takovou nefalsovanou radost, kdyz mu cvaknu minus a vono mi to nevynada, ze musim hodinu cekat :)
p.s. nevim kam to patri tohle, tak to davam sem bo krtek jedinej nenadava kdyz se mu zasiraj temata OTckama..

atnarfus

No to sakra. Paštiky a řízky v kufru překračují cenu auta dvojnásobně.

Páté dveře jsou jako nové, docela se o ně bojím. Chtělo by to nějaké samolepky s puchýři rezu.

T-Diesel

ono mozna ten proviant co vozis ma vetsi hodnotu nez ta plechovka :)
a esi mas dobre pate dvere a zanovni gumy, aspon pul nadrze k tomu tak to ma celkem hodnotu :)

atnarfus

No, to by se mu určitě vyplatilo  :P

T-Diesel

anebo si to tu nejaky vykuk precte, na makarsku dojede busem se srubovakem v kapsicce a z makarske odjizda fanosovu felinu :)

atnarfus

Když si tam klíče zabouchnu, šroubovákem otevřu a jedu.
Když jedny klíče na Makarské ztratím, šroubovákem otevřu a domu dojedu pomocí druhých v autě ukrytých.

Ladik

Citace: atnarfus kdy January 02, 2013, 09:30:20 PM
Druhé klíče mám v autě a auto otevřu šroubovákem bez poškození. Je to opatření, abych vyřešil podobný problém například na dovolené u moře.

jj je ideální mít oboje klíče v autě :-)

atnarfus

Druhé klíče mám v autě a auto otevřu šroubovákem bez poškození. Je to opatření, abych vyřešil podobný problém například na dovolené u moře.

Ladik

Citace: Krtek kdy January 02, 2013, 09:20:06 PM
Beru že je to tak nějak pro dementy aby se rodiny navzájem nevypřejížděly. Ale mít vyloženě chcíplej motor a vyndanej klíček ze spínačky je už zvrhlost.

takhle to krtku v americe funguje přeci, musí to být všecko daný aby je pak nežalovali, viz sušení psa v mikrovlnce a jiný případy
nebo ten frajer co si koupil obytný auto, dal tempomat bo si myslel že to přece pojede samo (taky jelo,že) a šel si udělat dozadu kafe, dostal nový auto

Krtek

Kadlík se automaticky zamyká po rozjezdu. Jinak ho můžeš nechat stát nastartovanýho odemčenýho. Ale kufr tlačítkem zevnitř prostě neotevřeš.
A kufr u Nubiry jsem si zabouch nedavno u našich a zrovna jsem si v kufru nechal klíče. Nějak jsem v něm ležel a něco koumal uvnitř a vypadly mi z kapsy. To jsem zjistil až po vystoupení a zabouchnutí. 1 za 9 let jsem si holt půjčil od souseda auto a dojel si domu pro náhradní klíče od auta. A pak jsem si hned nechal k našim udělat náhradní klíče od všech aut alespoň na odemčení bez imobilizéru.

Gogo

Proč jako Krtku??
Se Ti asi ještě nestalo, že se auto po zabouchnutí kufru zamčelo cooo?? Pak jen bezmocně zíráš na klíčky v zapalování a počítáš eura pro technika, co to přijede otevřít :-(
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Krtek

Beru že je to tak nějak pro dementy aby se rodiny navzájem nevypřejížděly. Ale mít vyloženě chcíplej motor a vyndanej klíček ze spínačky je už zvrhlost.

Ladik

Citace: Lihobaron kdy January 02, 2013, 09:17:04 PM
jneze v diskosce je to porucha v elektrice.. reklamuj, dokud je cas!!!!

nezasírek ktrkovi diskusi ty hovádko nametené

Lihobaron

jneze v diskosce je to porucha v elektrice.. reklamuj, dokud je cas!!!!

Ladik

Citace: Krtek kdy January 02, 2013, 09:10:12 PM
Spokojenej. Nadšenej asi ne to by bylo víc. Prostě je to auto co jezdí, je kapku novější než Nubira a má nějakou drobnou výbavu navíc. Pokud bude spolehlivý jako oba korejci a nebude se opotřebovávat tak jak to vypadá že se děje (standard je že z toho klumpu chčije olej už v salonech !) a pokud se někdo to odváží servisovat tak OK. Nasranej budu až to bude stát před barákem s nějakym neřešitelnym problémem. Monžná jsem při koupi očekával víc nadšení nebo tak něco.
Amíci jsou v některých směrech prostě BLBÝ HOVADA. Co mně vytáčí že neotevřeš kufr pokud máš klíček v zapalování ! :BMS: :BMS: :BMS:

nejsou hovada, je to prostě pojistka, nevíš jak to u nich chodí, pak bude někdo stát vzadu u kufru a za volantem debil co couvne a je vymalováno
v diskošce se zařazenou rychlostí s nastartovaným motorem taky kufr neotevřeš

Krtek

Spokojenej. Nadšenej asi ne to by bylo víc. Prostě je to auto co jezdí, je kapku novější než Nubira a má nějakou drobnou výbavu navíc. Pokud bude spolehlivý jako oba korejci a nebude se opotřebovávat tak jak to vypadá že se děje (standard je že z toho klumpu chčije olej už v salonech !) a pokud se někdo to odváží servisovat tak OK. Nasranej budu až to bude stát před barákem s nějakym neřešitelnym problémem. Monžná jsem při koupi očekával víc nadšení nebo tak něco.
Amíci jsou v některých směrech prostě BLBÝ HOVADA. Co mně vytáčí že neotevřeš kufr pokud máš klíček v zapalování ! :BMS: :BMS: :BMS:

Lihobaron

P.S: trebas pro priklad.. ja uz ze svyho pasata zrovna ted uz moc nadsenej nesjem  *886*

Lihobaron

takze vlastne co?? si tyvole nasratej nebo spokojenej?? bych se z tebe posral :)

Krtek

Hele Nubira byla v době svýho vzniku vlajkovou lodí Daewa. CTSko v týhle generaci odpad US automobilky. Takže ten rozdíl neni zase tak velkej. Na jízdu se mi potvrzuje že od Nubiry vejš už pro 2 dospělý a PéZeta neni moc co vylepšovat. Rozdíly mezi Nubi, koktou 2, E klasse, V60kou a CTSkem (víc jsem na dlouhý trasy neřídil) rozhodně nejsou takový aby obhájily úplně jinej cenovej level těch aut. Bejt Kadlík funglovka s jeho adekvátní cenou (1,5 mega) řek bych že to je finanční průser. Takhle mam co jsem chtěl a jsem spokojenej. Ineriér a exteriér je vzhledově to co si představuju pod pojmem nejhezčí auto planety. Že je to líný, žere to, skáče to víc jak olítanej korejec, houpe se to, je v tom míň místa a odkládacích prostor... to jsou vlastnosti který kvůli vzhledu přehlídnu.

Lihobaron

Citace: Krtek kdy January 01, 2013, 01:08:36 PM
Při porovnání s Nubirou jsem si vlastně až na pár tlačítek a vykulený pohledy u cesty nepolepšil.

kua to zni docela smutne??

Krtek

No jezdí to a to mi stačí no. Zatim jsem najel na plyn cca 400 km při spotřebě 12,2 l plynu. Takže jsem celkem spokojenej.
Na druhou stranu abych pravdu řek, chápu proč jsou US auta tak levný. Prostě levnej sice pohodlnej ale odpad pro socky což by třeba majitel Audi nezkosnul. Já jakožto úchyl to žeru :-)
Při porovnání s Nubirou jsem si vlastně až na pár tlačítek a vykulený pohledy u cesty nepolepšil.

Jerry.Gunman

Citace: Krtek kdy January 01, 2013, 12:52:41 PM
Stojí před barákem, jinak nic. Když vidim jak někteří dětinsky zasíraji cizí thémata ačkoliv na to maji svoje chlívky tak se mi poslední dobou ani nechce nic moc sem psát

Tož nerob zagorku a popisuj zkůsenosti - víš, že mně to zajímá :D
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Lihobaron

Citace: Ladik kdy January 01, 2013, 12:56:40 PM
nikoho to nezajímá ;-)

naahodou, dycky kdyz k nam prijedou popelari si na tebe a to tvoje auto zpomenu OK

Ladik

Citace: Krtek kdy January 01, 2013, 12:52:41 PM
Stojí před barákem, jinak nic. Když vidim jak někteří dětinsky zasíraji cizí thémata ačkoliv na to maji svoje chlívky tak se mi poslední dobou ani nechce nic moc sem psát

jinka samo pro tyhle kecy nějak nepíču o svém autě, nemá to smysl, nikoho to nezajímá ;-)

Ladik

Citace: Krtek kdy January 01, 2013, 12:52:58 PM
no ty vole a ještě to stihne takhle borec  :BMS: :BMS:

dík kámo, není nad uznání odborníka, níííc měl jsem dobrou náladu a chtěl potěšit LIHA
ale vidím, že si to nezasloužíte tak odcháááázím, já odcháááázím

Lihobaron

sere me ze sem este nedospel, chovam se jako dite :(

Krtek

no ty vole a ještě to stihne takhle borec  :BMS: :BMS:

Krtek

Stojí před barákem, jinak nic. Když vidim jak někteří dětinsky zasíraji cizí thémata ačkoliv na to maji svoje chlívky tak se mi poslední dobou ani nechce nic moc sem psát

Ladik

Citace: Jerry.Gunman kdy January 01, 2013, 12:50:49 PM
Krtkůůůůůůůůůůůůůůůů!!!

Je něco nového s Tvým Káďou?

kaďák v pořádku
on má problémy s prostatou :)

Jerry.Gunman

Krtkůůůůůůůůůůůůůůůů!!!

Je něco nového s Tvým Káďou?
.         Citroen C5/III Exclusive, auto s guľama
Colt Diamondback + Remington + Government + CZ 27

Proč mají včely med? Protože mají královnu
Kdyby měly presidenta, maj akorát hovno...

Ladik

tááák hoši
dlouho sem tu nebyl a čtu Vás až teď 
takžééééé pěkně po mínusku všichni tři :-)

Lihobaron

to ja treba zas jo.. a obzvlast jemu.. dvakrat a este prisladit!!

T-Diesel

ja nejsem jak ladik z materske skolky co mosi secko hnedka oplatit :)

Romanius


T-Diesel

a proc me dal minus? to je nevdecnik  *1001*

Gogo

za omluvu mínus... to je dneska svět kua druot....  *909*       :D
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

Ladik

po mínusu chlapci po mínusu :) a cucák je Defa bo je nejmladší

Romanius

helééé cucáku, skoč mi pro píívo :)

Gogo

Noo Defo, myslím, že to by šlo!!  *886* *886* *886*
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...

T-Diesel


Gogo

Už jsem avizoval, měním Tvé titulování z dědka na mladíka nebo jinocha, výběr je na Tobě :-)
Otec žába, dítě žába....to jsou dneska věci...